Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
emerald 2021. 06. 24. 08:36
Előzmény: #43222  peter_s
#43240
Nem tudnak mit tenni, ahogy én sem. Beláttam ezt, és már csak sajnálkozok.
Sokkal nagyobb a baj, mint gondoltam két-három éve. 
Sajnos az a vonat elment, amikor mi emberek ezen az egész rendszeren egy szavazással, vagy tüntéssel változtatni tudunk.
...
Ők kiírják magukból, ezért ne básd őket! Orbánnal meg végképp ne húzz párhuzamot.
rockmaster 2021. 06. 24. 08:34
Előzmény: #43234  Törölt felhasználó
#43239

Nem beszélek vele, semmi közöm a f@szihoz!
Viszont a Yacht párt van hatalmon, és 11 év mérgezik a magyar társadalmat.
Hány migránst telepítettek az Ellenzéki polgármesterek a városokba????
Emlékszel még ilyen Fideszes dumára? Hetekig nyomták az önkori választáskor!
Kiderült, ez is HAZUGSÁG!!!!
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:34
Előzmény: #43236  Törölt felhasználó
#43238
Simon Gáboron viszont jól áll a bilincs.
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:33
Előzmény: #43235  rockmaster
#43237
Nem a Fidesz fröcsög.
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:33
Előzmény: #43235  rockmaster
#43236
Bajnai sincsen.Pedig tény volt Hajdú-bét.Csak,hát elévült az ügy.
rockmaster 2021. 06. 24. 08:30
Előzmény: #43233  Törölt felhasználó
#43235

Ja, nevetek, mert szánalmas a Fidesz vergődése Gyurcsány ügyben!
A Fidesz és a médiája minden apró rezdülésről tudosít, ki kivel találkozott, mit beszélt.... és a Gyurcsányról nincs semmi terhelő tuti infójuk?
Ne haragudj, de a Yacht párti kommunikáció egy ordenáré hazudozás, fröcsögés, blablabla !!!!
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:29
Előzmény: #43232  rockmaster
#43234
Beszélj egyszer Zuschlaggal.
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:28
Előzmény: #43230  rockmaster
#43233
Gyurcsány nincsen börtönben ez elég baj.Te ezen nevetsz?Elég lelkiszegény vagy.
rockmaster 2021. 06. 24. 08:26
Előzmény: #43227  Törölt felhasználó
#43232

Hallottál Száyer-ről???
Hallottad, hogy ereszcsatornán menekült???
Még saját magát se meri vállalni!
Ilyen politikusokra nincs szükség!!!!!!!
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:26
Előzmény: #43225  Törölt felhasználó
#43231
Bkv ügy,ingatlanpanamák hosszú sora.Lásd Hunvald.
rockmaster 2021. 06. 24. 08:25
Előzmény: #43225  Törölt felhasználó
#43230

11 év 2/3-ad a közigazgatás teljes leuralásával Polttal az élen!!!!
Mi nem derült ki???
Gyurcsány a fő gonosz, és mégsincs börtönben??? :))))
Hiteles Fidesz... bruhahahaha :)))))
gépnarancs
gépnarancs 2021. 06. 24. 08:25
Előzmény: #43222  peter_s
#43229

Hát én ennyire visszataszító szöveggel ritkán találkozom. De van benne egy rész ami lehetőséget ad arra, hogy jobb megvilágításba helyezd:
 
"Na, ez a különbség közöttünk kedves fröcsögő, O1G turbókoalíció csürhe. Nem az ügyet akartátok megoldani, hanem provokálni és ebből némi politikai hasznot felhajtani a kedvenc politikusaitoknak, pártotoknak"
 
Örülök, hogy meg akarod oldani az LMBTQ ügyet, szemben a világ nálad rosszabb összes maradék részével. Mutasd be nekünk a megoldásodat, hadd sorakozzunk fel hogy támogassuk azt. Mert anélkül az üres fröcsögés belőled jön.
peter_s 2021. 06. 24. 08:24
Előzmény: #43220  emerald
#43228
Nem ő az egyetlen, aki nem vállalja magát. User01 haverod sem meri vállalni a véleményét face to face. A múltkor azt hazudta itt mindenkinek, hogy fideszes bérenc vagyok, pedig úgy rühellem fideszt, mint az álellenzéki csürhét de ezt már a szemembe mondani nem merte, inkább a moderátorhoz futott, hogy állítólag fenyegetem és ki is tiltottak. Persze őt nem tiltják ki, mocskolhat, kurvaanyázhat, személyeskedhet kedve szerint. Amúgy meg senki nem tudhatja ki van egy nick mögött, csak provokálni akartok, hogy egyszerűen belenyomtok valakit egy kiutált fórumozó szerepébe és leírjátok, hogy szerintetek XY = YX. Semmivel nem tudjátok ezt bizonyítani és nem is lehet. Ennyi erővel te is lehetnél vazsmegyei, pampa, pny, deszcskafi, nertárs vagy beírhatom az összes bohóc nevét, de ettől még ez nem biztos, hogy igaz. User01 meg jobb ha nem trolloz le itt senkit, mert ő itt az egyik legnagyobb troll.
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:23
Előzmény: #43224  rockmaster
#43227
Tudod merre van a Rácz Fürdő?Halottál orgiákról,amit az Szdsz szervezett korábban?Olvass utána.
sztanil 2021. 06. 24. 08:22
Előzmény: #43204  Commodore64
#43226

A tranzakciós adót kifelejtetted. Az a legnagyobb lehúzás és sikerült vele a készpénz használat felé terelni az embereket. Nettó visszalépés.
De van még telekom adó is, amit nem tüntetnek fel a telefonszámlán, de attól még beépül a szolgáltatás árába.
Aztán ott van a vezetékadó, hiszen teljesen logikus, hogy az infrastruktúra kiépítését is meg kell adóztatni, nehogy elhagyhassuk a balkáni színvonalat. De az egyszerű szavazó droid csak azt látja, hogy rezsicsökkentés van. Miközben szépen lerohad minden és 10 éven belül az állam kénytelen lesz százmilliárdokkal kisegíteni a közműcégeket.
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:21
Előzmény: #43224  rockmaster
#43225
Yacht.Értem a célzást.Ismered Zuschlagot?Kérdezd meg tőle az Mszp-nek mennyi balhéja volt,ami nem derült ki.Ahhoz képest a Fidesz kismiska.
rockmaster 2021. 06. 24. 08:16
Előzmény: #43221  Törölt felhasználó
#43224

Már Yacht párti hagyomány :)
Ma is erről zeng a népnemzeti fidesz sajtó, pl. mai "hír":
"Megint Soros karmestere vezényli a magyarellenes kórust"
Tavaly év végén az volt a Fidesz szövegpanel, hogy minden kritikára azt mondták: Boldog Karácsonyt.... ennyi volt a válaszuk.... én ezt kiegészítettem Soros-al, mert ugye ő minden gonosz forrása a Fidesz szerint :))))
peter_s 2021. 06. 24. 08:12
#43222
Na, megvolt a tegnapi szivárványos akció Münchenben. O1G jól megkapta és gondolom itt is elégedettek a turbóellenzéki fanatikusok mert az történt, amit akartak. Mi változott? Semmi. Előrébb jutott az LMBTQ ügye? Nem. Na, ez a különbség közöttünk kedves fröcsögő, O1G turbókoalíció csürhe. Nem az ügyet akartátok megoldani, hanem provokálni és ebből némi politikai hasznot felhajtani a kedvenc politikusaitoknak, pártotoknak. Valószínűleg augusztusig az LMBTQ lesz terítéken, utána ejtitek és le fogjátok szarni az egészet, és kerestek másik ügyet, amivel majd megint lehet lájkokat vadászni a szekértáborotoknak. Mi a helyzet a migránsok ügyével, a romák ügyével, a nyugdíjasok ügyével, a tibetiek és az ujgorok ügyével, mit tettetek ti vagy a pártjaitok, politikusaitok, hogy ezek az ügyek előrébb jussanak? Ja, hát semmit mert az a lemez már lejárt, nem fontos mert most nem az hozza a lájkokat, LMBTQ-t kell most nyomni, hogy a 15 perc hírnév meglegyen, meg amúgy is O1G kormányoz. Felhasználjátok a szerencsétlen, elnyomott, kiszolgáltatott embereket a saját politikai céljatiokhoz, lájkvadászathoz, hogy aztán nagy ívben leszarjátok őket, és közben másokat mocskoltok, aki ezt az undorító viselkedést nem tudja elfogadni, mindezt a véleménynyilvánítás szabadsága, demokrácia, tolerancia mögé bújva. Jóérzésű embereket a hányinger kerülgeti attól, amit műveltek. Bíráljátok a Fideszt, miközben ti is ugyanazt csináljátok, mint O1G.
Törölt felhasználó 2021. 06. 24. 08:12
Előzmény: #43218  rockmaster
#43221
Nem értem.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek