Topiknyitó: zsoltee77 2018. 05. 01. 13:16

Kisbüfik nyílt topicja - itt mindenki mindenről IS írhat :)  

A téma adott. :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bluefrog
bluefrog 2018. 05. 02. 08:24
Előzmény: #128  MetalHeart
#180
17:45-nél bújik ki a szög a zsákból, amikor a csajszi elkezd diktátorozni. valójában ez nem környezetvédelmi akció volt...
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 08:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#179
07:21 | Elképesztő pénzeket ölnek a magyarok eurojackpotba
"legnagyobb arányban a 30-50 év közötti férfiak játszanak, a többségük állandó számokat ikszel be, méghozzá olyanokat, amelyek a családtagjaikhoz köthetők - írja a lap."
A vicc az, hogy még értelmes, diplomás kollégáim között is vagy egy tucatnyi ilyen van...
:D:D:D
zsoltee77
zsoltee77 2018. 05. 02. 08:21
Előzmény: #175  lizabell
#178
Ja értem. :)) Én meg adnám. Patt helyzet. :D
Törölt felhasználó 2018. 05. 02. 08:16
Törölt hozzászólás
#177
Törölt felhasználó 2018. 05. 02. 08:16
Törölt hozzászólás
#176
lizabell
lizabell 2018. 05. 02. 08:15
Előzmény: #173  zsoltee77
#175
De én vennék:-)
balentum 2018. 05. 02. 08:14
Törölt hozzászólás
#174
zsoltee77
zsoltee77 2018. 05. 02. 08:12
Előzmény: #172  lizabell
#173
Esést? Még ma és holnap lehet osztira venni, azért 3070-ig felszúrhatna... :)
lizabell
lizabell 2018. 05. 02. 08:09
Előzmény: #169  zsoltee77
#172
Mol ban esést, ESTben mindegy:-) Telekomtol az égvilágon semmit, az csak ùgy van.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 08:09
Előzmény: #169  zsoltee77
#171
azt mondanám, hogy előbbi fundás, utóbbi nagy reménység...
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 08:01
Előzmény: #168  53fok
#170
"Vitya és barátai" egy politikai marketingfogással éltek, amit felvettek filmre, majd egy óra múlva visszarakták azt a pár kerítést. Ezt illett volna felnőtt fejjel észrevenned, azaz egy politikai hangulatot népszerűsítettek, reklámfilmet csináltak. :D:D:D
Azt gondolom, hogy nagyon nem tudtok különbséget tenni transzparenses (álló)- és erőszakos tüntetés között, a rendőrök, és egyéb erőszervezeti tagok gonoszak, a "hatalom kiszolgálói" és már a törvényeket is kétségbe vonjátok. Meglepő számomra, hogy milyen "messzire lehet eljutni" egy ligeti akció felvett jeleneteinek megtekintése után. Ha egy ennyire egyértelmű akciónak ilyen hihetetlenül ellentétes a megítélése az bőven megmutatja, hogy mennyire nagy a gond immár nemcsak a iskolai szinten meglévő szövegértelmezéssel, hanem már pusztán egy hétköznapi jelenet megítélésével is...
zsoltee77
zsoltee77 2018. 05. 02. 08:00
#169
Ki mit vár mára? Figyelőlistán a MOL, Est. A két fontosabb fundás papír. :)
Re
Mindkét irány jó :))
53fok 2018. 05. 02. 01:13
Előzmény: #152  MetalHeart
#168
Hát persze! Emlékszünk is rá. Vitya és barátai is bontották a kerítést! De ott törvénytisztelő hazafiak tették a dolgukat. És az úgy volt rendjén. Vagy mégsem? Törvényekhez való viszonyuk és mókázásuk példaértékű volt.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 00:38
Előzmény: #165  evazeller
#167
Jól van Éva, én ezt teljesen másképpen látom, nem gonosz erőként tekintek a rendőrségre, viszont erőszakos, szervezők által már kontrollálatlan tüntetések, illetve karhatalommal való fizikai összetűzések során történő vízágyú- és könnygáz bevetést elfogadható számomra. Sok ilyen látható a tévében és a világ bármelyik részén ez a megoldás terjedt el. Jelen esetünkben abszolút messze jártunk eme drasztikus helyzettől, itt pusztán pár tucatnyi verekedős kedvű tüntető lecsillapítása volt terítéken és sztem kíméletesen jártak el a szervek. Nem drukkolok senkinek sem, mert teljesen nyilvánvalók az erőviszonyok és tüntetésről lett volna szó, nem pedig rendőri szervek megveréséről, legyőzéséről. Ha ez gonoszság, akkor vállalom...
Jó éjt.
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 00:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#166
szűrőn megnéztem 20 kommentedet, így már értem a feltűnt furcsaságaidat... sztem nincs több közös témánk, mert sem korban, sem világnézetben nem vagyunk közös nevezőn... sok sikert az életben, egyetlen kommentet még számodra: semmilyen ellenzék, semmilyen párt, semmilyen politika nem fogja a problémáidat megoldani... ha te csak egy "senki fia" vagy, úgy saját erődből kell boldogulnod, tudást szerezned és jó állást megcsípned... ez nagyon nehéz, de megéri az erőfeszítést, mert messzire juthatsz, de politizálással sehova sem...
evazeller
evazeller 2018. 05. 02. 00:21
Előzmény: #164  MetalHeart
#165
nagyon nem egyszerű" játék " ez
hát nem
és mivel a hatalom van fölül, a hatalom nem üt
de ha üt, az a gonosz erő
de az, aki a gonosz erőnek drukkol, az mindenképpen gonosz
ugyanis választhat
drukkol nekik vagy nem
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 00:13
Előzmény: #162  evazeller
#164
drukkolsz, hogy leüssék a nőt, kurvára nem érdekel, hogy provokátor vagy sem, erőből ütnél te is"
   
elképzeltem egyenruhásként magam előtt konkrétan ezt a nőt... szóval előttem fél méterre ordítozik, szaggatja a kerítést, verekszik... kijön a parancs: nem bonthatják le a kerítést, figyeljetek egymásra kollégákra és ne alkalmazzatok túlzott erőszakot... nos a nő már félig szétszaggatta a kerítést, visszakéne állítani, mert semmi sem marad belőle... azaz be kell avatkozni, le kell a nőt fejteni a kerítésről, aki értelemszerűen innentől fogva már ellenem "harcol",  hiszen akadályozom nemes tüntető cselekedetében, illetve általa vélt "szabad mozgásában"... közben anyámtól kezdve bárki említve lehet a részéről, megüthet, de nekem csakis a kerítésről kell lehámoznom... sztem nagyon nem egyszerű "játék" ez...  Jó éjt !
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 02. 00:00
Előzmény: #162  evazeller
#163
Sztem szét kéne válogatni a problémákat, mert nem összefüggőek...
1. oktatás és egészségügy: több évtizedes probléma, egy kormány sem volt képes normalizálni, rendkívül összetett problémák miatt.. létfontosságú lenne, de borítékolható, hogy az idén sem lesz megoldva....
2. azt írtam, hogy a rendvédelmisek kesztűs kézzel bántak a kerítésbontókkal, minden erőszakosságuk ellenére, holott a fizikai különbség alapján akár 1 perc alatt padlóra küldhették volna őket, ha(!) kaptak volna erre vonatkozó utasítást/parancsot... de nem ez volt a cél, viszont a randalírozók diszkrét, óvatos leállítása külön embert próbáló meló, mert indulatok vannak, azaz elég egy pillanatnyi elborulás és egy ütéssel már a földön fekhet ájultan a verekedős "tüntető"... ennél jobban nem tudom érzékeltetni a különbségeket
evazeller
evazeller 2018. 05. 01. 23:49
Előzmény: #161  MetalHeart
#162
úgy jött ez ide, hogy totál fejetlenség van
úgy jött ez ide, hogy régi accept-és p.mobil rajongóként drukkolsz, hogy leüssék a nőt, kurvára nem érdekel, hogy provokátor vagy sem, erőből ütnél te is
MetalHeart
MetalHeart 2018. 05. 01. 23:41
Előzmény: #159  evazeller
#161
ok, de hogy jön ez most ide ?  Sztem ez teljesen más jellegű probléma...

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek