Topiknyitó: kata311 2011. 06. 21. 09:15

ESTMÉDIA.HU  

íme az új topik

és kellő komolyságot az uraktól

(hi-hi..............:)))))))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oldrider 2011. 12. 12. 19:39
Előzmény: #11137  Törölt felhasználó
#11140
Hogy a kérdésedre válaszolni tudjak, ismernem kellene, hogy mikor és mennyiért vásároltad (na és az sem mellékes, hogy hány db nyomja a lelked).
oldrider 2011. 12. 12. 19:32
Előzmény: #11136  Törölt felhasználó
#11139
Nem Te állítottad, hogy nagy voltál a triplázással, hanem én. A lényegre tapintottál: a helyzet helyes felismerése a döntő! Tulajdonképpen ez sikerült és ettől voltál nagy és okos. Aki pedig akkor felismerte, hogy venni kell, de nem dobta a kellő időben, az még mindíg kiléphet veszteség nélkül, de ő már kevésbé volt nagy és okos.
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 19:04
Előzmény: #11137  Törölt felhasználó
#11138
MERT VENNI IS SZERETNÉK JÓ SOKAT!
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 19:03
Előzmény: #11135  oldrider
#11137
OKOSKA mond már meg légyi, te mindent tudsz előre hol adjam az Estet.......
KÖSZÖNÖM.
:)
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 18:49
Előzmény: #11135  oldrider
#11136
Nem! Nem voltam nagy azzal hogy tripláztam. Én ilyet nem állítottam. Volt vételi erő, több mint ami egy puffertől elvárható lenne. Ennek keretében vettem és jókor dobtam el. Ennyi. Ettől sem nagy, sem okos nem vagyok.

A MOL tipped jó volt, nem is vitattam ezt.

oldrider 2011. 12. 12. 18:32
Előzmény: #11134  Törölt felhasználó
#11135
Jól van: én elismerem, hogy nagy voltál, amikor tripláztál és azt is tudom, hogy régóta figyeled az Estet, közzéteszed meglátásaidat, de nem azzal a céllal, hogy bárkit is lebeszélj vagy beültess. Tudom azt is, mit kifogásolsz a kommunikációmban. Mentségemre szolgáljon, hogy a topikban uralkodó naívság néha már fáj. Ex, bronz, jobbos nem olyan bőbeszédűek, mint én, de felkészültek és amit írtak, az mindíg adatokkal alátámasztható volt. Ők nem a levegőbe beszéltek, mint néhány jóindulatú, de beragadt Esttulajdonos. Nem akarok a MOL dolgon sokat lovagolni, de amikor bejött a tippem úgy emlékszem olyasmit írtál, hogy ráéreztem ugyan, de ez tök mindegy, mert éppen úgy az is előfordulhatott volna, hogy nem jön be a javaslatom és nem emelkedik, hanem esik. Erre azt mondom, hogy ha Te nekem megírod az eheti nyerő lottószámokat, én azokat megjátszom és valóban bejön, akkor köszönetet mondok Neked - a tipp adójának - és nem azt kezdem firtatni és ragozni, hogy ez véletlen, mert az is előfordulhatott volna, hogy nem azokat a számokat húzzák ki.
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 17:46
Előzmény: #11131  oldrider
#11134
Ismét sikerült kifordítanod (pontosabban ferdítened) azt amit írtam. Próbálom győzködni magam hogy nem szándékosan. (bár elég nehéz)

Akkor fussunk neki ismét: Azzal nincs baj hogy másként vélekedsz , azzal sincs hogy a MOL árfolyam előírányzatod helyes volt.

Fölösleges most úgy tenned, sarkítanod, mintha ezt kifogásoltam volna. Nem ezt tettem, még akkor sem ha rajtad kívül jobbos sem volt képes értelmezni az írásomat.

Bár van akitől már megszoktam ennyi év után, hogy ha elmondom neki a véleményemet 6-szor, akkor is képes hetedszerre is az ellenkezőjét állítani rólam, csak azért mert jól hangzik. És most nem rád gondoltam Oldrider.
És köszi hogy nem sorolsz Est-fannak. Ettől még semmi bajom azzal, hogy ügyesen lehet kereskedni ezzel a papírral :)
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 17:32
Előzmény: #11108  oldrider
#11133
pontosan!
oldrider 2011. 12. 12. 17:31
Előzmény: #11131  oldrider
#11132
Elnézést kérek, ismét helyesbítenem kell önmagamat: aki MOL-t vett pénteken, az nem 3,5 hanem már 4,6 százalékot keresett (2 nap alatt).
Egyébként kiváló csülkös-bablevest fogok vacsorázni és utána ausztrál cabernet savignont iszom majd. Felénk az este csendes, az évszakhoz képest meleg az idő. A kutyám jól van, ha idegen megy el a házunk előtt azt megugatja. Mindenki cselekedjen az Est részvényeivel belátása szerint és ha bízik a cégben - a jó Istenre kérem, hogy - el ne kótyavetyélje a jelenlegi áron.
oldrider 2011. 12. 12. 17:14
Előzmény: #11129  Törölt felhasználó
#11131
Elfogadom amit írsz, elnézést kérek mindenkitől, ha megbántottam és az elmúlt napokban sértő módon kommunikáltam.
Én úgy láttam, hogy a MOL alulértékelt és figyelembe véve, hogy monopolhelyzetben van a térségben a járművek többségét hajtó üzemanyag ellátása szempontjából, emlkedést prognosztizálok. Ha valaki eladja az Estjét 200-on, úgy gondoltam nem jár rosszul, ha történetesen pl. MOL-t vesz. Csütörtökön írtam ezt. Az Est azóta esett majd 6 százalékot, a MOL pedig 3,5-öt emelkedett. De ennek ellenére megértettem, hogy aki Estfan, az az is marad mindhalálig (ezt nem rád értem).
oldrider 2011. 12. 12. 17:00
Előzmény: #11127  Törölt felhasználó
#11130
Most látom, hogy reagáltál a beírásomra, előbbi válaszom nem a feltételezett párhuzamra vonatkozatt. Ami a párhuzamot illeti möbiusz és köztem, az egyáltalán nem áll fenn, én felkészültségben tőle fényévekre le vagyok maradva. Mindemellett azt gondolom, hogy aki egy részvény kibocsátói adatait (cégbemutató; kereskedési adatok; pénzügyi adatok; részvényesek; cégvezetés; közzétételek; termékjellemzők) nyomonköveti, annak kell hogy legyen konkrét meglátása arról, hogy az adott napon a részvény tőzsdei ára merre fog elmozdulni. Ha ezt közkinccsé teszi, azt nemm úgy kell felfogbi, hogy megaszondó meg látnok stb.

Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 16:54
Előzmény: #11128  oldrider
#11129
Nézd! Tudja mindenki rólam, le is írtam, hogy kerestem a papírral szépen és speka felhúzást várok. Le is írtam (Kata is) hogy ettől függetlenül a cég vezetésének eddigi (néhány éves) tevékenységét elítélem.

De! Már bocs , de miért kellene nekem bárkit is bármiről is felvilágosítanom? Miért kellene megpróbálnom ráerőltetni bárkire is a véleményemet? Ez a különbség köztem és közted (meg még vagy 3-4 ember között) hogy én nem akarom hogy bárki is az én véleményem alapján kereskedjék. Nem akarom meggyőzni egyik topikolót sem semmiről. Ez nem az én, és nem a TE dolgod. Mindenki a maga szerencséjének és a maga pénzének a kovácsa.

Nem az a baj hogy más a véleményed, a baj az hogy téged bosszant ha másnak meg más a véleménye. 2 napja írod hogy te megmondtad, meg hogy MOL-t kellene venni, meg hogy itt ki mit vízionál. Na és akkor mi van? Ne törődj vele. Ez nem a te problémád. Annó valaki (Bronz, Jobbos vagy Ex) nem is tudom ki, simán megmondta hogy irány a pince. Vettem 159-163 körül és majdnem tripláztam a lóvém. Ha akkor rájuk hallgatok akkor most csórikám vagyok. De AKKOR ők úgy gondolták hogy az vagyok. Érted? Most meg már nem érdekli őket hogy tripláztam.
Szóval ne vállald fel ennek az ódiumát, mert bejöhet sokszor, de ha 1-2 alkalommal nem jön be, akkor hasonló mértékben tudsz ártani mint most "megvédeni".

Ezért mondom hogy próbáld meg elfogadni hogy másnak meg más a véleménye ( én is elfogadom a tiedet) és ez a tény ne bosszantson annyira, amennyire az elmúlt napok hozzászólásaiból kitűnik.
oldrider 2011. 12. 12. 16:36
Előzmény: #11120  Törölt felhasználó
#11128
Nézd! Te is tudod, hogy az utóbbi időben kizárólag csak a spekarallyk alkalmával lehetett keresni ezzel a részvénnyel. Van viszont itt a fórumon rengeteg szerencsétlen beragadt balek, akiket Neked - mint az Estet jól ismerő, rutinos tőzsdézőnek - illene felvilágosítanod a realitásról. E helyett hagyod, hogy illúziókba ringassák magukat és ostobaságokat írogassanak. Rébuszokban beszélsz, hogy lehet 159, de lehet 200 is. Ez olyan, mintha semmit nem mondtál volna. Én megengedem, hogy reménykedj, de tudom, hogy itt csak abban lehet jelenleg reménykedni, hogy az apportos leosztás előtt lesz még egyetlen spekulációs célú meghúzás. Te erre vársz és nem arra, amire eva..., lew, miszko stb.
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 16:27
Előzmény: #11126  oldrider
#11127
Javíts ki ha rosszul értelmezem a szavaidat, ez most egy párhuzam volt közted és Möbiusz között?

/mondjuk nehéz nem így értelmezni/
oldrider 2011. 12. 12. 16:23
Előzmény: #11121  Törölt felhasználó
#11126
Volt itt régebben a portfolión (na nem ebben a topikban) egy möbiusz felhasználónevű illető. Nem a kutyájáról mesélt, nem is főzési tanácsokat adott és még nem is a nyári üdöléséről tudósítgatott, hanem néhány nappal előtte megmondta, hogy mi fog történni a BÉT-en, melyik részvény fog emelkedni, illetve esni. Akik hittek neki és elfogadták a tanácsait sokat kerestek. Akiknek fingjuk nem volt a tőzsdéhez, elkezdték baszogatni, meg szekálni, hogy jövőbelátó, meg hasonlókkal. Megunta és nem írt többet. Kivonult a fórumról. Én sajnálom, mert azt olvasom szívesen, aki konkrétan megírja, hogy mit vegyek holnap, ha nyerni akarok. Aki lehet ez lesz, de az is lehet dumát lök, arra hallgatni nem lehet. Itt kockázatot kell vállalni és el kell tudni adni (ha kell) bukóval is. Persze ez egyes beragadtaknak annyira fájna, hogy inkább hisznek az illúzióikban, amelyre legjobb példa az Est 500 Ft-os árfolyama.
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 16:20
Előzmény: #11124  marslako2
#11125
ne járasd le maga még jobban
marslako2
marslako2 2011. 12. 12. 16:08
Előzmény: #11123  Törölt felhasználó
#11124
Nekem ne magyaráz azért mert te ide beragadtál attól vagy nagyokos?
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 16:06
Előzmény: #11122  marslako2
#11123
buta vagy
marslako2
marslako2 2011. 12. 12. 16:03
Előzmény: #11121  Törölt felhasználó
#11122
Halkabban mert medve is beragadt a médiába.
Törölt felhasználó 2011. 12. 12. 15:59
Előzmény: #11119  oldrider
#11121
eeegen de nem csak kontraindikátor vagy,
hanem jövőbelátó :)))))))))))))))))))

Topik gazda

kata311
kata311
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek