Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Shareholder 2021. 08. 20. 10:59
Előzmény: #45416  olognol
#45420
Én is olvastam ilyeneket, gyógyszer formájában is tesztelik már a hírek szerint de majd akkor hiszem el, ha piacra kerül és nem akarják letolni az oltásokat az ember torkán. Annyit hazudtak már a COVID kapcsán a politikusok, újságírók, szakértők, orvosok, hogy az ilyen újságcikkeket már egyszerűen nem tudom komolyan venni. Az őssejtből fognövesztést is ígérgetik vagy 20 éve, azóta mindig a következő évre datálták a megjenését a piacon de mai napig nem tudok olyan fogorvosi rendelőt, ahol a kihúzott fog helyén új, természetes fogat tudnának növeszteni, implantátumot használnak mindenhol, pedig tele vannak a tudományos portálok azzal, hogy emberek, állatok állkapcsában már növesztettek fogat, megvan a technológia és a küszöbön áll a bevezetése.
szieszta 2021. 08. 20. 10:51
Előzmény: #45417  exley
#45419

Egy biztos, az állatorvos, ahova  a kutyáimat hordom, sokkal közvetlenebb és emberségesebb, mint a legtöbb "emberorvos". Egy orvos, szinte mindenhez ért, műt, olt, kezel. Nálunk az állatorvosnak van röntgenje is, meg kis laborja, ahol mindent  ki tud analizálni. Engem 20 helyre küldenek és legalább 10 nap, hogy legyen valami eredmény. Aztán indulhat  a kísérletezgetés.
Az egyik ismerősöm felesége is orvos,  aki besegít egy magánklinikán  is. Azt panaszkodja, hogy igaz ott kevesebb a beteg, de az fárasztja ki, hogy ott jópofizni kell, magyarázni is és türelmesnek lenni. Egyszóval a pénzéért ki kell nyalni neki. Ebbe fárad el.
Aztán visszamegy az államiba, ahol kipihenheti magát, ahol a páciensnek kell türelmesnek lennie, jópofiznia és nem árt egy kis figyelmesség sem.
Elvégre :
Eredet [páciens latin: patiens (türelmes) patior (tűr, elszenved)]
Shareholder 2021. 08. 20. 10:45
Előzmény: #45415  Shareholder
#45418
Eddig mosolyogtam azokon, akik azt jövendölték, hogy biológiai terroristának fogják bélyegezni azokat, akik nem veszik fel az oltást és szankcionálni fogják őket, most már bármit el tudok képzelni. Nem oltattad be magad? Oltakozzál! Ha már egyszer beoltattad magad, tedd meg még egyszer. Ha már kétszer beoltattad magad, akkor oltasd be magad harmadszor is. Hiába hazudták azt, hogy nem lesz kötelező, az lesz. Aki ennek ellenére sem teszi, amit mondanak, kiszorul minden szolgáltatásból, lassan munkát sem tud vállalni. Sidney-ben most hosszabbították meg a lockdown-t, aki kimegy, azonnal letartóztatják, azoknak akik tüntetnének a kormány döntése ellen, azt tanácsolták, hogy a közösségi média felületein nyilvánítsák ki a nemtetszésüket, ha ennek ellenére kimennek tüntetni, a katonaság közbelép. A legtöbb ausztrál hírcsatorna pedig kikapcsolta a kommentszekciót a youtube-on. RIP Democracy.
exley 2021. 08. 20. 10:34
Előzmény: #45410  szieszta
#45417
1987-ben az orvosok ott tolongtak az Mdf-ben a politikai hatalomért:) Annyi pénzt adott nekik Antall, hogy mai napig nem tudták elkölteni..pusztaiék...stb aztán jött az utód köpcös molla na az aztán teli tömte őket úgy, hogy alig bírják...az sarlatánságot magas szintre emelték, kivétel a tarumatólógia, a többi kuruszlás..na meg az a covid millárdost csinál jó néhány orvosból akinek a lánya Dubajban a lölöékkel:) Az egész a kapzsi narancs üzlete:)
Shareholder 2021. 08. 20. 10:28
#45415
OGYÉI főigazgató:
"A negyedik hullám a küszöbön áll, senki sem gondolhatja, hogy Hegyeshalomnál megáll majd a vírus, így erre fel kell készülnünk. A legjobb felkészülés pedig az oltás! Aki még nem oltatta be magát egyáltalán, mindenképpen tegye meg, ne a többi ember józanságára és felelősségérzetére bazírozzon, hanem maga is viselkedjen felelősségteljesen, és menjen el az oltásért! Aki pedig felelősségteljesen gondolkodott és már beoltatta magát, ő is mérlegelje a harmadik oltás felvételét"
https://index.hu/belfold/2021/08/20/szentivanyi-matyas-harmadik-oltas-ogyei-koronavirus-jarvany-pandemia-covid-19-egeszsegugy/
olognol 2021. 08. 20. 10:25
Előzmény: #45409  sztanil
#45414
Nekem fáj ha oltott vagy  oltatlan, bárki az intenzívre kerül mert sajnálom én sem szeretnék odakerülni ha nem muszály
szieszta 2021. 08. 20. 10:20
Előzmény: #45408  Törölt felhasználó
#45413
Ez érdekes, nekem nekem is van ismerősöm, aki kétszer kapta el. Ez fél éven belül történt, szinte teljesen azonos lefolyás. A kettő között 4x teszteltette magát és negatív lett, aztán ismét pozitív. Ráadásul akkor még nem volt delta variáns.
tomi23
tomi23 2021. 08. 20. 10:19
Előzmény: #45410  szieszta
#45412
jó írás. ismerős a szitu :) 
olognol 2021. 08. 20. 10:17
Előzmény: #45407  csendben
#45411
Paturbány nem kussol, kikezelték invermectinnel, most szervezte napokban az oltásellenes orvosi konferenciát
szieszta 2021. 08. 20. 10:15
Előzmény: #45406  vigkrisz
#45410

Én azt nem tudom, kinek van igaza, az is elképzelhető, hogy legjobb mindent ráfogni a covidra.
Én azt gondoltam, hogy az orvostudomány már máshol tart, de itt még sok  a találgatás.
Mikor tanácsot kértem, hogy antibiotikumot szedek és mennem kellene oltatni magam, senki nem adott egy normális választ. A felelősség az enyém.
Igaz, más betegségnél is ez van, van egy protokoll, amit követnek és ennyi. Az orvos semmit nem mond, sokszor az az érzésem, hogy nincs is képben és csak alibi, amit csinál. Próbáljuk meg ezt a gyógyszert, aztán azt. Csak csak valamelyik beválik. Aztán meg vannak sértődve, ha valaki az internetről tájékozódik és rákérdez valamire.
:-) Egyszer egy orvos hívta  a vízvezeték szerelőt, hogy csőrepedés van. A szerelő mondta, hogy kérjen időpontot, majd mikor kiment, egy kis kenderkócot bedobott a vízbe, és mondta. Ha holnapra nem lesz jobb, majd hívjon.  :-)   Ismerős???
sztanil 2021. 08. 20. 10:08
Előzmény: #45407  csendben
#45409

Arról nem is beszélve, hogy több ember is volt itt, aki azt mondogatta, hogy ez a covid csak arra veszélyes, aki egészségtelenül él, de mivel ő sportol, meg szedi a D-vitamint, neki semmi baja nem lehet. De azért beoltatta magát, mert nagy volt a nyomás a család meg a kormány részéről. És aztán a következő hullám alatt is veri majd a mellét, hogy a sport miatt nem betegszik meg, miközben a szervezetében ott dolgoznak a vakcina által kiváltott antitestek.
Aki nem hisz a vírusban vagy az oltásban, az ne oltassa be magát. Ragaszkodjon az elveihez, menjen a hozzá hasonlókkal tüntetni, a Darwin-díjat meg majd az örököseinek adja át a köztársasági elnök.
A nyájimmunitást úgyis elengedhetjük, úgy tűnik, hogy a delta terjedését az oltás sem állítja meg, de nekem nem fáj, ha az intenzív osztály azokkal lesz tele, akik nem oltatták magukat.
Törölt felhasználó 2021. 08. 20. 10:02
#45408
az augusztus 20-i rendezvények mentesülnek a koronavírus-járvány miatt érvényben lévő korlátozások alól.ez bizonyitja végérvényesen hogy nincs itt semmi csak hazugságpropaganda és ezt ugy irom hogy kétszer kaptam el ezt a valamit,
csendben 2021. 08. 20. 09:58
Előzmény: #45402  JamesT
#45407
A covid veszélyeségét lebecsülő,oltás ellenesek csak addíg és csak addíg roppant meggyőződésesek,amíg bele nem futnak a covidba. Abban a szent pillanatban,ahofy ez beköveztkezik,rögtön megváltozik a véleményük. Ilyen volt a Magyarok Világszervezetének vezetője is. Mág világtalálkozót is szervezett,hogy hangot adjon a tiltakozásának. Egy hónap műlva benyalta a virnyát.Azóta kussol,pedíg a minimum az lett volna,hogy kiáll a Magyarok Világszervezet elé és elmondja,hogy tévedett..... De,hogy Nálad magadjunk: ki és mikor adott Neked arra vonatkozólag egy "cetlit",hogy: 1, Te nem fogod elkapni a covidot;2, Nem fogysz belebetegedni;3, Nem lesznek postcovid tüneteid;4, Nem fogsz belehalni.... Szerintem ilyen csetlid sincs.... Javíts ki,ha tévedek! Azt csak csendben jegyzem meg,hogy roppant könnyű úgy tagadni a covid veszélyeségét,hogy tudod,ha benyalod,akkor ott lesz azt a leszólt eü.,amely -mi sem természetesebb!- kimos a bajból.... Komoly, felelősságtudatos szemlélet....
vigkrisz 2021. 08. 20. 09:49
Előzmény: #45404  szieszta
#45406
a fórumtársak szerint ez nem számít, mert nem haltak meg, ergo csak végig szaladt rajtuk egy gyenge nátha, a többit meg beképzelik maguknak
szieszta 2021. 08. 20. 09:26
Előzmény: #45403  JamesT
#45405

Számomra ez nem egyértelmű. Akkor be lett ellene oltva a baba?
Mert  ha be, akkor miért gondolod, hogy egy kupac himlős gyerektől elkapja?  Éppen ezért van a védőoltás, az olyan, mintha már átesett volna rajta.
Ráadásul a bárányhimlőnél állítólag örökös védelmet biztosít, ahogy az átesetteknek is.
szieszta 2021. 08. 20. 09:20
Előzmény: #45398  vigkrisz
#45404

Tegnap voltam orvosnál, hihetetlen tömeg. A doktor mondja, hogy ő már nem is tudja mi van, főleg  a volt covidosok ülnek ott. Akinek eddig is volt baja, az felerősödött, de nagyon sokan soha nem látott panaszokkal jönnek. Például egy hölgynek a hajhagymái fájnak, de többszöröződtek a mozgásszervi panaszok.
A legtöbbnél maradt a fáradékonyság, légzőszervi problémák. Olyanoknál is, ahol csak a teszt volt pozitív, de tüneteik minimálisak voltak.
Állítólag ezek a vérrögökkel vannak összefüggésben, aki megfordul a belgyógyásznál, már írja is  a vérhígítót.
Idegrendszeri gondok is vannak, csak azt általában az illető nem veszi észre, vagy nem tudatosítja.
A doktor mellett lévő nővérke a "hol van a" szindrómában szenved, semmit nem talál , pedig korábban az agya mint a számítógép. Ez is lehet vérrögprobléma.
Őt nagyon megkínozta a betegség, többször is volt oxigénhiányos eszméletvesztése.
JamesT 2021. 08. 20. 09:10
#45403
Nem tudom köztetek járt így valaki de ujabb oltás pl bárányhimlő elleni oltás gyerekeknek.
Úgy voltam vele mind átestünk rajta gyermekkorban lekell tudni felnőtt korban fiú gyermeknél sokkal rosszabb ha előjön. 
Feleségem hetekig győzködte a gyerekorvos beadatta. 
Ment a félelem keltés ma már ez olyan magas lázzal kellemetlen tünetekkel jár, hogy jobb megelőzni úgy a biztos ne legyen már ilyen kellemetlenség szegény babának stb.
Nem is tudtuk egy kupac himlős gyerek mellé téve se áttolni rajta óvodás korszakában. Majd most újabb kockázat felnőtt korában ha kijön rajta majd kérhetünk tőle elnézést pocsék szövődményeket okoz elég nagy eséllyel.
JamesT 2021. 08. 20. 09:03
Előzmény: #45401  csendben
#45402
Ez abból adódik, hogy ma már vakcina hívők es nem hívők vannak ujabb szinten osztották meg a társadalmunkat. 
Hidd el ha bármire adnának nekem egy cetlit ha bárki csak egy pici felelősséget vállalna a beadott oltásért cserébe komolyabban venném de így ez csak egy nagy kamu marad.
csendben 2021. 08. 20. 08:54
Előzmény: #45400  JamesT
#45401
"Ezt remélem nem gondolod komolyan...
Elhiszem hogy hiszel ezekben látom abból amiket írsz,": pont ezt akartam írni Neked! :-)

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek