Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 03. 18. 17:15

10 perc felfüggesztés. Vagy mégsem???  

a pflax topikból:
kb egy hónapja tettem szóvá én is, akkor nem volt meg a 10 perc a fotinál, és a globusnál sem.
Ma sem volt meg a pflaxnál és az émásznál sem.
Egis, borsó szerdán 10 perc volt.
Valaki azt írta, hogy az online rendszerek (eq, bc, ebr, cd ...) automatikusan 10 percre felfüggesztenek, de a brókerek az mmtsben belenyúlhatnak felfügg esetén is, a belátásuktól függ. (esetleg "fegyelmi" vétség, mit tom én, de náluk megvan a lehetőség).
Érdekeln e engem is, hogy akkor hogy is van ez?! Mert hogy pl pflaxba már raktam volna be reggel 725-re a vételt, de nekem nem engedte a rendszer. Erre látom, hogy egy muksó 3 perc múlva már köt is. Mondjuk nem ment 800 alá, de akkor is zavaró, ráadásul ezek szerint egyesek egyenlőbbek, és az egész felfüggesztésesdi értelmét veszti.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pFModi-1fsz-bsszakrvaanyjat2 2021. 01. 29. 06:46
Törölt hozzászólás
#8
Törölt felhasználó 2005. 03. 23. 14:04
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
elnéztem, nem figyeltem, stornó
megvolt
Törölt felhasználó 2005. 03. 23. 14:00
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
már megint nem bírtak 10 percre a kezükre ülni.
az esettanulmány újabb fejezete
Törölt felhasználó 2005. 03. 21. 14:18
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
egyetértek, érdemes lenne kezdeményezni a teljes adattovábbítást.
a brekik szerintem teljes könyvet látnak, anélkül azért kibírnám, max 10 is bőven elég lenne, de a cégeket nagy örömmel venném a kötéslistán. Majd megpróbálunk valamit. Hátha.
Törölt felhasználó 2005. 03. 21. 14:14
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Lau.
Mintha valahol azt olvastam volna, hogy a brókerek 30-as mélységig kapnak vételi és eladási könyvet.Ha tényleg így van(persze nekem általában a 5-ös is elég)akkor itt is előnyük van a nagy felhúzásoknál, és borításoknál, mert látják, hogy hol van az a szint ami valószínüleg megfogja.
Törölt felhasználó 2005. 03. 21. 11:56
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#3
Kedves Laurion,
Kicsit off leszek. Írod:
".. akkor is zavaró, ráadásul ezek szerint egyesek egyenlőbbek, és az egész felfüggesztésesdi értelmét veszti."
Ez sajnos így van. Vicc, hogy a brókereknek mekkora információs és egyéb előnyük van az ügyfelekkel szemben. Szvsz teljesen etikátlan módon. Ha tudsz tegyél ellene! Biztos lenne ebben jónéhány támogató is. (1 biztosan)
Zseton 2005. 03. 21. 11:43
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
Szia Lau!
.
Kérdéseiddel szerintem érdemes egyből a BÉT-hez fordulnod.
S ha már arra jársz, kérdezd meg tőlük azt is, mikor szándékoznak az abnormális árlépésköz aránytalanságokon változtatni. Hogy ne mondjam esetleg érvénybe léptethetnének - a BUX-kosármeghatározá shoz hasonló - korrekten lefektetett árlépésköz meghatározó szabályrendszert, ill. döntési mechanizmust.
Csak egy példa: OTP árlépésköz -6500-as árfolyamnál 1 Ft (0,015%), Rába árlépésköz 720-as árfolyamnál - 5 Ft (0,7%) a kettő közt 46-szoros a szorzó, és akkor még nem is a legextrémebb példát mondtam.

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek