Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 28. 12:17
Előzmény: #30576  novotrade
#30580

Most akkor lehet hogy az én értelmi képességeimmel van baj, lássuk:
 nem megoldás amit az USA csinál. - regisztráltam, tehát szerinted nem megoldás hogy az usa terrorista vezetőket lividál, majd a megoldást is ismertesd
.
ráadásul a várható következmény inkább Európára nézve lesz veszélyes. - ezt miből gondolod? érdekes elképzelés.
.
megoldódott egy konfliktus is azzal, hogy a vezetőt célzottam likvidálták? - volt ilyen, például a szomszédos romániában. néha beválik az ilyesmi.
elrettentette a tagságot, hogy valaki közülük a kiiktatott személy helyére lépjen? - változó, nyilván ha elég fanatikusak akkor kevésbé. úgyhogy párat még biztos ki kell nyírni.
.
Számtalan palesztin vezetőt likvidált már Izrael, rendeződött az ottani konfliktus? - ez egy beugratós összemosós kérdés, de amúgy nyilván nem rendezett a helyzet. hogy mennyire lehetne jobb vagy rosszabb, nos ez egy akadémikus kérdés.
stb...
.
Ez egyedül arra jó, hogy más országok is éljenek a lehetőséggel. - milyen lehetőséggel? hogy terroristák ellen harcolnak? a lehetőség más országok számára is adott.
.
Ott van a Szaudi eset példának. - mit értesz szaudi eset alatt? A szaudiaknak állandóan eseteik vannak, mert kicsit kavarják a szart.
Várható, hogy Erdogán is élni fog vele. - mivel, hogy terroristák ellen harcol? Megtámadja madát, vagy mi?
Putyin, Kim, stb....
.
 Hogyan indítasz eljárás ellenük ennek a mostani eset után? - az a baj, hogy különböző dolgok közé raksz egyenlőségjelet, ez nem könnyíti az értelmes gondolatcseerét.
 
na további szép napot, folytatom a dolgaimat.
novotrade 2019. 10. 28. 11:15
Előzmény: #30578  Phylaxa
#30579
Ez a gazdagodás is egy érdekes kérdés.
Kitermelik az olajat, eladják és gazdagodnak.
Akkor a brazilok is kitermelhetik az erdőiket?
Eladják, és gazdagodnak.
.
Pedig a FÖLD szemszögéből az olajkitermelés a károsabb .
Mégis a brazilokat támadnák be a fa kivágásért.
Phylaxa 2019. 10. 28. 10:59
Előzmény: #30577  novotrade
#30578
Ők majd elviselik a viharokat, ami letakarít mindent és eltakarja a napot. Ökörség az egész. A Cikk helyesen: Norvégia tovább gazdagodik, ami nagyon helyes, legyenek is gazdagok és éljenek jól! A zöld maszlag nem kellene bele. :)
novotrade 2019. 10. 28. 10:28
Előzmény: #30574  Phylaxa
#30577
Úgy zöldül a norvég, hogy más országban égetik el az olajukat....
Ők nem, ők majd elektromos autóval fognak járni amit ZÖLD áram termel....
novotrade 2019. 10. 28. 10:27
Előzmény: #30575  Bekre_Pal
#30576
nem azt írtam.

hanem azt, hogy nem megoldás amit az USA csinál.
.
ráadásul a várható következmény inkább Európára nézve lesz veszélyes.
.
megoldódott egy konfliktus is azzal, hogy a vezetőt célzottam likvidálták?
elrettentette a tagságot, hogy valaki közülük a kiiktatott személy helyére lépjen?
.
Számtalan palesztin vezetőt likvidált már Izrael, rendeződött az ottani konfliktus?
stb...
.
Ez egyedül arra jó, hogy más országok is éljenek a lehetőséggel.
.
Ott van a Szaudi eset példának.
Várható, hogy Erdogán is élni fog vele.
Putyin, Kim, stb....
.
 Hogyan indítasz eljárás ellenük ennek a mostani eset után?
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 28. 10:11
Előzmény: #30572  novotrade
#30575
ja hát akkor hagyni kell szegény terroristákat, tényleg. baszki.
Phylaxa 2019. 10. 28. 10:01
Előzmény: #30573  novotrade
#30574
Zöld Norvégia egy fekete bolygón. A természetet nem érdekli, hogy nem kezelik egészként. Letakarítja az egészet, ha összeállnak a paraméterek. :)
novotrade 2019. 10. 28. 08:02
Előzmény: #30572  novotrade
#30573
"Naponta 12 milliárd forintot termel a világ legígéretesebb olajmezője
Norvégia amúgy sem volt szegény ország, de most még sokkal, de sokkal gazdagabb lesz. 2019 októberében – határidő előtt – elkezdett termelni a Johan Sverdrup tengeri olajmező, amelytől a norvég állam azt reméli, hogy 900 milliárd norvég korona állami bevételt hoz számára. Forintban ez 27 ezer milliárd forint. És ez csak egyetlen mező, igaz jó nagy."
.
 Így már  lesz miből felépíteni egy "zöld" Norvégiát.
Hamarosan a norvégok már "0" CO kibocsájtással élhetik az életüket......
.
Ennyit a FÖLD védelméről......meg a CO csökkentésről.....
novotrade 2019. 10. 28. 06:52
Előzmény: #30566  novotrade
#30572
Szemben a korábbi értesülésekkel, ezúttal már tényként lehet kezelni Abu Bakr al Bagdadi halálát – közölte televíziónkkal Horváth József biztonságpolitikai szakértő.  Szerinte Donald Trump amerikai elnök aligha állt volna a nyilvánosság elé Bagdadi halálhírével, ha nem rendelkezik kézzelfogható bizonyítékokkal. Hozzátette: a terroristavezér halálhíre Nyugaton is növeli a fenyegetettséget és ez azonnal feladatok elé állítja az államokat."
.
 Azzal, hogy megöltek egy embert a vérengzést nem fogják megszüntetni a térségben!
.
Osszama meggyilkolásával sem lett béke Afganisztánban.
Omar molláéval sem.
Szaddam halála sem hozott békét.
Kadhafi megölése szintén.
Jaszin sejk meggyilkolása sem.
stb....
.
 Ellenben ez a gyilkosság feltüzelheti az Európában lévő IÁ terroristáit, így megnőhet egy terrortámadás esélye.
Mert azt alig hinném, hogy az USA területén lesz ezért támadás a civilek ellen az IÁ részéről.
Peterbond 2019. 10. 28. 00:34
Előzmény: #30563  novotrade
#30571
"Ők már a multikulti EEÁ-ért dolgoznak!    :(((((
.
Feladni mindent ami nemzeti és "feloldódni " a "színtelen-szagtalan" masszában!  :(((("
Tovabbra is ha a sajat alomvilagodban elsz nem csoda ha nem latod a valosagot. Kepzelhetsz szelmalmokat akik ellen jot harcolsz de ne lepodj meg hogy a tobbiek akik nem kepzelik el veled ezeket a szelmalmokat azt hiszik elment az eszed.
Peterbond 2019. 10. 28. 00:30
Előzmény: #30561  novotrade
#30570
"Lehet, hogy én nem azon a listán szerepelek amiről te idéztél adatot...."
Minden bizonnyal teljesen hamis mert pampat ( egyet a 10 milliobol ) nem kerdeztek meg az 1000 fos minta soran. Tudom hihetetlen hogy van mas velemeny is mint a tied es van hogy a tobbseg maskepp latja. De egy kimutatadt se tudtal te mutatni amit mas keszitett es mas eredmenyt hozz. Felolem lehet olyan amiben teged is megkerdeztek.
Peterbond 2019. 10. 28. 00:27
Előzmény: #30562  novotrade
#30569
"Ez a lényeg!
IDE könyveled a pénzt mint TÁMOGATÁST de a NÉMETHEZ kerül vissza!
.
Ezt nem érted.
Miért nem vehetünk azon indiai traktort 1/3 áron?"
1. Mert nem ogy mukodik. Ezt csak te hiszed de belementem a mi lenne ha jatekba.
2. Meg mindig nem erted hogy igy is lenne egy ingyen nemet traktorod. Egyeb esetben semmi. Csak jelzem a piacaink javat kinai cucc arasztja el. Es ok cserebe egy fillert se utalnak. Ahogy a japan vagy amcsi cegek termekei is amik itt vannak a piacunkon. Azert se kapunk egy fillert se. Vagy szerinted a gep amirol most irogatsz francia? A tv amit este bekapcsolsz nagy valoszinuseg szerint Koreai. Ahogy az egyeb muszaki cikkeidnek a java is tajvani gyartmany a ruhaid fele meg pakisztanban keszult. Es ezen allamoktol egy fillert se kapsz hogy pakisztani ruhat vegyel.
.
"A gazdáknak adott terület alapú támogatás pedig teljesen más rendszer.Azt nem keverd ide."
1. Miert ne keverjem ide. Kb a hetedet teszik ki a teljes EU tamogatasnak ha jol emlekszem.
2. Persze hogy mas rendszer mert a TE rendszered nem is mukodik.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 27. 19:34
Előzmény: #30564  novotrade
#30568
ne kapjunk EU-s pénzt / magyar  politikus nem kapjon EP tisztséget ha a FIDESZ listán jutott ki
 
Nahát, ilyeneken dolgozik valamelyik ep képviselőnk? Hogy lehet hogy még nincs vele tele a lakájmédia? Esetleg nem pontosan vázoltad a tényeket? Nem lenne példa nélküli eset a részedről.
Shut-up
Shut-up 2019. 10. 27. 17:50
Előzmény: #30566  novotrade
#30567
Nem értem mit zagyválsz, de nyugodtan folytasd. Jót nevetünk a kommenteken.
novotrade 2019. 10. 27. 15:13
Előzmény: #30565  Shut-up
#30566
Miért?
Jó kérdés.....
.
 Mihez nem fér hozzá az ellenzék?
.
 szerintem azért.....   :)))))
.
De sok éhes szájat kell most jóllakatnia Karácsonynak!    
de most felcsillant némi remény, Budapestet bevették!   :)
Lehet készíteni futószalagon a hatástanulmányokat tervezendő beruházásokhoz....
Pont mint Demszky idején.....
Többet költött a város azokra mint magára a beruházásra....
.
Csak úgy állnak a pártok képviselői a "tányérral" a menza pult előtt!   :)))))
MSZP
DK
MOMENTUM
LMP
PÁRBESZÉD
JOBBIK
LIBERÁLISOK
stb....
.
 Ugyan jut mindenkinek?
Van elég a kondérban?
:))))))
Shut-up
Shut-up 2019. 10. 27. 14:55
Előzmény: #30564  novotrade
#30565
Szegény fidesz. Mindenki ellenetek van. Vajon miért?
novotrade 2019. 10. 27. 14:48
Előzmény: #30558  Bekre_Pal
#30564
Igen.
Erre vannak a 4 évenkénti választások.
Ott tudsz "védekezni" ellene.
.
pl én azt "gyújtogatásnak" minősítem, ha egy magyar EP képviselő azon dolgozik, hogy ne kapjunk EU-s pénzt.Ahogyan azt is, hogy magyar  politikus nem kapjon EP tisztséget ha a FIDESZ listán jutott ki.
.
novotrade 2019. 10. 27. 14:45
Előzmény: #30555  Phylaxa
#30563
Ők már a multikulti EEÁ-ért dolgoznak!    :(((((
.
Feladni mindent ami nemzeti és "feloldódni " a "színtelen-szagtalan" masszában!  :((((
.
novotrade 2019. 10. 27. 14:42
Előzmény: #30560  Peterbond
#30562
De mondom legyen hogy kotelezo nemet traktort venned. Akkor is van ingyen X darab nemet traktorod."
.
 Ez a lényeg!
IDE könyveled a pénzt mint TÁMOGATÁST de a NÉMETHEZ kerül vissza!
.
Ezt nem érted.
Miért nem vehetünk azon indiai traktort 1/3 áron?
.
Így nem TÁMOGATÁS.
Felcímkézik a pénzeket és azokat le lehet hívni.
Csak arra amire az EU adja.
A gazdáknak adott terület alapú támogatás pedig teljesen más rendszer.
Azt nem keverd ide.
novotrade 2019. 10. 27. 14:36
Előzmény: #30553  Peterbond
#30561
Nagyon régen szerepelek egy névjegyzékben és állandóan hívnak, ha közvélemény kutatás van .
Nem emlékszem az utóbbi 4 évben olyan kérdésre, hogy jó e az EU?
Kilépnék?
 Maradnék?
.
Lehet, hogy én nem azon a listán szerepelek amiről te idéztél adatot....

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek