Topiknyitó: Knight Tyris 2006. 09. 18. 23:10

Ostromállapot az MTV székháza előtt  

Áttörték!!!!!!!!!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mezuska
mezuska 2006. 09. 19. 14:55
Előzmény: #316  Törölt felhasználó
#320
hagy ezt a magyaros dumát mert hányok töle!!!!!!!!!
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:54
Előzmény: #314  Törölt felhasználó
#319
Irtozatos tépés lesz a jöv héten. Az olcsóbb energia és az ers forint csökkenti az inflációs nyomást. Ennek kell beépülni a kedvenceimbe. Otp fotex humi eco egis.
bpmcwap
bpmcwap 2006. 09. 19. 14:54
Előzmény: #317  bpmcwap
#318
bocsi, most már megy!!!! csak vagy 10percig probálkoztam és nem ment...:(
bpmcwap
bpmcwap 2006. 09. 19. 14:52
#317
Eddig ők tudositottak a legjobban, szinte 5-10percenként irtak pár sort, de most vagy nagyon terhelt, vagy nem tudom, de az egész indexet nem érem el... valaki másnak bejon esetleg????
link
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:52
#316
Ebben a kialakult kaotikus állapoban a miniszterelnöknek el kellene gondolkoznia lemondásán!
Normális európai és más országokban is ilyenkor már a botrány napvilágra kerülése utáni percekben lemondott volna a miniszterelnök!
Ja, és a kormány is belebukott volna!
Csak úgy látszik mi nem demokráciában, hanem Gyurcsány diktatúrájában élünk!!!

Van bőr a képén Gyurcsánynak azt mondania, hogy még büszke is erre, és hogy az ellenzék vezetőinek példát kéne vennie róla...
Hozzá hasonló tahó politikust nem ismerek Magyarországon, sőt az egész világon!
Mentegeti is magát, meg magyarázkodik, hogy ő már a választási győzelnük óta azt mondja, amit a hanfelvételen is mond!
Ez a kretén állat tényleg hülyének nézi a magyar népet??

Hogy meri Magyarország miniszterlenökeként azt mondania, hogy " ebben a kurva országban"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez felháborító és el is ismétli többször a hangfelvétel írásos teljes változatában!!!!!!!!!!

EGY FELELŐS VAN:
GYURCSÁNY FERENC!!!!!!

és persze kormánya, mely asszisztált éveken át a hazugságokhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mondjon le és húzzon el innen!!!!!!!!!!

Normális demokráciákban így szokás!!!

A tüntetéssorozetok nem fognak abbamaradni, amíg nem mond le Gyurcsány a hazugságai miatt!!!!!!!!!!!!!!

Minden együttérző magyar embernek kutya kötelessége csatlakoznia a tüntetőkhöz, aki magyarnak érzi magát és szabad Magyarországot szeretne!

Hajrá minden magyarnak!!!
Knight Tyris 2006. 09. 19. 14:47
Előzmény: #312  BuySell
#315
Azért az is "érdekes", hogy nem tudtak összeszedni az MTV-nél egy kihangosítót, amivel elkezdhettek volna tárgyalni MÉG AZ ELEJÉN a tömeggel.

A helyzet kialakulásáhban, bármennyire is ott voltak a renitensek szerintem nagyon fontos szerepe voLt, hogy AZ MTV-NÉL IS MAGASRÓL TETTEK AZ EMBEREKRE, A TŰNTETŐKRE MINT A POLITIKÁBAN LEGINKÁBB AZ UTÓBBI IDŐBEN...
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:42
Előzmény: #312  BuySell
#314
Szerintem ezt kellene legink'bb megszívlelni Sólyom beszédéből:
"A politikai erők számára legyen tanulság, hogy elfogadhatatlan a cinikus kitérés alapvető morális kérdések elől."
Mert a békés tüntetéseket a kormány hajlamos figyelmen kívül hagyni (jórészt azért mert sokszor egész kis dologért is már tüntetnek), és szerintem a zavargásokat leginkább az a cinikus megjegyzés váltotta ki a Gyurcsány beszédből, hogy "Na és ha tüntetnek, kit érdekel, majd feloszlanak" idézet nem szó szerint. Ez azért tényleg vérlázító. Nem ártana továbbá büntethetővé tenni a mindenkori kormányhoz kapcsolódó gazdasági körök túlkapásait, pénz-síbolását, hogy közfeladatok teljesítésére indokoltnál nagyobb összegeket nyernek el és ezeknak egy jó részét zsebre vágják. Amíg ilyen nincs, addig "szabad a rablás", mert ha kiderül a turpisság, akkor legfeljebb lemond egy felelős személy, na bumm. Ezeket a felelős személyeket büntethetővé kell tenni a döntéseikért és akkor máris körültekintőbben és felelősségteljesebben járnának el. Egy cégnél ha a gazdasági vagy akármilyen vezető pénzeket sikkaszt vagy herdál el, a részvényeseknek nemcsak az áll jogukban, hogy elbocsássák, de büntetőjogi eljárás alá is vonhatják, ezt kéne átültetni a közpénzek területére is.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:30
Előzmény: #306  Törölt felhasználó
#313
Ha engem kérdezel, akkor arra azt mondhatom, hogy én ezeket már leírtam, persze nem szó szerint, de lényegében ezt!

Nézz szét, s látni fogod te is!
És ha esetleg valahol ettől eltérőt írtam volna, kérlek tudasd velem!
Ha te is ezt látod, nem várom a bocsánatkérésedet szokásos tévedésedért!

(Ilyenkor olvasható a legtöbb javítandó baromság... ;) )
BuySell 2006. 09. 19. 14:25
Előzmény: #311  tokos.
#312
tök mindegy ki mondta , nem vettem észre hogy idézet. Teljesen igaz
tokos. 2006. 09. 19. 14:22
Előzmény: #309  BuySell
#311
Ezt nem vito mondta, hanem a köztársasági elnök.
Ettől még igaz, vagy lehet hogy most már nem is fog annyira tetszeni?
adam 2006. 09. 19. 14:22
Előzmény: #308  adam
#310

Csaknem egyhangúlag fogadta el az Országgyűlés Az erőszak ellen és a békességért című ötpárti nyilatkozatot.
BuySell 2006. 09. 19. 14:18
Előzmény: #308  adam
#309
jól beszélsz vito! ezek nem megismétlik, hanem gyalázzák 56-ot
adam 2006. 09. 19. 14:14
Előzmény: #306  Törölt felhasználó
#308
Ezen mit kell magyarázni elég egyértelmű a felelösség közös mutogathatnak egymásra ahányan vannak.
mezuska
mezuska 2006. 09. 19. 14:08
Előzmény: #306  Törölt felhasználó
#307
igazad van vito
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:05
Előzmény: #303  tokos.
#306
" Élesen meg kell vonni azt a határt, ami a szabad véleménynyilvánítás, a gyülekezés szabadságához, és így a politikai tüntetésekhez való alapvető emberi jog, másfelől a bűncselekmény között húzódik. Akik ezt a határt átlépik, a többiek szabadságát és jogait is tagadják és veszélyeztetik. Napok óta békés tüntetések zajlanak szerte az országban. Természetesen a történtek nem érintik azt a jogot, hogy bárki a törvényes keretek között gyűlésen és tüntetésen kifejezze politikai véleményét.

Az események után azonban a pártoknak mérlegelnie kell, hogy tömegrendezvényeiken a saját rendezőik és a rendőrség képesek-e biztosítani, hogy nem lépik át a határt. Másrészt figyelmeztetek arra, hogy az erőszakot tétlenül, vagy egyetértéssel szemlélő tüntetők maguk is felelősséget viselnek.

A politikai erők számára legyen tanulság, hogy elfogadhatatlan a cinikus kitérés alapvető morális kérdések elől, és ugyanilyen elfogadhatatlan az alkotmányos határokat áttörő cselekmények akár burkolt igazolása is.

Végül felháborodással tiltakozom az ellen, hogy a Magyar Televízió épülete előtt történt erőszakos bűncselekményeket az 1956-os forradalommal párhuzamba állítsák. "

LET-eko-anarch (és ki tudja még hány nicken írogatsz)

Akkor most lehet ezt is megmagyarázni

Amúgy milyen furcsa hogy csak választások előtt és után néhány hétig vagy aktív.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:03
Előzmény: #304  Törölt felhasználó
#305
Adam' Ez a szokásos hazaárulási műsor a fidesz részéről. Liszabonban már lejáratták ezt a lemezt.
Törölt felhasználó 2006. 09. 19. 14:00
Előzmény: #303  tokos.
#304
Egy kicsit sok nekem a humorod! Nem rossz azért. :-)
tokos. 2006. 09. 19. 13:57
Előzmény: #300  Törölt felhasználó
#303
"legfeljebb háromszáz fős csoportot úgy táboronként tíz ember irányította, tudták, mikor kell visszavonulni, minden rendőrattak után perceken belül rendezték a soraikat. "

Akkó én azt mondom ezeknek kellene eemenni rendőrnek, mert ezek tudják, mit kee csinyáni, a rendőrök meg nem tutták.
Tán jók lennének a lemondani készülő miniszter helyett is.
tokos. 2006. 09. 19. 13:55
Előzmény: #299  Törölt felhasználó
#302
De itt a kép rólla, nem?
Vagy két helyen is tud egyszerre?
adam 2006. 09. 19. 13:55
Előzmény: #296  Törölt felhasználó
#301
Nyilvánvalóan,de itt egy érdekes cikk ezeknek meg mi közük ehhez?
Lemondásra szólította fel a magyar kormányt a kereszténydemokrata-konzervatív pártokat tömörítő Európai Néppárt kedden Brüsszelben kiadott nyilatkozatában. A német kezdeményezésre született nyilatkozat szerint a pártcsoportot sokkolták Gyurcsány Ferenc miniszterelnök nemrégiben nyilvánosságra hozott kijelentései, amely szerint ő és kormánya éveken át hazudott a magyar polgároknak. A nemrégiben választott magyar kormány ezekkel kijelentésekkel elvesztette minden szavahihetőségét és politikai legitimációját - áll a nyilatkozatban, amelyet Wilfried Martens, az Európai Néppárt elnöke ismertetett.

Topik gazda

Knight Tyris
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek