Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 03. 13. 12:52

Ha lenne pénzed holnap mit vennél max. befektetési idő 1 hónap?  

Várom minden nagytudású befektető javaslatát.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:11
Előzmény: #168119  -bubu-
#168120
kecsegtető
de miből fúrnak tovább?
matolcsy szagot érzek ))))
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:08
Előzmény: #168117  higins79
#168119
Bokorovics Balázs: A rendkívüli tájékoztatásokban bejelentette a cég, hogy a Lazarus Zrt. befektetési szolgáltatói kényszerértékesítés alatt zártak le határidős pozíciókat és adtak el PannErgy részvényeket. Kényszerértékesítés lehetősége és feltétele továbbra is fennáll a Lazarus tulajdonában álló teljes részvény és vételi határidős pozícióra, mintegy 2,6 millió db PannErgy részvényre

ezt a pár darabot még megvárjuk akkor amit kinyírnak :o))
higins79 2013. 02. 19. 14:06
Előzmény: #168117  higins79
#168118
míg
higins79 2013. 02. 19. 14:06
Előzmény: #168111  -bubu-
#168117
mig a Lazarus helyzete nem javul vagy nem oldódik meg re:csőd..kényszer likvidálások addig csak skalp:) utána mindent be kell tolni:)
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:04
Előzmény: #168114  sly36
#168116
nem tud kiszökni se, de Albertnek sikerült :))

Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:03
Előzmény: #168113  sly36
#168115
épp néztem
remek!
sly36
sly36 2013. 02. 19. 14:01
Előzmény: #168111  -bubu-
#168114
minden 400! után minden 200!, mondaná Koi, ha kiengednék eltávra :-)))
sly36
sly36 2013. 02. 19. 13:59
Előzmény: #168112  Törölt felhasználó
#168113
appeninesnek is szép a könyve
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:58
Előzmény: #168111  -bubu-
#168112
fecó gondolom lesi )
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 13:51
Előzmény: #168103  sly36
#168111
erzsike az elfekvőbe került végleg?

már az alsó limitről is kiálltam mára :)
exmnbs1 2013. 02. 19. 13:37
Előzmény: #168109  Törölt felhasználó
#168110
klassz, hitelezhette a cég adóbefizetéseit?
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:34
Előzmény: #168106  exmnbs1
#168109
Cég fizette ki.
eleször az volt, hogy neki kell visszaigényelnie a bevallásban, de aztán a telefonáltak neki a cégtől és kifizették, a cég rendezi az adóhatósággal.
NAV mondta ezt, bár a cég szerint ezt éven túl nem így kéne.
Ez már nem érdekli a havert, pénze meg van.

exmnbs1 2013. 02. 19. 13:33
Előzmény: #168100  sly36
#168108
félreértetted
a LLazarus vonul csődvédelembe
vaj a bef szolgáltatókon kívül kiknek tartozhat???
a pancsy felé van adóssága?
apocca
apocca 2013. 02. 19. 13:30
Előzmény: #168088  -bubu-
#168107
hasonlított:)
exmnbs1 2013. 02. 19. 13:30
Előzmény: #168086  Törölt felhasználó
#168106
azt hogy csinálta?
febr 15 előtt nincs visszafizetés
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:29
Előzmény: #168104  Törölt felhasználó
#168105
gyorsan lefúrták az erzsikét
sanyi is remeg
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:20
Előzmény: #168103  sly36
#168104
azt sokszor írtam hogy nem az volt
csak haveri mutyi..
de annyira odavoltak érte a topikban
ki lesz a következő cs.a.? ))
sly36
sly36 2013. 02. 19. 13:16
Előzmény: #168101  Törölt felhasználó
#168103
Egy g..i bróker csak ez is.
Szépen srv.-ztek előtte.
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:16
Előzmény: #168101  Törölt felhasználó
#168102
az erzsikét lefúrják rendesen
daxlo meg baktat szépen fel
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 13:11
Előzmény: #168100  sly36
#168101
unéz ki az lesz
és a sanyi is nyomás alá kerülhet

Topik gazda

koldus
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek