Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 03. 13. 12:52

Ha lenne pénzed holnap mit vennél max. befektetési idő 1 hónap?  

Várom minden nagytudású befektető javaslatát.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:55
Előzmény: #168135  sly36
#168140
nekem nem jött mail :o)

persze ha nem küldtél akkor érthető :)
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:54
Előzmény: #168053  higins79
#168139
3,2 a gáz!!! merre tovább? csütörtökig fel utána meg le ???? 3,3 mehtne
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:52
Előzmény: #168137  Törölt felhasználó
#168138
inkább felfele
de még vakaródzok egyet rajta )
link
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:50
Előzmény: #168129  Törölt felhasználó
#168137
Nem felfelé kellene mennie.
1,326? Vagy esetleg utána 1,311?
:))
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:46
Előzmény: #168135  sly36
#168136
köszönöm
sly36
sly36 2013. 02. 19. 14:43
Előzmény: #168132  Törölt felhasználó
#168135
küldtem egy kályhás mailt a freemail-esedre
apocca
apocca 2013. 02. 19. 14:39
Előzmény: #168126  -bubu-
#168134
Hiába a jobbos kormányok a szoc érzékenyek, a balosak meg a nagytőkések:):)
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:31
Előzmény: #168130  -bubu-
#168133
csakis :D
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:29
Előzmény: #168130  -bubu-
#168132
13:49 | Hamarosan jelent a MOL - Mit várnak az elemzők?
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 02. 19. 14:26
Előzmény: #168122  -bubu-
#168131
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:25
Előzmény: #168127  Törölt felhasználó
#168130
osztalék után olcsóbb akkor érdemesebb, :))

de csak akkor ha nem a profitra utazol, hanem csak részese akarsz lenni egy remek vállalatnak :)
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:25
Előzmény: #168126  -bubu-
#168129
eurusd h4 érdekes
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:23
Előzmény: #168127  Törölt felhasználó
#168128
És megvolt Giziben a 3.21!!!
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:22
Előzmény: #168126  -bubu-
#168127
mondja csak, vennék olcsón telekomot osztalék előtt! :))
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:21
Előzmény: #168125  Törölt felhasználó
#168126
Benyújtották: jöhet a szocilás közműszolgáltatás
2013. február 19. | 14:12


Szociális közműszolgáltatásról szóló törvénymódosító javaslatot nyújtott be a Fidesz két képviselője, a rezsicsökkentési munkabizottságot vezető Németh Szilárd és Zsigó Róbert. A módosító-csomag elsősorban az elosztótársaságok feladatkörét bővíti, mindezt úgy, hogy a többletfeladatokhoz és kötelezettségek nem rendel elismerhető költségeket - olvasható a Parlament honlapján.

HAMAROSAN jön a szociális melegvízszolgáltatás is miskolcon :))

lézerjani nyitja majd meg az állami csapokat :o)))

Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:19
Előzmény: #168123  -bubu-
#168125
nem is emelkedett idén
nem shortolnám albert ))
Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:18
Előzmény: #168110  exmnbs1
#168124
1/ Decemberi munkavállalói kifizetésből vont le a cég több szja-t nála. Hibáztak.
2/ Aztán kiderült, hogy ez hiba, első verzió erre az volt, hogy Ő a bevallásban kérje vissza.
3/ Aztán a cég a NAVtől azt kapta válaszként, hogy nem, a cég fizesse ki neki a szja többlet levonást. A cég meg rendezi a APEh.
Ez tényleg így megy de éven belül, nem azon túl.
Helyzet mivel már neki visszautalták a téves decemberi szja levonást és megkapta az új 2012es bevalláshoz az összesítőt, innentől kezdve a dolog a cégre tartozik.

-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:16
Előzmény: #168121  Törölt felhasználó
#168123
de hova megy ?? talán a tölcsér tetejéhez :)
-bubu-
-bubu- 2013. 02. 19. 14:16
Előzmény: #168120  Törölt felhasználó
#168122
lézerjani üzeni: a melegvíz az államé :o)))

Törölt felhasználó 2013. 02. 19. 14:13
Előzmény: #168119  -bubu-
#168121
daxlo még mindig megy ))

Topik gazda

koldus
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek