Topiknyitó: Vazsmegyei 2018. 06. 24. 22:31

MI HAZÁNK MOZGALOM -zászlóbontás- Minden magyar felelős minden magyarért!  

A következő hónapokban elkészítik a Mi Hazánk Mozgalom programját. Társadalmi vitára bocsátják a szervezet alapító nyilatkozatát, melyet a tervek szerint az államalapítás ünnepére, augusztus 20-ra véglegesítenek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:40
Előzmény: #235  -pny
#240
És nekem miért kell elfogadnom a Toroczkai hivatalos oldalán beírtakat, amikor nem értek minden sorával egyet? 
Ami a Toroczkai hivatalos oldalán van egyáltalán nem a Toroczkai véleménye! Vagy neked készpénz minden amit linkelgetsz?
bigyula 2018. 06. 26. 14:38
Törölt hozzászólás
#239
pampa 2018. 06. 26. 14:36
Előzmény: #234  Vazsmegyei
#238
Ezek az "elvetemült bűnöző  gazemberek" a választáskor  melyik pártban politizáltak?
.
Csak nem abban akivel összeakart fogni és egyes körzetekben össze is állt az ellenzék?  :))))
.
Akkor nem volt nekik "büdös".... csak most, hogy másik politikai csoportot hoztak létre?  :))))
.
Vicces az ellenzék napjainkban....  :)
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:36
Előzmény: #231  bigyula
#237
Mi köze van a történelemhamiításhoz az én mondanivalómnak? Melyik "történelemkönyvből" idéztél, amit én hamisítottam? Mond ki, írd le és ne csak a módszerrel gyanúsítgass!
signal2
signal2 2018. 06. 26. 14:35
Előzmény: #223  pampa
#236
Nem jogi vitát folytattunk. Azt kérdezted, miért nem esik egybe az iraki háború és az iraki menekültek Európába érkezése. Leírtam. Gondolom, nem tetszik, hogy van logikus magyarázat,m ezért ismét terelsz. Egyre gyengébb a performansz.
.
És igen, el tudom képzelni, hogy valaki elmenekült egy menekülttáborból, ahova reménye szerint ideiglenesen érkezett, ennek ellenére 3-4 éve ott tengődik a családjával, kerítéssel körülvéve, teljes kilátástalanságban. Sajnálom, hogy neked nem sikerült ezt elképzelned. Valószínűleg feloldottad magadban a maradék empatikus képességet is. 
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:35
Előzmény: #234  Vazsmegyei
#235
Toroczkai hivatalos saját oldaláról idéztem és az általa alapított és vezetett HVIM hivatalos oldaláról! Rajtad kívül már mindenki érti (talán még a párttársaid is) és fogják a hasukat a nevetéstől az olvasók...
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:33
Előzmény: #232  -pny
#234
Nekem az igazság a fontos és nem az amit a linkekkel egyesek elkövetnek a félrevezetés szándékával! Ha a Vármegyések követik el, vagy akár  te a mondanivalóddal egyiket sem tudom elfogadni!
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:30
Előzmény: #226  -pny
#233
Bár legalább néhány millióan kaphatnának ilyen megalázó büntetést a semmiért! 
Mit is jelent neked a többszörösen visszaeső bűnöző?Fejtsed csak ki részletesebben, mert ez a meghatározásod megint a történelemhamisítás térfelén pattog! 
-
Ui.: Reméltem, hogy a festéktüsszentő Gulyás gyerek sokkal keményebb bírói büntetést érdemelt volna! Hozzá képest a Toroczkai egy úri ember!
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:28
Előzmény: #231  bigyula
#232
Én meg szándékosan Toroczkaitól, meg a Vármegye oldaláról másolgatok, hiszen azokat saját magukról írták. Óriás öngólokat szór.
bigyula 2018. 06. 26. 14:26
Előzmény: #228  -pny
#231
Történelemhamisításról irogat nekünk, miközben pont ezt csinálja! :) Tipikus fidesznyikes módszer: vádold meg a másikat azzal, amit éppen csinálsz...
bigyula 2018. 06. 26. 14:24
Előzmény: #225  Vazsmegyei
#230

"... a TV ostromhoz hasonló győzelmet..."
.
Hát, Te beteg vagy! Győzelem egy közintézmény szétverése...
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:23
Előzmény: #227  Vazsmegyei
#229
Ők szervezték, vezették a tömeget a TV ostromhoz. Saját maguk írták.
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:22
Előzmény: #225  Vazsmegyei
#228
"Innentől kezdve::  nem Toroczkaié a szöveg! Ugyanolyan történelemhamisítóké mint amilyent most is linkeltél! Aminek fele igaz fele nem!"
.
A Hatvannégy Vármegye hivatalos oldaláról másoltam. Linkeltem is. A HVIM-et Toroczkai alapította 2001-ben és 2013-ig ő volt a vezetője...
.
Megismétlem: ne akard letagadni azt, amiket Toroczkai maga büszkén vállal.
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:20
Előzmény: #224  -pny
#227
Bizony bizony! Nehéz ezt felfogni! Nem belemagyarázni kell, hanem objektíve és kellő egészséges szkepticizmussal figyelmesen összerakni a részleteket!
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:20
Előzmény: #225  Vazsmegyei
#226
Egy többszörösen visszaeső bűnöző a mozgalom vezetője:
.
"A bíróság csütörtökön helybenhagyta azt az elsőfokú ítéletet, melyben bűnösnek mondták ki Toroczkai Lászlót, a Jobbik alelnökét, Ásotthalom jelenlegi polgármesterét kétrendbeli kényszerítés bűntettének kísérletében, és 400 ezer forint pénzbüntetésre ítélték a Nemzetközi Valutaalap (IMF) magyarországi irodájánál történtek miatt..."
.
http://hvg.hu/gazdasag/20170427_toroczkai_imf_tuntetes_itelet
.
És ez az ügy (így triviálisan az ítélet is) már a Fidesz kormányzat alatt történt (2012).
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:15
Előzmény: #218  -pny
#225
Köszönettel!
Innentől kezdve::  nem Toroczkaié a szöveg! Ugyanolyan történelemhamisítóké mint amilyent most is linkeltél! Aminek fele igaz fele nem!
-
//mivel a helyszínre érkező rendőrök minden ok nélkül agresszíven léptek fel a tömeggel szemben, megkezdődött a Magyar Köztelevízió ostroma.Néhány óra leforgása alatt a hazafiak mozgásképtelenné tettek egy tömegoszlatójárművet, és több személyautót, melyeknek tulajdonosai az évtizedek óta kommunista, nemzetellenes tevékenységet folytató személyek tulajdonában álltak.Mivel a TV munkatársai, és a bennrekedt rendőrök képtelenek voltak állásaikat tartani, a folyamatosan újabb, és újabb rohamot indító hazafiakkal szemben, a technikai berendezéseket tönkretéve elmenekültek a hátsóbejáraton.Még napokig tartottak az utcai zavargások Budapesten, vidéken pedig tüntetések tucatjait jelentették be a Nemzeti Ellenállás tagjai, de a TV ostromhoz hasonló győzelmet, a következő napokban már nem tudtak elérni."//
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:14
Előzmény: #218  -pny
#224
Kiemelem: "Az első napok szervezési feladatait, az első hangosítás biztosítását Vármegyés fiatalok látták el.Toroczkai László, és a HVIM több tagja, bátor hazafiakkal kiegészülve átment az MTV épületéhez..."
.
Tehát "csak" ennyi köze volt Toroczkainak a 2006-os zavargásokhoz...
pampa 2018. 06. 26. 14:14
Előzmény: #217  signal2
#223
a polgárháború, és 3-4 év hasztalan várakozás menekülttáborokban + jordán szigorítások."
.
Komolyan írsz olyat, hogy valaki MENEKÜLTTÁBORBÓL menekül el??????
Tisztában vagy te egyáltalán a menekült jogaival?
.
NO COMMENT!
sanka 2018. 06. 26. 14:11
Előzmény: #214  Vazsmegyei
#222
Tévedesben vagy...... gondold ide a tobbit!
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:10
Előzmény: #219  Vazsmegyei
#221
Lásd #216, 218.
.
Megismétlem: ne akard letagadni azt, amit Toroczkai maga büszkén vállal.
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:08
Előzmény: #199  Vazsmegyei
#220
A nagy mozgalomvédő igyekezetedben ne akard letagadni azt, amit Toroczkai maga büszkén vállal.
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 14:08
Előzmény: #212  -pny
#219
Tévedésben vagy! Toroczkai a TV székházba vitte a Kossuth tériek felhívását, hogy nem néhány százan vannak mint az akkori kormánymédia akarta elhitetni, hanem néhány ezren! Ebből lett aztán a te TV ostromod! A Kossuth tériek némán a TV székház elé vonultak! 
-
És félóra múlva megérkeztek az "ostromlók" is! Ebből keletkezett aztán a te TV ostromod!
-
Csak ebből neked megint a történelemhamisítás jutott az eszedbe! "Dehogynincs"  hozzászóló véleménye fedi valóságot és nem a te légből kapott ítéleted!
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:07
Előzmény: #199  Vazsmegyei
#218
"2006. szeptember 19. Gyurcsány Ferencnek, a Magyar Köztársaság miniszterelnökének kiszivárogtatott öszödi botránybeszédének hatására a Kossuth téren tiltakozó hazafiak tízezrei gyűltek össze. Az első napok szervezési feladatait, az első hangosítás biztosítását Vármegyés fiatalok látták el.Toroczkai László, és a HVIM több tagja, bátor hazafiakkal kiegészülve átment az MTV épületéhez, hogy beolvassák a téren megfogalmazott petíciót. Mire a köztelevízió munkatársai kérésüket megtagadták, sőt a delegáció több tagját foglyul ejtették az épületben, a HVIM elnöke visszament a Kossuth térre, és elmondta az ott összegyűlt tömegnek, hogy milyen események zajlottak le a TV székházában.Perceken belül hazafiak ezrei lepték el a TV előtti Szabadságteret, és mivel a helyszínre érkező rendőrök minden ok nélkül agresszíven léptek fel a tömeggel szemben, megkezdődött a Magyar Köztelevízió ostroma.Néhány óra leforgása alatt a hazafiak mozgásképtelenné tettek egy tömegoszlatójárművet, és több személyautót, melyeknek tulajdonosai az évtizedek óta kommunista, nemzetellenes tevékenységet folytató személyek tulajdonában álltak.Mivel a TV munkatársai, és a bennrekedt rendőrök képtelenek voltak állásaikat tartani, a folyamatosan újabb, és újabb rohamot indító hazafiakkal szemben, a technikai berendezéseket tönkretéve elmenekültek a hátsóbejáraton.Még napokig tartottak az utcai zavargások Budapesten, vidéken pedig tüntetések tucatjait jelentették be a Nemzeti Ellenállás tagjai, de a TV ostromhoz hasonló győzelmet, a következő napokban már nem tudtak elérni."
.
Forrás: a Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom hivatalos oldala (aminek alapítója és vezetője Toroczkai László), https://www.hvim.hu/a-mozgalomrol-2006
signal2
signal2 2018. 06. 26. 14:03
Előzmény: #208  pampa
#217
2012-ben az iraki menekültek 72%-a Szíriában, 10%-a Jordániában tartózkodott. Szíriában ugye 2011-ben kezdődött a polgárháború, amely 2012-ben mélyült el, Jordániában pedig 2015.01.01-jével szigorították a menekült feltételeket. Gondolom, ebből már érted, hogy Európa felé miért a szírekkel együtt érkezett sok iraki. Ha eddig nem értetted volna. Egyébként tök jó, hogy velem kerestetsz ki válasz helyett terelésképpen olyan adatokat, amelyeket te is megtalálhatnál. Vagy mégsem?
.
Azért terelés, mert a jogos felvetésemről próbáltad elterelni a szót, miszerint nem megszervezték ezeknek az embereknek az Európába jövetelét, hanem annak valódi oka van: a polgárháború, és 3-4 év hasztalan várakozás menekülttáborokban + jordán szigorítások.
.
Persze, mindig szívesen világosítok fel.
-pny
-pny 2018. 06. 26. 14:02
Előzmény: #212  -pny
#216
Az életrajzában pedig saját maga ír a 2006-os zavargásokon való vezető tevékenységéről.
.
"Miután 2006. szeptember 16-án a szlovák rendőrség törvénytelenül letartóztatott a magyargyűlölők által megvert Malina Hedvig melletti kiállás miatt, a pozsonyi fogdából szabadulva érkeztem a budapesti Kossuth térre, ahol már egy napja tartottak a tüntetések Gyurcsány Ferenc őszödi beszéde miatt. A spontán szerveződő demonstrációk színpadát és hangtechnikáját az általam vezetett mozgalom tagjai kezdték biztosítani. A tüntetők petíciót fogalmaztak, amelyet a Magyar Televízió vezetésének szerettek volna átadni, s erre a feladatra engem kértek fel. Először, a televízió vezetésének esélyt adva, csupán néhány társammal vittem át a petíciót, majd mivel az átvételt megtagadták, és az In-Kal Security őrei a rendőrséggel fenyegettek minket, visszatértem a Kossuth térre, ahonnan több ezer tüntetővel mentem vissza a MTV székházához.
Miután az első rendőri erőszakot követően az ostrom megtörtént, és a tömeg több órás harc után elfoglalta a székházat, a televízió sugárzását lekapcsolták, a petíciót pedig csupán a helyszínen lévő rendőrök vezetőinek és egy ott maradt szerkesztőnek tudtam átadni."
.
Forrás: toroczkailaszlo.hu
.
Szóval ne akard letagadni azt, amit ő maga büszkén vállal.
bigyula 2018. 06. 26. 13:56
Előzmény: #211  Vazsmegyei
#215

Már bocsi, de az, hogy miről minek kellene az eszembe  jutnia, azt ne te határozd már meg! Én sem mondom meg neked, hogy mit gondolj! Azok az idők elmúltak már.
.
Habár, ahogy a Te kommunikációdat/propagandádat elnézem, megint közelednek...
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 13:56
Előzmény: #205  sanka
#214
Ha troll  akkor törölve lesz! Háromszavas véleményt csak tőled lehet kapni! Ha törölve lesz senkinek nem hiányzik! Csak neked esetleg!
peter_s 2018. 06. 26. 13:56
Előzmény: #198  bigyula
#213
Nekem az tetszik, hogy Mirkoczki meg Varga Damm és társaik kiejelentik, hogy akinek nem tetszik a Jobbik, alapítson új pártot vagy lépjen be a Fideszbe, utána meg egyenesen belemondják a kamerába, hogy mindenkit képviselni akarnak, az összes magyar embert. Ezt meg hogy? A Jobbikban Z. Kárpát az egyetlen normális arc.
-pny
-pny 2018. 06. 26. 13:55
Előzmény: #203  Vazsmegyei
#212
https://toroczkailaszlo.hu/story/az-mtv-szekhaz-ostroma/
.
Forrás: toroczkailaszlo.hu, Toroczkai hivatalos oldala. Büszkén hirdeti rajta a TV székház ostromát.
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 13:52
Előzmény: #202  bigyula
#211
Van videofelvétel, csak éppen neked más jutott eszedbe a videofelvételről!
-
 A történelemhamisító mondanivalódat meg jobb ha elfelejted! Az objektivitás nem ott kezdődik, hogy egy videoról és annak alámondott szövegét elhitetik azokkal, akik nem szemtanuk voltak!
bigyula 2018. 06. 26. 13:49
Törölt hozzászólás
#210
bigyula 2018. 06. 26. 13:48
Törölt hozzászólás
#209
pampa 2018. 06. 26. 13:48
Előzmény: #200  signal2
#208
Irakban mikor kezdődött a háború?
.
Irakból  mikor indultak meg tömegével a fiatalok Európa felé?
.
Miért nem esik egybe a két időpont?
Törölt felhasználó 2018. 06. 26. 13:47
Előzmény: #183  salve
#207
Magyar Idők :-)
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 06. 26. 13:47
Előzmény: #202  bigyula
#206

Arról is van fénykép, hogy a hídfoglalásnál Demszky személyesen hergelte a tömeget.
A 2006-os rendőri túlkapásokról is rengeteg felvétel van, de felelős egy sincs.
sanka 2018. 06. 26. 13:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#205
Nem birjak a trollok az ellenvèlemènyt
sanka 2018. 06. 26. 13:46
Törölt hozzászólás
#204
Vazsmegyei 2018. 06. 26. 13:45
Előzmény: #198  bigyula
#203
Jó hogy megkérdezted! Írtam én egyáltalán bárminemű hozsannázó vagy támogató propagandista hozzászólást ennek a civil mozgalomnak?
Ami szalonképtelen azt feltételezni csak neked van módod! Attól még nem biztos, hogy szalonképtelen.(spinózaszalonképtelen) az előfordulhat!
Foglalkozz talán a Mi Hazánk Mozgalom programjával: Úgy látom neked már van ilyen!
bigyula 2018. 06. 26. 13:43
Előzmény: #199  Vazsmegyei
#202
Mit kell bizonyítani? Videófelvételek vannak arról, hogy  Toroczkai a hídfoglalásnál, és a 2006-os zavargásoknál is ott volt. A szemednek csak hiszel?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 06. 26. 13:39
Előzmény: #195  -pny
#201
Ne haragudj, de Toroczkai alapszerve egyáltalán nem érdekel.

Topik gazda

Vazsmegyei
3 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek