Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 05. 23. 17:10

EUR/USD  

EUR/USD-re mit tippeltek, közel és távoli időintervallumra?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:38
Előzmény: #21117  Törölt felhasználó
#21120
Nem kapsz mínuszt, mert egyszerre írtuk ugyanazt (is)!
))))))))))))))))))))))))
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:37
Előzmény: #21117  Törölt felhasználó
#21119
a kérdésem természetesen feltételezi, sőt elvárja, hogy ez az egész dolog a valóság birodalmában játszódjék.
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:36
#21118
Na a Nepper eredményéhez meg egy kis adalék. A világért sem szeretném kisebbíteni az érdemeit, vagy lehúzni amit csinál. Amit elért az nyilvánvalóan figyelemre és tiszteletre méltó és nagyon fontos, hogy megmutatta, hogy nem feltétlenül ott húzódnak a határok, ahová a legtöbben képzelik. Technikailag lehetséges a jelenleg még csodának tartott eredmény, ez most már nyilvánvaló! De ...
A korrektség érdekében és azért, hogy mindenki tisztán láthassa a helyzetet és még véletlenül se keveredjen olyan dolgokba, amelyekkel mindenáron meg akarja 3-4 szerezni a számláját hónapról-hónapra (csak azért, mert technikailag ez lehetséges), csakis ezért megjegyezném, hogy ez nem a szó normál értelmében vett éles számla. Ez egy bónuszokból, minimális összeggel indított éles számla, amelyet valahova a demó és az éles közé lehetne pozicionálni. Hogy ez az elért eredményt befolyásolja-e, azt mindenki döntse el maga. Nekem csak két kérdésem lenne Nepperhez: 1. Ha majd az összeg néhány millió forintra hízik, akkor azt ki is fogják fizetni? Majd próbálj azért rá idejében, nehogy félmilliárdnál érjen az a meglepetés, hogy a számlán lévő összeg, az nem pénz, hanem csak az amivel elindult a számla, afféle kredit, mondjuk úgy hogy bónusz pont szor X. 2. Azt is illene kipróbálni, hogy mi van akkor, ha a saját pénzedből kell mondjuk "csak" 3 millió forintot feltenni egy számlára és azzal kell rápróbálni a dologra? Vajon akkor is menne fél év alatt a 40-szerezés? Nem feltétlenül kételkedek benne, csak kérdezem!
Remélem nem baj, hogy elárultam ezt a kis műhelytitkot, de úgy gondolom elég fontos tényező ahhoz, hogy mindenki megfelelően tudja szemlélni a helyzetet!
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:35
Előzmény: #21116  kvnepper
#21117
próbáltál már a nyitóletétnél jóval nagyobb összeget visszautaltatni a brokitól? ilyenkor érdekes dolgok adódhatnak magára kicsit is adó dealing-desk broki esetében...:)
kvnepper
kvnepper 2018. 03. 10. 15:28
Előzmény: #21103  szarvasvadasz
#21116
A brokim szinte biztosan nem lesz ebben hosszú távon partner, mert ahogy látom a számla-kialakításukat, sávos számlákat adnak.
Értem ezalatt, hogy :
kicsi számla-magas mozgástér.
közepes számla-csökkentett mozgástér.
vip számla-szűk lehetőségek.
Talán adódik ez  a jelen számlám dealing desk volta miatt is, majd hülye lenne a bróker nagy számlaértéknél, sikerességnél is "zsebből" pénzelni a számlámat. Most még kicsiben megteheti.
Ez hosszú távon valós probléma az én olvasatomban is.
De van tovább lépési ajánlat.Majd ha az idő megérik erre akkor fogom ezt problémaként kezelni.
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:27
Előzmény: #21114  szarvasvadasz
#21115
"Egyáltalán nem lesz pénz (okafogyottá válik az új világrendben, alapvetően átalakul az értékrend)..."
 
a zárójeles rész meglehetősen dodonai jóslat színezetű... tudható kicsit bővebben, hogy mit értesz alatta? mert okafogyottá úgy is válhat a dolog, hogy:
 
1) büntetés terhe mellett tilos lesz a pénz használata (de facto worldwide kényszer-kommunizmus és általános elállatiasodás... amolyan pénzmentes orwelli 1984-szerűség), vagy:
 
2) az emberiség rádöbben, hogy béke, szabadság, öröm és boldogság jár mindenkinek alanyi jogon, és ebből a felismerésből kifolyólag a pénz mintegy önmagától okafogyottá válik... tkp. ez volna a megvalósult Kazohinia)... na ez utóbbi szcenáriót tudatmódosító szerek általános bevetése nélkül nehezen tartom kivitelezhetőnek).
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2018. 03. 10. 15:09
Előzmény: #21109  Törölt felhasználó
#21114
A válaszaim a történések sorrendjében:
 
1) Adott ponton ellehetetlenítik a magánszemélyek számára ezt a fajta tevékenységet (folyamatban)
2) Rövidesen már csak 1 pénz lesz az egész világon (folyamatban)
3) Egyáltalán nem lesz pénz (okafogyottá válik az új világrendben, alapvetően átalakul az értékrend)
 
Nem fikció, projekció "Á la vadi"
kvnepper
kvnepper 2018. 03. 10. 15:09
Előzmény: #21107  Törölt felhasználó
#21113
SZIA Szkoti
Így van, ezért mondtam többször is hogy híreket szeretem, de nem érdekel merre viszi az irányt , hanem a volatilitás miatt a kedvencem.
Nekem nem a trend hanem a volatilitás a barátom.
A trend csak a jó ismerősöm.
A szarvasvadász által leírtakkal értek egyet, ami ma lehetetlen az holnap valóság...de csak azoknak akik látják ezt , és használják.
a vaskalaposság pedig..háááát, minden jót kívánok az ezt a ruhadarabot büszkén viselő embereknek.
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:07
Előzmény: #21111  Törölt felhasználó
#21112
:))
 
(jöhetnek a mínuszok!)
 
))
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:05
Előzmény: #21108  Törölt felhasználó
#21111
Szenzációs! Kaptál is érte egy pluszt! És most kapsz azért is, mert mosolygós jelecske nélkül sikerült elkövetned! Szóval még +1!
Carrervenus 2018. 03. 10. 15:01
Előzmény: #21106  szarvasvadasz
#21110
Valószinű, hogy be fog következni, csak kérdés, hogy mennyi idő múlva?
Ha a világon egységes központi hatalom lesz egységes világpénzzel, akkor azt nem kell váltogatni... 
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 15:00
Előzmény: #21106  szarvasvadasz
#21109
Ez felettébb valószínű. 
 
A kérdés csupán annyi, hogy azért-e, mert: 
 
1) Adott ponton ellehetetlenítik a magánszemélyek számára ezt a fajta tevékenységet, vagy 
2) azért mert rövidesen már csak 1 pénz lesz az egész világon, vagy 
3) azért mert egyáltalán nem lesz pénz... (utóbbit néhány száz éves távlatban csak a teljes földi élet megsemmisülése "keretében" tudom elképzelni).
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 14:45
Előzmény: #21106  szarvasvadasz
#21108
"...Már idejöttömkor feltűnt ugyan, hogy akkori vezetőm sehol sem fizetett, de hogy a pénz teljességgel hiányozhat, akkor nem tudtam elképzelni. 
 
Erre mindjárt akkor jöttem rá, mikor a kórház földalattivasút-állomására kiléptem. Biztosra vettem, hogy ilyen haladott város vasutai elfogadják az idegen valutát, tehát szemem rögtön a pénztárt kereste. Minthogy ezt sehol sem láttam, a legelső hint meg akartam kérdezni, de most jutott eszembe, hogy alapos tanulásom dacára nem tudtam, hogy hívják nyelvükön a pénzt és a pénztárt. Érdekes, hogy ez a hiány eddig nem tűnt fel.
 
Tudtam azonban, hogy hazám a humanitás és a kultúra terjesztésében mindig vezető szerepet játszott, mire ékes bizonyíték gyarmataink és az ilyen értelmű szavak nemzetközi elterjedtsége, tehát a legelső hinhez odalépve, így szóltam:
 
- Money! Business!
 
Legnagyobb csodálkozásomra nem értette, mire tárcámat elővéve, ércpénzt mutattam neki, és nyelvükön megmagyaráztam, hogy szeretném becserélni az övékre, de azt felelte, hogy náluk ilyen nincs. Erre megkérdeztem, hogyan juthatok a villamoson a városba, mire szó nélkül megfordult, és ott akart hagyni. Én éppen felháborodva akartam tiltakozni az alaptalan gőg ellen, amilyent még Spanyolországban sem tapasztaltam, mikor eszembe jutottak Zatamon szavai, és belohin igazolványomat elővéve, felmutattam neki.
 
A hin egyszerre megváltozott, és részletesen, szinte bőbeszédűen elmondta a felszállásnak minden technikai részletét. Hogy az ajtó nyílása után be kell lépni, leülni s a többi. Kijelentettem, hogy nem vagyok hülye, hanem azt kérdeztem, hogy kell-e valakinek ilyen fémdarabokat adni, hogy a kocsi elvigyen.
 
Ő viszont azt felelte, hogy aki nem ismeri a felszállás technikai részleteit, az nem feltétlenül hülye, de aki fémdarabokat akar a kocsi indításához használni, bár jól tudja, hogy a kocsit villany hajtja, annak ép elméjében már könnyebben lehetne kételkedni, és ebbeli nézetétől csak belohin igazolványom tartja vissza.
 
Mondhatom, sok kínba került, míg megértettem, hogy a pénzt egyáltalán nem ismerik. ..."
 
[Szathmári Sándor: Kazohinia, részlet]
Törölt felhasználó 2018. 03. 10. 14:28
Előzmény: #21098  kvnepper
#21107
Gratulálok, szépen csinálod, nagyon kezd összeállni a veszteség minimalizálás (floating %)! Egyértelműen látszik, hogy a hó elején  a szokásos adatközlésekkor (Pl.:kamatdöntések, GDP, munkaerő adatok,...) a nagyobb piaci mozgásoknál igazán hatékony a stratégia!
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2018. 03. 10. 14:24
Előzmény: #21105  szarvasvadasz
#21106
Legyen akkor tőlem egy predikció: megszűnik a devizakereskedés minden formája.
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2018. 03. 10. 14:21
Előzmény: #21104  Carrervenus
#21105
Miért? A Holdon sem jártunk, mégis elhisszük, hogy nem csak egy hologram. Decemberben meg írtam, hogy a teleportálás is lehetetlennek gondolja az emberek 99.99%-a, pedig már tény, hogy 1200 km körüli a rekord összefonódott fotonpárok segítségével, és ezzel az is kiderült, hogy a fénysebesség csigatempó, mert az összefonódás a fénysebességnél sok ezerszer gyorsabban játszódik le. De ezt sem láttuk, csak elhisszük.
 
Átlátszó repülőt fejleszt az Airbus:
https://index.hu/tech/2011/06/14/atlatszo_repulot_fejleszt_az_airbus/
 
Csupa olyan dolog fog történni a következő 100 évben, ami 20 éve teljes képtelenségnek tűnt.
Carrervenus 2018. 03. 10. 12:27
Előzmény: #21103  szarvasvadasz
#21104
Számomra ez képtelenség...
mint a múlt vasárnap esti 320 pipes rés...
szarvasvadasz
szarvasvadasz 2018. 03. 10. 11:58
Előzmény: #21102  kvnepper
#21103
Őszintén gratulálok, és az esetleges félreértések elkerülése érdekében komolyan mondom, ahogy ezt már korábban is mondtam.
 
Február 2 – 9 között ugyan volt egy rendkívül nagy ugrás az egyenlegedben (2,6 szoros növekedés 1 hét alatt), de ettől eltekintve ha valóban tartani tudod a jelenlegi 5% körüli napi hozamot, akkor a kereskedésedre adott decemberi hozamprognózisom helyett az alábbiak szerint változik az egyenleged:
május:    ~2 mFt
július:    ~10 mFt
szeptember: ~100 mFt
november: ~700 mFt
december: ~2 000 mFt fölött
 
Ha „csak” 4% körül alakul a napi átlag, akkor:
május:    ~1 mFt
július:    ~5 mFt
szeptember: ~20 mFt
november: ~100 mFt
december: ~200 mFt fölött
 
Ha nem roppansz össze a növekvő összeg súlya alatt (és a brokid is partner hozzá), akkor ezzel év végre valószínűleg világtörténelmet írsz, mert ilyet a retail devizapiacon éles számlával valószínűleg soha senki nem csinált még az ismert történelem során.
kvnepper
kvnepper 2018. 03. 10. 10:13
Előzmény: #21101  kozi723
#21102
Valóban, a teszt e heti eredménye számomra az , hogy a hetek teltével sem csökken a nyereség, sőt...azt látom mostanra kezdett beállni 1fix szintre. Azt gondolom a balansz mostanra érett be, a kereskedett méret, veszteségvágás és egyéb rendszer 1egyensúlyi szintben fixálódik.
A tervemben szerepeltetett 118000 számlaérték, amit 4.hónap végére terveztem, már régen a duplájánál jár, így a havi tervezetem iránt kétkedéssel viszonyulóknak jelzem, NEM VOLTAK azok a számok elérhetetlenek, legfeljebb hihetetlenek.
És orvosom sem látott , azóta sem.
kozi723
kozi723 2018. 03. 10. 09:22
Előzmény: #21100  kvnepper
#21101
gratulálok, továbbra is nagyon jól mész! hajrá :)

Topik gazda

markyy
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek