Topiknyitó: matgab 2007. 08. 06. 13:02

Hova tűntek a német, az osztrák és brit turisták Magyarországról?  

Ha már mi is el akarunk innen menni, akkor miért csodálkozunk, hogy a többiek sem akarnak idejönni?



Mindenhol õrült közlekedõk, mocsok , szemét, lenyúlós szolgáltatók, primitív emberek, európai árak, tengerpart sehol, hegyek sehol, szélsőséges időjárás...



Én is inkább Mallorcára, Dominikára, vagy akár Dalmáciába megyek/mennék...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 18:29
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
konki, én vagyok némi hatással DLPH-ra?
hmmmm...... majd gondolkodom rajta a kedvedért, hogy ezt hogy érted :)

Ami azt illeti, én nem szólok bele az ő dolgába, felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy mit talál helyesnek, vagy helytelennek. Nomeg, miért szólnék bele? A Ti ügyetek, rendezzétek le egymás között, nem vagytok már ovisok :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 10:00
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#79
mary_m

Tudod, én így születtem és azóta csak fejlődök.:)
Mellesleg úgy tudom, te vagy némi hatással DLPH-ra. Lécci beszélj vele, hogy maradjon a lelkisegély szolgálatnál és ne tartsa állampolgári kötelességének a politikai topicok azon célból történő folyamatos figyelését, mikor írok be valamit, hogy azonmód ordenáré módon ledöngölhessen.
Én tegnap sem bántottam és már hetek óta nem szólok hozzá, ő azonban ezt figyelmen kívül hagyja és folyton belém köt.

A segítségedet előre is köszönöm!

Üdv:
tokos. 2007. 08. 07. 08:44
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#78
Én kétszer voltam Prágában, és annak ellenére, hogy gyönyörű városnak tarom, a pontok többsége szerintem nem stimmel,

pl. a közlekedéls nem volt jobb, a szuvenírboltok nem voltak olcsók, a szállás drága volt.

taxiban nem ültem, az idegenvezetésről sincs tapasztalatom.

Mondjuk kétségtelenül nem vágtak át az étteremben, de a borravalót automatikusan beleszámolták, tán 10, vagy 15% volt. Az egyik kocsmában meg tán adó nélküli árak voltak kiírva, aztán mikor fizettünk, csak lestünk, hogy mennyi is az annyi.
Aztán lehet, hogy csak átvágtak.

Na mindegy, nem ragozom, Prága gyönyörű, bár távolról este Bp szebb, közelről már nagyon látszik, hogy Prágát rendberakták, vagy legalábbis vigyáztak rá.
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 08:31
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#77
Visszakanyarodva az eredeti témához:: hogy hová tűntek ?

Azok a tengerentúli (US, Jap) túristák akiknek van egy kis lé a zsebükben, és egy kis ész a fejükben, valamint közép európába vágynak, messze elkerülik Budapestet. Elmennek pl. Prágába.
Ahol :
1. Gyönyörűen rendbehozott épületeket láthatnak.

2. Olcsón közlekedhetnek. A taxis nem fogja átverni a fejüket.

3. Beülhetnek kiváló barnasört inni a Hradzsin és a Károly híd közé kevesebb mint 1 eur-ért

4. Nem vágják át őket, és nem számláznak duplán.

5. A szuvenírboltban olcsón vesz ízléses ajándékot. (Nem 300 %-os haszonkulccsal dolgoznak mint Bp-en)

6. Az idegenvezető nem vesz fel pofátlanul a vásárlásod után jutalékot. (30 %-ot)

7. Lehet közlekedni. Annak ellenére, hogy óriási a nyüzsgés a városban, főleg főszezonban.

8. A szállásra sem megy rá inge gatyája

8. Szívesen látják őket, ezért visszavágynak.
tokos. 2007. 08. 07. 08:31
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Köszi,

Nem mondom, hogy nem hallottam ilyeneket tucatjával, de azért azt remélem nem gondolod, hogy úgy megyek ki, hogy nem nézem meg, mi van előttem???

Mint írtam, előzésnél marha óvatos vagyok, ez vonatkozik a leállósávra is, bár ott a főnököm nem tud velem szembe jönni, de azért világos, hogy lehet más akadály.

Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 08:07
Előzmény: #51  tokos.
#75
tokos
Hogy milyen kárt okozol a leállósávban történő előzéssel?
link
link
link
link
és még sorolhatnám...

Gratulálok.
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 05:00
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
mindenki alszik?
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 01:52
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#73
konki, alapból vagy ilyen okos?

mióta vagy te DLPH-nak a nyuszómuszója? Úgy tudom nem igazán kedvelitek egymást vica versa. :)
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 00:46
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
ja, so, so
Törölt felhasználó 2007. 08. 07. 00:34
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Hova tűntek a német, az osztrák és brit turisták Magyarországról?

:o)))

Még szegényedő és terhelt véleménye hiányzik.
Olyan jó itt lenni köztetek. Ha én britt lennék, akkor is itt akarnék lenni a topikban.
Törölt felhasználó 2007. 08. 06. 23:32
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
Felesleges. Nem olyan nagy Szfehérvár.
Majd beszélünk.

Törölt felhasználó 2007. 08. 06. 23:24
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Gyere fel skype-ra lécci lécci lécci!

A te kis nyuszómuszód
Törölt felhasználó 2007. 08. 06. 23:05
Előzmény: #67  Törölt felhasználó
#68
Már régóta. Te viszont altatod a jónépet rendesen , ahogy illik egy magadfajtától.
Köcsög? Amíg nem mondom rád hogy seggarcú, tán maradj illedelmes.
Törölt felhasználó 2007. 08. 06. 22:58
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
Felébredtél köcsög?
Törölt felhasználó 2007. 08. 06. 22:43
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#66
Haver, amióta hagyom a baromságaidat szabadon írnod, egyre jobban elszalad veled a ló.

Fogd vissza magad koma, nem te vagy itt az egyetlen , akinek van némi sütnivalója. Mondtam cimbi ,kevés vagy. Hozzám.

Hülyeséget írtál. Nem kicsit. Reggeltől estig nyomod az interneten a sódert, de állítólag családod van, ügyvéd, vagy, és munkád is van.

Na ja. Ez . És még te nevezel itt másokat bértopicolónak? Van bőr a képeden.

Nincs itt öreg harcos semmilyen bezzeg. A bezzeg egy feltételezés, legalábbis ebben az összefüggésben azzá tetted.

Holott csak a valóság van, amire nagyívben köpsz. És a múlt , mely valóság volt. Arra még nagyobbat köpsz.

A katonaságot idekeverni? Koma... de gyenge vagy. ÉN VOLTAM katona. Te is?:
És gerinces maradtam.Nincs összefüggés. Semmilyen.

Jobb alul katt. Csak bátran.
Törölt felhasználó 2007. 08. 06. 22:34
Előzmény: #64  Knight Tyris
#65
jegenye

Én írtam hülyeséget haver?
Mi volt benne a hülyeség?
Hogy szeretem a hazámat és nem vágyom máshová?
Hogy megpróbálok alkalmazkodni mindahhoz ami körülvesz és mindenkihez, aki körülvesz? Jónéhány idiótát is beleértve, akik forradalommal kívánnák megoldani a nemzet nagy kérdéseit?
Hogy nem azt nézem, hogy bezzeg a szlovákoknál 19% az adó, hogy bezzeg a németeknél meg az osztrákoknál milyen szép a környezet, mennyire európaibban nálunk?
Hogy bezzeg nyugaton még a nap is később nyugszik... meg ilyesmi.
Bezzeg.
Bezzeg ha nem ez a kormány lenne, hanem az a kormány, akkor milyen jó lenne nekünk. Máris nyugatabbra lennénk.
Szóval ezért hülyeség amit írtam?
Nem szeretem a bezzeg embereket. Valszeg nem voltak katonák. A katonaság aztán megtanít alkalmazkodni. Ott a hülyeség foka hőmérővel már nem is volt mérhető. Vagy megszoksz vagy ... na nem megszöksz, hanem öngyilkos leszel. Ez volt az alternatíva.
Én szerettem élni. Ma is szeretek.
Írni pedig nem pénzért, hanem dühből írok. Veled ellentétben.
Knight Tyris 2007. 08. 06. 21:37
Előzmény: #61  tokos.
#64
:o) ááááá tudatában sem voltam, hogy eddig életveszélyben voltam nap mint nap. :o) :o) :o)
Knight Tyris 2007. 08. 06. 21:35
Előzmény: #62  tokos.
#63
Pénznyelőnek, nála láttam számozást.
tokos. 2007. 08. 06. 21:30
Előzmény: #60  Knight Tyris
#62
Ezt kinek írtad?
tokos. 2007. 08. 06. 21:29
Előzmény: #59  Knight Tyris
#61
Annál durvábbat el se tudok képzelni, hogy valaki az információs szupersztádán ne kösse be az övét :-).

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek