Topiknyitó: penztaros_lorinc 2018. 11. 20. 15:29

Két fórumtárs szerint ❤Orbán Viktor❤ még nem a köztörvényes bűnözők védőszentje!  

Ő egy szent!
Minden köztörvényes bűnöző imáiba foglalhatja a nevét!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Tibi0002 2018. 11. 22. 11:54
Előzmény: #56  pampa
#61
Nyilván nem zavar téged a gazdagodás feltűnő üteme, valamint a gazdagodás _forrása_. A másik kettő vállalkozó felemlítésével pedig a kérdés súlyát kívánod csökkenteni, feltételezem.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 11:55
Előzmény: #58  deszcsakafi
#62
Módosítottam a topic címét, hogy az Pampa és babosko30 véleményét is kifejezze!
ts3 2018. 11. 22. 11:55
Előzmény: #57  pampa
#63
Csányi, Demján nem egy parlamenti ciklus alatt gazdagodott meg állami megbízásokból, a konkurencia kiiktatásával.Te tudnál definíciót adni a korrupció fogalmára? Úgy tűnik, hogy Szerinted Fideszes ha megszakad sem tud ilyet elkövetni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 11:57
Előzmény: #43  pampa
#64
Ezt az ÁLHÍRT nézd meg!
https://444.hu/2018/11/22/miutan-befogadtuk-orban-viktor-korrupcioert-elitelt-baratjat-a-ripost-megprobalta-bemutatni-hogy-masok-is-baratkoznak-am-bunozokkel
Attól, mert Dobrev Klára nem ismeri a körözött bűnözőt, még a barátnője, hiszen Viktor jóváhagyásával Árpi azt mondta!
pampa 2018. 11. 22. 11:58
Előzmény: #59  Tibi0002
#65
Nem.
Az emberek tudnak dönteni a mindennapi életük alapján.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 11:59
Előzmény: #56  pampa
#66
Csak az EU-s ügyészség ne jöjjön!
Ugye Te is azon a véleményen vagy, hogy Orbán Viktor ügyeit ne vizsgálja olyan ügyészég, amelyik nem Orbán Viktor köreinek utasításait követi?
pampa 2018. 11. 22. 11:59
Előzmény: #61  Tibi0002
#67
Most akkor a sebességével van a gondod?
.
A " FB cukorember" az USA-ban mennyi idő alatt lett gazdag?
pampa 2018. 11. 22. 12:02
Előzmény: #66  penztaros_lorinc
#68
Olyan ügyészségre nincsen szükség akit az EU vezetése "utasít".....
Ahogyan az EU bírósága is bebizonyította,hogy ha szükséges, meghozza a "politikai" ítélete....
Ahogyan az EU vezetése a saját maga által alkotott szabályt sem tartja be!
.
Akkor minek ide központi ügyészség???????
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:03
Előzmény: #65  pampa
#69
Én azon gondolkodtam, hogy ha csak ez a két kategória létezne - amit feltételezni nyilvánvaló galádság - akkor te melyikbe sorolnád magad. De nem is gondolkodom rajta tovább, hiszen abszurd a kérdés...hiszen te tudsz dönteni a mindennapi életed alapján.
Egyúttal köszönöm, hogy elmagyaráztad, miért jó itthon az oktatás és az egészségügy, és azt is, hogy bárkiből lehet Lőrinc.
Ma megvilágosodtam. Ma elmegyek szavazni.
penztaros_lorinc
penztaros_lorinc 2018. 11. 22. 12:06
Előzmény: #68  pampa
#70
Csak olyan ügyészség vizsgálhassa Orbán Viktor ügyeit, amelyik az Ő utasításai szerint vizsgálódik!
Képzeld el mi lett volna, ha vejének az ügyeit olyan ügyészek vizsgálják, akiket nem utasíthat!
Még a végén bekértek volna valami bizonyítékot!
Orbán Viktor megmutatta, hogy úgy is meg lehet vizsgálni a vejének az ügyeit, hogy még a bizonyítékot se kérik be! Ilyen a független magyar ügyészség!
Az EU-s ügyészség máshogy működne.
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:07
Előzmény: #66  penztaros_lorinc
#71
Miért olyan hihetetlen, hogy a magyarok 2/3-a szívesebben vágyik olyan magasan fejlett országba, mint pl. Oroszország, Türkmenisztán, Törökország? A statisztikák is azt mutatják, hogy kelet-európából özönlenek a munkavállalók ezekbe a kiváló országokba.
Hiszem, hogy az a néhány ember, akik a hanyatló nyugatra vágynak,  valamiféle illúzió áldozatai. 
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:17
Előzmény: #66  penztaros_lorinc
#72
Én annyira lefáradtam most, hogy kezdem elhinni, amit mond....lehet, hogy a szavazóbázis is így keletkezett. :)
Törölt felhasználó 2018. 11. 22. 12:18
Előzmény: #48  pampa
#73
"Az oktatást a gyermeke juttatták oda ahol tart.."
.
ezt az állítást hogyan kell értelmezni? pld ugyanúgy mintha azt állítanám, hogy az egészségügyet a betegek juttatták oda ahol tart? 
.
Kifejtenéd bővebben?
peter_s 2018. 11. 22. 12:23
Előzmény: #67  pampa
#74
FB cukorember vagyona mögött van valós teljesítmény, az újgazdag, semmirevaló, bunkó politikusok vagyona mögött annyi a teljesítmény, hogy "jókor vannak jó helyen", magyarul annyit és úgy lopnak, csalnak, hazudnak, amennyit és ahogy csak akarnak. Érdekes, hogy azok a fideszes pártrabszolgák és politikusok torokszakadtából visítottak Kóka helikopterezése és Fletó limuzinja miatt, meg bankárkormányoztak, most pedig ugyanazt eljátsszák, mint a szoci kormány, amelyet szidtak és ennek tapsolnak. USA Forbes 100-as listáról egy politikust, vagy valamelyik politikai párthoz nagyon közel álló személyt írjál, aki állami közbeszerzésekből vagy politikai múltjából gazdagodott meg.
pampa 2018. 11. 22. 12:27
Előzmény: #74  peter_s
#75
Már nem fogod megélni, de 100 év tapasztalattal a hátuk mögött a hazai politikusokról sem fogak már ilyeneket írni!
Gondolom ismered az USA milliomosok mondását?
"Csak azt ne kérdezzék meg, hogy az első millióm hogyan keletkezett!  "
pampa 2018. 11. 22. 12:30
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#76
Volt már tapasztalatod gyermekek oktatásával kapcsolatban?
Akkor tudnád értelmezni....
.
Az EÜ pedig a munkaerő elvándorlás miatt jutott ide.
Előbb írtam a nyugati példát az ellátásra..... azt simán átlapoztuk....
.
Romokban ?
Akkor miért járnak haza gyógykezelésre nyugatról???????
pomperj
pomperj 2018. 11. 22. 12:44
Előzmény: #67  pampa
#77

A isten szerelmere, legalabb az "influencer kiskonyv" elso szamu szabalyat tartsd be.
A kozismert tenyeket es a  jozan esz hatarait ne lepd at, ha osszehasonlitod ismert emberek minoseget, es/vagy  a vagyonuk  megegszerzesenek modjat. Magad diszkreditalod cask, mert meg a sajat taborod is rohog ezen.
Tibi0002 2018. 11. 22. 12:56
Előzmény: #76  pampa
#78

Leírásod alapján egy pillanatra elképzeltem, ahogy a német Herbert és Günther arról beszélget, hogy nyáron Mo-ra utazik, hogy roskadozó SZTK folyosókon várakozzon, s kérjen időpontot valamikor 2024-re. Mert ugyan megkeres 100,000 €-t, de ő idejön, mert itt olyan jól ellátják ingyenesen.
Jót derültem. De kiderül:Szerintem te a hazai _magán_ellátásról beszélsz. Az valószínű olcsóbb, mint nyugaton, és arról hihető, hogy nagyjából színvonalas.
pampa 2018. 11. 22. 12:57
Előzmény: #77  pomperj
#79
Nem akartam Ferinket példának hozni....de ő hogyan gazdagodott meg?
Ahogyan más az MSZMP tagság és a szorosan hozzá tartozó körből?
.
Ez a hogyan gazdagodott...... csak hangulatkeltésre jó.... mások is meggazdagodtak, és úgy,hogy közük nincsen a politikához, vagy párthoz!
Csak ők lényegtelenek....kutyát sem érdekelnek.... hiszen nem "alkalmasak" arra, hogy támadjuk rajtuk keresztül a FIDESZ-t!
ts3 2018. 11. 22. 12:57
Előzmény: #67  pampa
#80
Fb cukorember nem abból lett gazdag hogy ismerte az amerikai elnököt és szinte minden közbeszerzést megnyert amin Elindult.hahaha

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek