Topiknyitó: -pny 2017. 04. 08. 12:38

Elfogták a stockholmi merénylőt  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gambadoro 2017. 04. 08. 19:21
Előzmény: #57  BudFox
#60
ebből látszik, hogy a román cigókból hamarabb elegük lett mint a nem európai migrókból miért? segítek: a négerek olaszországban dolgoznak, az arabok szintén (kevés van), török alig, de mind dolgozik az oka igen egyszerű: nincs segély másik ok: míg a románok, albánok stb európai keleti söpredékkel tele a börtön, ez nem jellemző a muszlim hordákra feka van főleg nigériai mert az afrikai alvilágot ők irányítják de én soha nem hallottam, h szidnák a negrókat de még az arabokat sem igazán ellentétben a románokkal, albánokkal, ukránokkal semmi sem véletlen
gambadoro 2017. 04. 08. 19:18
Előzmény: #56  BudFox
#59
namost ha kihalásos, ami amúgy nem igaz, akkor vagy eleve mind töröké volt vagy az osztrákok adták el töröknek miért?
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 18:45
Előzmény: #48  gambadoro
#58
tudtam persze hogy Törökországból repülővel szállították a migránsokat Németországba..tán még most is szállítják ? nagy titok van itt..
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 18:44
Előzmény: #52  Phylaxa
#57
majd egyszer csak lesz olyan mint Olaszországban amikor kifüstöltek egy egész roma telepet. bedühődik a lakosság egyszer csak..aztán ez lesz vége... nem szeretném én se..de nem én lakok Svédországban, vagy migránstelep közelében szerencsére..
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 18:42
Előzmény: #48  gambadoro
#56
Naschmarkt -on kb. már csak egyét hús árús, egykét virág árús, meg tán 1-2 boltos osztrák.. Azért mert ugye kihalásos alapon jut valaki arra piacra be, osztrák meg már nem vállal ilyen "alja" munkát.
gambadoro 2017. 04. 08. 17:47
Előzmény: #53  gambadoro
#55
ja és tegyük hozzá irakot, líbiát, afganisztánt na így még viccesebb
gambadoro 2017. 04. 08. 17:46
Előzmény: #47  BudFox
#54
tényleg nem lesz ugyanaz most egy fényévre vagyunk a nyugattól, addigra ez duplázódik és remélem, rengeteg szögesdrót lesz + az összes magyar migrót hazazavarják, akik remélhetően megdöntik ezt a pirospozsgás kirekesztő rezsimet
gambadoro 2017. 04. 08. 17:44
Előzmény: #52  Phylaxa
#53
szóval: terrorizmus, ha egy szuverén országot az usa, európa és az oroszok bombáznak? hány ártatlan szír halt meg az usa, európa, orosz bombázásokban? hány szír hajtott végre terrorista támadásokat európában? a migránsok hány százaléka szír? hány migráns jön magyarországra? hány migránst hozott ide a kormány PÉNZÉRT? honnan tudod, hány terrorista vett a magyar KORMÁNYTÓL letelepedési kötvényt? menjél svédországba, ja nem fogsz tudni, nem baj, itt nyomathatod a propagandát a semmire köszönöm válaszaidat
Phylaxa 2017. 04. 08. 17:31
Előzmény: #47  BudFox
#52
"Európa 10-20 év múlva már sosem lesz ugyanaz ami most." Már ma sem az, mint 20 éve volt. Túl gyorsan eresztik rá a túlszaporodott, más törvények szerint élő muszlim világot. A svédek elkezdték szigorítani a törvényeiket, mert kezelhetetlen velük a mai valóság. De az EU belső határai is kialakulnak ismét. Nekem nem tetszik az irány amerre tartunk.
-pny 2017. 04. 08. 17:17
Törölt hozzászólás
#51
-pny 2017. 04. 08. 17:16
Törölt hozzászólás
#50
-pny 2017. 04. 08. 17:15
Törölt hozzászólás
#49
gambadoro 2017. 04. 08. 17:11
Előzmény: #47  BudFox
#48
postás gyerek migráns egyébként? az a helyzet, hogy míg a magyar migránst nem hívták, a törökökért mentek ki sztambulba és hozták őket, tudtad? metrót építeni pl. semmi közel az első vh-hoz a jugoszláv háborúban jött rengeteg jugó érdekes egyébként, azoknak nem adtak segélyt elárulom, miért nepper meg árus sok török és albán cigány: mert nem kapnak munkát, ez a helyzet ezért próbál ügyeskedni és sokkal jobb, mintha segélyen élne vagy csencselne hozzáteszem: az osztrák is lehetne árus akár a naschmarkt-on sem kötelező töröknek kiadni a standot, sőt, vásárolni sem kell náluk mégis, tele van osztrákkal: veszik a török kenyeret, kebabot stb. ennek mi az oka?
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 17:00
Előzmény: #43  Phylaxa
#47
Hát igen... voltatok kinnt például Bécsben ? piacon osztrák árúst már nem is látsz. 95 % -ban törökök vannak. Van egy itteni srác aki Bécsben postás. aztmondják Bécsnek egyik kerületét úgyhívják : Kis Törökország. persze sok török ausztriába még az első világháború idején jött hozzájuk. Autókereskedő nepper már szintén csak török és Szerb van. A szupermarektek előtt meg Afrikai négerek osztogatják az ottani metro újságot némi alamizsnáért. Európa 10-20 év múlva már sosem lesz ugyanaz ami most.
gambadoro 2017. 04. 08. 16:59
Előzmény: #36  Phylaxa
#46
mondom, ne hazudozz kirekesztő despota vagy hajtogatod a vízióidat a migránsokról miközben a migráns áradatot éppen az usa és európa okozta nem a szírek gondolták úgy, hogy márpedig szétlövik magukat aztán idejönnek a muszlim közösségek évtizedek óta európában vannak mégsem robbantgattak mi ennek az oka? mi az összefüggés a háborús menekültek és a robbantások között? párhuzamos társadalmak? értem ennek mi az oka? na jó, erre válaszolok: a kirekesztés, amit te is képviselsz az első generációsoknak eszük ágában nem volt elkülönülni, egyszerűen elkülönítették őket a társadalmak termelték ki a mostani szembenállást azon lehet vitatkozni, hogy burka vagy sem, az én véleményem az, hogy otthon azt csinál amit akar egyébként ne hordja dettó a kipa, ha már itt tartunk nincs radikalizálódás, ha nincs kirekesztés és ennek, mint írtam, semmi köze a határellenőrzéshez - migránshullámhoz de te ezt úgy látszik továbbra sem érted
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 16:57
Előzmény: #44  Kvasztics_Fedor
#45
:-) engem csak egyszer figyelmeztettek...valamikor még 2008 -ban, valami miatt...azóta sem :-) még vagyunk 10 -en kb. ilyen régen regisztrált nicknévvel..lassan mi leszünk a portfolio dojenjei :D
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2017. 04. 08. 16:36
Előzmény: #42  BudFox
#44
Legalább 3 néven irkál, de kaphatsz 20 minuszt is a klónnevei segítségével.
Phylaxa 2017. 04. 08. 16:26
Előzmény: #39  BudFox
#43
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy akinek nem sikerül, vagy nem is akar akar beilleszkedni. De mindenképpen kell egy olyan környezet, ami más mint az adott társadalomé. Ez pedig a párhuzamos társadalom, saját törvényekkel, az őslakosság között. Kőkemény tény.
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 16:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#42
Akkor ennek véletlenül volt munkája...meg a korábbi Francia merénylőnek is volt munkája...de ezek az emberek valami miatt kiábrándulnak Európából és lángba akarják borítani egyből. nem jól van ez igy... keresztények nem viselkednek igy - legalábbis nem ilyen arányban. ennek akkor is az lesz a vége amit leírtam : tömeges megfigyelése a gyanús elemeknek. Ehhez majd módosítanak jó sok törvényt, hogy meg lehessen figyelni törvényesen mindenkit.. szép világ jön :-((( tisztára mint a "Közellenség" vagy a "Mások élete" c. filmben. mikor mindenkit megfigyeltek. vagy amikor a Stasi megfigyelt szinte egy egész országot. OFF láttam megint moderáltak ? írták hogy bejelentkeztél egyből egy másik nincknéven ? miért..hány nickneved van most itt a fórumon ? :-)
-pny 2017. 04. 08. 16:15
Törölt hozzászólás
#41

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek