Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2019. 05. 02. 11:55
Előzmény: #22819  Peterbond
#22820
A szép az lesz ebben, hogy az ügy lezárása után is simán bűncselekményt fognak emlegetni az állampárt részéről. Ez pontosan beleillik a hazudozásaikba.
Peterbond 2019. 05. 02. 11:21
#22819
Ja igen ma parszor mar elsiklottunk felette de lezartak az 4es metro vizsgalatat is buncselekmeny hianyaban. A Fidesz kormany. Igy gobdolom akkor ugyanaz a velemenyetek az ugyben mint az Elios esetnel hogy csupan valasulztasi propagandista ragalom volt es mibden rendben volt a beruhazassal.
Peterbond 2019. 05. 02. 11:18
Előzmény: #22815  Törölt felhasználó
#22818
Nem is tudtam hogy EUs vezeto vagyok.
.
Ha en meg leirom hogy ha bekovetkezik hogy Orban fasiszta diktaturat fog bevezetni az az agymosott Simone Salve feleknek lesz koszonheto azert akkor gondolom se megsertodni nem fogtok se pampa nem fog kitiltani szemelyeskedesert?
Peterbond 2019. 05. 02. 11:14
Előzmény: #22814  salve
#22817
"lehet hogy olyannak tűnik, de ennek ellenére reális! egyébként képzeld el, nem vicc, amikor én először nyugaton jártam 1986-ban (éppen Elzászban ahol elfranciásodott németek élnek), nekem pl. nem, de volt olyan osztálytársam akinek a fogadó (diákcsere) családban megmutatták a nappaliban hogy "nézd fiam, ezt úgy hívják hogy televízió"! ennyire agymosottak és információszegények voltak akkoriban a nyugati polgárok arról, hogy azt hitták, mi itt a vasfüggönyön túl tényleg majdnem lóháton közlekedünk még! "
.
Latod pont errol beszelek de te a hasonlatot se voltal kepes felfogni. Most a 86 os francia te vagy keleteuropa meg az iszlam a peldaban.
pampa 2019. 05. 02. 10:42
Előzmény: #22812  Törölt felhasználó
#22816
beadtunk Brüsszelnek egy konvergencia tervet amiben 2,8 % hiánycél volt meghatározva.
ők ezt felülbírálták és azt válaszolták, hogy nem annyi lesz hanem 3,2 % ők úgy gondolják és módosítsuk mert különben bünti lesz!
Érzed?  :))))
 egy FELTÉTELEZÉSÉRT büntivel fenyegetőztek...... más pedig a teljesült cél miatt sem kapott büntit.....

kár ezt ragozni... ez az EU!
Törölt felhasználó 2019. 05. 02. 10:22
Előzmény: #22804  salve
#22815
++++++ És ez ha bekövetkezik a signal,peterbond féle pipogya eu-s vezetőknek lesz köszönhető.
salve 2019. 05. 02. 10:21
Előzmény: #22621  Peterbond
#22814
"Ez kb olyan szoveg mint amikor a 90es evekben egy francia azt mondta volna hogy keleteuropaban meg lovakkal jarnak annyira elmaradottak. "
lehet hogy olyannak tűnik, de ennek ellenére reális! egyébként képzeld el, nem vicc, amikor én először nyugaton jártam 1986-ban (éppen Elzászban ahol elfranciásodott németek élnek), nekem pl. nem, de volt olyan osztálytársam akinek a fogadó (diákcsere) családban megmutatták a nappaliban hogy "nézd fiam, ezt úgy hívják hogy televízió"! ennyire agymosottak és információszegények voltak akkoriban a nyugati polgárok arról, hogy azt hitták, mi itt a vasfüggönyön túl tényleg majdnem lóháton közlekedünk még! amikor 1989-ben eljött ide az ott szerzett ismerős család, nem akartak hinni a szemüknek, hogy itt ennyi autó van!
no ugyanígy semmit nem tudnak az iszlámról sem! abban a naív hitben ringatják magukat, hogy a hiányzó munkaerőpótlásra jó lesz ez a szedett-vedett keleti bevándorlósereg, de a társadalmi következményekkel nem számolnak! az őket behívó baloldal pedig csak arra bazíroz, hogy a bevándoroltatottak majd hálából őrájuk szavaznak és hatalomban tartják majd őket!
azt pedig ismétlem: nem nekem kell elhinned hogy iszalmizáció lesz, hanem egy oylan muszlim orvosnak aki mérsékelt és nem vallásos de taapsztalatból tudja és mondja a magyar ismerőseinek: csak addig lesz szoft a muszlimok viselkedése nyugaton, amíg ők ott többségbe nem kerülnek! mert ha azt megszerzik, onnantól kezdve átírják majd az európai törvényeket, és bevezetik a sariát!
pampa 2019. 05. 02. 10:21
Előzmény: #22810  signal2
#22813
az már legyen az ő problémájuk!
 ahogyan a kerítés is a mi problémánk volt!
.
Toloncolják ki az ENSZ székházába őket!
Márt a világ még olyat nem hallott, hogy egy országban JOGTALANUL !!!!!! tartózkodónak nagyobb védelmet ad az ENSZ mit egy tagállamának!!!!!
Törölt felhasználó 2019. 05. 02. 10:18
Előzmény: #22808  signal2
#22812
Amiket pampa felsorolt,vagy most én csak ezt a 2 példát,folyik ezekben eljárás?? Az elvakult,valóságot nélkülöző,az társadalom többségi akaratával szembenő,sorosista propagandát te tolod már évek óta! A nagyon-nagyon hangos kisebbség tagjaként,akikre Orbán azt mondta egy rádióinterjúban,hogy "lerázzuk magunkról,mint kutya a vizet".
pampa 2019. 05. 02. 10:18
Előzmény: #22805  badsector1
#22811
próbálj a beszélgetésre koncentrálni, nem kell ez a terelés.
szóltam.
signal2
signal2 2019. 05. 02. 10:18
Előzmény: #22809  pampa
#22810
Ha nem megoldható, akkor pontosan mi alapján várod el, hogy megoldják? Mi a javaslatod számukra? 
pampa 2019. 05. 02. 10:16
Előzmény: #22806  signal2
#22809
bárhol......
gumicsónakkal a tengeri szakaszukon pl.
.
 van jelentősége?
,
 a németeknél és a franciáknál is nagyon sokan tartózkodnak JOGCÍM nélkül és várják a kitoloncolásukat.... ami nem megoldható... mert egy részüknél még az sem tisztázott honnan érkeztek....

vagy arra gondolsz, hogy az a bizonyos szabály az szabály.....nem minden tagállam esetében kell komolyan venni?
signal2
signal2 2019. 05. 02. 10:14
Előzmény: #22807  Törölt felhasználó
#22808
Szitán átlátás = bizonyítékok nélküli hit a propagandában
Minek írsz ilyeneket, ha utána sem nézel, hogy egyes tagállamok ellen milyen eljárások folynak? Hogy tudsz bármit megítélni?
Törölt felhasználó 2019. 05. 02. 10:11
Előzmény: #22803  pampa
#22807
++++ És még órákig lehetne folytatni a sort a kettős mércére...
.
A franciákat miért nem vette elő Szar-dzsentini kisasszony a szemkilövetésekért? vs A magyar rendőrök ellen miért akar vizsgálódni a tüntetőkkel szembeni enyhe,türelmes,körültekintő bánásmód miatt?
.
A brüsszeli bürokraták korrupcióit miért nem vizsgálják? stb.stb.stb.stb.
.
A signal féléknek feleslegesen írjuk ezeket,sokadjára bizonyítják,hogy más világban élnek.Szerencsére a magyarok többsége átlát a szitán és tudja,hogy a jogállamisági mázzal leöntött vizsgálatok mögött igazából a brüsszeli elittel egyet nemértők megregulázása áll.
signal2
signal2 2019. 05. 02. 10:09
Előzmény: #22803  pampa
#22806
Akik a franciáknál és németeknél vannak illegeális bevándorló (SZERINTED egyébként mennyi is?), azok hol léptek be a schengeni övezetbe?
badsector1
badsector1 2019. 05. 02. 10:06
Előzmény: #22802  pampa
#22805
Igen, ezt bizonyítja nekef a fidesz mindennap
salve 2019. 05. 02. 10:04
Előzmény: #22621  Peterbond
#22804
ezek nem voltak érdemi válaszok, mellébeszélsz! nem tudtad, mes sem próbáltad megcáfolni, hogy a mai nyugathoz képest az muszlim bevándorlók egy sokkal lacsonyabb társadalmi fejlettséget és politikai-vallási gondolkodást hoznak magukkal, olyat, ami összegeyeztethetetlen a nyugati emberi jogokkal, és női egyenjogúsággal is, és ami csak konfliktusokat szülhet hosszú távon!
a naivitás beszél belőled, és a tapasztalatlanság (meg jóhiszeműség). a nyugat azért nem tudja mi vár rá, mert nekik a két 20. századi világháború előtt sem volt részük igazi elnyomásban / diktatúrában, a maguk urai voltak. nem úgy mint kelet-európa vagy a Balkán egyes részei. elszoktak attól hogy bajba kerülhetnek, belekényelmesedtek, konzumidiótákká váltak (fogyasztanak és amíg van mit, addig nem érdekli őket semmi, tisztelet a kivételeknek). az iszlámot pedig nem értik, nem foglalkoznak vele - hiszen a saját történelmüket is alig ismerik (jóval alacsonyabb a nyugati iskolarendszer hatékonysága és leszűkített az ismeretanyaga a mi régiónkéhoz képest, a nyugati értettségizők egy magyarhoz képest alapvető földrajzi és történelmi ismereteknek sincsenek birtokában, ez személyes taapsztalat is). tudod mi lesz ennek a vége? az, ami nálunk is bekövetkezett 1944-ben: hiába voltak pl. a zsidótörvények,  - nemcsak a zsidóknak, hanem sok magyarnak is szó szerint leesett az álluk és nem akarták elhinni, mert annyira szürreális volt, amikor egyik napról a másikra bevagonírozták a zsidókat, és vitték őket Auschwitzba!
no ugyanilyen keserű ébredése lesz majd a németeknek és a franciáknak, hollandoknak, belgáknak, angoloknak, amikor pár generáció múlva a muszlimok többségbe kerülnek (a 4-5-6. generációs, már állampolgárrá vált bevándorlóik szavazataival), átveszik tőlük a hatalmat a parlamentekben, és beindítják majd az iszlamizálást.. de akkor már késő lesz.. megtűrt és kussolni kénytelen kisebbséggé válnak majd a saját hazájukban, és nem lesz érdemi lehetőségük arra, hogy beleszóljanak majd a saját sorsuk alakításába..
pampa 2019. 05. 02. 10:03
Előzmény: #22800  signal2
#22803
a franciákat miért nem rakták ki az € övezetből?
.
 a francia elnök minket akar kirakni a schengeni övezetből....
Magyarországon mennyi illegális bevándorló tartózkodik?
 A franciáknál mennyi tartózkodik?
ők is schengeni határ!  
a németeknél mennyi van?
ők is schengeni határ!
pampa 2019. 05. 02. 10:00
Előzmény: #22801  badsector1
#22802
Mondom én!    :)))))
.
 PÉNZ!PÉNZ!PÉNZ!

ha az van akkor minden probléma megoldva......

:)
mint a faék!
badsector1
badsector1 2019. 05. 02. 09:57
Előzmény: #22799  pampa
#22801
Ezzel most a Fideszt kritizálod, ő pazarolt el százmilliárdokat peopagandára mikor az egészségügyben sokkal nagyobb szükség lenne rá de szerintem ezt te is tapasztaltad.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek