Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 18:03
Előzmény: #370118  Törölt felhasználó
#370120
Rivaldo

Ismered Möbiust személyesen?
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:54
Előzmény: #370106  Törölt felhasználó
#370119
Milyen motorod van koi? :)
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:45
Előzmény: #370117  Törölt felhasználó
#370118
Akkor most már te is a gyengénlátok közé tartozol.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:43
Előzmény: #370110  Törölt felhasználó
#370117
Örülök neki,hogy a te szemedet már felnyitották!
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:38
Előzmény: #370113  Törölt felhasználó
#370116
Látod azért lassan kiderül, hogy nem műhülyék.
Hajrá Möbius!
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:37
Előzmény: #370111  Törölt felhasználó
#370115
Nem hatja meg őket!
Ezeknek az embereknek az egyik fülükön be, a másikon ki. Kb. ennyi.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:36
Előzmény: #370111  Törölt felhasználó
#370114
Nem hatja meg őket!
Ezeknek az embereknek az egyik fülükön be, a másikon ki. Kb. ennyi.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 17:11
Előzmény: #370111  Törölt felhasználó
#370113
Korrekt vagy.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:47
Előzmény: #370100  Törölt felhasználó
#370112
Tisztelt Hyszteria!

Sajnálom ha nem érted amit írtam. Az Elvis az meg egy képzavar a részedről. Természetesen látom a különbséget közted és Möbiusz között, nem kell ezt bizonygatnod. Látom, hogy nagy. Próbálj lefaragni belőle. Sok sikert.

Tisztelet!
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:34
Előzmény: #370019  Törölt felhasználó
#370111
...de előtte egy kis kitérő :

Kedves porti_master, alias koi, már engedtesség meg nekem, de ez a kárpótlási jegy topikjának elmúlt 2 éves történeti összefoglalása volt, és semmi köze sem Möbiushoz, sem a otp-hez.

"ezt neked írta dlph nem is olyan régen " - hazugság

"most nem kell seggetny@lni neki " - ismét egy faragatlan tuskó megjegyzés, ez az értelmes emberek közé nem illő megfogalmazás mindkét "felet" sérti, azt is aki nyal, és azt is, akinek segget nyalnak. - tehát ismét egy sértést kaptam. Hogyhogy? Elgondolkodtató...hogy is van ez? Ide már az embernek írnia sem kell semmit, mégis felemlegetik és sértegetik ?

Há mér...?

Kérdezem kedveseim : ti ezeket a valóságban hús vér alakban is a szemembe mondanátok? Ugyanígy?

Kötve hiszem. Az internet roppant csalóka dolog. Olyan emberek osztják itt ezen a fórumon "bölcsességeiket", szemtelenkednek fűvel-fával, beszólnak, akik közül nem egy az életben egy jelentéktelen szürke kis senki, külalakra, öltözködésre, viselkedésre, korra, egzisztenciára való tekintettel is, egyben és egészében egy olyan karakter, aki mellett nap mint nap elmegyek, és észre sem veszem, mert nincs mit észrevennem rajt.

Ezt, és csak ezt kell figyelkembe vennie mindenkinek kedves Möbius, amikor az itt elhangzott sértésekre reagál. Nem érdekes. Ha van kedvem , időm, türelmem, lereagálom, aztán kész.

Volt egy nagy eséshullám mielőtt kitört a medve.A FED akkor kezdett agresszív kamatcsökkentésbe. Egyik nap reggel 9 körül egyértelmű volt számomra,(hogy miért, azt megtartom immár magamnak) ennyi volt, lehet visszavenni a pakkokat. Ezt a topikomba be is írtam. Azt az őrültekházát ami erre ott lett...sosem felejtem el....még ma is megvan, el lehet olvasni...mint ezer eszelős, az összes fórumos hangember ott sivalkodott össze-vissza. Délelőtt 11 körül preben elkezdett a dow emelkedni mint atom. Volt aki már kínjában azt írta be, hogy ELŐRE tudtam, hogy 11 kor kamatcsökkentést jelent be VÁRATLANUL a FED, és ezért írtam 9 kor, hogy lehet mindent szépen visszavenni. Ugye kedves Koi? (alias porti_master).

Nagyot emelkedett onnantól még az index. Végig, míg a kamatcsökkentés tartott, minden adatot megvettek, nem volt érdekes miről szólt. Sajnos az összes hülye ott volt okoskodni, kivétel nélkül minden hangember elképesztő erőszakkal anyázott, és az sem zavart senkit, hogy tényleg szinte tickre megmondtam a forduló pillanatát.

Grátisz, időt, energiát nem sajnálva másfél éve immár abbahagyva, de előtte 1,5 éven át masszívan szinte műszakszerűen írtam ebbe a fórumba egy konkrét topikba arról, hogy milyen a piac, és minden kérdésre válaszoltam, írtam miket veszek, adok, és mit tanácsolok. Nagy fájdalmára a hangember gárdának, zömmel sikeres trédekről írtam előre (előre !!!). Most is elolvasható, ezek nem nagy szavak, ez a valóság.

Most Möbiussal folyik itt ehhez hasonló.Már jó ideje piszkáljátok, és zömmel itt olyanok, akiknek lövésük sincs semmilyen tőzsdéhez. Nem kíméli az irigységben besárgult tábor. Jó ha összesen 2 használható kritikát kapott. A többi ezer meg csak baromság. Kötekedés, piszkálódás, a nagy belső fájdalom kivetülése, a sárga irigység eszi itt a jónépet, mert Möbiusnak megy, a jónépnek meg nem.

Ez van fiúk lányok. Le kell nyelni a békát. Neki megy. Szövegeléssel nem oldjátok meg azt a problémát, hogy lúzerek vagytok a tőzsdéhez.

Kedveseim lássuk be : itt a tőzsdén annak van igaza, akinek igaza van. Aki keres. Aki nem keres, az meg egy mesüge, és annak sajna nincs igaza.

Ez egyszerű nem?

Möbius vételt javasol jó ideje már otp-re, néhány gyógypapírra és még egy-két ezmegazra. És az árfolyamok emelkedtek. Az élet igazolta őt erre a néhány hónapra.

Szomorúan látom, hogy megint zömében ugyanolyan lélektani diagnózissal rendelkezőeknek fáj ez piszkosul, akik nálam is annak idején leszerepeltek.

Az emberek nem változnak. Tönkreteszik az értelmes kommunikációt. És fáj itt piszkosul, ha van valaki véletlenül, aki ért is ehhez, nem csak a száját járatja. Ugye?

Miközben ti veszítenek, egy ember itt zömmel megmondja a helyes irányt. És ezt nem tudjátok elviselni.Ugye?

Az a kevés, aki nem, és értelmes ember, egész életében a hülyéket kerülgeti. Roppant fárasztó és bosszantó tud lenni.

Möbiussal egy dologban nem értettem egyet, a főtrend nem long. Még. És medvepiac van. De ezt írtam már. A prompt rövid trédekre természetesen ennek semmi hatása egyelőre. Mostani állásfoglalásodat nem ismerem, de az eddigiekkel egyetértettem. Írtam volna, ha nem. Be szoktam írni.

Sok sikert kedves Möbius. Dagadjon a tárcád, azért vagy itt. A többi huszadrangú. És ne foglalkozz azokkal, akik nem érdemlik meg. Sz... bele. Kit érdekel...

Üdv : dlph.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:33
Előzmény: #370098  Stoll
#370110
Tisztelt Stoll ! Noha nem név szerint de úgy vélem megszólíttatva lettem a beírásodban . Engedd meg, hogy reagáljak! Kezdeném az idézetet egy helyes meglátásoddal: -"teljesen amatőr vagyok"-. ezt igazolod a következőkkel (címszavakban): " sokan szívesen olvassák ELEMZÉSEIDET,; --- "Alapvetően középtávon kereskedek, már ha a hónapos nagyságrend középtávnak számít. , --- "hosszabb távon (mondjuk jelen év végéig) várható-e, hogy visszatér a bika fő trend. " ui. nem hőzöngés (ahogy írod) az, hogy többen megpróbálják felnyitni pl a Te szemed is, Möbius által leírtakban fellelhető ellentmondásokra, visszásságokra, és ahogy Ő a kritikákat lereagálta. Végül néhány (kéretlen) tanács (hátha elolvasod): 1 : a jelenév végéig az nem hosszabb táv, 2 : már több mint 1 éve nem a 'bika' a fő trend, 3 : nagyon sok (valódi) elemzést találhatsz a neten (hogy melyik a helyes majd kiderül), 4 : aki azt írja, hogy emelkedés jön a tőzsdéken - de lehet hogy nem, azokat többé ne olvasd , 5 : aki pedig letagadja a LONG tippjét mert épp a SHORT lett volna a helyes az teljesen HITELTELENNÉ válik (két diploma ide vagy oda). Ja, van egy eredeti Möbius (nem az itteni utánzó), Őt nyugottan olvasgasd
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:28
Előzmény: #370108  Törölt felhasználó
#370109
nikoát - nokiát
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:27
Előzmény: #370107  Jussi
#370108
na most füleket befogni, nagymamát eldugni, kocsi ablakot felhúzni, nikoát eldobni, hajakat lefixálni (fel ne álljon a rémülettől)
start.........1 keréken .
holnap tali a balesetiben ))
Jussi
Jussi 2009. 09. 26. 15:17
Előzmény: #370106  Törölt felhasználó
#370107
Persze,mindig csak ígérgeted a pecázást.:-(
Garázs nyitva,a fúrótorony előtt menj le!
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:15
Előzmény: #370102  Jussi
#370106
lemostam, most szárad
10 perc ás 200 felett
ninóninó urh-s kocsi mögöttem, nyisd kia garázsajtó h bemenküljek
aztán irány keszegezni ))))
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:15
Előzmény: #370103  Törölt felhasználó
#370105
De hát persze mi is várjuk a vasárnap estét.
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:14
Előzmény: #370101  Törölt felhasználó
#370104
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:12
Előzmény: #370098  Stoll
#370103
Jaj.
Valaki mondta hogy a "börze az egy állatkert" , vagy talán még le is írta!?:)
Hallgass inkább magadra , no persze meg OLVASS SOKAT!
Uram önmagában még a kérdés is fáj.
Jussi
Jussi 2009. 09. 26. 15:12
Előzmény: #370101  Törölt felhasználó
#370102
Motorozás közben is ide írogatsz?
:-)
Törölt felhasználó 2009. 09. 26. 15:10
Előzmény: #370098  Stoll
#370101
ott a möbi topik
ide irsz nyakadnak esik a koi banda )))
mivel ők jobban elemeznek
pl
2008 dec célár otp 600
2009 dec célár otp 600
2010 még kérdéses, lehet megemeli 700 ra )))))))

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek