Topiknyitó: Alilou3 2017. 10. 05. 15:57

A Jobbik beszüntetéséről beszélnek a köztévében  

Mirkóczki Ádám Jobbik-szóvívő közleményben reagált az M1-en elhangzottakra. "A Fidesz fékevesztett hatalmi tébolyában, maradék gátlását is elveszítve, Európában példátlan módon, az ellenzék legerősebb pártjának, a Jobbik betiltásának lehetőségét is belengette" - írta. "Aljas támadásaihoz ezúttal a közpénzekkel kitömött, a CÖF-höz hasonló álcivil Alapjogokért Központot hívta segítségül...Egyértelmű, hogy a Németh Szilárd-Molnár Zsolttal fémjelzett fideszes látszatviták révén tartja lélegeztetőgépen a szatellitellenzékét, míg az egyetlen tényleges kihívóját, a Jobbikot, diktatórikus eszközökkel támadja, '50-es évek óta nem alkalmazott koncepciós eljárásokat indít ellene" - közölte.
http://index.hu/belfold/2017/10/05/a_jobbik_beszunteteserol_beszelnek_a_kozteveben/
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
zajec
zajec 2017. 12. 15. 19:42
Előzmény: #633  elemes
#640
azzal kezdtem. usa elnökének jár a tisztelet.... függetlenül attól épp hogy hivják.. sztem nem a nézőknek szól...
lehet kétbitessé csupaszitani a dolgokat.. fekete fehérre.. de akkor nem tudod leirni a piros rózsát..
nyilván vannak eladási módszerek marketing fogások.. de sztem sokkal összetettebb a dolog..
egyik dk-s legény mondta..talán juhász.. a dk egy termék és ő el fogja adni.. de hát még magát sem tudja eladni.. a hörcsögömet nem biznám egy ilyen kufárlelkű vigécre..
piacgazdaság van.. szabadon eldöntheted melyik termék kell neked.. gyerekes gondolat ha azt mondod itt van az érték de a gaz orbán nem engedi piacra..miközben 3emberes demonstráció élőben megy a médiában.. több a sajtós mint a demonstráló..
A másik pedig ott a szép és becsületes ellenzék..ők miért nem karolják fel a kincseket?
zajec
zajec 2017. 12. 15. 19:27
Előzmény: #632  _Bekre_Pal_
#639
nem bonyi..fújja a magét.állandóan előtrbe tólja a képét.. nem érdekli más véleménye..ha nem értesz egyet akkor kirekesztő homofób fasiszta antiszemita náci vagy
HPeter76
HPeter76 2017. 12. 15. 19:05
Előzmény: #637  wjani
#638
 Annyira nem igaz>>>> megmondom,hogy,miért kérjenek FÜGGETLEN MEGÁLLAPÍTÁST!!((na ezen a ponton hallgatás)) Tudják ott a jobbikos szinpatizánsok is egy naggy ÁTVERÉS  az egész!!
               -ELLENJEGYZÉS MI ERRE NEM IS GONDOLTUNK!! ::)))
KÁR EZZEL FESZÍTENI!!!
             
wjani 2017. 12. 15. 18:37
#637
"A dokumentumokból kiderül, hogy Publimont a 978 plakáthelyét bruttó 124,2 millióért, az Euro Publicity pedig 41 plakáthelyét 5,2 millió forintért adott el.
 Azaz a párt 129,4 millióért szerezhetett meg 1019 plakáthelyet.A két szerződés alapján idén szeptember 28-ig a Jobbiknak csak 27,5 millió forintot kellett kifizetnie, a fennmaradó 101,9 milliót csak a választások után, 2018. május 31-ig.
A szerződésben az olvasható, hogyAmennyiben Vevő bármelyik vételárrész megfizetésével 8 (nyolc) napon túli késedelembe esik, úgy Eladó jogosult a jelen adásvételi szerződéstől, a Vevőhöz címzett egyoldalú írásbeli nyilatkozattal elállni, mely elállásról szóló nyilatkozat közlése a jelen szerződést felbontja, és a reklámberendezések tulajdonjoga minden további jogcselekmény nélkül visszaszáll az Eladóra.
Ez azt jelenti, hogy ha május végéig nem fizetik ki a 101,9 milliót, akkor a reklámfelületek újra Simicskához kerülnek.
 Így a Jobbik 27,5 millióért hirdethet több mint ezer plakáthelyen, azaz plakátonként 27 ezret fizet: egy hónapra lebontva ez 3200-3300 forint.
Eközben ezen cégek óriásplakátjainak havi listaárai 114 ezer és 317 ezer forint között mozognak."
sanka 2017. 12. 15. 17:39
Előzmény: #635  Peterbond
#636
Agymosottak ezt nem értik, szerintük még nem volt ilyen jó kormányunk.
Peterbond 2017. 12. 15. 17:27
#635

Uraim csak jelzés-ként mutatnám hogy milyen az amikor egy sajtó független és kritikus!
https://index.hu/belfold/2017/12/15/jobbik_simicska_plakatszerzodes_publimont/
Ez a cikk az amúgy Simicska Lajos tulajdonában lévő INDEXcikke a jobbikról. Csak Egy cikket másoljanak kérem a Pesti Srácok, Magyar Idők, Állami tévék, Ripost, TV2, Origo és társaiktól amiben fele ennyi kellemetlen kérdést tesznek fel a Fidesznek és mutatják be a Fidesz kérdéses tetteit. Ezért imádom mikor Liberális sajtóznak fideszesék és mondják, hogy azért kell ez a méádia túlsúly és hogy a köztévé azért ilyen elfogult. ( nem mellesleg Indexen lehet olvasni bőven MSZP és más krtikát és piszkos ügyek bemutatását )
elemes
elemes 2017. 12. 15. 08:52
Előzmény: #627  zajec
#634

melyik kormány tett legtöbbet Mo-ért és emberekért

.
szerintem írtam már ilyen listát, nyilván szubjektív, de most csak neked, a legjobbak:
.
1. antall 90-92
2. bajnai 09-10
3. orbán 98-01
4. horn 95-96
.
innentől kurva nagy szünet, mert az ártalmas kormányok listáját nem raknám közvetlenül a jótevők mögé szóval a legszarabbaktól indulva kb:
.
1. orbán 14-17
2. megyó+gyurcsány 02-06
3. horn 94-95
4. orbán 10-14
.
nyilván szubjektív a rangsor, mert az, hogy a rövid távon hasznos / káros lépéseket és a hosszú távon hasznos / káros lépéseket ki hogyan rangsorolja, az egyéni időperspektíva kérdése is, én ugye az életkoromból kifolyólag már a rendszerváltás folyamatát is megfigyelhettem, és persze azóta is sokat tanultam, szóval van egy pár dolog, amit utólag átértékeltem -- az szdsz 1990 utáni politikáját ma már például kifejezetten kártékonynak tartom.
elemes
elemes 2017. 12. 15. 08:40
Előzmény: #624  zajec
#633
1. az öltöny nem trumplinak jár, hanem az amerikai tévénézőnek, aki felhorkanna ha slampos újságírót látna a kamerák előtt az elegáns elnökkel beszélni, és ezért a főnöke ki is rúgná az újságírót. ameddig néztem tévét (jó régen) a sajtómunkások nálunk is kiöltöztek mielőtt megragadták a mikrofont amit a nagyember arcába tolnak. és nem rágóztak. évek óta nem nézek napi szinten tévét (havonta egy-két neten nézhető híradórészletet amit barátaim megosztanak velem), ez nem reprezentatív, de most is elegánsak és nem rágóznak.
.
2. a hangulatfestő szavakat lehámozva arról, amit írtál -- a politikus a GYÁRTÓ és az ELADÓ. az ő politikai programja a TERMÉK. a választópolgárok a VÁSÁRLÓK, a sajtó pedig a KIRAKAT. nagyjából ez a szabadversenyes kapitalizmus leképezése a politikai versengés piacára.
.
kapitalista szemmel:
Ha a termék silány VAGY az eladó pökhendi, akkor a vásárlók elfordulnak tőle.
Azt várnánk, hogy a gyártó újragondolja -- vagy a terméket, vagy ha a termék jó, akkor azt, hogy mégse kéne pökhendinek lennie.
.
Nade mi van, ha a termék silány, vagy az eladó pökhendi (vagy mint jelen esetben: mindkettő), de a gyártó nem akarja javítani a terméket, a gőgjéhez is ragaszkodik, ezért  inkább megakadályozza, hogy más termékek a piacra jussanak, mert retteg az összehasonlítástól? Fikázza azokat a vevőket, akiknek nem ízlik a portékája? Függöny mögé rakja a kirakatnak azt a részét, ahol a versenytársak portékái vannak?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 15. 06:48
Előzmény: #624  zajec
#632
A sikeres fejlődés receptje dióhéjban:
Szépen öltözött újságíró 
Semmi neoliberális 
Semmi megkérdőjelezés.
Az elegáns viselet és a tekintélyelvű vezérkövetés szerintem könnyen fog menni, én azt szeretném tudni, hogy  hogyan kell a neoliberálist felismerni, nehogy összekeverjem egy sima liberálissal.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2017. 12. 15. 06:43
Előzmény: #629  sanka
#631
Mindig vannak ilyen vicces értesülések az ilyen rendszerekben. Moszkvában a nyolcvanas években mesélte apámnak egy nő hogy Párizsban a franciák sorban állnak a ladáért meg áruhiánnyal küzdenek, ne mondja már apám hogy nem így van. Emlékszem, tizenéves voltam és rém fura volt számomra hogy hogy hihet valaki ennyire vakon ennyire baromságot.
sanka 2017. 12. 15. 06:16
Előzmény: #627  zajec
#630
Én is kérdeznék tőled, melyik kormány fürdott annyi pénzben mint most a fidesz?!
sanka 2017. 12. 15. 02:54
Előzmény: #626  zajec
#629
Troll duma!!
gambadoro 2017. 12. 15. 01:09
Előzmény: #626  zajec
#628
persze h visszajött
itt kap 800 ezret + a jatt
mi a problem?
zajec
zajec 2017. 12. 15. 00:25
Előzmény: #617  elemes
#627
csak kérdezek valamit.. melyik kormány tett legtöbbet Mo-ért és emberekért?
zajec
zajec 2017. 12. 15. 00:24
Előzmény: #617  elemes
#626
nézz nagyban.. a jobbik nem sok pénzzel gazdáskodik hivatalosan.. ha most kellene befizetniük a jogos birságot..lehúzhatnák a redőnyt..
B hir..simicskával peren kivül megegyeztek..54mrd-ot megkap az elvégzett munkáért.. 
túlgondolod.. a nagyon okos és szabadságszerető  diplomás nem orbán miatt megy el..hanem mert van rá lehetősége.. és ha kiért..és már nem túrista.. akkor rájön miyen az élet..
körzeti orvosom mondta..őő..itt.. soha..végleg kimegy israelbe orvosnak... 1év múlva visszajött.. lógott füle farka.. ráköszöntem.visszajött doktorúr.. elsietett..
zajec
zajec 2017. 12. 15. 00:14
Előzmény: #623  Peterbond
#625
Angliában ha a munkáspárt kerül hatalomra..akkor annyi a kérdés..a költségvetés 5%-a a munkavállalók irányába megy el..ha a konzervativok..akkor adókedvezmény a vállalatoknak..
zajec
zajec 2017. 12. 15. 00:11
Előzmény: #617  elemes
#624
itt is több dolog van.. a tisztelet hiánya.. nézd meg hogy fogadják trumpit... minden újságiró öltönyben nyakkendőben..egyrészt mert újságját képviseli..másrészt pedig usa elnökét magát a posztot kell tisztelje.. felállva fogadják..majd az elnök dönt leülhtnek.. ha nálunk lenne akkor mit mondanának...
nézd meg nálunk..a nagyon neoliberáis kispöcs majd szét folyik..rágózik.. és bohócnak öltözik... tiszteletlen..motyog.. jelzi gazdáinak őőő már nagyon nagy "szabadságharcos.".kiáll az övéiért.. de ez minden "fronton" igy van.. nézd meg nyomorult HVG-t.. HVG Figyelő nálam alap.. most vicc..
A neoliberál "értelmiség" és érdekcsoportja magára ölti a szabadsághrcos jelmezét.. és kiáll "érted" mert te félsz és baromként húzod orbán igáját..de ő majd megmondja neked mi  jó..te nem vagy elég felnőtt ehhez..ez egy szdsz-es attitűd..  már ott tartanak korlátozni kellene kik szavazhatnak.. mert az iskolázatlanok és nyugdijasok nem tudják mi a tét.. mi az érték...
A neoliberálisok nem liberálisok..mert közük nincs a liberalizmushoz.. nincs mások véleményének- személyének- jogainak a tiszteletben tartása..
napról napra  egy lépéssel előrébb lépnek  rombolják a hagyományt a szokásokat.. teszik nevetségessé a morális épitőköveket.. minden megkérdőjelezhető..minden határt át lehet lépni..
Peterbond 2017. 12. 14. 23:57
Előzmény: #614  zajec
#623

"Egy normális ellenzék elkészit egy költségvetést..amiben beirja hol van a fedezete az igérgetésének.. "
Ezt utoljára az MDF tette meg. Az 5%-ot is alig érték el. A népnek NEM ez kell sajna. Pedig ez volna a nomális. Én már örülnék egy olyan pártnak aki tudja hogy az embereknek mit kell igérni de tudja is hogy meddig mehet el.
zajec
zajec 2017. 12. 14. 23:56
Előzmény: #616  _Bekre_Pal_
#622
egy ember többszáz helyen trollkodhat..sok a frusztrált ember..akiknek az új élet esélyét adja a net.. mert a valódi élete szart sem ér.... rombolni könnyebb mint épiteni..
zajec
zajec 2017. 12. 14. 23:54
Előzmény: #616  _Bekre_Pal_
#621
ezt irtam korábban...az emberek kényszerithetik ki a változást. amig a fujj fujj hajrá megy..ameddig meg lehet osztani az embereket..ameddig ennyire túlpolitizáltak az emberek.. ameddig önfelmentésre használják addig ez van..
A hatalom megszerzésének és megtartásának évezredes hagyományai és módszerei vannak 

Topik gazda

Alilou3
4 5 1

aktív fórumozók