Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 01. 29. 21:31
Előzmény: #28219  pitcairn2
#28220
És előtte miből volt elegük? Brüsszelből, migráncsból, gyurcsányból?
Egy lelkileg szétzilált nemzetet valóban rosszul érintett egy valódi próbléma.
pitcairn2 2021. 01. 29. 21:19
Előzmény: #28218  Törölt felhasználó
#28219
talán elegük van abból, hogy hónapok óta maszkban kell rohangászni...
Törölt felhasználó 2021. 01. 29. 21:14
Előzmény: #28217  badsector1
#28218
Renkívül ingerültek lettek az emberek és bármi attrocitás is ér nem tudok igazán haragudni rájuk. Próbálom a big picture-t nézni, ott pedig a felülről jövő arrogencia kezd egyre jobban körvonalazódni. Ezt látják az emberek és ezt utánozzák, ha velük is így viselkednek, akkor ők is így foknak másokkal viselkedni. Protekcionista politika, azaz velejéig romlott korrupt, ezért nem lehet hosszú távon működőképes.
Amikor rátok dudál valaki, vagy beelőz a sorban, vagy csak egyszerűen mérgesen elmegy mellettek az orbánnak köszönhető.
badsector1
badsector1 2021. 01. 29. 20:29
#28217
"Mit javasol? Először is választunk egy olyan dátumot, amikor az emberek mozgósíthatók. Március 15-e közel van, éppen ezértNEM ELAPRÓZNI KELL A FORRADALMI LIBIDÓT, HANEM TAKTIKUSAN ÖSSZPONTOSÍTANI ÉS EGY-KÉTEZER EMBER HELYETT FELÉPÍTENI EGY NAGYOBB, ORSZÁGOS MEGMOZDULÁST.Március 15-e történelmi hagyományaink szerint is a szabadságjogokért való kiállás ünnepe. Ki kell vonulnunk az utcára, ahol nem tudják vegzálni az üzleteinket, majd kint maradni addig, amíg meg nem hallgatnak.
Kimennek a Kossuth térre? Nem a Kossuth térre. A mindenkori hatalom pontosan azért alakította ki tüntetéskonformra, mert ott semmi nincs, ami zavarná a mindennapi működést! A Nagykörútra, ami ma Magyarországon nem csak a kisvállalkozások egyik szimbóluma, hanem főütőér is az ország központi idegrendszerében. A rendőrség nem fogja engedélyezni, de ha nem tesszük, mindenünket elvesztjük. Nincs vesztenivalónk, nem tudunk hova hátrálni. A magam részéről, ha nem érkezik olyan bejelentés, ami nem tessék-lássék, hanem érdemi, az alkotmányos jogaimat szavatoló támogatás, március 15-én megfogok egy széket és egy kocsmaasztalt, kihúzom a 4-6-os villamos síneire, és onnan – hogy klasszikust idézzek – „a véremen és a taknyomon” tudnak csak elrángatni. Ha addig nem kapunk támogatást, minden vendéglátót, taxist, edzőterem-tulajdonost, szórakoztatóipari dolgozót, közéleti véleményformálót, fővárosit, vidékit – mindenkit, aki szerint az alkotmányos alapjogaink legalább a magántulajdonunk védelméig megilletnek – arra kérek, hogy tartson velem!Ez egy radikális program. Máshol sem rózsás a helyzet, de nem készülnek hosszabb távon városbénításra. De a saját nemzetük kisvállalkozóival máshol nem bánnak így, még Kelet-Európában sem: a lengyeleknél kompromisszumokkal ugyan, de engedik őket működni, a németeknél pedig az állam pótolja a kieső bevételeket.Én magyar kisvállalkozó vagyok. Orbán Viktor a multinacionális brandeket felvonultató bevásárlóközpontok és a haverjainak a kaszinó-működését nem korlátozza, sokukat pedig még támogat is. Ha 1848 és 1956 szellemében magyarként nem tudunk megharcolni a hazánkban legalább ugyanennyi alkotmányos alapjogért, akkor sehol a világon nem érdemlünk alkotmányos jogokat.A jelenlegi járványügyi szabályok abszolút tiltják a gyülekezést. Utcára hívni az embereket elég komoly feszültségekkel járhat.Nem hiszek az erőszakban, de az önvédelem szent jogában feltétel nélkül. Ha a hatóságok szerint folynia kell a véremnek, csak mert kiállok az alapjogaimért, állok elébe. De nem vagyok hajlandó a déd- és nagyszüleim sorsára jutni, és megengedni az államnak, hogy a törvényeivel elvegye az életem munkáját, és a helyzetbe hozott haveri kört hizlalja belőle. Egy ki...tt fabódéból, falunapokon kezdtem el felépíteni mindenem, a pult mögött pedig én álltam. Ministránsaim (alkalmazottak/kollégák) szolgálták már az államot orvosként az egészségügyben, lövész katonaként a Magyar Honvédségben és adófizető vállalkozóként a versenyszférában. Ha Orbán Viktor nem hagy más lehetőséget, kénytelenek leszünk felkelő polgárként is szolgálni a hazát, mert keményen megdolgoztam azért, amim van, és amíg van pulzusom, nem leszek egyik rendszer kulákja sem.De ugye a kompromisszum megtalálása a cél?Sőt, nincs most olyan vendéglátó, aki ne szeretné, hogy szülessen végre egy. Mindenkinek vannak szerettei. Senki nem akar a világjárvány közepén tüntetni. De az nem kompromisszum, hogy nem működhetsz, de fizesd magadnak a költségeket!AZ ÁLLAMNAK VAGY ENGEDNIE KELL A MŰKÖDÉST, VAGY FIZETNIE.Orbán Viktornak ebben kell egy döntést hoznia, hogy elkerülje 2006-ot. Ha nem dönt, az is döntés, és annak is következményei lesznek. A legveszélyesebb mindig az a tömeg, amelynek nincs vesztenivalója. Most van ilyen tömeg.Jelenleg elég nagy az indulat a vendéglátósok egy részében. Az élükre áll? Nézze, követőtábor ide vagy oda, én csak egy ember vagyok a sok közül. Nem én döntök az ország dolgairól. Remélem a legjobbakat, de hogy a március békés lesz-e, arról most egy másik embert kell kérdeznie.Igyekszem szóra bírni. Dicsértessék!"
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:22
Előzmény: #28186  euler
#28216
a többihez se kellett semmilyen komoly engedély, mondjuk ezek után nem tudom, hogy mi szükség van az egész állami engedélyezési procedúrára... 
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:21
Előzmény: #28188  kjanek
#28215
ez "jól" hangzik, de a valóság nagyon más...
kb. olyan ez mint a maffialeszámolás...
ne nyúlj a don pénzéhez...
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:20
Előzmény: #28192  kjanek
#28214
honnan veszed, hogy egyáltalán akarnak oltást?:)
miért rohannának egy sürgősségi felhasználásra engedélyezett kísérleti termék kapcsán?!
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:19
Előzmény: #28193  rockmaster
#28213
ez sajnos tökéletesen illeszkedik a globális covid-tragikomédiához...
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:17
Előzmény: #28201  badsector1
#28212
ha ügyes lett volna akkor mondjuk bennfentes kereskedéssel csinál egy párezer százalékos nyereséget... 
az USÁ-ban így szokták a honatyák...
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:15
Előzmény: #28209  badsector1
#28211
a többi is csak sürgősségi felhasználásra engedélyezett kísérleti termék...
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:15
Előzmény: #28202  euler
#28210
csak Dr Boris Johnsonhoz próbál felnőni:)))
badsector1
badsector1 2021. 01. 29. 19:14
Előzmény: #28205  bigyula
#28209
 fidesz vezérkarnak egy orosz és egy kínai vakcinát kellene beadni egymásután.
pitcairn2 2021. 01. 29. 19:14
Előzmény: #28204  bigyula
#28208
inkább mondj egy olyan országot ahol békén hagyják ezzel a hülyeséggel az embereket... 
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 01. 29. 19:06
Előzmény: #28204  bigyula
#28207
Mégegyet?? Én egyet sem tudok.
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 01. 29. 19:04
Előzmény: #28205  bigyula
#28206
Klinikai tesztre ott van többmillió török, arab, filippino...
bigyula 2021. 01. 29. 18:49
Előzmény: #28197  Karvalytokes
#28205
Orbánm és a teljes fityesz vezérkar miért nincs még beoltva az orosz vakcinával? Jelentkezhettek volna a klinikai tesztre, ha már ennyire hisznek benne! És akkor megemelném előttük a kalapom, és én is beállnék a sorba.
bigyula 2021. 01. 29. 18:47
Előzmény: #28197  Karvalytokes
#28204
Mondj még egy országot, ahol a külügyminiszter!!! dönti el, milyen vakcinát/gyógyszert engedélyeznek az országban!
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 01. 29. 18:32
Előzmény: #28201  badsector1
#28203
Azt hittem az ezermilliárdos informatikai mutatványra.
euler 2021. 01. 29. 18:31
Előzmény: #28199  Karvalytokes
#28202
Ja, ügyesek!
Szíjjártó már kisebb műtéteket is vállal.
badsector1
badsector1 2021. 01. 29. 18:24
Előzmény: #28200  PusztaPutyin
#28201
varga judit 192 milliós hitelére gondolhatott

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek