Benyújtották: jöhet a szocilás közműszolgáltatás
2013. február 19. | 14:12
Szociális közműszolgáltatásról szóló törvénymódosító javaslatot nyújtott be a Fidesz két képviselője, a rezsicsökkentési munkabizottságot vezető Németh Szilárd és Zsigó Róbert. A módosító-csomag elsősorban az elosztótársaságok feladatkörét bővíti, mindezt úgy, hogy a többletfeladatokhoz és kötelezettségek nem rendel elismerhető költségeket - olvasható a Parlament honlapján.
HAMAROSAN jön a szociális melegvízszolgáltatás is miskolcon :))
lézerjani nyitja majd meg az állami csapokat :o)))
1/ Decemberi munkavállalói kifizetésből vont le a cég több szja-t nála. Hibáztak.
2/ Aztán kiderült, hogy ez hiba, első verzió erre az volt, hogy Ő a bevallásban kérje vissza.
3/ Aztán a cég a NAVtől azt kapta válaszként, hogy nem, a cég fizesse ki neki a szja többlet levonást. A cég meg rendezi a APEh.
Ez tényleg így megy de éven belül, nem azon túl.
Helyzet mivel már neki visszautalták a téves decemberi szja levonást és megkapta az új 2012es bevalláshoz az összesítőt, innentől kezdve a dolog a cégre tartozik.
Ha lenne pénzed holnap mit vennél max. befektetési idő 1 hónap?