Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 01. 11. 20:13

fiat panda 1.2  

érdekelne hogy van e valakinek ilyen autója és mik a tapasztalatai.tudom nem sok köze van a tőzsdéhez de segítség jól jönne.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 07. 12. 21:38
Előzmény: #18  Dehogynincs
#19
ha már panda https://indavideo.hu/video/south_park_3_evad_6_resz
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 07. 12. 13:31
#18
Ronaldo Juvéba igazolása miatt fognak sztrájkolni a Fiat munkásai.
Nem látják szívesen Ronaldo apjának Fiat.
Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 21:34
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#17
remélem örömömet lelem benne a színe meg szerintem nem rossz.:) pityoresz

Ha leparkolsz ne hagyj szem előtt aprópénzt sem a kocsiban.
Előfordul, hogy egy százforintosért vagy bámilyen csekély értéktárgyért is betörik az ablakot manapság.

Hát akkor, jó nagy kövér gázt, oszt a kuplungot hirtelen fel ! :)))
Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 18:46
Előzmény: #15  -bubu-
#16
nem annyira fantasztikus.a nagyi sok mindenben segít:)
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 13. 18:44
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
ami számomra fantasztikus az az , hogy egyedűl neveled a gyereket!!!!!!!!!!!!!

Ebben legyél sikeres azt kívánom elsősorban!!!!!!!!!! a többi meg csak hab a tortán.....................................szerintem
Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 18:39
Előzmény: #13  -bubu-
#14
nem a bömbi tesz azzá ami vagy az már biztos!a pénz nem boldogít,de szükséges a boldogsághoz.híd alatt nem hiszem hogy lehet boldognak lenni.szerencsére nem kell néznem mennyibe kerül a kenyér,hogy olcsóbb két sarokkal 20ft-tal,de az anyagi függőségtől nagyon messze vagyok.dolgozok mint a barom,azt majd meglátjuk:)de a fiamnak is tetszik az autó majdnem annyira ér fülig a szája mint nekem:)és a szine miatt/azurkék/szeptember óta állt a kereskedésben sikerült számomra jelentős kedvezmény kialkudni+akciós hitel 5,6°%.a pandára 8-9%lett volna.remélem örömömet lelem benne a színe meg szerintem nem rossz.:)
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 13. 18:28
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
nem a bömbi tesz azzá ami....................

jártam azzal is másfél évig. 750ILA-val.

nagyon nagy élmény volt........................de nem ezek számítanak az életben azt hiszem
Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 18:24
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
én is nézegetem őket,de addig nyújtozkodj míg a takaród ér nálam győzött.1 gyerkőcöt nevelek egyedül immár lassan hat éve.most van egy komolyabb kapcsolat de hát ki tudja....egyszer csak lessz egy uj bömbi is:)ez az első vadi új autóm.elvileg jövő pénteken már mehetek érte:):):)addig bkv
Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 18:12
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#11
végül is egy grande punto lett:)

Gratulálok!
Az én autóm is ilyen cipő formájú, és a BMW-seket irigylem.... :)

-bubu-
-bubu- 2008. 01. 13. 18:10
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
6 évig jártam egy Fiat CROMA 1.9 tdid-vel.

Céges volt (matáv) és volt részem nem keveset menni vele.

szerettem .........................

Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 18:02
Előzmény: #8  -bubu-
#9
köszi bubu!
-bubu-
-bubu- 2008. 01. 13. 17:45
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Használd egészséggel!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha már FIAT akkor szerintem egy jó választás volt a részedről!! Remélem az élet igazolja majd. Sok sikert hozzá..................
Törölt felhasználó 2008. 01. 13. 17:40
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
köszönöm a linket,ezeket olvastam már,csak gondoltam itt első kézből kaphatok esetleg információt.de végül is egy grande punto lett:)kedvezményes hitelre adták.így nem sokkal több a részlete mint a pandának.meg hát sikerült is egy keveset lealkudni:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 12. 18:23
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#6
Itt találsz véleményeket:

link

Remélhetőleg, nem reklámcélúak a dícsérő vélemények és nem a konkurrencia szídja... :)))

Törölt felhasználó 2008. 01. 11. 22:33
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
köszönöm válaszotokat.anyagilag ez fér most bele.volt elötte omega 2,5,xedos 6 de drága fenntartani.használtan vettem őket és megbántam. most van akcióba 2,4 m-ért klima,alcantra kárpit stb extrás ára az alap dynamic felszereltséggel eggyütt 2,9 lenne.hát egy darabig meglenne ha csak nem leszek piszok gazdag itt a tőzsdén:)de még ottókába ülök 8932 ft-ról.ájánlom neki még ez évben hogy elérje a 11k-t:)
Törölt felhasználó 2008. 01. 11. 21:28
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#4
Ha a biztonság is számít: ne!
Régi bravo, punto, panda töréstesztje a régi swifthez közelít.

Ha egy olcsó, könnyen fenntartható autót akarasz, akkor igen. Motorikusan nagyon jók, kb. '95 utáni olasz kocsik nem rozsdásodnak, időnként a közismerten német és francia elektronika (Bosch és Sagem) kisebb problémákat okozhat (ablakemelő nem működik, meg hasonlók). Az árát nem tartja, ezért használtan érdemes megvenni.

Nekem négy éve Fiat Stilom van, nagyon nem bántam meg. Egyetlen igazi hiba a viszonylag gyenge futómű. Nem presztízsautó, senki nem akarja ellopni.

Ha érdekel még valami a 'roman tozsde' fórumon megtalálsz.

ü.
Törölt felhasználó 2008. 01. 11. 20:51
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Azt kell eldönted, hogy mire használod. Családi autónak nem igazán jó, de 1-2-főnek tökélletes és szuper. 5-év múlva eladni nem tudod bukó nélkül mert sokat veszít az értékéből de sajátnak sokáig jó. Kicsi költség.
Törölt felhasználó 2008. 01. 11. 20:19
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
egyik ismerősnek van új pandája kis diezellel, nagyon szereti , fürge és nagyon pici bőven 5 alatt a fogyasztása

leírom az én véleményemet:
olasz autó nem tartja az árát
megbizhatósági indexe a franciákkal együtt hátul van
szvsz..német vagy japán...........de a pénzedért TE döntesz , mint a tözsdén!!!

Topik gazda

pityoresz
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek