Topiknyitó: -pny 2018. 02. 08. 13:39

NAPI POLITIKA 2018-2022 - cenzúra nélkül  

Itt lehet folytatni a bezárt topicot.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2018. 04. 09. 22:19
Előzmény: #7878  Törölt felhasználó
#7880
Ezért nem jár börtön. :))
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 22:15
Előzmény: #7872  Törölt felhasználó
#7879
"Ha nincs meg a politikai akarat az ügyészség nem tud semmit sem csinálni"
És ez nálad  belefér abba, hogy független?
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 22:13
Előzmény: #7875  ts3
#7878
Melyik Feri? :) Aki a ....át bele...i? :)
tokos. 2018. 04. 09. 22:13
Előzmény: #7870  ts3
#7877
A rendszerváltás után az összes párt tele volt korábbi párttagokkal, beépített emberekkel. Valszeg még most is akad erre-arra jópár... A politika ilyen dolog, ha nem tudtad volna.
De egyébként annak idején az Ungár-FÍodor páros is hasonlónak tűnt... Ez ilyen, de legalábbis nem lepne meg, ha így lenne.
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 22:12
Előzmény: #7870  ts3
#7876
Elképzelhető,hogy így van,de mivel óriási erőkkel állnak harcban - Soros birodalom- ,muszáj mindent bevetniük a megmaradásuk érdekében.
ts3 2018. 04. 09. 22:11
Előzmény: #7873  Törölt felhasználó
#7875
Mit követett el feri?
tokos. 2018. 04. 09. 22:09
Előzmény: #7866  HIM
#7874
Ha jól gondolom, a szavazatokat szavazókörönként meg lehet nézni a válsztási bizottság honlapján. Szerintem ellenőrizd le, hogy annyi volt-e a tiétek, mint amit számoltatok, és ha igen, akkor megnyugodhatsz. Ha nem, akkor jelezd a pártnak, aki delegált. Vagy valakinek, aki számodra szimpatikus.
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 22:09
Előzmény: #7871  -pny
#7873
Szépen kiforgattad a szavaimat a propagandád érdekében,de akkor itt van mire gondolt a költő:
.
1; nem a Fidesz nyomatja Gyurcsányt,hanem hagyja szabadon "garázdálkodni",mert szavazatokat vesz el az ellenzéktől,és vele kb.sosem lesz egységes az ellenzéki összefogás,ami ugye a Fidesznek elemi érdeke.
.
2; Nem azért nincs börtönben,mert a Fidesz lefizette az igazságszolgáltatást,hanem épp ellenkezőleg, a sokat hangoztatott elszámoltatásból végül semmi sem lett,hogy egyáltalán bíróság elé kerüljön Feri.Vajon miért? A fentebb leírtak miatt.
.
És igen,bármennyire is szereted hangoztatni,független,igazságos a magyar igazságszolgáltatás,független a bíróság.Lásd:Handó Tünde elleni nyomozás,a Kúria most meszelte el a kormányt a STOP kampány miatt,és még lehetne sorolni a korábbi kedvezőtlen ítéleteket...Stumpf István alkotmánybíró megromlott kapcsolata Orbánnal.
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 22:07
Előzmény: #7869  Törölt felhasználó
#7872
Ha nincs meg a politikai akarat az ügyészség nem tud semmit sem csinálni.Mielőtt ebbe is belekötsz,így volt ez az előző kormányok idején is.Tehát Fecó nem azért nincs dutyiban,mert nem független az igazságszolgáltatás,hanem a hiányzó politikai akarat miatt.A Fidesz helyében én is hagynám politizálni,hülye lennék eltüntetni...
-pny
-pny 2018. 04. 09. 22:06
Előzmény: #7860  Törölt felhasználó
#7871
Ezt az állításodat akárhogyan magyarázod, akkor sem tudod megmásítani:
.
"A DK létezése pedig szerintem kifejezetten jó a Fidesznek,nem véletlenül nincs még börtönben Fecó"
.
Tehát szerinted a Fidesz azért, mert nekik jó Gyurcsány aktív politikai jelenléte, még az igazságszolgáltatás elől is megmentik. TE ÍRTAD. Világos, hogy elszóltad magad, de visszavonni már nem tudod:)
ts3 2018. 04. 09. 22:05
Előzmény: #7856  Törölt felhasználó
#7870
Elég nagy bundának tűnik ez az egész NER választósdi, ha igaz, hogy például schiffer, milliós perrel fenyegette az lmp-s  visszalépőket, de az mszp-be is mintha beépült volna a fityesz, botka szerint, aki belülről is látta a párton belüli erővonalakat.
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 22:04
Előzmény: #7868  Törölt felhasználó
#7869
Akkor az ügyészség nem független?
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 21:59
Előzmény: #7867  Törölt felhasználó
#7868
A bíróság hogy tárgyaljon ha nem idézik be Ferit? Te kevered az ügyészség feladatát a bíróságéval.
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 21:55
Előzmény: #7865  Törölt felhasználó
#7867
Az előbb te írtad ezt,nem érzed az ellentmondást? Mi köze a bíróság függetlenségének egy nem létező tárgyaláshoz? :))
Tehát ha bíróság nem nem tárgyal  meg egy létező ügyet, mert az a Fidesz "elemi" érdeke ellen lenne, az még belefér a függetlenségbe.
Gondolom ezért nem járnak el a Microsoft ügyben sem.
HIM
HIM 2018. 04. 09. 21:46
#7866
A tegnapi választás margójára. 
1994 óta dolgozom a választásokban és sosem voltak kétségeim. 
Tegnap estig.
Azóta őrlôdöm.
Őrlődöm mert bizottsági elnökként társaimmal arra esküdtem fel hogy a szavazás tisztaságára vigyázok. Mi ezt az esküt és ezt a munkát mindig komolyan vesszük . Az előző évekhez hasonlóan most is állítom hogy a szavazókörben nem történt csalás. NEM volt radirozható vagy eltűnő tintás toll, NEM cserélte ki senki az urnàkat, NEM módosította senki a szavazólapokat. Erre - hacsak nincs benne az egész bizottság delegáltastól - egyszerűen nincs lehetőség .
ÁMDE nem hagy nyugodni néhány miért. Mert 
MIÉRT szóltak ki a HVI-től a szavazókörökbe hogy ne siessünk mert először a fővárost rögzítik addig úgysem tudnak mást
MIÉRT mondták hogy 10 óra elôtt ne menjünk be akkor sem ha készen vagyunk
MIÉRT nem tudtak elérni senkit a hivatalban telefonon ebben az időszakban több szavazókörből pl abból az óvodából ahol bezártak egy komplett bizottságot akik nem tudtak kijönni 
MIÉRT volt az hogy amikor beértünk a hivatalos dokumentumokkal ( JEGYZŐKÖNYVEK) melyekben levő végeredményt ilyenkor szokták jelenlétükben rögzíteni a rendszerbe akkor kiderült hogy már minden fel van töltve és csak egy erről kinyomtatott papirt láttunk? Magánál a rögzítésnél NEM VOLTUNK JELEN SEM MI SEM A JEGYZŐKÖNYVEK !!
MIÉRT mutatott ebben az időben a TV már 80%-os feldolgozottságot amikor a szavazóköröknek csak 1/3- a volt bent ?
Én kis ember vagyok a gépezetben több társammal együtt . Becsülettel tesszük / tettük a dolgunkat . 
MIÉRT és kinek jó az hogy hiteltelenné tegye a MI munkánkat ??
Harsog az internet és én nem tudom hogy hiteles-e az eredmény avagy nem de szeretném javasolni hogyha csalást keresnek azt ne a szavazóköri bizottságokban keressék mert mi a belünket is kidolgoztuk és úgy tudom nem mi kapunk 1 millás prémiumot...
Minden esetre elgondolkodtató az amit tegnap este tapasztaltam . Legalábbis én elgondolkodtam és úgy döntöttem leírom ide. Hátha mást is érdekel .
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 21:45
Előzmény: #7864  Törölt felhasználó
#7865
"És ez a független, igazságos bíróság azért nem ítélte el Gyurcsányt, mert hasznot hozott a Fidesznek a választásnál?"
.
Az előbb te írtad ezt,nem érzed az ellentmondást? Mi köze a bíróság függetlenségének egy nem létező tárgyaláshoz? :))
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 21:41
Előzmény: #7862  Törölt felhasználó
#7864
Akinek nem volt tárgyalása, azt nem ítélték el.
 
________
________ 2018. 04. 09. 21:38
Előzmény: #7859  -pny
#7863
Állítólag voltak olyan barnabőrűek, akiknek a kezükre írták, hogy Fidesz, és úgy mentek szavazni, nehogy rossz helyre x-eljenek. Mások meg egy zsák krumplis szavazatról beszélgetnek.
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 21:37
Előzmény: #7861  Törölt felhasználó
#7862
Mikor volt a tárgyalása ahol nem ítélték el?
Törölt felhasználó 2018. 04. 09. 21:36
Előzmény: #7860  Törölt felhasználó
#7861
'És igen,bármennyire is szereted hangoztatni,független,igazságos a magyar igazságszolgáltatás,független a bíróság.'
És ez a független, igazságos bíróság azért nem ítélte el Gyurcsányt, mert hasznot hozott a Fidesznek a választásnál?
Nem érzed az ellentmondást?

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek