Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:56
Előzmény: #42818  Törölt felhasználó
#42820
Köszi
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:54
Előzmény: #42816  Törölt felhasználó
#42819
A Genesisnél trendforduló vagy nagyobb korrekció 2 000 alatt várható. (Felfelé, természetesen.)
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:54
Előzmény: #42815  Törölt felhasználó
#42818
A moderatornak javaslom, h gudakes-en, Mercuriuson, DLPH-n, Mr. Apricot-on (nem koton, cot-on), moiser-en, Robcsee-n, koi-n, napelem-en, egyetleneim-en, bokaly-on, es grenyi-n (nem go:re'nyi, grenyi) kivul mindenkit tiltson el ennek a topic-nak a hasznalatatol. Na jo, johet pocok is, nem lenne nelkule tisztesseges a jatek. A tovabbi javaslatokon meg gondolkodom. Tisztelettel: en
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:53
#42817
ím egy hasznos kis honlap annak, akit érdekel:

link

Napfénytartam:
link

Jó olvasást!
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:39
Előzmény: #42815  Törölt felhasználó
#42816
Tényleg jó lenne már a tőzsdével foglalkozni. Ha valaki írt AmiBroker-re kiértékelő rutint, adás-vétel jelzésre, örömmel venném. Cserébe én is küldök saját szerzeményeket.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:36
Előzmény: #42814  Törölt felhasználó
#42815
menj már pihenni.
nem zsibbad még az ujjad?
Most azt meséld el,mit vársz a genesistől!
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:28
Előzmény: #42813  Törölt felhasználó
#42814
a világra nem haragszom, sőt szeretem, és még magamat is :-))) meg sokakat, csak az ilyen kis pitiáner irigyeket utálom, és mint elmondtam, amikor dlph gyalázott, ahogy sokakat, hogy nem is vagyok sem lány, nem is létezem, csak BB, closingbell klón vagyok, akkor adtam meg, hátha agya ugyan már nincs, de esetleg a szemények hisz a kis fogorvosunk...,
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:24
Előzmény: #42812  Törölt felhasználó
#42813
Kedves Kinga!

Nem tudom, moiserrel mi bajod van, én ahányszor csak beszéltem vele, mindig normálisan viselkedett. Kérlek, ne haragudj az egész világra, szerintem kár volt az iwiw elérhetőségedet megmondani. Rengeteg irigyet szereztél magadnak.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:14
Előzmény: #42809  exmnbs1
#42812
drágám, Te histizel, de oké kipróbálhatjuk, a Te neveddel is nyitok fórumot, és utána várom a reakcióidat. Nyugi, csak a tényeket írtam le. Teljesen nyugodtan. Soha nem hisztizem, legfeljebb a férfiakkal. Nyugi, nem hinném, hogy ismered a microsoftot. És nem is érdekel az okoskodásod, kettőnk között én tárgyalok velük, TE MEG DUMÁLSZ. A netről soka ismerik őket, de mondhattam volna a Siemens-t is, mert velük is. Foglalkozz az idegbeteg irigy Sly-jal, és a buta és idegbeteg moiserrel- Még egy vicc, és neked is nyitok topikot. Foglalkozz magaddal. Bocs, most mennem kell installálni. csáááá
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:13
Előzmény: #42810  Törölt felhasználó
#42811
Ha valaki ezt végigolvasta, írja le legyen szíves, hogy a Genesisről szól-e? Addig nem törtém magam vele.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 17:10
#42810
Sziasztok!

Szép ez a mai nap!
Gyönyörűen süt a napocska, szerintem lehet, mindenki jobban járna, ha kicsit kimenne a friss levegőre és kikapcsolna! :-)
Kingi, tudom ez a Te magánügyed, én nem is szólok akarok a vitába beleszólni, mondjuk szerintem igazad van! Bár, annyival is elintézhetnéd sly-t, Gudakes-t, vagy akit akarsz, hogy "Okos enged, szamár szenved!"
:-)) Egyébként én személy szerint kedvelem benned ezt a szókomindó, egyenes, őszinte stílust! Én is pont ilyen vagyok.

A többieknek is el kéne gondolkodzni néhány dolgon! Az azért lehetetlen dolog, hogy egyetlen egy ember felelős mindenért, és ő minden bajnak okozója és a többiek egyfolytában kritizálják Kingit és kötekednek vele!
Ha pedig Kinga visszaszól nagyon bátran és őszintén (jogosan felháborodva a rá szórt rágalmak miatt), akkor egyből ő a hibás a topicok offolásáért!
Nyugodtan kijelenthetjük, mindig az a fő "bűnös", aki el kezdi cikizni, csesztetni a másikat! Márpedig egyértelműen Kinga ilyet nem szokott csinálni! Vagy legalábbis többségében nem ő kezdte a vitát!

Az meg, hogy én néhány szót válok itt vele a fórumban, miért lenne baj??
Tilos??? Pl. én nagyon megörültem neki, amikor visszatértem a topicba és láttam, hogy megszólított engem itt!
Mivel komálom a kishölgyet! Ez legalább őszinte! nem úgy, mint mások, hogy nyalnak összevissza egymásnak! Féltve saját büszkeségüket, egójukat!
Pl. nekem sem tetszik mindig, amikor itt moiser jópofizik Mercurius-szal, vagy Gudakes-sel! Mert szoktak ilyenek lenni, ne tagadjátok! Vagy Merc., Gud. moiser-rel. Mindegy az irány,a lényeg, hogy ők bírják egymást, nekem ezzel nincs is gond. De miért is pont itt a Genesis-topicban kell egymással haverkodni??
Én is kérdezhetném.
Ezt csak példaként mondtam, lehetne még itt másokat is említeni.

Szóval ne alkalmazzátok már a kettős mércét kedves moiser, Mercurius, Gudakes! Kedves álliberálisok! Vegyetek példát Kingiről, aki egy igazi, toleráns liberális!

Szóva, ha nektek szabad, akkor nekünk is (Kingi, én)! Ha ti megengedhetitek magatoknak, akkor mi is válthatunk néha pár szót itt egymással! Ez az egyik lehetőség!
A másik pedig, hogy senki sem jópofizhat, barátkozhat itt egymással!!

Nekem teljesne mindegy melyik lesz, a lényeg, hogy a szabályokat mindenkire vonatkoztassuk!
Ne emeljünk ki egy konkrét személyt, akin minden "balhét" el lehet verni!

Remélem értve vagyok.
Ugyaúgy mások is szoktak itt egymással dialógust folytatni baráti alapon!
Nem kell a Kingit bűnbaknak kikiáltani, aki minden baj okozója!

Én sem szoktam szólni Mercuriusnak, többieknek sem, ha ők egymással viccelődnek itt, hadd csinálják hisz haverok, és tartsuk tiszteletben a másik ember kapcsoltait!

Nekem néha úgy tűnik, mintha itt egy véleménydiktatúra kezdene kialakulni!
Egyeseknek minent szabad, másoknak meg legyen kuss! Kb. ez jön le a Mercurius-Gudakes-moiser-DLPH-sly alkotta fórumdiktatúrából!

Ja, meg mások!! ez is nagyon fontos figyeljtek!

Egyesek, köztül Mercurius is elég gyakran belinkelget más témával kapcsolatos honlapokat! Zenéket, kabarékat. kit érdekel a Besenyő Pista bá, meg ilyen baromságok??
Pl. nekem meg ez szúrja a szememet, ha már itt tartunk! Beszéljünk meg mindent!

Mindenki láthatja, hogy Mercurius és mások is hetente többször is linkelgetnek má hülyeségeket!!! Ezek is ugyanolyan offok!!
Szóval amásik nem offolhat, ti meg állandóan offolhattok, haverkodhattok itt?????

Vagy mi??
Az, hogy Mercurius-t még nem tiltották ki innen (ő írta tegnap a Bekattant fórumba, hogy pedig többen ajánlották már a moderátornak) az véleményem szerint azzal is magyarázható netán, hogy valami ismerőse lehet a portfolio.hu szerkesztőségében! ...és ő rá jobban figyelnek (jó értelemben), a kis Mercuriusra!
Nekem ez nagyon gyanús, lehetnincs így. Tavaly nyáron is akkor volt sok kitiltás, amikor ő a portfolio.hu rendezvényein részt vett, meg írta is tavaly nyáron, hogy ő is javaslatokat tett a moderálási szabályokra..

Szóval ez azért kicsit feltűnő, hogy neki mindent szabad, offolhat, linkelhet, jópofizhat a haverokkal, míg mások ugyanezt nem tehetik meg????

Meg miylen az már, hogy pl. Gudakes-t nem tilltják ki a tegnapi ocsmány, 0 nívójú, Kingit leribancozó hozzászólása miatt, míg engem mondjuk kitiltottak a buzizás miatt?????

Mi van itt emberek?? ribancozni, k..zni lehet, míf buzizni nem szabad???

Ezt ki dönti el?? Vagy a moderátor lenne ennyire inkompetens a szakterületéhez??

Legyenek egységes moderálási szabályok!
Ezt követeljük!!
Olyan egységes szabályok, moderálási elvek, melyek mindenkire vonatkoznak!
Ahol kitiltják bármelyik offolót!!
Független attól,hogy kabarét, zeneszámokat offol, vagy bármilyen más - az adott témához nem illő - weblapot linkel be!!

Nekem elegem van ebből a diktatúrából.
Ahol moisernek, Mercuriusnak, sly-nak, Gudakesnek, stb. mindent szabad, ők a megmondó emberek, míg másoknak semmit sem szabad, és egyből futnak a moderátorhoz!

Ezentúl én is így fogok tenni, és nem tudom eltűrni Gudakes ocsmány Kinga becsületébe gázoló beírását!!
Ha meg ezért nem jár kitiltás, akkor egyértelmű az egész, hogy 2-3 ember jókapcsolatban, haveráságban van a portfolio.hu valamely szerkesztőjével, netán moderátorral és így őnekik bármit szabad tenni, a kapcsolataik által úgy is elintézik, nekik nem lsz bántódásuk, míg másokat egyből kitiltanak!

Ha a kedves portfolio.hu szerkesztősége, moderátora teljesen független és csakis szakmai alapok alapján tiltja ki az embereket, akkor kitiltás jár Gudakesnek, DLPH-nak is (Kingi idézte a hozzászólásait is), Mercuriusnak is (hisz sokat lingelgetett má témákról), és talán engem is kitilthatnak, ha offnak számat Kingivel néhány szót beszélgetni itt. De ennyi erővel moiser, Gudakes, Mercurius, és jónáhnyan kitiltást kaphatnak!

Szóval hol vannak az egységes moderálási elvek, szabályok, melyek mindenkire vonatkoznak??

Meglesz mindennek a következménye..

elmondtam a véleményem.
exmnbs1 2008. 02. 03. 16:54
Előzmény: #42807  Törölt felhasználó
#42809
Kinga, ha a Microsofttal tárgyalsz idegileg stabilnak kell lenned, ismerem őket elég jól. Nekik a szemük sem fog rebbenni hiába hisztizel de nem veszik jó néven
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 16:48
Előzmény: #42807  Törölt felhasználó
#42808
nagyon szépen megkérünk titeket,a többi fórumozoval egyetemben szerintem,hogy fejezzétek be,mert elegünk van ebből.
senki nem kíváncsi itt a trágár,és értelmetlen személyeskedésetekre.
talán váltsatok telefonszámot,vagy email címet,és oldjátok ezt meg egymás között,ne pedig itt.
nagyon szépen köszöntük,hogy meghallgattatok minket,és befejeziket ezt itt.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 16:47
Előzmény: #42806  exmnbs1
#42807
NEM ÉRDEKEL, BB-nek legalább van stílusa, és sokkal több infót képes megjegyezni egyszerre, mint itt 5 nagyokos egyszerre, kicsit nagyobb agykapacitással rendelkezik, és nem az Ő nevét írta le ez a hp, de meg fogja kapni, meglátja, hogy milyen, amikor dühös vagyok, azt is megbánja, hogy megszületett, igérem..0 plána, mest, amikor a Microsoft-tal tárgyalok. Járassa magát, fogajunk, hogy max, bolti eladóig jutott. Gondolkodjon, mert ezt most nem ússza meg, és ha bármi károm származik, akkor aztán meglátja milyen vagyok, amikor nem vagyok aranyos, cicás, kedves bájos, ami az alaptermészetem. Csak, ha vki hülyére vesz, azt meglátja miylen, ha bedöhödök...
exmnbs1 2008. 02. 03. 16:39
Előzmény: #42801  Törölt felhasználó
#42806
Kinga igazából szvsz nem rajtad, hanem bb-n vannak kiakadva, ne hergeld magad tovább
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 16:38
Előzmény: #42804  sly36
#42805
OFF Sly36 sajnálom, te álszent rosszindulatú opportunista kígyó, a kkk any....ddal szórakozz és azt nézd hülyének, tán akkor vivid néven nyitod a topikot, és MINIMUM megkérdezel. De felesleges erőlködnöd hazug álszent módon, ezt BOCSÁNATKÉRÉSSEL nem lehet elintézni. Gecc....ibb vagy és bután ráadásul, mint a sok évi átlag, és még soha nem is találkoztam ilyennel, aki ilyen kicsinyesen, női irigységből ész ÉS TÉT!!!! nélkül ekkora h...e, mint te, akit valaha ismertem. Te viszont teljesen REÁLIS logikusan "férfiasan" átgondolot korrekt választ fogsz kapni. És megbánod, hogy egyáltalán leírtad a nevemet!!! És még egyszer ne kérj bocsánaotot undorító nevetséges liba.... Tűrtőztesd magad, mert magaddal van bajod nem velem. Elsősorban az intelligencia szinteddel, cak sajnos az nem növelhető. Hozzád képest mindig csak emeltem a színvonalon, mind szakmailag, mind morálisan és jókedvűen, lelkesen tettem..... Amig Te csak személyeskedtél, és a belterjes csapatot nyaltad, hogy "támogassák" a manipulatív irigy utálkozásodat. Szép napot!
sly36
sly36 2008. 02. 03. 16:18
Előzmény: #42803  Törölt felhasználó
#42804
Vivid!

Tényleg csak azért nyitottam azt a külön topikot, hogy ne a Plast, Genesis, stb. legyen szétoffolva, ugyanúgy működhetett volna akár, mint pl. a Linda topikja. Sajnos az ellenkező hatást értem vele, így utólag is elnézésedet kérem érte.
Mindenki úgyis levonja magának a következtetéseket és mindenkinek megvan a saját véleménye a szereplőkről.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 16:16
Előzmény: #42802  Törölt felhasználó
#42803
de legalább írd az elejére hogy OFF és a végére hogy ON, már az is valami:)
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 16:15
Előzmény: #42801  Törölt felhasználó
#42802
vivid, az ilyen hányinger dumákkal lécci húzzál már innen!
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 16:13
Előzmény: #42799  sly36
#42801
Sly36, pedig az irigykedésidtől az én tűröképességemnek kellett volna felmondania a szolgálatot. Csak nevettem rajtad, addig, amiog a nevemet a szádra nem merted venni. De ezt, amig élsz bánni fogod kis anyám. De, nyugodj meg, mert rosszkor nyitottál a nevemmel fórumot, amikor még picit sem voltam dühös, ELLENBEN VELED, aki belehal az irigységbe. És következményeit 3x-osan kapod vissza Te irigy álszent kígyó, hála istennek informatikai területre ilyenek be sem kerülnek, mert nincs szükségük erre a kicsinyességre: Életemben eddig egyszer találkoztam egy ilyen utálkozó "nősténnyel" rajtad kívül az előző munkahelyemen találkoztam egy ilyen utákozó nővel, asszisztenssel, ami szintén nem informatika volt. Onnan iylenek, az első körben esnek ki. De AKI MÁSNAK VERMET ÁS MAGA ESIK BELE, ezt megtapasztalod drága. És most meglátod, hogy milyen, amikor dühös vagyok.... és hiába próbálod beállítani, hogy itt Te szerencsétlen, aki tűrt, ugyan nem tudom mit, mert a pofátlanságban utolérhetetlen vagy. MIT TŰRTÉL, amikor nullába sem vetttelek, nem írtam. Max. a pofátlan kérdéseidre nem válaszoltam. Megkereshetem, hogy égjen az arcod, ha van még rajta bőr. De a személyiségi jogaim megsértése miatt lépni fogok, vagy )még eldöntöm) a teljes neveddel fogok topikot nyitni. Úgyhogy, most TÉNYLEG megtapasztalhatod milyen, amikor dühös vagyk. Ígérem, azt is megbánod, hogy megszülettel. Úgyhogy most mehetsz sajnáltatni magad és sírdogálni a férfiakhoz Te kis álszent megkeserett kígyó...

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók