Topiknyitó: upgrayeddAKS 2017. 11. 09. 00:46

Ethereum, Ripple, Dash, etc.  

Szóval: altcoin-ok. (Lassan érdekesebb téma lesz, mint maga a Bitcoin.) :) Van is egy konkrét kérdésem... ismeritek-e ill. használtátok-e már ezt a walletet?    
 
https://www.myetherwallet.com/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2018. 01. 07. 00:35
Előzmény: #459  Törölt felhasználó
#460
Azért, mert egy tróger cég.
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 23:59
#459
Sziasztok!
Miért csak 1 napig enged kereskedi xrp-vel a plus500??
Előre is köszi a segítséget!!!
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 23:21
Előzmény: #456  Törölt felhasználó
#458
"Bitstamp-nál még figyelni kell arra, hogy nem mindegy, hogy milyen összeget utalsz be. Egy adott összeghatár felett járulékos KYC szabályok vannak, dokumentumokat kérnek arról, hogy honnan van a pénz, közjegyzővel hitelesitve, stb."
Mekkora ez az összeghatár,és ha több részletben utalom be akkor is ez a procedúra van?
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 23:14
Előzmény: #456  Törölt felhasználó
#457
Bocs, kiegészitésként: banki statement vagy közüzemi számla másolat is jó proof of residence-nek. Más: ha OTP-nél vezetsz számlát, akkor az utalásban a visszafelé irány biztosan nem fog működni, mivel az OTP tiltólistára tette a Bitstamp-et, vagyis pénzt nem fogsz tudni visszautalni.  A beutalást azt nem tudom, mert már nem használom az OTP-t. Saját tapasztalat szerint ez tavaly szeptembertől van igy.
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 23:09
Előzmény: #452  verto
#456
Útlevél fényképes oldalt elfogadják, PoR-ra pedig egy bank statement scan-t is elfogadnak, amin látszik a cimed.
Tanuljatok viszont a looser-ek (mint én) példájából:
Ha megvan az account és már lehet rá utalni, akkor ne egyből vegyetek, hanem gondolkodjatok, hogy mit csináltok. Trédelni akarsz, vagy befektetni? Milyen távon? Mi van, ha elveszted a beutalt pénzt? (Erre simán van esély, egy hack és annyi.). Én csak vettem mint egy hülye, természetesen a csúcson.
Ha mindenképpen venni akarnál valamit, akkor ne akkor vegyél, amikor már kereskedhetsz a platformon, hanem akkor, amikor reális hozam - kockázati arányt látsz egy crypto-n. Ha ezzel még nem találkoztál, akkor csak papiron kereskedj addig, amig át nem rágtad magadat néhány trading könyvön és már papiron is kerestél valamit.
Ha már kereskedtél nem crypto piacon, akkor is észnél kell lenni, mert ez a piac sok mindenben másképp működik. Pl. a hagyományos stop nem értelmezhető, mert olyan vola van, hogy a szokásosnál többszörösen nagyobb SL-t kell használni és ennek megfelelően kisebb pozi méretet. Nagyon kell figyelni a likviditásra is, mert néha nagyon ki tud száradni a könyv és csak jelentős slippage-vel tudsz kiszállni egy nagyobb poziból. A kötési költségekre is nagyon oda kell figyelni, forgalomfüggő sávos költségek vannak, 0.25%-tól lefelé irányonként.
Ha befektető vagy, akkor a fenti storno. Vegyél, mozgasd át saját tárcádra, ásd el a kulcsokat és vedd elő 5-10 év múlva. Ha szerencsés vagy, akkor 100-1000x hozamod lesz, ha nem, akkor 0. Én most belevettem néhány kisértékű coinba, tárcába ki és felejtés.
Bitstamp-nál még figyelni kell arra, hogy nem mindegy, hogy milyen összeget utalsz be. Egy adott összeghatár felett járulékos KYC szabályok vannak, dokumentumokat kérnek arról, hogy honnan van a pénz, közjegyzővel hitelesitve, stb. Ez több hetet vehet igénybe. Ezt kalkuláljátok bele. Sajnos nem tudom a pontos határt.
Sok sikert!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2018. 01. 06. 21:52
#454
Úgy látom, a részvényeknél is lesznek fennakadások :)   https://www.portfolio.hu/befektetes/igazi-felfordulas-jon-europaban-a-reszvenyek-70-at-erintheti-az-uj-korlatozas.272781.html
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2018. 01. 06. 21:27
#453
Szolgálati közlemény 1: töröltem pár nagyon off-topic ill. trollkodó hsz.-t, mert így is túl sok a hsz., amit át kell görgetni az embernek ahhoz, hogy érdemi diskurzust találjon...  Szolgálati közlemény 2: 22%-os EHO mellett nincs EHO plafon, de azt csak a NAV gondolja, hogy van jogalapjuk a 22%-os kulcsra a 14%-os helyett. Ez nem minősül adótanácsadásnak, de szerintem nem érdemes felülni a nekik, és aki akar, pereskedhet is velük, szerintem nagy valószínűséggel meg fogja nyerni, ha valóban függetlenek a bíróságok a maffiakurmánytól...
verto 2018. 01. 06. 21:00
Előzmény: #445  HoStrucc
#452
ID Document-nél be kell szkennelni a személyi két oldalát?
Vagy ez csak arra vonatkozik aki amerikai állampolgár?
És a
Proof of residence document-nél a lakcím kártyát?
________
________ 2018. 01. 06. 20:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#451
Kosztolányi azt mondta:
„Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”
HoStrucc 2018. 01. 06. 20:43
Törölt hozzászólás
#450
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 19:06
Törölt hozzászólás
#449
verto 2018. 01. 06. 18:41
#448
Ezen az oldalon kell regisztrálni?
https://www.bitstamp.net/account/register/
Valaki berakta ezt az oldalt:https://ripple.com/xrp/buy-xrp/ ez csak információs oldal, ami átvezet egy másik oldalra?
rodeki 2018. 01. 06. 16:01
Törölt hozzászólás
#447
HoStrucc 2018. 01. 06. 15:23
Törölt hozzászólás
#446
HoStrucc
HoStrucc 2018. 01. 06. 15:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#445
Validációra várok. Addig nem tudok semmit csinálni.
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 14:27
Előzmény: #441  Törölt felhasználó
#444
mire belekötnél nem 38 milliárd, hanem közel 39 milliárd
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 14:13
Törölt hozzászólás
#443
rodeki 2018. 01. 06. 14:10
Törölt hozzászólás
#442
Törölt felhasználó 2018. 01. 06. 13:58
Előzmény: #437  mereszZenesz
#441
vagy én vagyok tájékozatlan, van félre értettünk valamit.
https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/
itt azt tudom kiolvasni, hogy 100 milliárd az összes, most közel 38 milliárd van forgalomban és azt már olvastam variance barátomnál, hogy havonta dobnak a piacra 1 milliárdot. Tehát valahol most hentereg még vagy 62 milliárd a fiókban, pontosabban egy merevlemezen, arra várva, hogy valaki üssön egy entert.
Múltkor felvilágosítottak, hogy az átutalásoknál nem is használják a XRP-t, akkor viszont mi is ez?  Meg a decentalizálás csillaga  sem tündököl felette.
A tranzakciók szinte ingyenesek és 4 másodperc alatt lezajlanak és állítólag az ott nyereségként bezsebelt ripple-ket is visszarakják a fiókba.
Szerintem akik most talicskázzák bele a pénzt, még ennyit sem tudnak róla, csak a híreknek álcázott reklámok hatására szeretnék megszázszorozni pénzüket. Egyenlőre sikeresen.

Topik gazda

upgrayeddAKS
upgrayeddAKS
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek