Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 23:19
#42860
Elnézést az offért, de mivel a következő Mercurius-hozzászólás negítv értelemben fest le engem, fontosnak tartok reagálni rá, megvédeni magam:

Idézem a hozzászólást egy másik topicból, a rám vonatkozó részét:

link

"Megalkuvó? És ne válaszoljak? Ezt akarod? BB-t manipuláld, az még megy. Egy szinten vagytok, csak nem tudom melyik osztályon!"

"BB és az infoi... Nem vagy képben... Olvasd vissza a havi termést, se a BKB-ről nem tudott, se a CUSIP kódról hogyki juthat hozzá és hogyan. És ez csak ez a hónap. Ősszel ugyanez volt.
Attól még hogy Vasárnaponként hivogatja szegény Rényit és hasonlóak, attól még nem lesz képben..."

1. idézetre a reakcióm: Úgy látszik Mercurius megelőzött engem, és ő előbb tett olyan kijelentést, hogy én alacsonyabb színvonalon lennék, mint ő (idézet erre utal)!
Én később tettem meg az értelmi színvonalas megjegyzést rá.Ez Gudakesnek is szól, nem olyan Szent ám a haverod!

2. Mercurius! Ez már felháborító! Miért kell hazudnod?
Az egyik befektetőtársam által én jómagam üzentem (saját magam nem tudtam beírni, mivel ki voltam tiltva) a BKB új svájci alapjával kapcsolatban! keresd vissza, de mindjárt megteszem én, ha nem hiszed..
Szinte majdnem mindenki arról beszélt itt a topicban, hogy a BKB új zöldalapja valószínűleg a Genesis Energy Nyrt. főtulajdonosától fogva megvenni azt a részvénymennyiséget, amit az alapba szándékozik tenni.
Én vetettem fel, hogy mit gondoltok arról a lehetőségről, hogy a tőzsdén keresztül fogja vásárolni a részvényeket? Józan praszti ésszel gondolkoztam, mivel a törvények, szabályok szerint is egy új alap, zöldalap jelen esetben a tőzsdén keresztül veheti meg a részvényeket! Így kell csinálni!
Úgyhogy, míg te is a főtuljtól történő vásárlást hangooztattad, meg sokan mások, haverjaid is, 1-2 ember volt, aki más véleményen volt, azaz a tőzsdei vételen..
Erről ennyit, nem kell hazudoznod velem kapcsolatban összevissza!

Mondd nekem, itt a fórumba, ha valami bajod van velem, ne ahátam mögött próbálj áskálódni, más topicokban!! Szánalmas vagy!

CUSIP-kódról? Nézd már meg! Ezzel kapcsolatban is belinkeltem pár (angol nyelvű) weblapot! Plusz nézd meg a trendlins.hu fórum rovatát, érdemes!
Kiktől lász ott szakmai hozzászólásokat??
Lehet meg fogsz lepődni, de a CUSIP-kódról ott is fel vannak rakva anyagok általam, meg a CUSIP-kód meghatározása is (fogalma)!
(Tudod nem lehet mindenki olyan okos, mint Te!)

Ősszel ugyanez volt? Akkor én nem is tudtam hozzászólni a fórumban, csak egyik ismerősöm álta üzentem, de mivel akkor is valótlan dolgokat írtl ólam, kénytelen voltam megvédeni jogosan saját becsületemet, és akkor is kiderült, hogy csak hazudtál!
..és még én lennék amnéziás???
Gondolkozz már kicsit!!
Ezért kell nekem magyarázkodnom, mert Te el kezdesz csesztetni engem, és rágalmakkal bombázol!
Szóval A kitiltásom nyáron történt, ha azzal a picike agykapacitásoddal tudnál rá emlékezni! Így logikusan következtetve ősszel nem lehetett ugyanez! Havi termést kén visszaolvasni? Összesen ez a 4. napja, hogy ismét tudok fórumozni.
Erről ennyit ha meg vitázgatnomkell, akkor nagrészt Te és 1-2 haverod kényszerítetek bele a hülye megjegyzéseitekkel!

Te jó ég! Vasárnaponként hívogatnám Rényit?????
Hétvégén soha nem hívtam még föl!!
Úgyhogy ezt vissza kell utasítanom, kérlek szépen ne állíts be egy olyan embernek, mint aki unintelligens és nem ismeri az illemszabályokat! Amúgy mindenki magából indul ki! Nem lehet, hogy Te parázol, félsz itt a legjobban és hívogatod Rényit még vasárnap is?? Ez csak kérdés. Ha valaki ismer engem, az tudhatja, hogy én izgulok alegkevéséb a Genesis jövője miatt. Ellenben az itt fórumozók némelyikével. A félelemet megláni rajtatok.. Pl. múltkor is, hogy be voltál ijedve, amikor esett az árfolyam és be is írtad a fórumba, hogy lehet eladod, meggondolod a kiszállást! Hiteltelen vagy nagyon!

Én legalább ugyanazt mondom már lassan 2 éve a Genesis-szel kapcsolatban és nem változtatom a véleményemet folyamatosan!!!

Én legalább nem beszélem ki a másikat a "háta mögött", és nem mondok rá alaptalan rágalmakat rosszindulatúan!

Rényi Úrral meg igen is szoktam beszélgetni.
De hétvégén, vasárnap soha nem hívogatom!
Úgyhogy kérlek kérj bocsánatot emiatt!

Ne látod ezek a dolgok, amiket SOHA nem kéne mondanod, hisz engem nagyon negatív színben tüntet fel! Lejárató szándékúnak tűnik.
Vagy, ha nem is tudatos, de akkor nézz utána, hogy miket és mikor írok a fórumba!
Addig ne bszélj hülyeségeket!

Üdvözletem!

Ezennel lezártama témát.

Mercurius légy szíves kérj bocsánatot!!!!

Miért kell valótlan állításokat közzétenni rólam????

Ezt fejezd be, és szállj le rólam!!!

Folyt. köv.

Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:49
Előzmény: #42858  Törölt felhasználó
#42859
de jó hogy kezd elülni a veszekedés és senki nem próbálja már folytatni!

most szívesen írnék valami szakmait is csak nem jut eszembe, úgyhogy ez off volt:)
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:44
Előzmény: #42804  sly36
#42858
istnem az a jó szándékú kígyó Sly, csak azért hozta létre a topikot, bezzeg, amikor Te OFF-olsz nem is keveset..... ne játsz már a kis ártatlant. De én is pont ilyen jóindulatú leszek, meglátod még..,.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:17
Előzmény: #42854  Törölt felhasználó
#42857
* For an offering requiring a single CUSIP, the fee is $ 138.
* For an offering requiring multiple maturities, the fee is $ 138 for the first CUSIP number and $ 15 for each additional maturity per series.
* For a short-term offering with a maturity of less than one year, the fee is $ 69.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:15
Előzmény: #42853  Törölt felhasználó
#42856
B)

------------------------------------------------------------------------

A Genesis Energy tagjává válik a New Energy Tracker-nek!válasz erre 01.30
A svájci BKB Bankfelveszi a Genesis-t az új alapjába!

Rényi Úr is mond valamit, hogy nagyon örül ennek!

Reméljük magyar nyelven is lesz erről valami info.

Lényeg, hogy megvan erősítve, felveszik az alapba már biztos! :-))))))))
BigBroker26

---------------------------------------------------------------------
Gudakes!! Ez tudod, hogy mit jelent??válasz erre 01.30
ez jó hír, ha tényleg így van!
BigBroker26

---------------------------------------------------------------------
Pocoknak főkéntElőzmény válasz erre 01.30
Pocok, kérlek kicsit gondolkozz már mielött leírsz valamit, de azt hiszem ezt már számtalanszor mondtuk neked!
"..a bkb sem vesz egy darabot se, az is csak kamu volt..."

A BKB New Energy Tracker-be bekerült a Genesis Energy, csak azt nem tudni mikor kezdik a vásárlást, és hogyan, illetve ezt tudjuk: csak a tőzsdén vehetnek.!
Bár itt egy ma megjelent cikk, de nem értek németül:
link

Lehet valakinek mond újat is.
Gudakes1

--------------------------------------------------------------------

A jelek szerint van akinek tényleg új volt...

"Ez jó hír, ha tényleg így van!"

23 nappal korábban már publikus volt ez a hír!!! Ezen kell örömködnöd mint egy újszülöttnek???
Tényleg jó hír, de már lejárt lemez! Arról hallottál hogy ember járt a Holdon???

Akkor ez nem új hír, és nem megerősítve lett, csak jobban lett kommunikálva a sajtó felé...

Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:09
Előzmény: #42853  Törölt felhasználó
#42855
Mindenki lezárta már rég rajtatok kívül az egészet.

Rényi Úrtól meg csak a magad nevében kérj elnézést! Szerintem, nem nagyon foglalkozik a gyerekes kicsinységekkel, mint ahogy az sem nagyon érdekelte amikor az édesapja dolgait tették itt terítékre
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:07
Előzmény: #42853  Törölt felhasználó
#42854
NINCS LEZÁRVA! NEM ÚSZOD MEG ILYEN KÖNNYEN!

A)
------------------------------------------------------------------------

BB,

így van... ez már nagyon komoly dolog!!

Ezt a CUSIP azonosítót csakis az kaphatja meg, aki kéri, az viszont 24 órán belül!! :) Mindezt potom 136$-ért. Sőt, ha valaki 50%-al többet fizet, az is csak egy órán belül kaphatja meg, hamarabb nem. (legalábbis, az általad belinkelt oldal szerint)

Vagyis tényleg nem bármilyen cég kaphatja meg.

Bokaly

-----------------------------------------------------------------------
CUSIP Service Bureauválasz erre 01.30
Íme a CUSIP Service Vureau honlapja, ahol minde megtalálható, a története a kezdetektől, megalakulás, vezetőség, CSB-ügynökségek, stb..
Igaz angolul, de remélhetőleg a lényeget mindenki megérti:

link

Bármilyen cég nem kaphatja meg ezt az azonosítót! Azért ez már egy elég komoly dolog, bárhogy is nézzük.
Ennek biztos lesz folytatása is, nem csak viccből történt meg ez a bevezetés.
BigBroker26
---------------------------------------------------------------------

Forrás: link

Standard Fees for CUSIP Assignment (as of January 1, 2008)

* For an offering requiring a single CUSIP, the fee is $138.
* For an offering requiring multiple maturities, the fee is $138 for the first CUSIP number and $15 for each additional maturity per series.
* For a short-term offering with a maturity of less than one year, the fee is $69.
* For non standard CUSIP fees, please contact cusip_comments@standardandpoors.com

Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 22:02
#42853
Én átmentem máshová..

OTT NEM LESZ HELYE A SZEMÉLYESKEDÉSNEK!

TISZTA LAPPAL INDUL MINDEN

Itt mindenki megmondta már a másiknak a magáét. Ezzel lezárva részemről az egész.
A többiek is megtehetnék már ezt..

Rényi Úrtól pedig bocsánatot kérek minden fórumozó nevében, ez a minimum!!!

Más is megtehetné ezt. Minimum lenne..

Én léptem innen..egy jobb helyre..
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 21:55
Törölt hozzászólás
#42852
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 21:45
#42851
ha rényi olvasta a hétvégi termést, akkor szvsz már nagyon megbánta, hogy megnövelte a közkézhányadot. hát igen. ez az nyrt. veszélye. az ember nem válogathatja meg a befektetőtársait.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 21:41
Előzmény: #42849  Törölt felhasználó
#42850
2283ig biztos látok benne korrekciot.....(nincs poziciom)
...
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 21:35
Előzmény: #42848  Törölt felhasználó
#42849
gudakes hímri...gyó még mindig nagy a szád, ribancozd a barátnődet, neked csak ebben van szájmenésed :_))))
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 21:04
#42848
negatív
főtulajtól
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 21:00
#42847
Elnézést az offért, de mivel a következő Mercurius-hozzászólás negítv értelemben fest le engem, fontosnak tartok reagálni rá, megvédeni magam:

Idézem a hozzászólást egy másik topicból, a rám vonatkozó részét:

link

"Megalkuvó? És ne válaszoljak? Ezt akarod? BB-t manipuláld, az még megy. Egy szinten vagytok, csak nem tudom melyik osztályon!"

"BB és az infoi... Nem vagy képben... Olvasd vissza a havi termést, se a BKB-ről nem tudott, se a CUSIP kódról hogyki juthat hozzá és hogyan. És ez csak ez a hónap. Ősszel ugyanez volt.
Attól még hogy Vasárnaponként hivogatja szegény Rényit és hasonlóak, attól még nem lesz képben..."

1. idézetre a reakcióm: Úgy látszik Mercurius megelőzött engem, és ő előbb tett olyan kijelentést, hogy én alacsonyabb színvonalon lennék, mint ő (idézet erre utal)!
Én később tettem meg az értelmi színvonalas megjegyzést rá.Ez Gudakesnek is szól, nem olyan Szent ám a haverod!

2. Mercurius! Ez már felháborító! Miért kell hazudnod?
Az egyik befektetőtársam által én jómagam üzentem (saját magam nem tudtam beírni, mivel ki voltam tiltva) a BKB új svájci alapjával kapcsolatban! keresd vissza, de mindjárt megteszem én, ha nem hiszed..
Szinte majdnem mindenki arról beszélt itt a topicban, hogy a BKB új zöldalapja valószínűleg a Genesis Energy Nyrt. főtulajdonosától fogva megvenni azt a részvénymennyiséget, amit az alapba szándékozik tenni.
Én vetettem fel, hogy mit gondoltok arról a lehetőségről, hogy a tőzsdén keresztül fogja vásárolni a részvényeket? Józan praszti ésszel gondolkoztam, mivel a törvények, szabályok szerint is egy új alap, zöldalap jelen esetben a tőzsdén keresztül veheti meg a részvényeket! Így kell csinálni!
Úgyhogy, míg te is a főtuljtól történő vásárlást hangooztattad, meg sokan mások, haverjaid is, 1-2 ember volt, aki más véleményen volt, azaz a tőzsdei vételen..
Erről ennyit, nem kell hazudoznod velem kapcsolatban összevissza!

Mondd nekem, itt a fórumba, ha valami bajod van velem, ne ahátam mögött próbálj áskálódni, más topicokban!! Szánalmas vagy!

CUSIP-kódról? Nézd már meg! Ezzel kapcsolatban is belinkeltem pár (angol nyelvű) weblapot! Plusz nézd meg a trendlins.hu fórum rovatát, érdemes!
Kiktől lász ott szakmai hozzászólásokat??
Lehet meg fogsz lepődni, de a CUSIP-kódról ott is fel vannak rakva anyagok általam, meg a CUSIP-kód meghatározása is (fogalma)!
(Tudod nem lehet mindenki olyan okos, mint Te!)

Ősszel ugyanez volt? Akkor én nem is tudtam hozzászólni a fórumban, csak egyik ismerősöm álta üzentem, de mivel akkor is valótlan dolgokat írtl ólam, kénytelen voltam megvédeni jogosan saját becsületemet, és akkor is kiderült, hogy csak hazudtál!
..és még én lennék amnéziás???
Gondolkozz már kicsit!!
Ezért kell nekem magyarázkodnom, mert Te el kezdesz csesztetni engem, és rágalmakkal bombázol!
Szóval A kitiltásom nyáron történt, ha azzal a picike agykapacitásoddal tudnál rá emlékezni! Így logikusan következtetve ősszel nem lehetett ugyanez! Havi termést kén visszaolvasni? Összesen ez a 4. napja, hogy ismét tudok fórumozni.
Erről ennyit ha meg vitázgatnomkell, akkor nagrészt Te és 1-2 haverod kényszerítetek bele a hülye megjegyzéseitekkel!

Te jó ég! Vasárnaponként hívogatnám Rényit?????
Hétvégén soha nem hívtam még föl!!
Úgyhogy ezt vissza kell utasítanom, kérlek szépen ne állíts be egy olyan embernek, mint aki unintelligens és nem ismeri az illemszabályokat! Amúgy mindenki magából indul ki! Nem lehet, hogy Te parázol, félsz itt a legjobban és hívogatod Rényit még vasárnap is?? Ez csak kérdés. Ha valaki ismer engem, az tudhatja, hogy én izgulok alegkevéséb a Genesis jövője miatt. Ellenben az itt fórumozók némelyikével. A félelemet megláni rajtatok.. Pl. múltkor is, hogy be voltál ijedve, amikor esett az árfolyam és be is írtad a fórumba, hogy lehet eladod, meggondolod a kiszállást! Hiteltelen vagy nagyon!

Én legalább ugyanazt mondom már lassan 2 éve a Genesis-szel kapcsolatban és nem változtatom a véleményemet folyamatosan!!!

Én legalább nem beszélem ki a másikat a "háta mögött", és nem mondok rá alaptalan rágalmakat rosszindulatúan!

Rényi Úrral meg igen is szoktam beszélgetni.
De hétvégén, vasárnap soha nem hívogatom!
Úgyhogy kérlek kérj bocsánatot emiatt!

Ne látod ezek a dolgok, amiket SOHA nem kéne mondanod, hisz engem nagyon negatív színben tüntet fel! Lejárató szándékúnak tűnik.
Vagy, ha nem is tudatos, de akkor nézz utána, hogy miket és mikor írok a fórumba!
Addig ne bszélj hülyeségeket!

Üdvözletem!

Ezennel lezártama témát.

Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 20:48
Előzmény: #42845  Törölt felhasználó
#42846
Gudakes1 nem mond butaságot, jó lenne észrevenni...
BB kímélj meg minket ettől a műsortól légyszíves
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 20:33
Előzmény: #42844  Törölt felhasználó
#42845
Ember ez nem az a hely, ahol a Mercurius és közted lévő problémákat lehet megbeszélni, ezért szólok bele.
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 20:31
Előzmény: #42843  Törölt felhasználó
#42844
Kiscsávó, egyre magadat minősíted.
Már ne csak a topikból, húzzál, hanem a fenébe!
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 20:22
#42843
Te meg fogd be légy szíves, ez a kettőnk ügye Mercurius-szal!
miért kell mindenbe beledumálnod,
Mint egy kis mitugrász csávó..komolyan..
akit felhúznak és pattog egyfolytában és puncsol a nagy Mercurius havernak. .-)
A másik topicba írok, már mondtam..
Valahogy úgy érzem, itt arra megyki a játék, hogy engem kitiltsanak megint. Remélem rossz a megérzésem.
Szánalmasak vagytok és nyaljátok ki egymás s...ét Mercuris-szal!
egy kalap sz..t sem értek, azt tudod!
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 20:17
Előzmény: #42841  Törölt felhasználó
#42842
BB26:
Húzz már ebből a topikból amíg a "Genesis" szó nem szerepes a bejegyzésedben!!!!
Törölt felhasználó 2008. 02. 03. 20:04
#42841
Ne haragudj, most láttam, hogy a másik topicba válaszoltál ismét, ott folytatjuk..azt hittem nem válszolsz.. köszi a választ..olvasom..

Ja, és, ha itt skinheadekhez hasonlítgatsz engem, meg ilyen szélsőséges náci embereket hozol fel a nevem mellett, mint Hitler, akkor nekem JOGOMBAN áll itt ebben a topicban megvédenem magam, ha már itt írtál ilyeneket. gyere a másik fórumba, oda válaszolok már, és csak akkor írok ide, ha Te is itt rágaslmazol engem..köszi a megértést.

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek