Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 02. 17. 17:29

NUTEX: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 06. 28. 06:08
Előzmény: #2579  Törölt felhasználó
#2580
Sziasztok!

A kolléga írta a beker. árát korábban, nincs beragadva.
Azért lát benne fantáziát , mert ÓCSÓ :)

Sorry Cimre, többet nem leszek a szóvivőd:)
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 23:40
Előzmény: törölt hozzászólás
#2579
Cimre, erre (katt előzmény) és az alatta lévő hozzászólásomra nem reagáltál. Pedig ebben volt a lényeg, nem abban, amire viszont reagáltál. Az persze nem lepett meg, hogy neked van a papírból, első hozzászólásodból is azonnal kiderült a szándékod...

Várom a választ + két kérdés:
1. Mennyin vetted?
2. Miért látsz fantáziát a papírban (néhány pontban, érvekkel)?

Remélem, nem túl nagy elvárás...
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 23:36
#2578
Milyen fura állatfaj az egyszerű speki.

Én örülök, ha hozzájárultam ahhoz - ha csak egy kicsivel is -, hogy a BÉT egyik mutyistái kezéből kikerüljön a spekikopasztó eszközük. De most itt néhány régi/új speki megint rámtámad nagy arccal, hogy elég a ledumálásból, a negatívkodásból, meg hagy vegyék a papírt mások is (=szálljon be minél több kezdő/balek), menjen csak felfelé, meg hogy ILYEN A TŐZSDE.

Persze, majd amikor buknak vele - mint elmúlt években oly sokan, akikkel ugyanezt a meccset lejátszottam -, akkor fröcsögni fognak a cégre, hogy mocskos gazemberek, PSZÁF-ért, BÉT-ért és kormányért kiabálnak. Hogy mégis hogyan lehet, hogy ezt engedik. Na akkor majd én mondom: ILYEN A TŐZSDE. Senki nem kényszerített, hogy vedd, senki nem kényszerített, hogy tartsd.

Ismerem ezt a játékot jól:) Évek óta pont ugyanez megy. Csak a nickek cserélődnek (sokszor még a mögöttük lévő ember se). Ha leírom előre, hogy vigyázz, kerüld, ne vedd, ne tartsd csak azért mert van, akkor én vagyok a szemét. Ha miután bukott és hőbörög a cégre, PSZÁF-ra, BÉT-re és én leírom, hogy ez bizony a te hibád, akkor én vagyok a szemét.

Fura egy állatfaj az egyszerű speki.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 23:16
Előzmény: #2572  Törölt felhasználó
#2577
Na neked sincs fingod se a cégről:

"a jól láttam közel 1,8m részvény van jelenleg...ami annyit jelent,h kb 230milliót ér a cég jelenlegi árfolyamon"

1.767.800 db tőzsdei papír van + 350.000 szavazatot jelentő nem tőzsdei. Ezt az alapinfót illene tudni. De tény, hogy írnak ide tájékozatlanabbak is...
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 23:12
Előzmény: #2568  Törölt felhasználó
#2576
Na megvan, hogyB earGrylls kicsoda. Egyértelmű a stílus alapján. BigBroker tért vissza. Pedig az elmúlt 2 év során vagy 2-3-szor is volt már itt, egyik párhónapos ittléte és buktája után (25 és 18 között, azaz 2500-tól 1800-ig) megköszönte, hogy segítettem neki, utólag.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 23:08
Előzmény: #2566  Törölt felhasználó
#2575
"Amíg csak lefelé megy az árfolyam, addig itt mindenki és mindig csak veszíteni fog. Ezért a fel a MI érdekünk"

Igen, a ti érdeketek. Ti = beragadtak. De nem mindenkié. Mert akiket ti bepalizni akartok, hogy ti kiszálljatok, az szerinted is valószínűleg bukni fog. Alig várod, hogy rásózd a tévedésed másra. Aki majd bukik vele. Na annak a másvalakinek ez nem érdeke. Csak a tiéd...

Mennyin vetted?
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 23:04
Előzmény: #2566  Törölt felhasználó
#2574
Cimre:

"De megjegyzem, pozíciód zárásakor Te sem a Nutex Nyrt-nek adtad el a pakkod, hanem a többi kis spekinek, akik hajlandóak voltak azt tőled relatív kis volatilitás mellett megvenni. Ugye jó, hogy volt vevőd?"

Látod, pont a lényegét nem érted annak, amit írok.
1. Nekem NEM a pozim határozza meg a véleményem: csak azért mert van valamiből, nem ajnározom.
2. Én NEM dumálok be balekokat csak azért, mert nekem van és el akarom adni.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 22:08
Előzmény: #2572  Törölt felhasználó
#2573
ja és jelenleg nyereséges...ez sem elhanyagolható...
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 22:08
Előzmény: #2570  Törölt felhasználó
#2572
Az a baj,h ez ritkán megy felfelé...inkább csak a lefelét ismeri...:)Bár én most bevásároltam ma...126-os átlaggal..meglátjuk...ha jól láttam közel 1,8m részvény van jelenleg...ami annyit jelent,h kb 230milliót ér a cég jelenlegi árfolyamon...az előző árazással nézve jelenleg 1,3Ft-on áll a részvény...a bevétele 1,3Milliárd kb...erősen alul értékeltnek tűnik,bár a vezetőséget ismerve ezt nem merem határozottan állítani...:)meglátjuk...kell lennie egy felhúzásnak benne...a chart sem rossz jelenleg...megállni látszik az esés...a 120at védték ma bár nem is volt szükség rá..nem nagyon volt eladó...a következő napokban eldőlhet,h lesz e benne rally...ha lesz akkor hamar fog pattanni...
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 21:33
Előzmény: #2570  Törölt felhasználó
#2571
"ez a részvény lehet nem is olyan roszz, mint néhány másik itt." Mondjuk a Nutex tudod, az egy "speciális cég" ebből a szempontból. :-) De van igazság abban ami a lufit illeti.

Ne haragudj, megyek most pihenni. Hosszú napom volt.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 21:20
Előzmény: #2569  Törölt felhasználó
#2570
Itt paráznak, meg fikázzák a kispapírokat ,hogy fel aztán le, amikor a tőzsde erről szól.Lufi mindenhol.Nem csak a kispapíroknál van lufi, hanem mindenhol.Pont az egész világon most volt egy lufi.Csak itt többször van ,mert kevesebb töke mozog.Telenyomják 100-an több nem jön, kidurran lemegy és még lejjebb aztán fel miután jönnek újak vagy a jókor kiszállok mégegyszer.Nagyapapírokat telenyomják 1000-en(több ember, több ideig tart) lemegy és feljön.(otp 11000-1000,dax3x...)Negatív kommunikációval senki nem jön ide.Negatív emberek társaságát ki szereti?Aki nem ért annyira hozzá beolvas ide és vissza se jön soha pedig... ez a részvény lehet nem is olyan roszz, mint néhány másik itt.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 21:04
Előzmény: #2568  Törölt felhasználó
#2569
Biztos vagyok benne, hogy minden szónak, le és felbeszélésnek is jelentősége van annál a sok kis spekinél, akik erről a fórumról (is) szerzik be az ismereteiket. Ezért is szerettem volna itt, és főleg Pénznyelőnek a figyelmébe ajánlani a véleményem.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 20:32
Előzmény: #2566  Törölt felhasználó
#2568
Nem is gondolják mekkora ereje van a gondolatnak amit itt elhintenek!Olyan negatív ez a fórum h be se teszi épeszű ember a lábát ide!Mostantól lepje el OPTIMIZMUS!Jelszavunk legyen az ,hogy ne legyél negatív, mert béna vagy.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 20:27
Előzmény: #2566  Törölt felhasználó
#2567
Nagyon jó!Tetszik!Ez így van!Állandóan csak a negatívitás!Senki nem meri tartani, ezért csorgás mindig.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 20:01
Előzmény: #2564  Törölt felhasználó
#2566
Pénznyelő:
"Sajnálod, hogy nem szálltak be és nem buktak csak azért mert neked van és akkor jobban ki tudtál volna szállni?" 
Nem írtam, hogy 500 vagy 1000 lesz. Csak azt, most vettem bele.
Rendkívül pozitív jelzés, hogy közölted a beszállód, kiszállód. Tartsd meg ezt a jó szokásod :-) De megjegyzem, pozíciód zárásakor Te sem a Nutex Nyrt-nek adtad el a pakkod, hanem a többi kis spekinek, akik hajlandóak voltak azt tőled relatív kis volatilitás mellett megvenni. Ugye jó, hogy volt vevőd? (Visonka)

Úgy tűnik az árfolyam irányán a cégvezetés fordítani kis spekivel sem szándékozik, ezért könnyen lehet ezen változtatni csak mi vevők tudunk, ha akarunk. Javaslom tehát irányodban is, ha vevőként nem is jelensz (jelenetek) meg. Egy emelkedés, rali láttán ne az legyen az első gondolat amelyet közvetítetek a fórumon, hogy most jön az öntés. Az én további vételi szándékaimnak sem ez lenne a célja. Amíg csak lefelé megy az árfolyam, addig itt mindenki és mindig csak veszíteni fog. Ezért a fel a MI érdekünk! :-) Nemde?
vcsmate 2011. 06. 27. 18:23
#2565
Embertelen turelmed van penznyelo az idiotakhoz, maximalis riszpekt erte :)
Van aki rajatszik van akinek nem is kell.
Sokat legyoztel mar, de mindig jonnek uj retardaltak :)
Kb. 5-6 embert olvasok 6 eve:
Topkaiser, muvezeto, penznyelo,tigus, inflexio, formerplayer. Persze a nagy kedvenc Civin mellett, mindent postjat elolvastam, nagyon erdekes.. A tobbi az ujat/hasznosat nem tud irni ennyi ido utan mar.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 18:11
Előzmény: #2562  Törölt felhasználó
#2564
Köszi, hogy jelentkeztél. Várom a válaszaid.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 18:10
Előzmény: #2560  Törölt felhasználó
#2563
Ja:) Ráadásul mindenkit hülyének néznek. Rutyika mindig yoda (buxer, UTE, stb. most Messi-Tomi) előtt/után ír. Micsoda véletlen...

Égessék csak magukat tovább. Ekkora bukta önmagában bűntetés. Meg is érdemlik.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 17:56
Előzmény: #2552  Törölt felhasználó
#2562
Elnézésed kérem, jelenleg nem vagyok számítógép közelben. Telefonról írok most, de ez nem is olyan könnyũ. Jelentkezem hamarosan.
Törölt felhasználó 2011. 06. 27. 17:43
Előzmény: #2560  Törölt felhasználó
#2561
Én valahogy nem vágyok ilyen nívós baráti társaságra:)

Topik gazda

penznyelo
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek