Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 20:12
Előzmény: #370136  Törölt felhasználó
#370140
Én is linkelgetek ha van időm és kedvem,)link Erről mit gondolsz?link tvelink
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 20:10
Előzmény: #370136  Törölt felhasználó
#370139

Te managger :)

Ne csodálkozz azon, hogy mindenki hülyének néz.
Csőlátásod határtalan. Szíved joga csontig benyalni, de akkor ne lepődj meg a reakciókon...

Managger :))
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 20:09
Előzmény: #370130  Törölt felhasználó
#370138
Ne haragudj de ha akarod elolvashatod a prognózist: 734. hsz.link Óvatosabban fogalmazott mint szokott persze, hogy ki mit olvas ki belőle mindenki saját felelőssége. A STOP használata egészséges dolog ilyen esetben. pénteken délelőtt egyébként beírta, hogy OTP papírjait értékesítette 5360-5380 között. további jó hétvégét!
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 20:03
Előzmény: #370132  Törölt felhasználó
#370137

Az a s@gfej 10 éves esést jósolt tavaly- Előtte meg humet csártokat árult... Szétütném a fejét a fazonnak ököllel.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:59
Előzmény: #370133  Törölt felhasználó
#370136
hiába linkelsz be akármit is.
nem tudnak olvasni.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:58
Előzmény: #370128  Törölt felhasználó
#370135
ülj le egyes!
mondtam, hogy tanuljatok meg olvasni és ezt most is fenntartom.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:56
Előzmény: #370131  Törölt felhasználó
#370134
én meg mondom.
neincs így!
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:56
Előzmény: #370128  Törölt felhasználó
#370133
Bocs, de a 2700-ig short után volt néhány másik hozzászólása pl.: 311039link Konkrétabb példák:312834,312841-es hozzászólásoklink Amikor tévedett beismerte én olvastam azt is. Csak a tisztánlátás végett írtam.Nem személyeskedésből.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:46
Előzmény: #370111  Törölt felhasználó
#370132

Grat _dlph!
Szép volt!
100%-ig osztom a véleményed.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:46
Előzmény: #370125  Törölt felhasználó
#370131
Teljesen helyénvaló amit írsz és Hysteria mondanivalója sem figyelmenkívül-hagyható.

Ill. még egy dolog: mondani bárki mondhat.
Jómagam 1232 óta tartok egy rakat oti részvényt, és ülök a zsíros milkát érő pakkomon. Ja, nem bocs, már nem ülök, mert közben eladtam 3600-ért, aztán visszavettem 3000-ért, és most adtam el újra 5450ért.

Ki fogja megmondani, h, így van-e, vagy nem?

Egyébként meg az is lehet, hogy egyáltalán semmilyen papírom nincs, és kockázatot sem vállalok, viszont simán ideírom, hogy szerintem mi az ábra. Ha mégsem úgy lesz, és valaki hitt nekem, az meg kit érdekel.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:39
Előzmény: #370125  Törölt felhasználó
#370130
Szia Saro.

"írtad, hogy ráéreztél néhány hónapja a fordulatra, MIBŐL? (milliós kérdés) -ha azt akarod írni, hogy a dlph - indexből ,; tekintsd tárgytalannak a kérdést! köszönettel, üdv."

Félreértesz. A FED agresszív kamatcsökkentései kezdetén volt ez, már jó ideje ennek, egy fura nevű topikban (csak azért se írom ki a nevét), de te tudod hol. Ennek már lassan 2 éve. Nem most volt. Nyilván emlékszel , a bika utolsó felfutó szakaszára, amikor vettek minden szar adatot és ment az eur usd is 1.6x ig fel , az olajjal együtt az egekbe. Na , ez a példám akkor volt, iletve ezt a szakaszt megelőzően történt. Onnantól ment el a kedvem végleg, rá 1-2 hónapra lett meg az első közös blog. Szóval nem most volt. Hogy miből? Nem tudom mi az a "Möbius index", de egy fordulónak vannak jelei. De hadd ne válaszoljak erre most.

Azzal, amít írtál egyetértek. Birkák mindig is voltak, vannak , lesznek. Mindig is vannak olyanok, akiknek azért tetszik valaki véleménye, mert megerősíti a pozícióját. Mert azt hallja, hogy FEL!!, és ő épp longol. Innentől aki azt írta : FEL !! az az ő barátja lészen. Aki pedig azt állítja : öreg, ez nem FEL, az meg az ellensége. (az egész philakszia topik ennek jegyében fogant, leledzik, és hal majd be). Ez egy elképesztő emberi csökevény. Mint egy focimeccsen. Szurkol egy iránynak, a sajátjának. És aki nem ebbe az irányba szerelmes, az mind ellenség. Az ilyenek természetesen képtelenek azon kívül érdemi véleményt írni , hogy

" FELLL, UPPP, Fel!!!!!!!!!!, shortos gyulák, Bika piac van!!!!!!!!!!!! , Mutyi az egész (épp esett az otp néhány pontot), !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ...stb, stb.

ahogy írtad is. Így igaz.

Megmondjam mit gondolok erről? Abban a pillanatban, ha "ezek" közül veszít valaki , az elsők közt lesz majd Möbius "ellensége". Úgy hogy vigyázni kell az ilyen "barátokkal".

"Hiteltelenné vált mikor a múltheti LONG (így csupa nagybetűvel) ajánlását tagadja magyarázván, hogy ő tulajdonképp azt írta hogy eshet a piac! " - írod.

Ezt ellenben nem olvastam. Ha ez így van, az elég nem szép.

Minden állításoddal egyébként egyetértek, de hadd emlékeztesselek : egy személy korrektségének , jószándékának és esetleg (óvatosan) tőzsdéhez hozzáértésének megítélését nem az őt vakon
imádók alapján kell. Nem igaz....?

Örülök, hogy szót váltottunk, rég beszélgettünk. Több éve már.

Szia.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:37
#370129
Hááát fiúk, lányok én össze...rom magam a röhögéstől, ahogy osztjátok egymásnak az észt. A tőzsdei sikerek okozta boldogság iránti olthatatlan szomjamat ideig-óráig ezek az üzenetek is csillapítják, bár most már igazán jó lenne, ha pénzt is kereshetnék. Én még kezdő vagyok és a vásárolt mennyiségek tekintetében is kis halnak számítok, ahogy itt olvasom, hogy ki mennyivel kereskedik. Nem tudom, hogy köztetek ki a vér profi és ki a kis kutya, ezért figyelembe veszem a prognozisokat, de azért hasznalom a kicsiny kis ismereteimet és tapasztalatomat is. A prognozisokat olvasva és az utólagos félremagyarázást nézve jókat mosolygok.
Olvastam egy profi nyilatkozatát, mi szerint egy jó bróker 10 döntéséből négy hibás, de a megfelelő veszteségelvágással ez kiküszöbőlhető, hisz egy emelkedő trendben nem nehéz profitot termelni. Nem úgy, mint egy csapkodóban vagy süllyedőben. Egy biztos: én semmi mást nem akarok, csak lét keresni és élvezni annak alőnyeit. Remélem, hogy az arc nélküli nevek mögött azért profik is vannak és haszbálható, s nem pedig félrevezető tippeket adnak az olyan kezdőknek is, mint én.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:36
Előzmény: #370126  Törölt felhasználó
#370128
semmivel sem vagy jobb mint akiket pocskondiázol borsika

"tanulj meg olvasni" szintű hozzászólásaid is minősítenek..

azon kívűl mestered is fogott már mellé (nem egyszer)
mégsem mondta egyszer sem hogy na ezt nem láttam jól
megpróbálja megmagyarázni, vagy ami sokkal rosszabb azt mondja hogy soha nem tett ilyen kijelentést..

mint amikor 2700-ig shortoltatta volna az otit pár hete amit ÉN is olvastam..
erre a válasza hogy hagyjam ki a hozzászólásait ha nem tudom elolvasni..
Ez kicsit felháborít mert egy dolog van amit SOHA nem csinálok!
Nem állítok valótlant emberekről azért hogy a saját igazamat bizonyítsam!!

eddig is az olvasói közé tartoztam többnyire ennek a fórumnak ezután is az maradok csak ez kikívánkozott..
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:33
Előzmény: #370126  Törölt felhasználó
#370127
Szevasz manager :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:27
Előzmény: #370125  Törölt felhasználó
#370126
tanuljatok meg olvasni is.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 19:14
#370125
üdv. rég jártál erre, lehet, hogy ritkán is olvastál bele a topikba. Mert bizony a 'másik oldal' idióta beírásait is észre kellene venni ! idézek: " FELLL, UPPP, Fel!!!!!!!!!!, shortos gyulák, Bika piac van!!!!!!!!!!!! , Mutyi az egész (épp esett az otp néhány pontot), !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , ...stb, stb. És ezekből a 'műhülyékből van a legtöbb. Volt itt valaki, aki 60 db. otp részvénnyel kereskedett napon belül és egész nap osztotta az észt! Itt sokan azt hiszik, hogy az esést várni, (arra játszani) az -ördögtől való- És adjunk egyet Möbiusznak is : legbárgyúbb indoka az emelkedésre a Möbiusz index (he-he), - valamint a legnagyobb tévedése, hogy most BIKA piac van ! (pedig a medve-piaci rally minden jellegzetessége felismerhető), Hiteltelenné vált mikor a múltheti LONG (így csupa nagybetűvel) ajánlását tagadja magyarázván, hogy ő tulajdonképp azt írta hogy eshet a piac! Végezetül nem kell minden kritikusáról a rosszat feltételezni. És még valamit, de ezt már neked címzem,: írtad, hogy ráéreztél néhány hónapja a fordulatra, MIBŐL? (milliós kérdés) -ha azt akarod írni, hogy a dlph - indexből ,; tekintsd tárgytalannak a kérdést! köszönettel, üdv.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 18:26
Előzmény: #370111  Törölt felhasználó
#370124
Ez szep volt...
Remelem felfogjak.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 18:26
Előzmény: #370111  Törölt felhasználó
#370123
A magam részéről a következőket emelném ki:

1) helytelen pozícióból fakadó irigység és sértődöttség!

2) tényeken alapuló tárgyilagos értékelés, illetve annak hiánya?!

Korábban már magam is megpróbáltam itt a fórumon, többször is felhíni erre a figyelmet és szembesíteni a fent leírtakkal az érintetteket...

eddig mindhiába...
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 18:22
Előzmény: #370116  Törölt felhasználó
#370122
Szia! Elolvastam a tegnapi napot és még a mai délelőttöt is. Nagyon súlyos. valóban vannak köztünk olyanok akiknek eléggé torzult a személyisége.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 18:20
Előzmény: #370112  Törölt felhasználó
#370121
Ez újabb hülyeség. Csak a ti fikciótok a hozzáértés. Ezen nincs mit magyarázni. Lehet, hogy nem ilyen bánásmódot érdemelne ez az ember, de ezt köszönje az arrogáns magatartásának (tánckarozás, feeeeeellll, többi nagyképű duma stb.)

És még egy kérdés : ha azt mondom rólad, hogy te vagy itt a legnagyobb tőzsdeguru, az mennyire hihető? Most helyettesítsd be az egyenletet, ha ti másról mondjátok hogy ért hozzá, azt miért lenne úgy? Azért mert zöldbe kirándulnak a részvények? Megint odajutottunk ki, mint tegnap este, azt halljátok meg, amit szeretnétek hallani. Ilyen egyszerű ez a világ.

Nem mellesleg a világválság is ugyanezért van. Ostoba emberek csak azt hallották meg, amit szerettek volna hallani (meg persze belemarketingolták az agyukba). Ilyen egyszerű ez az egész, nem várom el, hogy megértsétek, felőlem aztán mindennap le is .... a bohócot, ha nektek ez ad lelki megnyugvást.

Pár ember gondolkodik, lát is, nem csak néz, persze az mind hülye.

Nyilvános ez a szemétdomb, viseljétek el a kritikákat, ha meg nem tudjátok, akkor menjetek egy zárt privát oldalra feeeeeeeelllll-ezni.

Itt meg fogja kapni mindig is az ívet, és már nem igazán tőlem, mert csak szórakozásból jöttem ide, de már nagyon unom a bégetést.

Amivel nincs baj, csak nem nekem találták ki. Lehet, hogy nem is idevaló vagyok. Mert nem tudok bégetni.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek