Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 01. 14. 18:09

Lelkisegély  

Ha bárkinek bármikor bármennyi veszteséget sikerül az itteni hozzászólásokkal elkerülnie, akkor érdemes volt megnyitni. Felelős hozzászólások érdemben segítséget nyújthatnak.



De pozíció felvételére vagy zárására ne bíztassunk senkit. Én nem fogom tenni.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 21:45
Előzmény: #559  Törölt felhasználó
#560
Barátaim a Molban. A türelem nagy erény. Most lehet gyakorolni, akinek kevésbé megy.
A Gardéniámmal én is veszek néhány nagyobb leckét úgy látom :))
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 21:38
Előzmény: #558  Törölt felhasználó
#559
Koi ez itt a nosztalgiahullám, az idősek otthona esti magazinműsora csak itt, ebben a topicban:)
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:52
Előzmény: #556  Törölt felhasználó
#558
valaki összefoglalná nekem röviden hogy miröl írtok ???mert nincs kedvem visszaolvasni! :)
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:51
Előzmény: #556  Törölt felhasználó
#557
ahogy a tőzsdetanárom, Zakár tanárúr mondaná: "Az már az őskor, a tözsdén a jelennel és a jövővel érdemes foglalkozni" Majd óra végén mindig azzal ment ki a termeből, hogy : "Menjetek haza, és keressétek könnyesre magatokat!"
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:49
Előzmény: #553  Törölt felhasználó
#556
Akkor azért volt a Nasdaq is ami 5000 felett volt 200-300-as Pi/E-jű papperekkel.
(a Syni is 4500 volt, és az Antenna 16ezréről ne is beszéljünk, meg a Matyiról amit külföldi nagyok is vettek mint a cukrot 2500-nál is)
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:47
Előzmény: #553  Törölt felhasználó
#555
Így utólag elég mókás sztori, de aki 6000-en vett az lehet, hogy most nem röhög......
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:47
Előzmény: #553  Törölt felhasználó
#554
látom jól el beszélgettek itt
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:45
Előzmény: #552  Törölt felhasználó
#553
Ja, és az összes broki vételre ajánlotta. Mindegy. Rég volt, tán igaz sem volt....
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:43
Előzmény: #551  Törölt felhasználó
#552
Csak ötletparádé volt, de még ez sem a saját agyszüleményem.
Emlékszem láttam személyesen a sok lelkes befektetőt, akik a Graphisoft 6000-es bevezetésekor nem akartak lemaradni semmi jóról.
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:38
Előzmény: #550  Törölt felhasználó
#551
Véletlenül nem Te vagy a Bét legnagyobb spekije?...... :-)

A Felsőlimites topikok sem írnak ekkora simliről.... Tőzsdés pályafutásod előtt nem ültél gazdasági bűncselekményekért??? ;-)
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:30
Előzmény: #549  Törölt felhasználó
#550
Jó ötlet.
Aztán bevezetjük a BÉT-re 13 000 ft-os áron, majd amikor 2 hónap alatt leesik 200-ra, szépen a következő 5 évben bespájzoljunk 150 körül, végül kijövünk valami gigahírrel, mindegy hogy igaz vagy sem.

Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 20:11
Előzmény: #548  Törölt felhasználó
#549
Szia!

Hétfőn van az utolsó vizsgám, miután az megvan hívom Károlyt.
Köszi a ricsi-s hozzászólást, végig kell gondolnom még ezt a pappert... de valószínű tartom

Asszonykám Környezetmérnök, ha gondolod összedobhatunk egy hulladék kezelő céget, oszt irány a BÉT.......... :))))
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 19:47
Előzmény: #547  Törölt felhasználó
#548
Szia Bnetzgu!
Az uszósapka megvan ez jó, telefonálni ne felejts el, aztán még tán mi is összefutunk ott...:)

A Richert még egy depressziós napon megküldhetik, de 37 alatt és körül személy szerint be fogok szállni. Ez biztos.Ebben a véleményem is benne van. A többi kiderül.

A Gardénia kiruccanásom hozadéka még megvan, ma nem én öntöttem. Ha eladom is, apránként fogom nem borítok.
Ha meg nem megy fel, nem baj. Eláll.

Mínuszban shortolni DT veszélyes szerintem, mert ha meg fordul, realizáltad a vesztőt. Nem marad örökké 40 alatt. Ez biztos. Bank, gyógyszer, biztosítás. Ezek napjaink menő üzletágai. A hulladékfelhasználás meg a jövőé lenne, de kevés cég van ilyen.

Szia!

Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 19:34
#547
Hát-hát-hát....
Egy kicsit elmegyek állattényésztés elméleti vizsgára na meg asszonnyal gyakoroljuk is egy kicsit és máris kabaréba változik a topik....
DLPH egy kicsit megijedtem az új stilétől de el kell ismernem van humorod.... :-) ...vagy csak sok kognakod..... :-)))))
Van gardeniám és konzumom is de csak bagóért vettem próbára.... na majd meglátjuk.
Csepelt kivágtam +20%-kal várhattam volna még de hát ez a biztos.

Ja még vmi: Ricsiről vélemény-> 40000ft-tól vettem sávosan 38500-ig még a múlt hét, most nem túl fényes a helyzet.
Gondolkozom a 40-es kivágásán és esetleg lejjebb visszaveszem. 1.5-2.5 hónapban gondolkoztam vételnél....
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 26. 17:34
Előzmény: #545  Törölt felhasználó
#546
nem iszom, nem drogozom, sőt, 4éve vagyok életfogytos... nincs esélyed monogám vagyok... :)
Na ne ehun van ni neked a mai adag, csak hogy ne maradj oknélkül... :)
egy kis helpdesk:
link
Kellemes hétvégét mindenkinek!
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 04:43
Előzmény: #543  bpmcwap
#545
Wap testvérem az éterben szakadj már le rólam, nem a csajod vagyok.
Ne füvezz annyit , ne légy minden este seggrészeg, meglátod, a flusztráltságod is csökkenni kezd. És keress egy ari kis barátnőt. Vagy ahogy tetszik.

.
Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 02:48
#544
Pedig olvashattam volna ma este inkább Dosztojevszkit is... na mindegy, így sikerült ez a nap.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 26. 01:52
Előzmény: #542  Törölt felhasználó
#543
:DDDDDD baze... még nem lőtték fel a pizsamatüzijátékot??? a maci má rég köpött sőt még a villamos is aluszik te meg itt nekiállsz nekem csörögni... öcsém... figye... szvsz két eset van... vagy lebuktatlak, vagy segrészegre isszuk magunkat egyszer ezen a csatán... ;)
ugyis rájövök.... a magasságomnál csak az iqm nagyobb! :DDD

Törölt felhasználó 2007. 01. 26. 01:40
Előzmény: #541  bpmcwap
#542
Csúcs vagy öreg :) Sztem ne füvezz annyit.
bpmcwap
bpmcwap 2007. 01. 26. 01:18
Előzmény: #460  Törölt felhasználó
#541
1-Alapvető oltári baklövés és mig meglesz a topik lesznek akik belefutnak, fenakadnak, imátkoznak, inkább behajitják az egész tőzsdét a sarokba, mondván majd pár év mulva... Bakkkkerrr ez több mint gáááz... :DDD
2-no com
3-hujeség... alaptalan támadással még én sem találkoztam... volt mikor igazat adtam volt mikor a buszkeségem nem engedte és csak hetek vagy honapok mulva kuldtem egy mailt... még ha az is volt benne hogy kabbevaze, igazad vot... :) általában oknélkül nincs okozat... persze ez szigoru szvsz... :) /hőőő most én is mekkora okosságot mondtam/

4-Indexpapir... ebben az a vicc, hogy nem biztos jól értem e ARP fogalmazását... Én inkább ugy mondanám hogy új bluecsipszek... :)) Majd 2007 dec zárok megmagyarázzák...

5-van egy olyan sanda gyanum hogy a büdös életben nem fogunk egyetérteni... :DDD
Na szal javaslom kotorász az Archívumomban!Nézd a dátumokat és és keress vissza adott papirok grafikonján... csak le ne essen az állad... ;)
Mielőtt tovább mennék nem az én érdemem!!! TEAM!Csapat! meg ijenek... !!!
Ellenben hamár homár legyen matáv... egyet áruljon el nekem a mester!!!Mi a jó életbe kellett belenyulni most a matyiba??? TA alapon- bár az ugye le van fkázva- csibe rakás, fundamentálisan babapelus, hirek, pletyik együthatója alapján megy egyenesen kötél a nyakba... Egy komoly befektető nem foglalkozik ilyen papirral, maximum benfentes infokkal a hátamögött... Az meg nem igazán állna helyt egy ilyen messiás világmegválto tyukanyofilinges lelkisegélyes tibeti szerzeteshez...szal lényeg a lényeg... ez a logika érdekelne mindenképpen egy nem mellesleg álitolag programozotol... THX

"jo-e a TA vagy nem?"
Rossz a kérdés!!!Önmagában lofax... má bocsesz!ez olyan mintha a pecázáshoz eléglenne egy silstar bot... hujeség!Ez nem erről szol gyerekek!!!Ez egy több ismeretlenes egyenlet! Olyan mint egy jó husleves... Ha egy igazán jó huslevest akarsz főzni akkor nem csirkeszárnybol fözöd... hanem van benne kacsa farhát, marhavelőscsont, disznohus, és egy kis csirkeszárny, vagy melle ilyesmi... jó teli a nagy fazék, a megfelelő füszerekkel ami kell!!!! A TA egy változo az egyenletben!!!Legalábbis az enyémben... vannak alapvető szabályok... kénytelen vagy fundamentálisan is elemezni, pletyire venni, hirre adni, nézni a külföldi piacokat, a devizákat a nyersanyagokat, a büféscsávó hamburgerhez járó büfögését... a kiráj elfuserált desszertjét amig meg nem csömörlik tőle a ficcs is... ez skacok nem egy egyszerü történet ha tényleg sikeresen akarod üzni ha pl ebből akarsz élni... Még millioksem kellenek!!! Komolyan!! manimanagment (bazira bejön ez a szó... :D ) barna kedvence... rám ragadt mint légy a légypapirra... 500000 hufból ki lehet hozni havonta nevetve 20%ot... /a hetibe nekem is beletört a bicskám 3hét után... :) De most ujra kezdem jövőhéten... drukkoljatok!!!! ;)/ az meg azért már egy igen csak emberes fizu havonta... pláne ha valakinek egy millája van és nem akar 2 hónap után uj kocsit venni... persze ehez nem elég az a hozzáállás hogy majd beteszem a stoppom ha rossz irányba megy... vagy hogy ülök benne mert jó mélyről van... most mi akarunk lenni alapkezelő vagy biztos lábakon állo álampolgár aki megteheti hogy ne nézzen hiradot???? :)

7-ja meg nem mellesleg egy kis oldspicéra... toood... bizonyiték nem igéret... messziről jött ember azt mond amit akar pláne hogy ismeretlenül xaroz le mindenkit aki csak azt a két betüt egyáltalán ismeri... kár hogy egyáltalán benne van a magyar abcben... :))) de ahogy olvasgatom ugy kezdek egyre inkább gyanakodni hogy ez az ember nem is jött olyan messzirül.... :)))

8-látod barátom!!!erről beszéltem... a fnene egye meg...a föld gömbölyü... bizony bizony... sőt biciklinek kereke van és ugy hivják hogy kerékpár!!! Meg ne sértődj de az isten áldon meg!!!!Mi ez a felelőtlenség!!!!Ezér van ennyi pilotajáték kishazánkban vaze... itt minden xart ellehet adni a websótól a elemelem ig...

Ja csak hogy ne vedd magadra drága barátom "DLPH" én nem figyellek csak kiváncsi voltam hogy mennyire osztják vakon nézeteid, mennyire isznak konyakos poharadból szavaidtól megrészegültek... és valami nagy véletlen rátaláltam itt egy hszre ami amiben több volt az értelem mint az átlagban.. (ide értve a mi kis vitánkat is, mert elkövettem azt a hibát amitől óvott engem mentorom, barátom, doktorom... )
Figyeljé rá, mert belőle még lehet valaki, de ha elsozod a kelttésztát akkor veszem csak elő a sodrófát.... :) na ennyit holnaputánra mert ha jól nézem ez se mai se tegnapi hsz nem volt...

Topik gazda

DLPH
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek