Topiknyitó: -pny 2017. 04. 08. 12:38

Elfogták a stockholmi merénylőt  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-pny 2017. 04. 08. 16:14
Törölt hozzászólás
#40
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 16:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#39
Európában most már elég sok arab él akik már itt születtek. Tudnának dolgozni, és beilleszkedni, de láthatóan nem sikerül nekik. - legalábbis elég sokaknak nem sikerül. Ha ide akarnak jönni akkor fogadják el az Európai szokásokat és éljenek a szerint. Nálam dolgozik egy mosogató néni..az Ő lánya él Svédországban és óvónőként dolgozik. a férjének is van rendes munkája. Kb. fél év alatt beilleszkedtek. Érdekes módon mindig azokkal van a baj, azok lesznek terroristák akik nem dolgoznak, vagy nem tudnak beilleszkedni, a lusta - nemtörődöm emberekkel. Már ne kell sok hogy elege legyen ebből egész Európának és radikális lépések jöjjenek - megfigyelni az egész , beilleszkedni nem tudó népeket, embereket. ami persze vezethet bárhová is...lehet pár évtized múlva Európai polgárháború közepén találjuk magunkat.
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2017. 04. 08. 16:11
Előzmény: #37  BudFox
#38
Valamiféle végleges megoldást kellene kitalálni a terrormigráns hordák beözönlése ellen.
BudFox
BudFox 2017. 04. 08. 16:06
Előzmény: #8  Phylaxa
#37
Eddig az összes terrortámadás elkövetőjéről azt közölte az ottani hatóság hogy : "Ismertük és figyletük, de nem tartottuk elég veszélyesnek hogy lecsukjuk...bla..bla bla.." Ennek előbb utóbb az lesz a következménye hogy a titkosszolgálatok figyelni fognak minden egyes mozznatot az interneten például...hacsak megnéz valaki egy szélsőséges videót, már figyelő listára kerül, és meg fogják figyelni minden percben. Ha csak leír valami gyanús dolgot valahol, máris figyelni fogják minden percben.. És bizonyos számú gyanús dolog után, még azleőtt hogy elkövetne bármit is, elég lesz hogy kitoloncolják az országból ,vagy lecsukják jó hosszú időre. Figyeljétek meg hogy 5-10 éven belül ez lesz. Mert máshogy hogyan lehetne ilyen terror cselekményeket megakasztani ?
Phylaxa 2017. 04. 08. 15:49
Előzmény: #35  gambadoro
#36
Nézd annyi biztos, hogy te össze-vissza hazudozol. Ezzel nincs mit kezdeni, mert ha valaki elolvassa a hozzászólásaidat, akkor nyilvánvalóan érthetetlen, hogy miről beszélsz és hogyan jön az adott párbeszédhez. Én tartom amit mindig is állítottam, az ami eddig ment, az vezet a határellenőrzések szigorításához és a szavazók szélsőségek felé tolódásához. Ezt láthatod. Minél inkább propagálod a káoszt, annál inkább tolod te magad is ebbe az irányba a dolgokat. Szíriáról nem tudtam eddig sem nyilatkozni, mert nem tudom és nem is értem, hogy mi folyik ott. Tehát ezután sem fogok. Ebben nem tudok neked támadási felületet adni. Az pedig, hogy nekem az amerikai, orosz, svéd, német, angol, keresztény, zsidó, muszlim, buddhista, cigány, aborigin vagy netántán magyar barátaim mit csinálnak, háááát a fene tudja. Nekik is van magánéletük. Abban biztos vagyok, hogy semmi rosszat. Tehát te róluk tuti, hogy nem tudsz írni. :)
gambadoro 2017. 04. 08. 15:33
Előzmény: #34  Phylaxa
#35
talán tagadod? ezt nyomatod hónapok óta vasfüggönyt akarsz fóbiáidat projektálod folyamatosan ne hazudj hazudni bűn de ok: akkor jöhetnek a háborúban megnyomorított szírek ugye? az usa és orosz bombázás terrorista cselekmény ugye? több tízezer ártatlan halott vs robbantások
Phylaxa 2017. 04. 08. 15:30
Előzmény: #33  gambadoro
#34
"azért hazudsz, mert összemosod a szétbombázott szíreket az iszlám állammal". Pofon egyszerű a dolog: Másold be! 33 hozzászólás volt ez előtt. Nincs nehéz dolgod. :)
gambadoro 2017. 04. 08. 15:27
Előzmény: #32  Phylaxa
#33
azért hazudsz, mert összemosod a szétbombázott szíreket az iszlám állammal tehát: ha az orsz haverjaid, vagy az amerikaiak a szír lakosságot bombázzák, az terrorizmus? ezért miért nem szólalsz fel? hány ártatlan embert öltek meg eddig szíriában? érdekel
Phylaxa 2017. 04. 08. 15:09
Előzmény: #31  gambadoro
#32
Annyi, hogy ugyanezt írtam, mert ezt közölték a sajtótájékoztatón. Te egy kicsit később másoltad be. Ki hazudik? :) Szerintem te, ugyanis senki sem hazudik, mindenki ugyanazt mondja, de te azt állítod, hogy valaki hazudik. :)
gambadoro 2017. 04. 08. 15:05
Előzmény: #29  Phylaxa
#31
annyi a probléma, hogy hazudsz, semmi más A man arrested on suspicion of terrorism offenses after the Stockholm truck attack is from the central Asian republic of Uzbekistan and was known to intelligence services, Swedish authorities said.Suspicions about the arrested man have strengthened during the course of the investigation, Dan Eliasson, chief of the Swedish Police told a press briefing Saturday.
Phylaxa 2017. 04. 08. 15:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#30
Logikusnak tűnik, de az időtávot nem tudod megállapítani belőle.
Phylaxa 2017. 04. 08. 15:02
Előzmény: #23  gambadoro
#29
Nem tudom mi köze van, te tetted fel a kérdést, biztosan meg is tudod válaszolni. :) Nem értem mi a problémád. Az, hogy lehetséges az, mely szerint terroristák érkeznek a menekültekkel és migránsokkal? Az, hogy a már itt élő menekültekből vagy migránsokból lesznek terroristák? Vagy az, hogy a első, második vagy harmadik generációs leszármazottaikból? Melyik a problémás neked?
-pny 2017. 04. 08. 15:00
Törölt hozzászólás
#28
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2017. 04. 08. 14:59
Előzmény: #24  gambadoro
#27
Nekem nincs főnököm, de igazad van, a terrormigráns hordákat ki kell rekeszteni.
Phylaxa 2017. 04. 08. 14:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#26
Akkor a hír állítja, amit valaki leírt. Az biztos, hogy nem az illetékes szervek. Ők csak annyit állítanak hogy ismerték, de marginális figura volt. Korrekt? :)
Kvasztics_Fedor
Kvasztics_Fedor 2017. 04. 08. 14:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#25
Reméljük a legjobbakat ;)
gambadoro 2017. 04. 08. 14:56
Előzmény: #20  Kvasztics_Fedor
#24
nincsenek terrormigránsok ez a vízió te elmédben és a főnöködében él ja, az könnyen lehet mert a magadfajták kirekesztenek
gambadoro 2017. 04. 08. 14:55
Előzmény: #14  Phylaxa
#23
és mi köze ehhez annak, hogy szétbombázták a szerencsétlen szíreket? meséld el nagyon érdekel ha az oroszok, az usa vagy bárki egy szuverén államban bombáz, az mi? ez is érdekelne furcsa értékítéleted van, nem nevezném humánusnak szelektálsz és kirekesztesz féligazságokat kiabálsz a józan emberek annyit állítanak, hogy a háborús menekültek nem terroristák ha nem lenne migrációs hullám az arab állam akkor is ezt csinálná európában semmi de semmi köze a migrációnak ehhez több millió kiábrándult muszlim él európában ezeket radikalizálják ismerni kéne a havasalföldi történelmet: az első generációs törökök és a harmadik generációsok közötti különbséget, vagy ugyanez a maghreb országokból bevittek tekintetében és utána hőbörögni
-pny 2017. 04. 08. 14:55
Törölt hozzászólás
#22
-pny 2017. 04. 08. 14:53
Törölt hozzászólás
#21

Topik gazda

-pny
-pny
3 4 2

aktív fórumozók


friss hírek További hírek