Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2018. 04. 20. 14:43
Előzmény: #76339  pampa
#76340
"Tisztelt Miniszterelnök Úr!
.
Engedje meg, hogy azzal kezdjem: lelkes gratulációmat küldöm az országos választásokon elért fényes sikeréhez.Gratulációmat még hangsúlyosabbá teszi az a csodálatos beszéd, amelyet március 15-én mondott el. Történelmi beszédnek fogják tekinteni. De már most is az, mivel az egyik legszebb és legerőteljesebb beszéd, ami valaha is elhangzott. Elmondott mindent, amit mi, az inváziónak, külföldi megszállásnak, etnikai elözönlésnek kitett szerencsétlen, alávetett, védtelen nyugat-európaiak hallani szerettünk és akartunk volna. Az Ön szavainak hála, Európa legközepén Magyarország ismét az európai ellenállás élő erődítményévé válik.Beszéde, helyzete és az elmúlt években vállalt állásfoglalásai, mint ahogyan azzal nyilvánvalóan tudatában van, hatalmas felelősséget ró Önre. Ön nem csak Magyarország miniszterelnöke, hanem a bátorság, a remény, az ellenállás és az alávetettség egyértelmű visszautasításának totális megtestesítője.Én francia író vagyok, akit leginkább azért ismernek, mert megfogalmaztam a „Nagy Felcserélés” kifejezést, amelyet nagy örömömre Ön a beszédeiben nemrégiben használt. Elnöke és társalapítója is vagyok az Európai Ellenállás Nemzeti Tanácsának, ami mindazok uniója, azon pártok, mozgalmak vezetőinek, legfontosabb véleményformálóknak, politikai és kulturális közéleti szereplőknek, művészeknek, értelmiségieknek a jövendő szövetsége, akik elkötelezve érzik magukat, hogy harcba szálljanak Európa őslakosainak lerohanása és elpusztítása ellen.E Tanács nemzeti, mivel úgy gondoljuk, az invázió, gyarmatosítás és etnikai felcserélés mai drámája európai probléma, a közös kultúra ügye az egész kontinens számára; élet és halál kérdése az európai civilizációnak, azaz egy olyan nagy európai válságról van szó, melynek csak európai megoldása lehet. Egyetlen ország sem fogja tudni csak önmagát megmenteni.A magyarok nagyon szerencsések, hogy megmagyarázzák nekik a „Nagy Felcserélés” szavait. Nekünk, nyugat-európaiaknak ez évek óta napi látvány, napi tapasztalat és napi szenvedés. Az Ön népe az Ön nagy bölcsessége és hazafias érzése miatt ezt a rémálmot elkerüli. Éppen ez az oka, hogy Önt mintaképnek tekintjük és Magyarországot zászlóvivőnek.Nekünk segítségre van szükségünk. Az Ön segítségét kérem. Ezt téve pontosan tudatában vagyok annak, hogy mi, nyugat-európaiak kérjük Önöket, közép- és kelet-európaiakat arra a segítségre, amit nem kaptak meg tőlünk, amikor Önök voltak Európa megszállt része, amelyet lerohantak, megaláztak és elfoglaltak. A szabad Európa oldalt cserélt – az olyan embereknek köszönhetően, mint Ön.Hamarosan látni fogja, hogy a nyugat-európaiak menekültként, csapatostul rohannak majd Keletre. Ez már meg is indult.Kétféleképpen tud segíteni.Először úgy, Miniszterelnök Úr, hogy elfogadja kimagasló tagságát az Európai Ellenállási Tanácsban, ahogyan azt szomszédja, Václav Klaus, a Cseh Köztársaság volt elnöke megtette. Nagy, emblematikus jelentőségű gesztus lenne.Másodszor úgy, hogy képviselőt küld arra a bankettre és ismerkedési munka- és barátság napjára, amelyet a Tanács tagjai számára szervezek Franciaországban, júniusban. Magánesemény lesz, magánhelyen.Lehet, hogy diplomáciai okokból nem remélhetem, hogy személyesen látogat el (ami messze a legjobb lenne). De ha lenne olyan kedves, és elküldené nekünk személyes küldöttjét, úgy tiszteletbeli vendégünk lenne, és jelenléte hatalmas bátorítást jelentene Európa valamennyi népe számára, akik Önre magának az ellenállásnak a jelképeként tekintenek.Természetesen közölném Önnel e találkozó napját és helyét. De az információ megtalálható internetes honlapunkon (Conseil National de la Résistance Européenne). Könyvemet, a Nagy Felcserélést, amelynek legfrissebb kiadása tartalmazza de Gaulle tábornok sírja közelében a Tanács alapításánál elmondott beszédemet, sajnos még nem fordították magyarra.Abban a reményben, hogy kedvező választ ad két kérésemre, illetve segítségkérésemre, engedje meg, hogy legnagyobb csodálatomnak adjak hangot Ön iránt.
.
Renaud Camusíró, az Európai Ellenállás Nemzeti Tanácsának elnöke
pampa 2018. 04. 19. 12:43
Előzmény: #76337  Törölt felhasználó
#76339
"A legújabb híres Gulyás. Gurmai Zita, MSZP-s országos elnökségi tag fia. Ő maga is megpróbálta a karrierépítést a pártban, de csak egy józsefvárosi kerületi alelnökségig jutott. Nagy netes aktivista, hozzá köthető a Fideszfigyelő blog, lelkesen alapított egy rakás Facebook-csoportot, ebből a mostani tüntetéseket elindító Százezren az internetadó ellen jött be igazán. Nyáron kilépett az MSZP-ből, amit azzal indokolt, hogy „nem mindennel értettem egyet”. Viszont megmaradt a flottás MSZP-s telefonszáma, amit az Euronewsnak azzal magyarázatot, hogy „édesanyámmal ezen tudok ingyen telefonálni”.
Milyen szerepet kaphatna a Gulyás-pártban?
Most 27 éves, azt mondja, nem tervezi, hogy köztársasági elnök vagy miniszterelnök lesz, tehát alighanem legalább egy kormánytagságot megcéloz."
.
Szégyen!
Törölt felhasználó 2018. 04. 19. 12:09
#76337
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 12:05
Előzmény: #76334  Törölt felhasználó
#76336
Ébresztő azoknak, akik nem tudnak megbékélni és uszítanak, hazudnak, kitalálnak!
pampa 2018. 04. 19. 10:48
Előzmény: #76330  Törölt felhasználó
#76335
pampa Regisztráció: 2006-02-28 18:05
.
NagyBarnaMacika Regisztráció: 2012-08-12 20:50
.
TROLL! 
Törölt felhasználó 2018. 04. 19. 10:45
#76334
pampa 2018. 04. 19. 10:38
Előzmény: #76314  signal2
#76333
Horthyt elítélték háborús bűnösként?
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 10:30
Előzmény: #76330  Törölt felhasználó
#76332
Kivételes helyzetedet, csak erősíted ezzel a benyögéseddel! Nincs jobb érved, mint a másik lebecsülése! Hozzad csak a formád!
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 10:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#76331
Az az igazság, hogy valamelyik ML részvénybe a héten nem sorosozást, hanem shortolásra "várakoznak"! 
Ezért mindenféle cikket, kígyót békét előrángatnak! Na összeesküdtem egy elméletet!
Törölt felhasználó 2018. 04. 19. 10:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#76330
Regisztráció: 2018-04-12 10:10


Hozzászólások száma: 50
Törölt felhasználó 2018. 04. 19. 10:23
Törölt hozzászólás
#76329
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 10:08
Előzmény: #76325  Törölt felhasználó
#76328
Kinek kellene vinni azt a "piacot"? A sörbáros bárónak vagy egy eddig nem jelentkezett befektetőnek?
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 10:06
Előzmény: #76326  signal2
#76327

Fogadj el engem is, ha kritikát fogalmazok meg a mondanivalód iránt! Vannak komoly érveid és tudsz vitatkozni is, de ne akkor, amikor a valóságot megkerülve akarsz érvelni! Amennyiben ragaszkodsz egy  tarthatatlan információdhoz!
signal2
signal2 2018. 04. 19. 10:02
Előzmény: #76323  Vazsmegyei
#76326
A lista nem CEU-hallgatók listája, vagy CEU oktatók listája néven készült, hanem Soros ügynök címmel...
És igenis különbséget teszek lista és lista között, mert van! Te is tudod, de cinizmusod már betakar mindent. 
Meghagylak olyannak, amilyen van. Én mindenkit úgy fogadok el, ahogy van.
Törölt felhasználó 2018. 04. 19. 10:02
#76325
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 09:59
Előzmény: #76322  Törölt felhasználó
#76324
Az INDEX soha sem fog Magyarország nevében nyilatkozni!  Most se tegye!Hazudni viszont minden nap nem szégyell!
Vazsmegyei 2018. 04. 19. 09:56
Előzmény: #76319  signal2
#76323
Ne tégy különbséget lista és lista között! Ha egy listát elfogadtál és van olyan lista amit nem fogadsz el, akkor hiába igazolnád magad egy másik lista "hivatalosnak" beállított adataival! Lehet, hogy én is tudok a listádról, lehet még többet is, de nem azt kifogásolom, hanem a listázási hozzáállásodat!
-
Minek kellene alátámasztania a Figyelő listáját, amit te mint kifogásoló hiányosnak tartasz! Ha nem tudsz a CEUn végzett "HALLGATÓKRÓL" és az ott oktatókról, vagy ott valaha  oktatott előadókról, akkor mit szeretnél kifogásolni?
signal2
signal2 2018. 04. 19. 09:48
Előzmény: #76318  Vazsmegyei
#76321
Én speciel nem akarom tudni, mert olyan emberek nevei szerepelnek ott, akikről még nem is hallottam, és valószínűleg nem is közérdeklődésre számot tartóak. 
.
Milyen tények elől?

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek