Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny
-pny 2018. 04. 22. 20:12
Előzmény: #10267  czm
#10280
Válaszolnod viszont még egyszer se sikerült. Nem meglepő, az ilyen szélsőséges autokraták és hívek kizárólag egyoldalúan komminukálnak (különben bukik a hazugságra épített rendszerük).
-pny
-pny 2018. 04. 22. 20:07
Előzmény: #10267  czm
#10279
“Tisztelettel tajekoztatom az egybegyulteket, 
hogy "pny" nevu felhasznalo hazusag mutatoja elerte a 100-at!!!
/mar tobb mint szaz alkalommal nevezett valakit hazugnak, illetve hasznalta ezt a minositest/”
.
Ami a valóságnak nem felel meg az = HAZUG. 
.
Az a szomorú, hogy ti ilyen gyakran hazudoztok. Én ugyanis mindegyik fentit tényekkel igazoltam.  
MetalHeart
MetalHeart 2018. 04. 22. 20:05
Előzmény: #10258  lohran
#10278
Belepillantottam a legutolsó 20 kommentedbe... üres, súlytalan, szagtalan, jellegtelen, semmitmondó... egyszóval semmit sem tudsz junior...
A szövevényes gondolatokra visszatérve javaslom, hogy olvasd el Ungváry írását (A Fidesz-szavazó védelmében), ami  alapművé kell, hogy váljon minden úgynevezett ellenzéki  önjelölt számára, ha 4 év múlva esedékes (vezető) politikusi munkakörre pályázni akar és választást követően nem szeretne újabb elutasító választ kapni a 3.14-be... nem fogod megérteni persze a komplex összefüggéseket, de ez már legyen a te bajod a következő 4 évre...
:D
-pny
-pny 2018. 04. 22. 20:04
Előzmény: #10273  BudFox
#10277
Nyomod a hazug propagandát...
-pny
-pny 2018. 04. 22. 20:03
Előzmény: #10265  gyula1971
#10276
“A Fidesz jól megvette a nyugdíjasokat az Erzsébet utalványokkal.
.
Meg moha szinten élőket 12000 Ft-al, meg az ostobákat a hazug propagandával...
.
Oránnál 10000-12000 Ft egy szavazat. Kb. ennyit is ér a szemében mindenki. És persze ezeket mind mi fizettük.
BudFox
BudFox 2018. 04. 22. 19:55
Előzmény: #10263  salve
#10275
Pedig most még 4 évig a Fidesz lesz az "étlapon" címlapokon az biztos...
Ki kell várni a jövő évi EU -s Parlamenti választásokat is..ha bukik a liberális hatalom, akkor bizony tényleg változásra van szüksége az EU -nak...meglátjuk
BudFox
BudFox 2018. 04. 22. 19:52
Előzmény: #10256  _Bekre_Pal_
#10274
Lehet találkozni kéne egyszer nekünk....lehet jól el tudnánk beszélgetni..a politikáról...
nemcsak a cukrászatról, csokiüzemről :-))
BudFox
BudFox 2018. 04. 22. 19:51
Előzmény: #10251  HIM
#10273
nem tudok ilyet bemásolni...mert ma már fáradt vagyok hogy kikeressem neked...de pl. láttam én is külföldi tévé híradóban mutogatták az ilyen kiadványokat...valamelyik Görögországi szigeten a tengerparton voltak eldobálva...ahol a migránsok gumicsónakjai partot értek...
a riporter nézegette a kiadványt...utána mondták hogy melyik szervezet készítette ezeket..
utána nemsokkal lepleződött le ország-világ előtt hogy Soros György szervezetéhez tartozott amelyik ezt a kiadványokat csinálta....majd akinek van ideje kikeresi
Törölt felhasználó 2018. 04. 22. 19:45
Előzmény: #10271  Törölt felhasználó
#10272
A mi legégetőbb problémánk most nem a migráció, hanem az emigráció.
Ezzel kellene szembenézni és nem hülye ksh számokkal leplezni a valóságot. Mert  %-osan kb ott tartunk már mint a horvátok. A gazdaság meg omlik össze, persze nemcsak emiatt, ez csak a fidesz gazdaságpolitika, és az egész NER  egyik következménye.
Törölt felhasználó 2018. 04. 22. 19:32
Előzmény: #10264  Phylaxa
#10271
Egyetértünk, hogy ez európai szintű probléma. Tartani kell magunkat ameddig lehet, de a történelem elé nem lehet keresztbe feküdni. (Volt már példa egy  pár birodalomra és nemzetre, akik eltűntek a süllyesztőben).
Nem mi fogjuk megoldani a 150 km-es kerítésünkkel.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 04. 22. 19:29
Előzmény: #10269  Törölt felhasználó
#10270
Olyan vagyok, aki nincs  
Törölt felhasználó 2018. 04. 22. 19:23
Előzmény: #10266  salve
#10269
MZP-vel épp' most megy egy riport: "Én olyan fideszes vagyok, aki nem lop" :)
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 04. 22. 19:18
Előzmény: #10267  czm
#10268
"ps: vannak listak amin jo erzes rajta lenni"
 
Így van. Pl. ezen.
czm 2018. 04. 22. 19:17
#10267
Tisztelettel tajekoztatom az egybegyulteket, 
hogy "pny" nevu felhasznalo hazusag mutatoja elerte a 100-at!!!
/mar tobb mint szaz alkalommal nevezett valakit hazugnak, illetve hasznalta ezt a minositest/
.
ps: vannak listak amin jo erzes rajta lenni
salve 2018. 04. 22. 19:05
#10266
megint jó poénokkal volt tele a tegnap esti naggyűlése is a durcás kisovisoknak (pedig valójában nagykorúak!), akik még mindig nem tudják lenyelni a gombócot, azt, hogy megbuktak a választáson.ezért aztán csalást kiáltanak, mint Gyurcsány.. vagy mégsem?
a legszuperebb felszólaló persz ki is lehett volna más mint az ellenezék új szueprfegyvere, az új "bajnai gondonka" = az új messiás, : Márki-Zay! idézném felszólalásának 2 leglénygesebb elemét: "el kell fogadnunk a választás eredményét, mert az ellenzék vesztett mert nem tudott összefogni...majd pár perc múlva: "...össze kell fognunk, mert itt nincs demokrácia de mi majd megmutatjuk, hogy lesz!!!"
ugye mindneki érti: el kell fogadni a választás eredményét = csak úgy lehet érteni, hogy akkor itt demokrácia van
de utána kijelenti: demokrácia az ittt márpedig nincs, botrány, pfujj, harcolni, stb.!
Márki-Zay elvtárs, ez baromi gyenge volt! :-)
a múltjáról pedig csak ennyit: Márki-Zay Péter 2017 decemberének végén szállt be a kampányba és egyből két ordas nagy hazugsággal indított. Egyrészt azt híresztelte, hogy a választási küzdelembe való beszállása miatt rúgták ki az állásából. A volt munkaadója azonban közölte, hogy Márki-Zay kirúgásáról már hónapokkal korábban megszületett a döntés, valamint Márki-Zay egy lakossági fórumon elismerte, hogy ez tulajdonképpen még jól is jött neki, hiszen "megfinanszírozták" a kampányát a végkielégítéssel. A másik eset, ami szintén kritika nélkül bejárta az ellenzéki sajtót, hogy Márki-Zayt "megfigyelik", történt ugyanis, hogy köztéri kamerákat szereltek fel az utcájában. Az ügyben kiderült, hogy a kamerák telepítését már 2017 elején elrendelték és év közben több mint 70 kamerát helyeztek ki Hódmezővásárhely utcáin. Legutóbb a hódmezővásárhelyi kórház perelte be a hazug polgármestert, mivel az ott dolgozó orvosok és a személyzet becsületébe gázolva pocskondiázta az országgyűlési választási kampányban saját városának egészségügyi intézményét.A magát kereszténynek és jobboldalinak valló Márki-Zay egyébként belebegtette, hogyö az Mszp-re szavaz ápr. 8-án!!.
gyula1971
gyula1971 2018. 04. 22. 19:05
Előzmény: #10254  -pny
#10265
több tízezren voltak,-de még ez sem elég?
A Fidesz jól megvette a nyugdíjasokat az Erzsébet utalványokkal. Onnan rengeteg szavazatot kaptak.
Phylaxa 2018. 04. 22. 19:03
Előzmény: #10262  Törölt felhasználó
#10264
Mondod Te és gondolja így az ellenzék. De nem erről van szó. Mint ahogyan az idős néni sem butított senkit. Ha nem beszélsz róla és nem teszel ellene valamit, akkor így jársz mint a mostani ellenzék. Mondhatnám azt is, hogy ha szerencsénk van, akkor soha nem fog az ellenzék beszélni róla és megoldási javaslatai sem lesznek. De remélem, hogy ez nem szerencse kérdése és az EU lakossága olyanokat küld a Parlamentjébe, akik igenis foglalkozni akarnak ezzel. A választásokban bízok továbbra is. EZ a garnitúra (tisztelet a kivételnek) pedig megy a helyére, tehát kifelé onnan a különböző civil szervezetekbe, ahol ezért egyesek még fizetnek is nekik. Az EU parlamentbe pedig azok kerülnek, akiket az EU lakosság fizet, azért, hogy az ő érdekeiket képviselje. Ennél jobbat nem tudok. :)
salve 2018. 04. 22. 18:55
Előzmény: #10246  BudFox
#10263
figyelj, nekik aztán beszélhetsz
az orbánfóbiájuk mindent visz, hiszen így vagy úgy vagy közvetve, mind az ellenzéki oldalhoz voltak/vannak bekötve mint egykori csókosok/haszonálvezők/kéderek/alvállakozók (akinek nem inge ne vegye magára)..
a jelszavuk persze egy ilyen fórumon is a "függetlenség", dehát ez ugye olyan náluk mint a "civilszervezeteik" "civilsége" :-)   csak a hülye nem tudja, hogy ezzel az elenzékiségüket próbálják leplezni pl. (ilyen Hódmezővhely új polágrmestere is, egy civilnek és függetlennek álcázott vérengző aki beígérte hogy békés építkezés lesz, majd másnap kirúgta a főjegyzőnőt aki épp betegszabin volt.micsoda "humanizmus", ugye?)..
a baj velük "mindössze" annyi: én egykor úgy képzeltem hogy tőlük, a ballib pártok vagy a  jobbik = ellenzéki pártok holdudvarától a semleges szemlélő legalább annyit elvárhatna itt a fórumokon, hogy - ha már a pártjaiknek nem megy - legalább ők, valamiféle épkézláb, hihető, érdemi elenzéki programot vázoljanak fel..DE a tapasztalat azt mutatja, hogy ez nem megy ..ők is ott tartanak mint a pártjaik, hogy azt mondja, 'orbán takaroggy, mert rettenetesen gyűlölünk és különben is, mostmár mi sszeretenénk lopni és rengeteget,  m ert 8 év alatt baromira kiürültek már a zsbeink és a pártkasszáink'.....
Törölt felhasználó 2018. 04. 22. 18:43
Előzmény: #10260  Törölt felhasználó
#10262
Komolyra fordítva: értem, hogy a migrációra gondolsz, a probléma valós, de a választási kampányt erre alapozni sima aljas népbutítás.
Törölt felhasználó 2018. 04. 22. 18:26
Előzmény: #10255  MetalHeart
#10261
Jövőre bukja a polgármester állását, addigra gyurcsány az országos politikában is kicsinálja

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek