Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Ingarian
Ingarian 2023. 02. 26. 06:48
Előzmény: #96197  signal2
#96200
Vasút, metró, mind jó megoldás lehetne, aránylag kis fenntartási költséggel (autóhoz képest egységnyi utazási költségre gondolok), persze nem lepukkant metrókocsikkal. 
Ingarian
Ingarian 2023. 02. 26. 06:42
Előzmény: #96198  bronz
#96199
Vegy rendes állami dotációval megoldani , de itt ilyenre nincs pénz, csak a látványberuházásokra.
bronz 2023. 02. 26. 05:46
Előzmény: #96197  signal2
#96198
Ezt egyébként már évtizedek óta nem értem, hogy a HÉV miért ilyen mostohagyerek évtizedek óta.
Ha nem gyök2-vel menne, rengeteg embert képes lenne ki/bevinni a városba.
Mellesleg épphogy emelni kellett volna a jegyárakon, 13 éve változatlan, egyre többe kerül az adófizetőknek. 
Kommunista párt nem szeret népszerűtlen lépéseket hozni, inkább Bulgáriával versenyzünk az utolsó helyért, miközben nyakik ér a fos.
signal2
signal2 2023. 02. 25. 21:44
Előzmény: #96196  Ingarian
#96197
Ahhoz le kellene törni azt a faszságot, hogy a bérlet ara sosem emelkedik, vagy rohadt sok közpenz kell bele.
Anlulcs egyebként anHÉV-ek felújítása, meghosszabbítása befelé, és a vasút varoson belüli jobb kihasználása, tehát elsősorbam MÁV-hataskör. Amit viszont most szopattak meg 20 mrd bevetelkieséssel..
Ingarian
Ingarian 2023. 02. 25. 21:30
Előzmény: #96191  Sehmet
#96196
Nagyon sok nyugati városban tiltották ki az autók jó részét a városból, nem bánták meg. Vezetek a fővárosban jópárszor, sok olyan autót látok, amiben egy ember ül. Egy jó tömegközlekedéssel élhetőbb lenne Budapest is , nyilván akkor Orbánnak nem kellene zsarolni a nem NER önkormányzatokat. 
badsector1
badsector1 2023. 02. 25. 21:23
#96195
"Az újabb bizonyítékok elemzése alapján a rendőrség megszüntette a viperás támadások magyar gyanúsítottjának letartóztatását. A nőt szabadon is engedték, ugyanakkor a bűntetőeljárásnak továbbra is gyanúsítottja, közölte a rendőrség.A 42 éves magyar nőt, D. Krisztinát azután vették őrizetbe, hogy a kitörés napja előtt több maszkos-viperás támadás történt Budapesten szélsőjobboldaliak ellen. Az ügyben letartóztattak több külföldit, akik antifasisztának vallották magukat, az ő esetükben az elfogáskor fegyvereket is találtak. A magyar nőt otthonából állították elő, nála elsősorban a ruházat felismerésére hivatkoztak a felvételek alapján."
   
ügyes trükk volt orbánéktól, hogy beöltöztetnek valakit hasonló kabátba és sálba, mint amilyen a szikra mozgalom egyik tagjának is van, sehmetet meg lyukra futtatták.:))
    
signal2
signal2 2023. 02. 25. 16:59
Előzmény: #96185  Sehmet
#96194
Szerintem meg ezen túl is ugorhatunk, mivel Tarlós 2-szer nyert, ahogy a kerületek többsége is egy évtizedig fideszes volt, és egyébként a budapestiek is a kormány propagandáját kapják az arcukba nap mint nap. Valahogy mégis oda jutottak, hogy nem kérnek a fideszből. És főleg a budai kerületek változása az érdekes. 
Minden, amit írsz arciprító, tekintve, hogy a fidesz már ezerszeresét lopta össze, és százszoros nagyásgendeben nyomja a propagandát, sokkal gátlástalanabul és aljasabban, mint bárki bármikor tette ezt korábban az országban. 
badsector1
badsector1 2023. 02. 25. 16:32
#96193
"A miniszter szerint elvtelen és elfogadhatatlan a Magyar Orvosi Kamara véleménye, és veszélyezteti az ellátást. Az Orvosi Kamara küldöttközgyűlése felszólította a háziorvosokat, hogy az új ügyeleti rendszer kialakításához szükséges szerződéseket ne írják alá. Ennek eredményeként február 23-ig Győr körzetében a március 1-jével induló új ügyeleti rendszerhez egyetlen háziorvos csatlakozott, így a személyi feltételek nem állnak rendelkezésre annak elindítására. Korábban a kamara jelezte, hogy megfélemlítéssel, fenyegetéssel, nyomásgyakorlással próbálják rávenni a háziorvosokat, hogy írják alá az új ügyeleti szerződéseket az Országos Mentőszolgálattal. Gulyás szerint a Kamarának ezt azonnal be kell fejeznie és bocsánatot kell kérnie, majd hatalommal való visszaéléssel vádolta a Magyar Orvosi Kamarát."
   
gulyásnak elgurult gyogyója.
euler 2023. 02. 25. 14:47
Előzmény: #96189  Madeinhungary
#96192

Vakmajom:
"Kérdezem Pesten éjjel a taxiban ülve a sofőrt:
- Mi ez a tömeg itt az utcán?
- Ja, az egy buzibár."
https://www.facebook.com/avakmajom/posts/pfbid02aoyRgRf5W8CLmZJZLzLrPmFU6Nh49u95yJJ4vQmEx9a7p6TakENkFeBWnf9gUaBRl
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 25. 13:09
Előzmény: #96189  Madeinhungary
#96191
De hallottam. Különösen a felújítások szervezésének volt nagy népszerűsége a forgalomra gyakorolt hatásával, és a méhlegelőknek! :-D
Törölt felhasználó 2023. 02. 25. 12:56
#96190
Megszólal a kormány,de ne itt ,elengedjük őket ellenzékkel együtt mehetnek.Amen.
Madeinhungary 2023. 02. 25. 12:47
Előzmény: #96187  Sehmet
#96189
Na látod, akkor lövésed sincs az elmúlt évek Budapestjéről...
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 25. 12:30
Előzmény: #96187  Sehmet
#96188
... Bistroba .....
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 25. 12:29
Előzmény: #96184  Madeinhungary
#96187
Kösz az invitálást, de egyrészt majdnem absztinens vagyok, másrészt nem a kocsmák/romkocsmák alapján szoktam minősíteni valamit, bár tudom, hogy komoly idegenforgalmi vonzerejük van. Én anno a Leroyba, a Nobuba, valamint a Steam Budapest Bistroban (amikor a Kempinskiben szálltam meg már később) és ha már ki lehet ülni a szabadba, akkor a Ráday utca valamelyik hangulatos éttermébe szoktam menni. Nyugger korom óta pedig nem annyira szoktam Budapestre járni. :)
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 25. 12:22
Előzmény: #96183  badsector1
#96186

Kösz az észrevételt, valóban "mást" akartam írni! Azért én javasolnám, hogy légy szíves elolvasni ezt az cikket, amiben az ellenzék egyik ikonikus alakja, aki nem mellesleg egyetemi tanár, miket mond erről a "megfertőzésről", de más szavakkal:
https://www.atv.hu/belfold/20220406/mero-laszlo-a-mi-pesti-agyunk-at-lett-mosva-hogy-videken-sotetseg-tudatlansag-agymosas-es-csalas-honol
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 25. 12:18
Előzmény: #96180  signal2
#96185
Azért azt is tedd hozzá, hogy a "90 előtti főelvtársak a Szemlőhegyi úton és egyéb, frekventált helyeken laknak, és '90 előtt ugye ez volt a gyűjtőhelyük (MSZMP, Hazafias Népfront, Szakszervezet, Munkásőrség, Béketanács, fegyverek testületek vezetői (honvédség, rendőség, BV-sek, vámosok, stb.), és a családi szocializáció, valamit a fentiek közül többük politikai hatalmának privatizációs átmentése gazdasági hatalommá, aztán ott volt a Vörös Csepel, a régi elvtárs tanárok által heccelt főiskolai és egyetemi "forradalmi ifjúság", és a rendszerváltoztatás legnagyobb kárvallottjai az embertelen, hatalmas lakótelepeken (pl. Békásmegyer, stb.), akiknek a Hankiss TV és Gombár-féle rádió azt harsogta, hogy az MDF tehet mindenről, stb. - amik már eleve meghatározták a főváros irányultságát.
Madeinhungary 2023. 02. 25. 12:16
Előzmény: #96182  Sehmet
#96184
Te tapasztalat nélkül, én meg tapasztalatból mondom, hogy Budapesttel semmi baj nincs. Szépen elvan, nem visszafelé fejlődik. Ha legközelebb fent jársz, ne csak az Astoriánál lévő Ördögsarok kocsmát látogasd meg.
badsector1
badsector1 2023. 02. 25. 12:10
Előzmény: #96177  Sehmet
#96183
"Ennyit Budapestről, ahol a lányom is él, de ő is már politikai ideológiát támogat, mint én. Megfertőzték az egyetemen."
    
ezt a megfertőzték az egyetemen dumát nem érzed gáznak?
csak az az egyetlen ideológia elfogadható számodra amivel téged "fertőztek" meg?
   
ui: nem kekeckedésből írom, de már helyett talán mást akartál írni :))
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 25. 12:10
Előzmény: #96178  Madeinhungary
#96182
Empirikus tapasztalat nélkül, közvetett, de autentikus forrásokból is lehet információt meríteni az eddigi történések alapján. Ha indult volna, a már komoly, mentális állapotára is kiható egészségügyi problémákkal küzdő, Heller Ágnest is a nászútjára elvivő Demszky - aki alatt a vezetékszaggató Combinókon kívül nem sok mindent történt olyan Budapesten, amit a főváros elkezdett és be is fejezett - szerintem simán visszahozták/megválasztották volna 2019-ben, ha indult volna. Amikor még munkám miatt hetente jártam Budapestre, az Astoriában is megszálltam néha, de ha most kijönnék az Astoriából, olyan déjà vu érzésem lenne a környezetet illetően.
signal2
signal2 2023. 02. 25. 12:09
Előzmény: #96173  Madeinhungary
#96181
Ez mindössze annyit jelent, hogy a nép kommunista lelkületű, ezért tartja hatalomban a kommunistákat. A piacpárti demokraták meg csak pislognak. De mindenki megnyugodhat, hiszen a kommunizmusról kiváló tapasztalataink vannak, jó lesz az!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek