Topiknyitó: Törölt felhasználó 2021. 03. 31. 07:57

Fidesz újra elnyeri a választók bizalmát mert ők a legjobbak ❤️  

A Fidesz újra győzni fog
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exley 2021. 04. 28. 17:29
Előzmény: #1158  globaltrend
#1160
Márky Zay azt mondta a saját szájával, hogy ő jobboldali és kilakoltat.
lngnl 2021. 04. 28. 17:21
Előzmény: #1158  globaltrend
#1159
Haver, toljal magadba egy kis unicomot hatha megnyugszol mert picit habos lett a szadszele.
globaltrend 2021. 04. 28. 16:29
Előzmény: #1154  badsector1
#1158

hát az okoskodás az neked sem nagyon megy, és akkor még nagyon finoman fogalmaztam :D
no annyit jegyeznék még meg a sasa nevű "okos" barátod kapcsán: ő ugye azt csúcsdemagógiát akarta előhozni, hogy "orbánék miért stadionokat újítottak fel és mért nem kórházat építettek"
no megsúgom akkor neked - mert te hozzá képst már úgy látom egy hajszállal talán műveltebb olvasottabb alak vagy - szóval ebben is melléfogott sasa kollégád, merthogy:
tudod mikor és ki akarta bezárni pl. a hódmezővásárhelyi kürházat?
nem fogod elhinni: gyurcsány elvtárad, méghozzá 2007-ban!!
tudod mi mentette meg azt a kórházat a bezárástól?
az, hogy 15 ezer ember tüntetett akkor ott napokig ésazt kiabálták, hogy nem hagyják, megvédik!!!
tehát ki akart kórházat bezárni, orbán vagy gyurcsány?
a válasz: gyurcsány, akir most szeretnétek visszasegíteni a hatlomba!!
és a hab a tortán: azt a várost az a szánalmas gazember Márky-Zay elvtársatok vezeti, aki t az a kórház beperelt, miután az az idióta sértő lejárató megjegyzéseket tett rájuk!
a pert a kórhát megnyerte, M Zay elvtársatoknak pedig fizetnie kell az aljasságáért túl azon hogy elképesztően beégett ezzel a rágalmazásával is!
és ti ezeket a köpedék gazembereket támogatjátok!..............
globaltrend 2021. 04. 28. 15:57
Előzmény: #1153  sasa44
#1157

első és utolsó alkalom volt ez arra, hogy szóbaálltam veled te ...................!
a stadionos témába belebuktál mert oylat válaszoltam amire köpni nyelni sem tudtál
ekkor kínodban a rezsim szóra próbáltad terelni a beszélgetést, ám tartalmilag is bebizonyítottam hogy 2010 előtt valóban lehetett rezsimről beszélni, azóta pedig nem! logikailag sem áll meg - de ha nem tudod értelmezni a mygar nyelvet akkor még nyelvészeti képzásre is beíratkozhatnál nemcsak politikaira, hiszen látszik, mindkettőhöz nulla vagy - , hiszen én a 2010 utáni rendszerre nem használtam rezsim kifejezést - ismétlem aki ért magyarul és újraolvassa annak ez megvan, legfeljebb az lehet a gond, hogy még érettségid sincs, mint Martin Schulz elvtársadnak??
a gyűlölettől való további jó fröcsögést kívánok csak vigyázz, nehogy belefulladj, te ...............................!
a kipontozott részekkel igyekeztem betartani a jó ízlés határait, hiszen én annak a birtokában vagyok
Törölt felhasználó 2021. 04. 28. 15:25
Előzmény: #1149  lngnl
#1156
Ne mondj hazugságot
Debreceni Stadion ki van használva
Sportrendezvények
Futópálya
Virágkarnevál
Unifit konditerem
Loki sportbolt
Wall egyetemi buli hely
Campus fesztivál
Youday egyetemi napok
Sportorvosi központ
sasa44 2021. 04. 28. 14:03
Előzmény: #1151  Törölt felhasználó
#1155

"az azt megelőző semmi mást nem jelent,mint,hogy időben előtte volt a jelenleginek".
Köszi a megerősítést.
badsector1
badsector1 2021. 04. 28. 14:02
Előzmény: #1153  sasa44
#1154
szerintem REZSICSÖKKENTÉST akart írni, de úgy sem lenne értelme. :))
sasa44 2021. 04. 28. 14:01
Előzmény: #1148  globaltrend
#1153

Ki a fszt érdekel a "történelemkönyved".
TE ÍRTAD, hogy előző REZSIM!
Ebből az következik, hogy most is REZSIM van.
Melyik szót nem érted ebből kicsi huszár?
Törölt felhasználó 2021. 04. 28. 13:43
Előzmény: #1147  sasa44
#1151
A magyar nyelv valóban érdekes, ajánlom figyelmedbe annak tanulmányozását az értelmes szövegértelmezés okán,az azt megelőző semmi mást nem jelent,mint,hogy időben előtte volt a jelenleginek,a hasonlóságra való utalás nem következik belőle automatikusan csak ha van arra utalás egyértelműen.
peter_s 2021. 04. 28. 13:39
Előzmény: #1137  Törölt felhasználó
#1150
Mi éri meg a legjobban? Szerepet vállalni a politikában és csontig benyalni az éppen aktuális hatalomnak, akkor még adózni sem kell. Ezt ti tudhatjátok a legjobban, akik bármilyen színű és szagú rendszert képesek vagytok kiszolgálni. Amúgy meg attól függ honnan nézem mi éri meg. Civilizáltabb országokban (hanyatló nyugat) azért van többkulcsos adó mert ott régen rájöttek, hogy magas színvonalú közszolgáltatásokat megteremteni és fenntartani úgy lehetséges ha a magasabb jövedeleműek magasabb kulccsal adóznak és többet vállalnak a közteherviselésből, mint kevésbé sikeres társaik. Megértették, hogy a progresszív adórendszer végső soron a társadalom jólétét szolgálja mert a befizetett adókért cserébe színvonalas közszolgáltatásokat vehetnek igénybe. A politikus-csicska agyhalottak ezt nem képesek felfogni csak sírnak és rínak, hogy szar az egészségügy, oktatás, a közutak rossz állapotban vannak, vagy rosszabb esetben a média teletömi az üres fejüket azzal, hogy Magyarországon minden fasza, nyugaton meg minden szar de azért a fideszes elit nyugat-európai egyetemre járatja a gyerekét, nyugat-európai rendelőben, kórházban veszi igénybe az egészségügyi szolgáltatásokat és sokan még a pénzüket is ott fektetik be, mert Mo annyira fasza.
lngnl 2021. 04. 28. 13:36
Előzmény: #1145  globaltrend
#1149
Hirtelen megneztem wikipedian, es lam 43 darab stadionunk van (+5000 fos) ebbol 10 darab 2014 utan nyilt, szoval 23% ezeknek a stadionoknak teljesen ujonnan epult. Peldaul a debreceni azota sincs kihasznalva es kong az uressegtol. Szoval egy picit melle ment a 4% ennyit errol.
Mi koze van a Horty, Rakosi, Kadar rendszernek ehhez az egeszhez. Es egyaltalan mi koze van az elozo kormanyoknak hozza? Ha jol tudom 4 darab Orban kormany volt, az osszesen 16 ev, a rendszervaltas ota eltelt ido FELE! Ne mutagass mar masokra hanem mond el hogy miert sikerult akkor a te velemnyed szerint 1 darab 5 szintes korhazat felhuzni?
globaltrend 2021. 04. 28. 13:33
Előzmény: #1147  sasa44
#1148

a tájékozatlanságod maximális tehát nézzük csak:
a 2010 es bukás előzménye az öszödi beszéd volt melyben elismerték hogy hazudtak és átverték az embereket
erre utcai zavargások sorozata tört ki, szemkilövetéssel lovasrohammal erőszakkal
még a közt lenök is kérte h az a kormány mondjun le, nem mondott le
ez vezetett a fidesz kétharmadához 2010 ben
és újabb kéthrmados győzelméhez 2014 ben - figyelem, adatolható hogy minden oldalról politologusok állapították meg akkor, hogy a 2010 ben érvényben volt választási rendszer szerint is bő fiideszgyőzelem született volna 14 ben, pár mandátum hiányzott volna csk az újabb kétharmadhoz
2010 óta utcai erőszsknak még csak nyoma sincs a rendőrség részéről, hiába provokálták őket összegezve: hiába szólították fel gyurcsányt és bandáját 2006-10 ig hogy mondjon le önként és legyen előrehozott választás (hiszen akkor még nem jött volna össze a fideszes kétharmad), ezt nem lépték meg
vagyis demokratikusan lettek elzavarva a hatlombó, a fidesz pedig demokratikus úton került hatalomra
tehát akkor baromságot írtál, mind a sears torony magasságának a kb. 10 szerese, de sebaj!
sasa44 2021. 04. 28. 13:23
Előzmény: #1146  globaltrend
#1147

"kérdezd már meg az előző rezsimet,". Milyen érdekes a magyar nyelv! A fenti idézettel pont elismerted, hogy most is rezsim van. Egyetértek.
"Rezsim (főnév)  Politika: Elnyomó kormányzat egy országban. Egy szűk érdekcsoport kezében levő hatalom, amely nem tartja tiszteletben az emberi szabadságjogokat, nem veszi figyelembe az ellenzéki pártok javaslatait, illetve korlátozza azok működését, érvényesülését."
Tökéletes leírása a mostani állapotoknak! Köszi, hogy felnyitottad a szememet.
globaltrend 2021. 04. 28. 12:49
Előzmény: #1145  globaltrend
#1146

kérdezd már meg az előző rezsimet, miért nem építették azt fel már 2010 előtt, hogy mehess oda ct-ztetni magad??!
globaltrend 2021. 04. 28. 12:48
Előzmény: #1144  lngnl
#1145

az "értelmetlen stadionok" azt jelentette a gyakorlatban, hogy azok legtöbbje (kb. 96 % a) már átlag 40-50 éve állt, csak éppen az összedőlés határán, tehát alapból demagógia az amit idefirkáltál (tehát leszel szíves megkérdezni a kádár , a rákosi és a horthy rendszer illetékeseitől, miért voltak akkor barom marhák hogy iylen ökörségeket kitaláltak és fel is építették őket?),
azt is kérdezd meg tőlük, miért költöttek azok az előző rendszerek is az említett stadionok működtetésére és miért nem ct-t meg szuperkórházakat építettek helyettük?,
végül figyelmedbe ajánlanám hogy az orbánkormány pl. kőbányának is most épített fel a semmiből egy modern szakrendelőt, várom hogy kérdezd már meg az előző rezsimet, miért nem építették azt fel már 210 előtt, hogy mehess oda ct-ztetni magad??!
lngnl 2021. 04. 28. 12:38
Előzmény: #1121  Törölt felhasználó
#1144
Tehat tok megeri ertelmetlen stadionokat epiteni tularazva mert munkat ad embereknek. Igaz hogy a mukodtetese meg csak viszi a penzt meg vagy 50 evig, tehat durvan deficites lesz. Mennyivel rosszabb is lett volna modern korhazakat  (egy pelda) nem tularazva epiteni amikben mondjuk kevesebb covidos  halt volna meg, de mondok jobbat, esetleg nem kellene egy CT re vagy egy MRI felvetelre honapokat varni. 
lngnl 2021. 04. 28. 12:35
Előzmény: #1122  Törölt felhasználó
#1143
Latom nem nagyon vagy kepben ado ugyekben, de azert mondok annyit hogy tarsadalmi szerepvallalas. Aki extran sokat keres annak a nem faj annyira beadozni egy nagyobb kulcsot, mint annak akinek kenyerre sincs beadozni ugyanakkora kulcsot. Azzal hogy megemelik a magasabbik ado kulcsot es ezzel egy idoben letudjak vinni az alacsonyabbik kulcsot, segitenek a keveset keresoknek (tobb kenyerre telik ugye). Valoszinuleg azzal hogy te a tulorad utan kapsz penzt valoszinuleg sokkal jobban is jarnal, csak ki kene tudni matekozni. 
sasa44 2021. 04. 28. 12:21
Előzmény: #1141  sasa44
#1142
Jav.: Bivalybasznád. Bocs a pontatlanságért...
sasa44 2021. 04. 28. 12:19
Előzmény: #1121  Törölt felhasználó
#1141

"Az ugye nem baj hogy más országokba meg van stadion. Az se baj hogy Rákosi Mátyás  elvtárs is  épített".
Ja , igaz. Rákosi Mátyás elvtárs is kommunista volt, mint most Orbán Viktor elvtárs is.
Jöhetnek a stadionok Parasztfalvára, meg Bivalbasznádra is nyugodtan. Csak azt nem értem, Felcsúton miért nincs kettő?

Topik gazda

Zajo
Zajo
3 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek