Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 17:05
Előzmény: #839  Törölt felhasználó
#840
A parlament 2/3-al, azaz a Fidesz megválasztotta. A parlament 2/3-al, azaz a Fidesz leválthatja. Ez ennyire egyszerű.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 17:02
Előzmény: #833  Törölt felhasználó
#839
Még egyszer elnézést!

Orbán, jogilag nem válthatja le, de azért telefonon biztosan elmondta neki, hogy elnök úr nincs mit tenni elfogyott a levegő tekörülötted.

Ma azt hallottam, hogy az elnök úr önjáró lett, ami nehezíti a FIDESZ helyzetét, vagyis nem hallgat Orbánra. Mivel ő nem volt soha igazi FIDESZ-es így nem érzi, hogy mi is jó a volt pártának. Remélem, estig azért felveszi a kapcsolatot a családján kívül FIDESZ tanácsadókkal is.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 17:02
Előzmény: #834  Törölt felhasználó
#838
Az Istenért , dehogy Rólad írtam.Kövért említettél.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 17:01
Előzmény: #833  Törölt felhasználó
#837
Ezt a baromságot ki mondta? Nem tudom, sírjak-e vagy nevessek. Mintha puritan mondta volna, olyan bugyuta:)

"Ez a kommunikáció arra az esetre szól, ha Schmitt Pál nem mond le. Az elnök úr sportember, nem adja fel."

Egy sportember tudja, hogy be kell tartsa a szabályokat, vagy ha nem: akkor bizony bukja az egészet, ha észrevették.

"És jól tudja, hogy a miniszterelnök, a kormánytagok és a képviselők keze is kötve van alkotmányosan. Amikor Orbán Viktor azt mondta, hogy az államfő alkotmányosan sérthetetlen, és csak a saját döntésén múlik, hogy lemond-e, az igazat mondta."

Nincs megkötve senkinek a keze. A parlament 2/3-al, azaz a Fidesz megválasztotta. A parlament 2/3-al, azaz a Fidesz leválthatja. Ez ennyire egyszerű.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:57
Előzmény: #832  Törölt felhasználó
#836
Neked narancslével töltötték fel a fejed. Nem volt nagy munka, mert kiszedni nem kellett előtte semmit, mert már üres volt amúgy is.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:55
Előzmény: #834  Törölt felhasználó
#835
Bocsánat, azt hittem, hogy rólam írod!
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:54
Előzmény: #828  Törölt felhasználó
#834
Na de kedves ilyeneket leírni!

Ez már a vég.
Ezután az utcán biztosan megdobálnál kővel is.

Igazi komcsigyerek vagy a kulturálatlan fajtából!

Még, még írjál rólam ilyeneket!

Hidd el én nem foglak kitiltatni soha a fórumról, mint ahogyan azt libsi barátunk teszi.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:52
Előzmény: #824  Törölt felhasználó
#833
– Ez a kommunikáció arra az esetre szól, ha Schmitt Pál nem mond le. Az elnök úr sportember, nem adja fel. Mint sportember arra számít, hogy reménytelen helyzetben, a végén is beviheti a találatot. Vív, küzd az utolsó pillanatig. És jól tudja, hogy a miniszterelnök, a kormánytagok és a képviselők keze is kötve van alkotmányosan. Amikor Orbán Viktor azt mondta, hogy az államfő alkotmányosan sérthetetlen, és csak a saját döntésén múlik, hogy lemond-e, az igazat mondta. Annak tudatában, hogy Schmitt Pál „önjáró” – vezette le az egyik kormánypárti politikus, aki állította: Orbán Viktor időt adott neki arra, hogy küzdjön.

Milyen érdekes. Az az Orbán, aki nem parancsolgat ennek a bábnak,/ nem a fenét nem/ időt add neki. Hogy lehet egy állítólag önálló elnöknek időt adni?! Aztán mi lesz, ha letelik az idő?
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:50
Előzmény: #821  Törölt felhasználó
#832
Mindig próbálkozol - még akkor is ha nem értesz hozzá! Ez az igazi libsi mentalitás.

Amikor az elnök úrra azt mondtam, hogy gyarló az ember, az azt jelenti, hogy bűnre hajló, esendő.

Gyurcsány öszödön nem gyarló volt, hanem egyszerűen hülye, s ezzel a pártját semmisítette meg.
Most is ugyanezt teszi. Kiválik az MSZP-ből, s elviszi a szavazóinak egy részét.
Mit tesz ezzel a lépésével?
További károkat okoz.
Mondom én, hogy ez a pasi egy önjáró bajforrása az MSZP-nek.

Nem is tudom, hogy miért nem engedte a FIDESZ, hogy frakciót alakítson a DK?

Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:43
Előzmény: #830  Törölt felhasználó
#831
Továbbá az LMP lapján:
"Sziasztok! Reggel óta egy sátorban tartózkodom a Sàndor palota előtt és nagyon sokat jelentene nekem és a társaimnak, ha eljönnétek az este."
Noha pl. az egyik reakció szerint éhesebb legyek jönnek.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:40
Előzmény: #827  Törölt felhasználó
#830
De tüntetés vélhetően lesz (még, ha kulturáltabb és kisebb, akkor is), lásd pl.: fél órával ezelőtt még mindig "Este ünneplünk, vagy folytatjuk az ellenállást!" bejegyzés jelent meg Vágó Gábor facebook oldalán.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:31
Előzmény: #822  Törölt felhasználó
#829
Akkor nem tudna a világ rajtunk röhögni.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:27
Előzmény: #823  Törölt felhasználó
#828
Igazi büdös bunkó.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:27
Előzmény: #820  pampa
#827
Nem hinném,hogy lemondana.
Azért választottak olyan kései időpontot a bejelentésre.
Már késő lesz hogy hasonló történjen mint 2006-ban.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:26
Előzmény: #825  Phylaxa
#826
Phylaxa, nem akarom ezt a topicot offolni, így menjünk át a Magyarországosba. Feltettem neked egy kérdést múltkor, és kíváncsi lennék a válaszodra.
Phylaxa 2012. 03. 30. 16:25
Előzmény: #803  Törölt felhasználó
#825
Egy tisztességtelen ember ne akarja Magyarországot reprezentálni sehol a világban. A köztársasági elnök pedig mást nem is tehet, mint reklámozza az országot. Komolyan nem értem a fejeseinket. Megbuknak és nem érdekli őket. Nagyon úgy tűnik, hogy alapvető emberi hiányosságaik vannak némelyeknek. Kiderült, megbukott. A fenének súlyosbítja még a kapaszkodással. Ennyi.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:25
Előzmény: #822  Törölt felhasználó
#824
Inkább
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:25
Előzmény: #820  pampa
#823
Kövér eh te politikus szükség van a pártban rá! Egyedül ő fogalmaz meg markáns különvéleményt a FIDESZ elnökségében.

Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:24
Előzmény: #820  pampa
#822
Vagy Vizi E Szilveszter.
Törölt felhasználó 2012. 03. 30. 16:23
Előzmény: #817  Törölt felhasználó
#821
Most rúgtál öngólt és saját magadat gúnyoltad ki.

"Miért nem azt írod, hogy ez egy embertársunk beszéde volt, aki megtévedt."

Te ugyanis pontosan ezzel védted éppen ebben a topicban ma Schmittet: "az ember gyarló".

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek