Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 12:50
Előzmény: #45709  Zöldbéla
#45720
Lehet hogy elbeszélünk egymás mellett?
Te arra írtad hogy jelzésértékű lehetne orbánnak, hogy Gy.F ki mer lépni a tömeg elé golyóálló mellény nélkül? Mert én a 'tömegre' írom hogy aránytévesztés. Rengeteg fiatal volt a tónál, de akkor mihez képest tömeg azok, akik meghallgatták Gy.F-t. 
De ezen a "tömegen" fölösleges rugózni, mert az az érdekes, hogy nől-e a tömeg. Nől-e a fiatalok politikai aktivitása.
WLM 2021. 08. 16. 12:48
Előzmény: #45693  badsector1
#45719
Az agyserkentődet viszont légy szíves és vedd be legközelebb fórumozás előtt némi vitamin kíséretében, hiszen már minimum egyszer megfogadtam előttetek, hogy nem fogok a Fideszre szavazni, tehát...... Ha a te logikádat próbálnám ellesni(nyugi, nem fogom), akkor azt mondanám te pedig Gyurcsányista vagy. 
euler 2021. 08. 16. 12:46
Előzmény: #45715  Törölt felhasználó
#45718
Mindig azt nézik amiben jobbnak látszunk.
Ha a halálozás romlik, akkor "mi nem úgy számolunk"! 
Ha kiderül, hogy ugyanúgy számolunk mint az országok zöme a WHO ajánlás alapján, akkor "mi máshoz viszonyítunk" 
Ha kiderül, hogy bármihez viszonyítunk szignifikáns a többlethalálozás, akkor "az oltásban világbajnokok vagyunk". 
Ha kiderül, hogy a tényleges védettség alapján (kínai vakcina), ez közel sem igaz, akkor meg nincs is járvány. Legalábbis augusztus 20, a pápalátogatás és a fogathajtó világbajnokság 18 napjára, rendeletileg.
Őrület az egész! Bamba nép akivel ezt meg lehet csinálni, és még van aki mossa a szennyest.
WLM 2021. 08. 16. 12:41
Előzmény: #45693  badsector1
#45717
Szia Bad! Visszanéztem a videót és elnézést kell kérjek tőletek, mert tévedtem. Tényleg úgy tűnik, hogy a nőnek mondta, én a HírTV híradóban láttam, ezek szerint ott direkt így állították be a helyzetet,ezzel is Gyurcsány ellen hangolva a közvéleményt Azonban az áldozat irányába mutatott empátia teljes hiánya miatt nem lehet azt mondani, hogy szimpatikusan viselkedett. Módosítom a diagnózist: nem használta lábtörlőnek, csak semmibe vette. 
badsector1
badsector1 2021. 08. 16. 12:32
Előzmény: #45702  SirDMR
#45716
"2 és fél évig dolgoztam országos közfoglalkoztatási programok levezénylésével,"
  
így már érthető, hogy te a propagandázással, az állásodért is harcolsz.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 12:30
Előzmény: #45713  Törölt felhasználó
#45715
“A halálozások számát nézi első sorban.”
Ezek szerint mégis elég rosszul teljesített a kormány, vagy idióta modon választott módszertant.
Tessék választani!
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 12:30
Előzmény: #45713  Törölt felhasználó
#45714
“A halálozások számát nézi első sorban.”
Ezek szerint mégis elég rosszul teljesített a kormány, vagy idióta modon választott módszertant.
Tessék választani!
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 12:29
Előzmény: #45702  SirDMR
#45713
“ ezerszer lett elmondva, leírva, hogy magyar módszertan alapján, ”
Hogy is mondta a miniszterelnök úr? 
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 08. 16. 12:26
Előzmény: #45710  badsector1
#45712
Már jár a zsák krumpli, ha egy ikszet oda tud vakarni a papírra.
_Sigorszky
_Sigorszky 2021. 08. 16. 12:24
Előzmény: #45709  Zöldbéla
#45711
A tömegben hogy láthatnád shortyt? Csak ha mellette állnál! :D 
badsector1
badsector1 2021. 08. 16. 12:22
Előzmény: #45702  SirDMR
#45710
"Személyes tapasztalatom, hogy ezen emberek  többsége nem képes az elsődleges munkaerő piacon elhelyezkedni, mivel nevüket nem tudják leírni. "
   
Ha reálisan gondolkodunk, akkor van értelme az ilyennek szavazati jogot adni?
Zöldbéla
Zöldbéla 2021. 08. 16. 12:15
Előzmény: #45705  Törölt felhasználó
#45709
Megnézném Orbánt testőrök nélkül a tömegben! :)
signal2
signal2 2021. 08. 16. 12:08
Előzmény: #45702  SirDMR
#45708
Nos. COVID többlethalálozás. Gyönyörű, havi bontású idősorunk van. (https://www.ksh.hu/stadat_files/nep/hu/nep0065.html2020.)
.
Innen veszem a járvány 1,2 és 3. hullámát átöltelő időszakor, azaz 2020.03.01-2021.05.31. közöttit.
Ebben a 65 hétben 187.526 az elhunytak száma. Az ezt megelőző bármelyik 65 hét átlaga 161.865, a min 153.869, a max 169.196. Azaz a többlethalálozás az átlaghoz képest: 25.661, a minhez 33.657, a maxhoz 18.330. 
Tehát korrekten azt tudom állítani, hogy a többlethalálozás 25.661 fő, ami nincs messze a hivatalos COVID-elhunytak számától.
.
A keleti vakcina hazárdjáték volt, ami vagy bejön, vagy nem (máig várunk lélegzetvisszafojtva). A legtöbb ország nem tette fel a rulettasztalra az állampolgárait egészségét, és csak olyan vakcinát engedélyezett, aminek megfelelő volt az EU-ban előírt dokumentációja. A szervezést meg hagyjuk már. Szakmailag értékelehtetlen regisztráció, rossz helyre küldött emberek, átltáhatatlan rangsorolás, kígyőző sorok. Ez volt a szervezés. És mindemellett teljesen elhanyagoltuk a védekezést. Az nem kizárólag olátsból áll. Hanem megelőzésből. Erős kontaktkutatás, folyamatos és kiterejedt tesztelés, karantén, lokális lezárások. Nálunk ezekből kb semmit nem láttunk. .
.
.
.
badsector1
badsector1 2021. 08. 16. 12:01
Előzmény: #45702  SirDMR
#45707
"ezerszer lett elmondva, leírva, hogy magyar módszertan alapján, akit elütött az autó és épp köhögött a covidtól, az is covid-os statisztikát növelte"
   
Igen? Ha ezerszer leírod attól nem lesz igaz.
  
"Ha tényleges mutatót szeretnénk arról, hogy ki hogy kezelte a járványt, akkor a többlethalálozási adatokat nézzük meg"
  
Melyik évhez képest nézzük meg? 2019-hez képest mert az a propagandistáknak jól jön, miért nem az utolsó 10 év átlagához nézitek a többlethalálozást? Azért mert nem támogatja a hazugságokat?
" A valóság ezzel szemben az, hogy az oltakozás jól volt levezényelve, időben léptünk,"
  
A kínait miért engedték beadni 60 év felettieknek, pedig azt a kínaiak nem javasolták, most meg ott van a rengeteg védtelen idős ember. Te fogsz bocsánatot kérni tőlük?
  
"2 és fél évig dolgoztam országos közfoglalkoztatási programok levezénylésével, "
Meséld már el, hogy konkrétan mit csinál a közfoglalkoztatási programokat levezénylő elftárs? 
  
Megszervezi, hogy 4 évente a "hálás" közfoglalkoztatott csak jól latható módon ikszelheti csak be a fityeszt?
euler 2021. 08. 16. 11:55
Előzmény: #45705  Törölt felhasználó
#45706
Tartsuk már mindig észben, hogy Gyurcsány ugyanolyan propagandatermék a fidesznél, mint a Soros, migráns vagy Brüsszel.
A falra festett ördög, akivel riogatnak, aztán megvédenek tőle.
Törölt felhasználó 2021. 08. 16. 11:38
Előzmény: #45697  Zöldbéla
#45705
Lehet, hogy te hosszabb anyagot láttál, én csak olyat ahol kérdések nem hangzanak el. 
Én nem Ferizném le, ha tiszteletteljesen akarom megszólítani, illetve a "táncolj Feri" azért nem ugyanaz mint a "táncolj Törő". Azt azért nem gondolom, hogy fidelitaszos "tömeg" vette körül.
SirDMR
SirDMR 2021. 08. 16. 11:36
Előzmény: #45703  euler
#45704
Nyilván elnéztem a topiknevet. Elnézést, hogy megcáfolom a kis buborékvilágotokat. Többet nem fogom. :)
euler 2021. 08. 16. 11:23
Előzmény: #45702  SirDMR
#45703
Fölösleges folytatni.
Sajnos a propaganda visszafordíthatatlan károkat okozott nálad.
(bibsizés, bibisezés, tájékozatlanság, kioktatás, pitiáner "érvelés", tények nélküli okoskodás). 
SirDMR
SirDMR 2021. 08. 16. 11:16
Előzmény: #45699  euler
#45702
"Ezt most szépen végigolvastam és pontonként cáfolom meg a 444-es propagandista írását. Mert, ez minden, csak nem objektív és nem független.
Covid áldozatok: Ezerszer rugóztak a bibsik a témán, és ezerszer lett elmondva, leírva, hogy magyar módszertan alapján, akit elütött az autó és épp köhögött a covidtól, az is covid-os statisztikát növelte. Módszertan, módszertan, módszertan. Kb első féléves stat 1-es hallgató tudja, hogy almát nem hasonlítunk a körtével. Ha tényleges mutatót szeretnénk arról, hogy ki hogy kezelte a járványt, akkor a többlethalálozási adatokat nézzük meg. Ebben Magyarország simán középmezőny. Javasolt keresés: "Többlethalálozás Európában 2020-ban 2019-hez képest, százalékban" De mi a függetlenobjektív újságíró véleménye? "A KORMÁNYZATI PROPAGANDA RENDKÍVÜL ERŐS, ILLETVE A POLITIKAI ELKÖTELEZETTSÉG OLYAN HITKÉRDÉSSÉ VÁLT, AMELYET NEM NAGYON VÁLTOZTATHAT MEG SEMMILYEN, MÉG BRUTÁLIS TAPASZTALÁS SEM." A valóság ezzel szemben az, hogy az oltakozás jól volt levezényelve, időben léptünk, keleti vakcinák elleni balos uszítás ellenére is. Igen, haltak meg sokan, de ahogy a számok mutatják, teljesen átlagosan teljesített az ország.Egy újabb nem véleményvezérelt mondat: "Ahol viszont van pénzbevételi lehetőség, ott van kreatív energia, például az adószedés hatékonyságát érdemben sikerült növelni a rendszer digitalizálásával." Egy korrekt újságíró szerintem így fogalmazott volna: "Az Orbán kormányok alatt a rendszer digitalizálásával hatékonyabbá vált az adóztatás." A függetlenobjektív szerző kicsit sem sugalmazza, hogy Orbán kormány CSAK az adóztatásban érdekelt... "Nem véletlen, hogy a rendvédelemért felelős belügyi tárca alá tartozik a közmunka, amit a kormány a nincstelenek fegyelmezésére is használ." 2 és fél évig dolgoztam országos közfoglalkoztatási programok levezénylésével, nem egy közfoglalkoztatottal beszéltem. Személyes tapasztalatom, hogy ezen emberek  többsége nem képes az elsődleges munkaerő piacon elhelyezkedni, mivel nevüket nem tudják leírni. De HÁLÁSAK a lehetőségért, hogy emberszámba vannak véve. Embert nem láttam olyan tisztelettel a munka irányt, mint a csemetéket körbesarlózó közfoglalkoztatottat. Élvezte a munkáját és szerettte. Tudta, hogy neki valószínű ennyi az élet, de sokkal jobb és méltóbb, mint segélyért sorban állni. Ezt egy bibis soha nem érti meg, mert nem megy ki emberekkel beszélgetni. (folyt köv)
euler 2021. 08. 16. 11:15
Előzmény: #45700  badsector1
#45701
A vizitdíj előnyös hatásáról senkinek nincs valós tapasztalata, azt viszont sokan fogják látni hamarosan, hogy a hálapénzes rendszer a víz fölött tartotta a (köz)egészségügyet. Azt még úgy-ahogy mindenki meg tudta fizetni.
Most ezeket betiltották, ill. átirányították a magán-egészségügybe, ahol már kialakították a piacot, már csak a több paciens kell.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek