Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 05. 05. 10:14

ORBÁN VIKTOR HARCOM.  

volt már ilyen?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
andare 2017. 05. 07. 17:17
Törölt hozzászólás
#80
SREd 2017. 05. 07. 16:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#79
Hát igen, ennyi telik a mostani libsi kommentelőktől; ha megmagyarázni nem sikerül, marad a személyeskedés, hátha az meggyőzőbb. Hadd mutassak rá akkor én is egy elírásodra: senki nem lehet biztos abban ezen a szinten, hogy a "világpiaci árak esése elérhették már a mélypontjukat" :)
Törölt felhasználó 2017. 05. 07. 16:21
Előzmény: #75  SREd
#78
Nem. Inkább az merülne fel, hogy aki trader fórumra ír, az valamelyest legalább képben van a kereskedett árukkal és a piaccal úgy általában. De persze nem így van, ezért említettem a lovit...
andare 2017. 05. 07. 15:41
Törölt hozzászólás
#77
SREd 2017. 05. 07. 15:21
Előzmény: törölt hozzászólás
#76
Vajon miért nem úgy kommunikálja akkor Brüsszel a rezsieltörlési szándékát, hogy valójában tovább akarja csökkenteni az árakat, hogy igazodjon a szuperolcsó nyersanyagok árához, csak ez a Fidesz nem engedi? Ha tényleg úgy lenne, h csak a lakosságra lettek áthárítva a különadók, akkor az említett vállalatok továbbra is az addigi nagy nyereségeikkel dicsekedhetnének, de a bankoknak pl. erősen visszaesett a nyereségessége a ballib időszakbeli szabad népnyúzáshoz képest. Az áfákkal kapcsolatban vedd észre, hogy valahogyan ki kellett lábalni abból a válságból, amibe a ballibek kormányozták az országot 2010-ig, azóta viszont több mindennek rekordgyanús mélyben van/lesz rövidesen az áfája.
SREd 2017. 05. 07. 15:11
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#75
Szóval úgy gondolod, hogy egy tőzsdefórumon főként csak libsik vannak jelen, akiknek semmit sem kell megmagyarázni, amit Soros&co. mond ex katedra?
andare 2017. 05. 07. 15:05
Törölt hozzászólás
#74
SREd 2017. 05. 07. 15:05
Előzmény: #72  sanka
#73
A Velencei-tó partján is van körbe kerékpárút/sáv, a Balaton mentén is. Ezek amiket eddig láttam, de biztos vagyok benne, hogy más üdülőövezetekben is van. És még te mondod, hogy más keveset bringázik...
sanka 2017. 05. 07. 14:28
Előzmény: #66  SREd
#72
Nem eleget bringázol, a főváros partján van némi kerékpárút, viszont ha elmész ausztriaba, ott Bécstől Passauig tudsz a parton bringázni. Itt a fővároson kívül sehol, de menj már ki bringázni, mert a kocsiból nem látsz semmit.
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2017. 05. 07. 13:41
Előzmény: #66  SREd
#71
ennek mondhatod... egész nap a gép előtt ül, 444 a kezdőlapja, sorosgyuri a háttérképe.
-pny 2017. 05. 07. 13:40
Törölt hozzászólás
#70
Törölt felhasználó 2017. 05. 07. 13:37
#69
link no bravo
Törölt felhasználó 2017. 05. 07. 13:24
Előzmény: #67  SREd
#68
"Ezt magyarázd meg, hogy miért hozná fényesebb helyzetbe a fiatalokat a rezsicsökkentés eltörlése" Gondolná az ember, hogy egy tözsdefórumon ilyesmit nemigen kell magyarázni, de a lovira sem nyerni jár mindenki...
SREd 2017. 05. 07. 12:16
Előzmény: törölt hozzászólás
#67
A külföldön lehetőséget keresés nem egyértelműen rossz dolog sztem; és az is jó, hogy olyan erő- és egészségi állapotban vannak, és olyan szakmai és nyelvtudásuk van, hogy megpróbálkoznak vele. Ezek szerint nincs is akkora baj az egészségügyben/oktatásban. Sajnos nem mostanában lesz, hogy nominálisan elérjük a nyugati bérszínvonalat; ezt csak a Fidesz rovására írni nagyon sötét dolog, mert ők sokat tesznek azért, hogy bár purchasing-power-parity alapján jobban nézzen ki a dolog. Ebbe a sorba illik bele a rezsicsökkentés is, amit szintén veszettül támadnak a libsik, úgy néz ki, hogy már Brüsszel közvetlen támogatásával is. Ezt magyarázd meg, hogy miért hozná fényesebb helyzetbe a fiatalokat a rezsicsökkentés eltörlése.
SREd 2017. 05. 07. 12:06
Előzmény: #65  sanka
#66
Én láttam a Duna-part mentén több helyen bicikliutat, és további munkálatokra előkészületet is, szóval biztosra mondhatom, hogy tévedsz, többször kéne kimozdulnod otthonról is, meg a "minden-csak-romlik-fideszék-miatt" paradigmarendszeredből is. És akkor innen is látszik, hogy nem csak a stadionokra gondoltam; továbbá vaksi elfogultságodnak tudom be, hogy csak a kiváltságosak használatában látod őket.
sanka 2017. 05. 07. 11:27
Előzmény: #63  SREd
#65
A stadionokra gondoltál? Mert azt csak a kiváltságosok gyerekei használják ha használják. De kerékpárutat mikor fognak építeni Bp és Balatoni közé, vagy mint az osztrákoknál végig a dunapart mellett lehet biciklizni, ja ezek soha. A stadionba van a lopnivalo biznisz, ennyit a tolvajok bandájarol.
andare 2017. 05. 07. 11:22
Törölt hozzászólás
#64
SREd 2017. 05. 07. 11:07
Előzmény: #62  ts3
#63
Jobban oda kellene figyelni arra, amit írtam, de nálatok az érvelés túl gyorsan megy át mocskolódásba. Orbán fenntartja a véleményét, hogy a sportlétesítmények fejlesztése és egyáltalán léte, a fiatalság sportos életmódra nevelése jobb befektetés az egészségügybe, mint a kórházak erőkön felüli fejlesztése. Van kórházfejlesztés is, de kisebb hangsúlyt kap, mint a sportos életmód. Mivel ő van kormányon, most ez a vélemény dominál, nem kell mindent hibának beismernie, amit ti annak kiálttok ki. A netadó, az olimpia pl olyan területek voltak, ahol visszakozott. Komoly kritikát vehemensen fenntartani pedig elsősorban olyan politikai erőnek van, amelyik bezzeg sokkal jobban működtette az adott dolgot, a ballibekre ez nem áll sem egészségügy, sem oktatás terén.
ts3 2017. 05. 06. 22:41
Előzmény: #60  SREd
#62
Te mondtad, hogy hajlandó orbi beismerni hibáját, én meg mondtam, két elég súlyos ellenpéldát, erre te jössz a szocikkal. Mondhatni azt is, hogy nem sikerült megvédened orbival kapcsolatos állításodat. De valszeg így van jól nálad.
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 05. 06. 22:01
Előzmény: #58  SREd
#61
Orbán hajlandó belátni, ha téved? Na végre, valami perspektivikus dolog. És micsoda újdonság!! Van itt fejlődés, kérem! Persze olyan ötletgazdákkal, mint B. Zsolt (vagy a Tóni, vagy az Árpi) nem nehéz zseniálisnak lenni.... link Azé ilyenkor érzi meg az ember, hogy milyen mérhetetlenül erősödik Magyarország. Brüsszelt meg csak azért kell megállítani, nehogy nagy erőlködésében véletlenül utolérjen minket.

Topik gazda

COLOP
2 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek