Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
wgl 2022. 03. 02. 12:15
Előzmény: #61538  Nikklíszon
#61540
Én pont 98-ban Pokorni alattaomos hazudozásain, és a több hazugságon akadtam ki, ahogy beszéltek visszataszító volt, na ezóta undorodm tőlük.
wgl 2022. 03. 02. 12:14
Előzmény: #61537  wgl
#61539
Mondjuk a sikeretelen  állampuccs miatt Vonának és Ocsmány Vigyornak 15-15 év börtön járt volna, ha Gyurcsányék nem impotens beszari szarzsákok. 
Nikklíszon
Nikklíszon 2022. 03. 02. 12:13
Előzmény: #61530  Ingarian
#61538
Nem azért írom, hogy az ídővonalon bárkit is megelőzzek, de elmondom az én viszonyomat a Fideszhez. 1998 as választásokon rájuk szavaztam. Úgy voltam vele, hogy ilyen Horn Gyulákat (szocializmusban külügyminiszter volt) akik ennyire mélyen kapcsolódnak a múlthoz már ne. Ne velük menjünk át az új évezredbe. Jöjjenek a fiatalok. Orbán 35 volt akkor. Jogot végzett társaság, hát egy igazi demokratikus jogállam megszilárdításához Ők a legalkalmasabbak. 7-8 hónappal a választások után mondom a feleségemnek, hogy "bakker, én nem erre szavaztam. Ezek sáros gumicsizmás, frusztrált vidéki srácok akik most a vélt vagy valós sérelmeiken vesznek elégtételt." Nem engedtek semmilyen parlamenti vizsgálóbizottságot felállítani, ami róluk vizsgálódott volna.  Folyamatosan azt éreztem, hogy nem élnek, hanem visszaélnek a megszerzett jogi tudásukkal. Soha többet nem szavaztam rájuk! Aztán tudjuk hogy 2010 óta mit művelnek. Nekem elég volt max. 1 év hogy észrevegyem, hogy ezek nem tisztességes emberek, az ország irányítását rájuk bízni nem szabad. Ezért nem tudom megérteni azokat akik még ma is rájuk szavaznak. Dohányboltos ismerősöm mondja, hogy rájuk szavaz, majd felköp és alááll, de az ellenzék el akarja törölni a koncessziót. Mondtam neki, hogy egy budapesti választókerületben nem a TE 1 szavazatod számít, tehát ne szavazz rájuk és akkor nem kell leköpnöd magad.
wgl 2022. 03. 02. 12:10
Előzmény: #61534  Dehogynincs
#61537
És ez mi?  
 A hazudozó szemkilövetzőzőknek a tényekről: 
 Mindenkinek felhívom a figyelmét az alábbiakra, ha fingja sincs a 2006 -os eseményekről, hugyos forardalomról, befulladt kormánydöntő fideszpuccsról:   KÖZTÉVÉBEN 2014-ban !!!!!!!!!!   
Annyira hülyék, hogy ezt nem tudják előszedni, megvakarni???
... „Vona bevállalta a tévéostromot A tévénézők elmentek amellett, hogy Vona Gábor expressis verbis bevallotta: az egész balhé a Fidesszel, Orbánnékkal egyeztetett akció volt.  
Orbán azokban a hónapokban már nyíltan követelte: Gyurcsány, a kormány mondjon le.
 Ezt azonban a megszólítottak nem hallották meg, és maradtak. 
Ezért az ellenzék egyre drasztikusabb eszközökhöz nyúlt, előőrse, a Jobbik-barát csapat naponta szervezte a tombolást, a rombolást az utcákon és mindenütt, ahol lehetett.
 Ilyen előzmények után robbantották ki a Kossuth téri, majd a tévészékház elleni durva támadássorozatot.
 -2014-ben, Vona Gábor szerepelt a királyi tévében az Össztűz című műsorban, és elszólta magát. 
A kérdező – két társával – Betlen János volt, és természetesen megemlítette az október 23-i csetepatét is.
Vona válasza egyszerű, őszinte vallomássá vált.
 Kijelentette: „Mi előkészítettük a kormány elkergetéséhez a talajt, de Orbán gyáva volt, nem élt a lehetőséggel” 
– értsd: nem merte a parlamentből kizavarni a kormányt, és „forradalmi úton” átvenni a hatalmat. Az október 23-i véres ütközet a jobboldali Fidesz és a szélsőjobboldali Vona vezette gárda előre eltervezett, összehangolt akciója volt.
Csak az Auróra ágyújának elsütése maradt el.Kérdés: mi volt ebben „spontán” és „jogos” dühkitörés? Ki is valójában a fő felelőse ennek a sok áldozatot követelő (végül is sikertelen) akciónak? 
A füstbe ment terv miatt kell azóta is keresni a bűnbakokat.”(2014-06-29 Fővárosi hírhátér
http://www.fovarosi-hirhatar.hu/nyomtatas/vona-bevallalta-a-teveostromot )
Forrás 168 óra. 
Továbbá Wikileaks-ben is vannak bizonyítékok, erre utaló iratok.
Mindenki meghülyült, hogy ezt elfelejti???----Igaz, van olyan idióta seggfej is az agymosott fideszvakhitüek között, akik az élő, nem cenzúrázott, köztévé reggeli műsorát is kétségbe vonja.Dehát az agymosott ezért agyhalott. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 12:09
Előzmény: #61535  wgl
#61536
#61523
wgl 2022. 03. 02. 12:08
Előzmény: #61534  Dehogynincs
#61535
 A tévészékház 2006-os ostromának másnapján együttes ülésen tárgyalta a történteket az Országgyűlés rendészeti és nemzetbiztonsági bizottsága. 
Az ott elhangzottakat 80 évre titkosították, de ezt a minősítést a fidesz eltörölte. 
Mindenki számára megismerhetőek a dokumentumok a Parlament honlapján. 
Ezekből az anyagokból egyértelműen kiderül, hogy Nyitray András, a fidesz akkori országgyűlési képviselője szerint éles lőfegyvert kellett volna használni a tüntetők ellen.
38. oldal:Nyitrai András (fidesz):...
....  http://www.parlament.hu/biz38/bizjkv38/HOB/0609191t.pdf."Elhangzott itt több soron - és itt jönnek a kérdések -, hogy a rendőri állománynak olyan utasítása volt, hogy nem használhat fegyvert. Szeretném megkérdezni, hogy ez egy külön extra utasítás volt-e az adott helyen, az adott napon. Mert egyébként ez egy képtelenség. 
A szolgálatban lévő rendőr az egyik olyan, aki egyébként, ha az ő életét és testi épségét fenyegető veszéllyel találja magát szemben, minden külön engedély nélkül használhatja a fegyverét, és akit mondjuk kockakövekkel hajigálnak - és higgyék el, hogy isteni szerencse, hogy ott nem halt meg egy-két rendőr, meg egy-két nem rendőr is, hozzáteszem, mert ott össze-vissza hajigálták a köveket. Ha ez nem elég jog arra, hogy valakihasználja a fegyverét, akkor itt nagy baj van.
 Azért mondom Petrétei miniszter úrnak külön, mert a bemutatkozásakor én már egyszer ezt nagyon hangsúlyosan felvetettem, hogy Magyarországon a polgárok - és a rendőr is polgár - önvédelmi joga sehol a világon nincsen tiszteletben tartva. 
Micsoda dolog az, hogy ilyen esetben kvázi külön megtiltják a rendőrnek - ha ez így történt, és erős a gyanúm, hogy így történt, mert ezt többször hangsúlyozták -, hogy önmaga testi épségét megóvja. 
És most teljesen függetlenül attól, hogy ott mi történt, akárhol történik ilyen, szerintem ez végtelenül lelkiismeretlen parancs, ha ilyen parancs volt. Tehát volt-e ilyen extra külön parancs erre a helyzetre?"..... 
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 11:59
Előzmény: #61532  wgl
#61534
forrás?
A nagygyűlés után vagy a tévészékház ostrománál?
Lehet élessel is lövetni, de választási szempontból nem kifizetődő,  mert másfél évtizeddel később még a gumilövedékre is emlékeznek a választók vagy emlékeztetni lehet rá őket.
Ha hagyják békében feloszlani a magától oszló fideszes nagygyűlést, akkor ugyanúgy feloszlott  volna , mint az összes előző és rákövetkező nagygyűlés.
Zöldbéla
Zöldbéla 2022. 03. 02. 11:44
Előzmény: #61524  euler
#61533

Én pedig még Orbánék előtt (az utolsó lehetőségnek jelölt alkalommal) visszaléptem az államiba.
Korai volt, mert, ha Orbánék alatt léptem volna, akkor a hozamot zsebbe megkaptam volna, kölönben pedig -látva az önkéntes nyugdíjpénztári számlám változását- úgy érzem, hogy jól döntöttem.
wgl 2022. 03. 02. 11:32
Előzmény: #61515  Dehogynincs
#61532
Pedig a fideszes Nyitrai az éles lövést hiányolta.
badsector1
badsector1 2022. 03. 02. 11:28
Előzmény: #61529  Dehogynincs
#61531
látod, polgárként én már 2010-ben tudtam, hogy nem szabad a fideszre szavazni.
Ingarian
Ingarian 2022. 03. 02. 11:20
Előzmény: #61528  Dehogynincs
#61530
Mellesleg akkor még bíztam Orbánban, mert 2002-ig egész jó dolgok történtek, családi adókedvezmény, egyebek. 1-2 éven belül kezdtem kicsit gyanakodni, főleg amikor kétharmaddal az egyik első dolguk volt a választási törvény átírni. Tisztességes ember ilyet nem csinál. Még politikusok között is csak a legalja.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 11:19
Előzmény: #61526  badsector1
#61529
2010-ben még én is a fideszre szavaztam. Azt ígérték, hogy megvédik a nyugdíjpénztárakat. Ma sem tudom, miből kellett volna előre látnom a nyugdíjpénztárak kifosztását.
Ruletteztem és vesztettem. A tőzsden is vannak veszteséges tranzakcióim.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 11:16
Előzmény: #61524  euler
#61528
Nem veregetem a saját vállamat. Muszáj Herkules voltam. Már korábban is elmondtam ugyanezt, (talán pont neked). És az sem biztos, hogy nyertem. Nagyjából ugyanott lehetek.
Nincs szándékomban másokat bosszantani. Az bosszant, hogy egymilló pénztártagból csak százezren nyilatkoztunk polgárként.
Alattvalói mentalitással akarjuk, hogy Orbán takarodjon. A fülke magányában könnyű ikszelgetni, de a nyugdíjpénztári nyilatkozás is szavazás volt, csak a magántulajdonunkkal és a pénzünkkel szavaztunk.
A pénztártagok fejenként átlagosan egymillió forinttal. A 4.5 millió aktív járulékfizető közül hárommillióan.
Ingarian
Ingarian 2022. 03. 02. 11:14
Előzmény: #61510  Dehogynincs
#61527
Én soha nem viselkedtem alattvalóként, de mint áltagpolgár, csak egy darab szavazattal tudok hozzájárulni a dologhoz. Nagyon büszke vagy magadra a nyugdíjpénz miatt, lehetsz is, nekem mondjuk nem akkora érvágás, de az emberek jó részének igen. A lényeg, hogy hazudtak és nem mondhatod, hogy nem utódpárt, mert kommunisták voltak jó részben, vagy azok ivadékai és kommunistaként is viselkednek. Csak hallgass bele a Kossuth rádióba, állítom Rákosi idejében is hasonlók mehettek. Ez csak retorika, hogy nem szavazol utódpártra, mert Orbán apja is párttitkár volt, ő meg KISZ titkár. Azért nem ugyanaz, ha valaki csak kiszes volt, vagy KISZ titkár is, nálunk utóbbi csak meggyőződéses komcsi lehetett. Utána ezek mentek is tovább az MSZMP-be is. Az én feleségem szülei Hortobágyon is voltak, gondolhatod mennyire szeretem a kommunistákat magam is.
badsector1
badsector1 2022. 03. 02. 11:12
Előzmény: #61525  Dehogynincs
#61526
a "bölcs" választók már 2010-ben is a nyakunkba szavazták a fideszt, pedig már akkor is csak egy jó adag gyurcsányozás volt a programjuk.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 11:07
Előzmény: #61522  badsector1
#61525

#61513
Elvi kérdés, érzelmi lobbanékonyság(?), értelmi megfontolások.
Számoltam azzal is, hogy elveszítem a nyugdíjjogosultságomat. Könnyebb úgy polgárnak lenni, ha úgy vélem, hogy ezt a luxust is megengedhetem magamnak.
Akkor ábrándultam ki a fideszből, de azóta a bölcs választók már kétszer is a nyakamra szavazták őket kétharmaddal.
euler 2022. 03. 02. 11:04
Előzmény: #61521  Dehogynincs
#61524
Tehát ruletteztél és nyertél.
Most meg veregeted a saját válladat és leszólod azokat akik akkor az egyetlen racionális döntést hozták, azaz a második körben engedték magukat kiléptetni a magánnyugdíj-pénztárból.
Már korábban is elmondtam ugyanezt, (talán pont neked) és azt is jeleztem, hogy én tag maradtam, de a fentiek miatt nem szoktam vele dicsekedni és másokat bosszantani.
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 11:02
Előzmény: #61520  badsector1
#61523
Sokszor leírtam a véleményemet. Az engedélyezett nagygyűlést védeni kellett volna. A rendőrségnek pedig egy hónappal korábban a tévészékház ostrománál kellett volna legénykedni.
Gyurcsánynak pedig az őszödi beszéd kipattanása után le kellett volna mondania, amit megtett ugyan de csak évekkel később.
https://www.origo.hu/itthon/20091022-solyom-laszlo-az-oszodi-beszed-nyiltta-tette-a-moralis-valsagot.htmlAz őszödi beszédet kárhoztatta ünnepi beszédében Sólyom
Az őszödi beszéd nyílttá tette a morális válságot, amit még tovább erősített, hogy a parlamenti többség bizalmi szavazáson jóváhagyta a hatalom megszerzésének ezt módját - mondta ünnepi beszédében a Műegyetemen Sólyom László köztársasági elnök.
badsector1
badsector1 2022. 03. 02. 11:01
Előzmény: #61521  Dehogynincs
#61522
"Valószínűségszámítási alapon is lehet jó döntésekez hozni. "
   
a manyup esetében is valószínűségszámítást alkalmaztál?
mi volt az input adatod?
Dehogynincs
Dehogynincs 2022. 03. 02. 10:57
Előzmény: #61518  badsector1
#61521
Nem vagyok jogász, de szerzett jogokról van szó és nem tudom, mennyire felelt volna meg az EU jogszabályainak.
Valószínűségszámítási alapon is lehet jó döntésekez hozni. A rulettben a 0-ra is lehet tenni, nem csak pirosra és feketére.
Még könnyebb utólag megnézni, hol is állt meg utólag a rulettgolyó. Ha a tőzsdén is lehetne utólag kereskedni, akkor nem csak okos lennék, hanem gazdag is.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek