Topiknyitó: Portfolio 2018. 11. 15. 12:14

A kormány bejelentette: felülvizsgálják az utolsó LTP-rohamot  

Ugrás a cikkhez
Varga Mihály az atv.hu-nak adott interjújában többek között arról beszélt, hogy az LTP-k állami támogatásának megszüntetése elõtti nagy rohamban spekulatív volt az igénybevétel és a hozamvadász szempontok érvényesültek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
elemes
elemes 2018. 11. 15. 13:25
Előzmény: #2  signal2
#7
a jogbiztonságot kéred számon EZEN a kormányon...?
.
hány éves vagy, királyfi? (királylány)
elemes
elemes 2018. 11. 15. 13:25
#6
ez az elmélet -  a gyakorlatban kormány itt a szekérrúd rossz végén áll, hiszen a szerződő felek (a megtakarító nép és a megtakarítást kezelő LTP) egyaránt abban volt érdekelt, hogy a szerződés dátuma a hatálybalépés előtti nap legyen. a kormány képviselője nem volt jelen a szerződéskötésnél.
peter_s 2018. 11. 15. 13:18
Előzmény: #2  signal2
#5
Túl sokat vársz tőlük. Ezek komcsik, érdekli is őket a tisztességes jogszabályalkotás meg az emberek problémái. Hason csúszva a rendszert kell szolgálniuk, és van az a pénz, amiért ezt meg is teszik.   
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2018. 11. 15. 12:57
Előzmény: #3  Bekre_Pal
#4
Én speciel a "kedves" jelzővel sem értenék egyet, de tudom, hogy mindkettő csak udvariassági szófordulat volt :)  Amit írtál, az meg poén, azt is tudom :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2018. 11. 15. 12:20
Előzmény: #2  signal2
#3
A tisztelettel kivételével egyetértek.
signal2
signal2 2018. 11. 15. 12:14
Előzmény: #1  portfolio
#2
Kedves Varga és Gulyás Urak! Ami itt nem volt tisztességes, az a jogszabályalkotás. Többek között a meglévő ügyfeleknek nem hagytak semmilyen időt annak megfontolására, hogy meg akarják-e hosszabbítani a szerződésüket vagy sem, nem hagytak elég időt arra, hogy a szolgáltatók új terméket dolgozzanak ki, stb. Nem kicsi pofa kell ahhoz, hogy ebben a szituációban más tisztességtelenségét feltételezik. Fejétől bűzlik a hal. Tisztelettel

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek