Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:39
Előzmény: #42877  Törölt felhasználó
#42880
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:37
Előzmény: #42876  Törölt felhasználó
#42879
Hol van ebben olyan, hogy nem biztos, vagy hogy lehet hogy lesz, vagy majd lesz...

KONKRÉTAN MEGMONDJA VAZZEGH:

"A Genesis Energy részvényei a "BKB New Energy Tracker"-ben"

"mint befektetési portfoliójának részét szerepelteti."

Tehát benne van! Nem volt, meg lesz, meg mittomén mi...
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:37
Előzmény: #42875  Törölt felhasználó
#42878
hmm, vajon mi lehet az a "fixálás napja", 17.-én?..

29.-én annyi történt hogy a GENESIS bejelentette a hírt
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:35
#42877
jan. 22.-elméleti dátum, ettől még nem biztos, hogy kereskedtek is vele!
Legalábbis a Genesis-szel biztos nem, abból aligha vehetett még a BKB.
Vagy, ha igenis, nagyon ügyesen..de nem hiszem....
figyi Mercurius én nem haragszom rád, pihenjünk már kicsit! :-))
De azért légy szíves az emberi mivoltját, becsületét a másikna tiszteld már!
Én sem írokrólad olyanokat, hogy pl. Rényit minden nap hívogatod telefonon, meg stresszelsz nagyon, mert nem tudhatom!!!!
Ez csak példa volt! Természetesen nem hívogatod naponta, nehogy félreérts.
Csak annyi, hogy ne találj már ki ilyen badarságokaT4 komolyan!
ennek ninsértemr, látod csak ez lesz belőle.

meg a BKB-s is! írtam erről már jan. 9-én...beidéztem! bemásotam, láthatod...
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:34
Előzmény: #42874  Törölt felhasználó
#42876
A Genesis Energy részvényei a "BKB New Energy Tracker"-ben
2008. január 8.

A Basler Kantonalbank arról értesítette a Genesis Investment Fund-ot és rajta keresztül a Genesis Energy-t, hogy a „BKB New Energy Tracker” kibocsátási prospektusában a Genesis Energy-t, mint befektetési portfoliójának részét szerepelteti.

Forrás:
link
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:29
Előzmény: #42873  Törölt felhasználó
#42875
Értem: január 22.-én már kereskednek vele, de csak 29.-én vált biztossá, 100%-ossá...

Tehát aki 22.-én megvette, még nem lehetett biztos benne, hogy mit is vett...

Értem, köszi!

Veszek egy zacskó diákcsemegét hétfőn, de csak pénteken lesz biztos hogy van benne mogyoró...

Logikus.
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:26
#42874
szóval papíron szerepeltették a nevét (Genesis, meg más alternatív energiás részvényt), hogy bele KÍVÁNJÁK tenni, ha sikeresen zárul az alap jegyzése.. értem?
január 25-én történt a kifzetés..
tájékozódj jobban... bekerült ténylegesen jan. 29-én..

Ne nézd már mindig a másikat hülyének.
Ez visszaüt! .-)
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:22
#42873
"Bármilyen cég nem kaphatja meg ezt az azonosítót! Azért ez már egy elég komoly dolog, bárhogy is nézzük.
Ennek biztos lesz folytatása is, nem csak viccbõl történt meg ez a bevezetés."

Erre mondtam, hogy én ezt kicsit eltúloztam, felnagyítottam. Marketing!
Meg amúgy is a Genesis bármelyik cég közül kiemelkedik! :-)))

A többi idézettel semmi gond, most is vállalm Mercurius!!

A BKB-snál miért ne örülhettem volna meg???
Véglegesen felvették az alapba!
Te jó ég, Te nem tudsz hírt olvasni??
Értelmzed már a szöveget???

A múltkor csak egy tájékoztató anyag volt angol és német nyelven, meg magyarul is, hogy fel kívánja venni a BKB új svájci zöldalapja a Genit!! De nem felvették, nem múlt idõben!!!!

Ennyire értelmetlen nem lehetsz!!!

Az is elõfordulhatott (feltételes módban) volna, hogy valami adminisztrációs hiba, vagy bármilyen más probléma miatt nem sikerül felvenni! Elõszokott ilyen fordulni ,ritkábban.
Az elvi lehetõsége megvolt tehát. elvi!!!!

Olvass már vissza!!

link

"szerepelteti."

"amely kibocsátás a napokban zárul le."

érted???akkor csak terv volt róla, hogy felvenni készül az alapba!!

Tanultál szövegértelmezést és magyar nyelvtant???

Fixálás napja: január 17.
elsõ kereskedési nap: január 22.
A jegyzésösszeg kifizetésének lejárati napja: január 25.
Utolsó kereskedési nap: 2011. augusztus 18.

érted már??

a januér 25-ei dátum volt fontos az egyik legfontosabb!

Szóval a konkrét infó aaról, hogy bekerült az alapba, január 29-én jött, és elõtte ez nem volt 100 %-os, hogy Be is kerül ténylegesen..

Remélem érted..

Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:16
#42872
fröcccssssssssss.... (szidalmazó)

kérném, hogy azt használjátok, jobban áttekinthető!

köszönöm!
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:11
Előzmény: #42867  siemens
#42871
siemens, miért teszel fel olyan kérdéseket, amikre már rég tudhatnád a választ ha utánaolvasnál? És olyanokat, amikre pontosan tudod hogy nem lehet más válasz mint hogy "nincs válasz"? És olyanokat amikből süt az ellenszenved a kérdés "címzettje" felé? Hát még pláne olyanokat amiknek nincsen értelmük? :)
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:10
#42870
Én már befejeztem, bizonyítottam az igazamat. Cáfoltam a rágalmakat!
Én mennék le kutyába???
Miért nem Mercuriusnak mondod ezt??
Neki tilos, neki csak nyalni szabad? :-))
Most komolyan!!

Olvass már vissza lécci! láthatod a rám szórt alaptalan csúsztatásokat, rágalmakat!
Amiből elég volt! Én nem fogom soha csesztetni Mercurius-t semmi miatt, nem is áll szándékomban!!
De azért hülyének ne nézzen már engem senki, hogy hagyom magamat, meg így a becsületembe gázolni!
Ez nagyon sértő tényleg!
Félre téve a tréfát! És meg is bocsátok neki, nem haragszom rá, még ezek után sem!!
De akkor ne neki álljon már még feljebb! Hog én offolom a toicot, ő mit csinála rágalmaival??????
Ugyanúgy offolja, sőt még belém rug még egyszer és így tovább!

Ezt nem fogom tűrni!
Kérjen bocsánatot, ha meg nem teszi meg, megvan róla a véleményem!
Nem tudom emberszámba nézni akkor..és ezek után, ha még egy bocsánatot sem képes kimondani, SOHA ne hozzon engem szóba semmilyen összefüggésben!
Én nem kívánok vele foglalkozni, nem haragszom rá, de ne legyen mrá ennyire alamuszi, kis sunyi disznó, hogy így rágalma engem más topicokban!!!!
Szemtől szemben meg megijed a vitától!!!!

Ha találkoznék vele személyesen, ugyanezt elmondanám neki, de mostanában nincs annyi időm, hogy még ilyen piti kis ügyekkel foglalkozzak! De ezt most le akarom zárni!

Na én mentem, én érveltem, cáfoltam. Mercurius meg csak csúsztat, vádolgat..
Törölt felhasználó 2008. 02. 04. 00:04
Előzmény: #42866  Törölt felhasználó
#42869
Tőled idéztem! Nem kitaláltam és hazudtam...
Kár vol úgy csinálnod, mint aki most hallott róla először...

magadat égeted!

Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:58
Előzmény: #42866  Törölt felhasználó
#42868
"Ha még egyszer el kezdesz a hátam mögött, vagy szemtőlszemben rágalmazni engem alaptalanul, akkor naponta fogom offolni a topicot"

BB, te komolyan ennyire sötét vagy? előre megkérlek hogy bármennyire is igazságosnak érzed a felháborodásodat, ennyire azért ne menjél le kutyába!

és ezek után egy szóval ne merjél arra hivatkozni hogy te a topic érdekében csinálsz bármit is :D láthatóan elég egy összezörrenés hogy kapásból lesz**jál mindenki mást
siemens 2008. 02. 03. 23:51
Előzmény: #42865  Törölt felhasználó
#42867
Ki vásárolta meg a Cogenco és a Helix részvényeket?
Mikor került(ek) tulajdonukba a részvény(ek)?
Mekkora mennyiséget vásároltak (mindkét) papírból?

A rendezvény-sorozatnak mi az értelme, célja ismerve a tulajdonosi struktúrát?
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:49
#42866
Íme itt vannak a cáfolatok a hazugságaidra!!!!!!!!!

Ezennel befejeztem a vitát Veled. Az igazság mindig győzni fog, ezt tudd meg, bárhogyan is próbálkozik "a sátán" a hazugsággal!!
Itt a magyar igazság, ebből csak egy van!
Viszont hazugság lehet több is, mennyire is igaz!

Ha még egyszer el kezdesz a hátam mögött, vagy szemtőlszemben rágalmazni engem alaptalanul, akkor naponta fogom offolni a topicot és akko sírhatsz Te is és a kis s..nayalóid is!
A kis hazug klikk - Mercurius, Gudakes, akinek ninc önálló véleménye, és csatlakozhat hozzájuk netán moiser is (bár őt értelmes, normális nőnek tarom, benne még bízok, hogy belátja, hogy nem csak mindig nektek lehet igazatok) és netán DLPH...

Így felépül a Genesis-fórum, kb. 4-5 személy diktatúrájával..a többiek meg itt hagyják ezt a trágyát..

Sok ismerősöm is így teszi már, ezért már egyre többen bojkottálják! átmegyünk máshová, színvonalasabb helyekre, ahol nins helye rágalmaknak!

Üdv. BB

Többet nem írok Neked, nincs értelme tovább vitáznunk, leégtél mindenki előtt a hazugságaiddal!!

Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:42
#42865
Mercurius!
Íme a hozzászólásom, amit az egyik befektetőtársam másolt be ide, mivel én akkor még ki voltam tiltva!!!!!!!

Olvasd már el légy szíves!!!!!!!!
És mások is lássk, hogy NEM tűrhető tovább azok a csúsztatások, rágalmak, alaptalan támadások amiket én kapok Mercuriustól!!
Az nem tudom, hogy tudatos rosszindulat vagy csak irigység van benne, de a llényeg, hogy az idézetek alapján is nyilvánvalóvává válik, hogy ki a hiteles, ki mond igazat, ki csúsztat itt.
Döntse el a közönség a hozzászólások alapján!

link

Genesis - Új Csillag Születik! Árfolyam - Határ a csillagos ég! Előzmény válasz erre 01.09
Sziasztok!

Rendkívül pozitív a tegnapi hír! Az angol és német nyelvű tájékoztatóban az szerepel, hogy a BKB új zöldalapjának első kereskedési napja: 2008. január 22. (First Trading Day)
Jegyzési periódus: 2008. január 16. 16:00-ig tart
Fixálás napja: 2008. január 17.
Érdemes olvasgatni!

Két lehetőség lehet:

1. Tőzsdén keresztül jelentős árfolyamemelkedés (2800-3000 Ft-ig) mellett felszívják az eladói pakkokat (kiveszik a könyvből)

2. Tőzsdén keresztül a főtulajdonos átadja a pakkot az újonnan létrejövő zöldalap számára

Semelyik lehetőséget nem szabad kizárni!

Egyesek szerint a 2. szcenáriónak nagyobb a valószínűsége. Bár..... Majd meglátjuk....
Azért érdemes hozzátenni, hogy a Genesis Energy Nyrt. Főtulajdonosa 2800 Ft-on jegyezte le zártkörben a legutóbbi tőkeemelés során kibocsátásra került új részvényeket.
A Basler Kantonal Bank pedig a Főtulaj letétkezelője (pontosabban a Főtulaj egyik alapjának, a Genesis Technology Fundnak)

Kérdésként felmerülhet, hogy ha a Genesis Investment Fund 2800 Ft-on emelt nemrég alaptőkét, akkor miért ne lehetne, hogy a letétkezelő bankja közvetlenül a piacról vásárolja fel a Genesis-részvényeket ezáltal stabilizálva az árfolyamot???? (Ami minden érdekeltnek jó lenne.)

Logikusan gondolkozva ez is megtörténhet, véleményem szerint.

Majd a tényleges valóság eldönt mindent.
A lényeg: A rendkívüli jelentőségű pozitív hír!
Ezek után több ilyen zöldalap is vásárolhat Genesis-részvényeket.
Ez még csak a kezdetek kezdete! Ne vesszünk el a részletekben, inkább lazítson mindenki kicsit!

Hatalmas árfolyamemelkedések várhatók ebben az évben!
Tartás és Tovább erősödő vétel lesz!

(Regisztráltam a portfolio.hu-ra, csak még 3-4 hetet várnom kell, míg ismét hozzá tudok szólni az új szabályok szerint.)

Addig is Kitartás, Türelem, Bizalom, Hit és Hajrázás Mindenkinek!

Forza Genesis! :-)

Üdv. BB

Jadis
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:40
Előzmény: #42861  Törölt felhasználó
#42864
"Mert előtte nem volt biztos, ez a hivatalos tájékoztatás fixálta le, hogy bekerült! "

badarság...
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:32
Előzmény: #42860  Törölt felhasználó
#42863
BB: erre már nincs bocsánat, ne is haragudj

másodszor másolod be ugyanazt a féloldalas szöveget

állítsd le magad könyörgöm, ez már nem is vicces
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:31
#42862
iyen
veszi
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:30
#42861
Kedves Mercurius!

Természetesen én is tudtam,hllottam már róla, hogy indul ez a svájci alap, erről volt már hivatalos értesítés, Genesis honlapján is rajta van.
Azonban január 29-én jött a hivatalos info arról, hogy bekerült az új alapba!

Mert előtte nem volt biztos, ez a hivatalos tájékoztatás fixálta le, hogy bekerült!

És miért ne örülhetnék, vagy örülhetne bárki, hogy egy ilen jó kis pozitív hír kijött?????:

link

Tudod, ez más fénybe helyezi az egészet, nagyobb hírértéke is!
Annyira meg ne nézz már hülyének enge légy szíves, hogy én mintha erről előtte nem is hallottam volna. Mindjárt visszakeresek valamit, hogy még az elején is, én vetettem föl, logikusa gondolkozva, hogy inkább atőzsdén keresztül fogja majd venni a New Energy Tracker a Geni-részvényeket!
Meg csomóan itt értetlenkedtek, hogy melyik héten eszi, és én fordítgattam le az angol nyelvű szöveget is, én (meg lehet más is) már az elején leírtam, hogy 2011 augusztusáig vásárolhatják a részvényeket és nem kötelező nekik secperc alatt megvenni!

Vehetik is szép lassan, gyűjtögetve...

Folyt. köv.

Ja és a CUSIP-azonosítóhoz, én több oldalt is belinkeltem, amiből másik is tájékozódnak! Azért annyira ne nézz már le engem, hogy még én nem tudok a dologról!!
Azt meg természetesen kicsit túlozva írtam be, hogy azért bármelyik cég nem kaphatja meg az említett azonosítószámot!

Hallottál már a marketing, reklámozás fogalmáról?? Ez is beletartozik!
Mindenki szokott néha kicsit túlozni..

Folyt. köv.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek