Topiknyitó: Hathor 2016. 07. 20. 11:53

Kis papírok FEL!!  

Azért hoztam létre a kis papírok fel topikját, mert láthatóan a Magyargazdaság kilábal a gödörből, egy emelkedő pályára álltunk. Kis papírok is elkezdtek mozogni.

Én most semmiféle ajánlást nem teszek, nem mondok egy kis papírtsem most. Tőletek szeretném, ha összeszednétek kis papírokat a BÉTről, amik érdekesek lehetnek a jövőt tekintve. Igaz, hogy kockázatos eszközök ezen papírok, de extra nagy hozam lehetőség is van benne,mindazonáltal, hogy nagy veszteségetis elérhet az ember. JUó lenne megtalálni azon kis papírokat, amik a jövőben felfele mehetnek, rövid, vagy hosszútávon. Biztosan lesz több cég is ami túl van reorganizációs folyamatokon, új vezetőség jött, új tervek vannak. Gyüjtsük össze a lehetőségeket, ha mást is érdekel. Ha nem, akkor megy a topik a mélybe. Én remélem nem.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2016. 11. 05. 18:11
Előzmény: #499  Metwolf
#500
Szerintem is. Aki nem érez rá az ízére, nem tudja. Nem semmi hogy beraksz 1-2millát, és pár hét múlva duplát hoz!
Aki átéli, tudja. Ha elveszik az első remegőktől utána nincs kitől venni.
Ha meg nincs kitől venni, akkor sorbanállás van. Kicsik képesek erre, midcapek lomhák vslóban, de ha a tagok nem mernek kisebb papírokat venni, akkor ezt tudják venni, és remélhetőleg azok is mennek majd, csak nem ilyen sebeséggel. Ez van
Metwolf
Metwolf 2016. 11. 05. 17:25
Előzmény: #498  Hathor
#499
Nem tudom nekem még egyik se volt még de azért némileg nyomon követem ezeket a papírokat is fél szemmel. De se a Cig, Rába, Panny se vonzó hiába emelkedett. Ahhoz képest hogy mi volt idén a kisebb papírokban addig ezek csak toporognak fel le pár Ft, egyáltalán nem vonzó befektetés, nekem. Pannyban igaz volt elmozdulás de lehet sokáig megint horgonyoz. Kis papírokban jobbak a lehetőségek, szerintem. Persze ez szigorúan egyéni nézőpont kérdése.
Hathor
Hathor 2016. 11. 05. 17:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#498
Én örülnék neki, ha így lenne.
Rába, Cig is pausen még mindig.
Tudjuk Pannergy is ott állt. Senki nem értette miért. Azért, mert a kisbüfik fosnak, a trollok még rá is fosatnak, hogy véged, add el, csőd, új ATL, tolvajok, kilipják a céget.. stb..
A kisröfik megbesz@rnak ettől..
Eleget buktak már gondolják.
Pedig úgy is emelkedés lesz, hiába tiltakoznak ellene. Belekapnak majd egybe, kettőbe. Nem lesz megállás
Metwolf
Metwolf 2016. 11. 05. 17:07
Előzmény: #492  Hathor
#497
Szerintem azért vannak páran akik ugyan úgy látják a lehetőségeket, csak nem hangoztatják nyíltan a véleményüket mint mi ketten. Ingatlanpiacot toltam én is az elmúlt 1-2 évben mikor jött a fellendülés aztán idén nyargaltam át ide a tőzsdére, kicsit meguntam a lakáspiacot. Persze egy lakás mindig jó befektetés, viszonylag értékálló.
Látszott és látszik is hogy a kitörő lelkesedéseddel szemben elég nagy a szembeszél azoktól akik nem látják a lehetőségeket hogy minden fordul az aljakról, szinte az összes kis papír de mégis kockázatosnak tartják a vételeket. Pedig 1-2 nagyon zsíros story is volt idén amit szépen le lehetett kereskedni, Konzum, Opimus. Aki szemfüled volt az tényleg duplázni-triplázni tudott alsó hangon, és ilyen azért nincs minden nap.

Bizony jó volna még venni a kis papírokból, volna is ötletem mit kellene venni most de mindenhez megfelelő mennyiségű tőke kellene amit akárhogy is nézem mindkettőnknek véges, különösen nekem, hisz nem régóta vagyok aktív itt, március óta.
aszti
aszti 2016. 11. 05. 17:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#496
ha jön hir csepel felöl a projekt beindulásáról akkor repül az is...
(de sztem hir nélkül is menni fog)
X9Z5 2016. 11. 05. 16:59
Törölt hozzászólás
#495
BadSanta 2016. 11. 05. 16:52
Törölt hozzászólás
#494
BadSanta 2016. 11. 05. 16:51
Törölt hozzászólás
#493
Hathor
Hathor 2016. 11. 05. 16:32
Előzmény: #491  Metwolf
#492
Én nagyon várom, hogy kettőnkön kívül más is rájöjjön. Bízom benne, hogy a kispaírok java tízszerezés előtt van. És akkor nem mondtam sokat. Másoknak is fel kell ismernie a helyzetet. Buxban is, ingatlanpiacon is ilyen passzivításban magányos harcos voltam. Lásd most mi lett mindkettőben!
A hármas felminősítés is megjött, de még mindig a kormányt szidják, kuszaszemeznek, orbán takarodjoznak.
Hihetetlen, ami megy a kisemberek fejében.
Közben elszáguld minden mellettük.

Én bőségesen vennék még a meglévő kispapír állományom mellé még kis papírokat, de egyedül, illetve veled ketten is kevesek vagyunk mindre.
Metwolf
Metwolf 2016. 11. 05. 16:07
Előzmény: #490  Hathor
#491
A kis papíroknak még van hova mennie fel,megvan a felminősítés, vehetnék a kis papírokat is jobban. BUX már majdnem a történelmi csúcsán van a kis papírok ahhoz képest sehol, még! De ami késik nem múlik, az irány jó! :)

Sok lehetőség van még a kis papírokban.
Hathor
Hathor 2016. 11. 05. 13:40
Előzmény: #489  Hathor
#490
Záporoznak a külföldi vélemények - Hirtelen mindenkit Magyarország érdekel
Portfolio 2016. november 5., 13:18
Hathor
Hathor 2016. 11. 05. 10:09
Előzmény: #488  Hathor
#489
Hallgattam egy musort a Bet kommunikacios igazgatojaval, aki azt mondta jovore kis es kozepes vallalkozasanak bevonzasa a cel a beten. Ellenben draga a Betre kerules mondta.
..................
Na most el kell gondolkodni az itt allo, tobb eve Beten levo Xetra piacon mukodo nyrtkel kapcsolatban
Hathor
Hathor 2016. 11. 05. 10:04
Előzmény: #486  Hathor
#488
Harmadik hitelminosito is befektetesi kategoriaba sorolta Magyarorszagot.
Bux mindenkori csucsoknal zart 30.000pont felett. Kicsik nagyon le vannak maradva. Durva elpattanas johet fel meg ebben a szektorban, mert mindenkori aljaknal a kicsik 90%os aresesek utan!
Hajra kis papirok, hajra Magyarorszag, hajra Budapest!
balage2 2016. 10. 25. 09:41
Előzmény: #483  evazeller
#487
Szia Éva! Csak Neked: 200 db Őrmesterem kiszórva 285-ön. Üdv.
Hathor
Hathor 2016. 10. 24. 22:58
Előzmény: #473  Hathor
#486
Nutex tovább fel!!
68as záró. Újabb 8%plusz!

link

Menni kell új csúcsra
Törölt felhasználó 2016. 10. 21. 22:37
Előzmény: #484  Metwolf
#485
Azzal kapcsolatban, hogy a gázszerelésen és a polgármesterkedésen kívül már kiterjedt építőipari cégcsaláddal, vagyonkezelő és agrárcégekkel is rendelkező üzletember milyen terepekre merészkedik még, annyit mond: ha az embernek van pénze, bármit megvehet.

Elutasítja azt is, hogy Orbán Viktor miniszterelnök strómanja lenne. Így: „Ez egy butaság. Nézze, amit elértem, azt magam tettem, magam dolgoztam, illetve a körülöttem lévő embereim, akik hosszú évek óta értem dolgoznak.”
Metwolf
Metwolf 2016. 10. 21. 22:21
Előzmény: #482  evazeller
#484
Nekem teljesen mindegy ki játszik vele végül is, leírtam a véleményem. Ha mered venni a papírt én csak sok sikert tudok hozzá kívánni!

Nekem most a bottal se nyúlj hozzá körben van: Keg, TWD, Trinv,Estmedia, Visonka hogy többet ne soroljak fel. Ezeknek jó eséllyel reszeltek, de ne legyen igazam. Aki meri az vegye őket, de ezeknél minden más kispapír jobb most kb. Neked is biztosabb helyen lenne a pénzed ha olyanokat vennél amik mögött működő, életképes cég van. Sőt mostanában néhány igen jó story is volt/van. De ez tényleg csak a személyes véleményem, mindenki azt csinál amit helyesnek gondol! :)
evazeller
evazeller 2016. 10. 21. 22:06
Előzmény: #482  evazeller
#483
bent volt eladáson 100K darab 50-en, ami el is tűnt
érdekes, hogy 43-tól 52-ig szabad az út forintonként kb 800 darabbal, kivéve 47-en ácsorog egy 5K-s eladó --- na most akkor mi van?
roggyantra adja magát a szabadulóművész?
evazeller
evazeller 2016. 10. 21. 22:01
Előzmény: #481  Metwolf
#482
" a zenekar már hangol a végjátékra"

aha, értem
a "zenekar" 60-on bőszen vesz,több ezer darabot, most 40-en meg "szór" a zenekar nekem 500 darabot tegnap
amit meg is vesz tőlem 43-on ma
nem fals kicsit ez a hangolás?
Metwolf
Metwolf 2016. 10. 21. 21:39
Előzmény: #480  evazeller
#481
Erre a Mammutos csapat tudna válaszolni, aki vette/veszi. Ők gyűjtik, ők tudják mikor mennyit akarnak venni. Én mióta 60 alá ment bottal se nyúlok hozzá, de nem is az árfolyam miatt hanem azért mert a zenekar már hangol a végjátékra. Ha megmarad és úgy alakul hogy érdemes venni veszek, de addig bottal se piszkálom.

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek