Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 16. 10:11
Előzmény: #1257  watson
#1260
Watson:
Ez az egész topic erről szólna, lapozgass vissza, mert nagyon hosszú lenne újra kifejteni.
Volt itt minden pro és kontra, eljutottunk a napelemtől a C64-ig. :-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 16. 09:47
Előzmény: #1257  watson
#1259
Állítólag az alapkövet már önti betonból egy sírköves, de még nincs megerősítve a hír...
Törölt felhasználó 2007. 04. 16. 09:39
Előzmény: #1257  watson
#1258
még semmi magyarországon, spanyolban volt valami mozgolódása a cégnek csak.
watson
watson 2007. 04. 16. 09:12
Előzmény: #1256  Törölt felhasználó
#1257
Meg tudnátok mondani, hogy a Genesis(Novo) amit be akart indítani (vékonyrétegű multikristályos) napaelem gyártást, az hol tart? Mennyit öltek bele? és elkészült-e valami?

Köszi előre is!
Törölt felhasználó 2007. 04. 16. 01:55
Előzmény: #1255  Törölt felhasználó
#1256
"Rövid távon célár: 1000 Ft! 03.30

Rövidebb távon, 2 héten belül meglesz az 1000 Ft! Grafikonok alapján elemezve!!
900 Ft biztos pár napon belül!

Üdv. BB
BigBroker24"

GYK: Szakmai alapon!
GYK2: letelt a 2 hét!
Törölt felhasználó 2007. 04. 16. 01:40
Előzmény: #1254  Törölt felhasználó
#1255
Closingbell, én nem tudom Te kivagy valójában (igazából nem is érekel), de jó lenne ha legalább magadban tisztáznád ezt a dolgot! :-) Sajnos sok jel utal rá, hogy egy követ fújsz BB-vel, ráadásul ugyanonnan. Sok sikert a 200Ft-os Genesis céláradhoz!

Ugye nem baj, ha nem hiszem el Neked, hogy nem zavarna Téged pozicióból ez az árszint???

Neked nem címeztem azt amit idézel, csak BB-nek... Olvasd vissza! TE védted BB-t, én meg leírtam mi a bajom vele. Beszél hülyeségeket összevissza ("szakmai alapon"), én már teljesen leírtam, el sem olvasom amiket ír. Sajnos bizonyos időbe telt, míg rájöttem hogy nem szabad rá odafigyelni, eleinte azt hittem tényleg ért legalább a Novotrade-hez, meg a tőzsdéhez. Mivel érdekelt a Novoka, ezért hallgattam rá, mert annyira lelkes volt, más meg nem beszélt róla, ezért kénytelen voltam ráhallgatni. Bele estem a csapdájába. Mostanra egyértelműen kiderül, hogy lövése sincs a dolgokról.

A Genesys részvény pedig egy másik dolog, ha nem érdekelne, nem írogatnék, nem olvasgatnék róla itt, nem vagyok mazohista.

Sajnos bizonyos idő kell ahoz, hogy mindenkit kiismerjek a fórumozók közül, de elég szép listám van már arról, hogy kire milyen mértékben érdemes hallgatni. Idővel kiderül, ki hiteles, és ki nem.

Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 21:37
#1254
Igen ahogy mondta KK energiabol soha sem eleg!!!

Latom mar Mercurius sem olyan ellenzo hangnemben beszel, de amit irt az teljesen igaz. A Genesis-el meg nem lehet keresni, de ki tudja mit hoz a kozgyules es lehet , hogy "foltamad" a papir.
En teljes mertekben tamogatom a Genesis es bizom abban , hogy egyszer jo es sikeres vallalkozas lesz amit terveznek.

A mult heten Mercurius nekem szant hozzaszolasan meglepodtem egy kicsit, ami azt foglalta magaba, hogy en kijelentettem , hogy a Genesis arfolyama hetek mulva 1000ft lesz. Igaz , en nem mondtam ilyet, sot En nem tartom kizartnak azt sem , hogy az arfolyam a kovetkezo napokban jelentosen visszaesik.
Hozza kell tennem, hogy en 790Ft atlagaron nyitottama poziciomat es akkor sem zarnam azt , ha az arfolyam ha 200ft lenne.

Udv.

CB
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 21:13
Előzmény: #1248  Törölt felhasználó
#1253
KK-n lehet csomót keresni, a Genesisen viszont nem nagyon lehet keresni egyenlőre. A PP-vel talán igen. :-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 20:16
Előzmény: #1251  Törölt felhasználó
#1252
Sziasztok!
Szvsz.a támogatások mértéke(v.elmaradása)
nagyban befolyásolja a következő tőkeemelők megjelenését.Szvsz.kizártnak tartom,hogy egy ekkora projekt ne részesülne vissza nem térítendő áll.mannából.
Legkésőbb a kgy.-en talán erre is választ kaphatunk.
S.k.
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 18:15
Előzmény: #1247  Törölt felhasználó
#1251
Most se sértődj meg, de néha nagyon nehéz kihámozni, mit akarsz mondani, KK.

Az etanol hogy jött képbe? Tudom, hogy a PP tervez egyet. Te a PP-nál dolgozol? Tényleg nem értem, bocs.
Amúgy ha érdekel valakit, egyszer kifejtem ezt az etanolos dolgot, véletlenül foglalkozom ilyesmivel (is).

Egyébként nem nagyon ebédeltem, melózom most is. Mindenesetre kösz az érdeklődést.
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 18:12
Előzmény: #1248  Törölt felhasználó
#1250
:-)
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 12:47
Előzmény: #1248  Törölt felhasználó
#1249
csomót
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 12:47
Előzmény: #1247  Törölt felhasználó
#1248
az a bajunk, hogy a KK-n is csómót keresünk
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 10:22
Előzmény: #1243  Törölt felhasználó
#1247
Honnan tudod 041, hogy építettem-e már erőművet, mindenesetre bioethanolunk lesz -:)) A Pannonplast Nyrt. közgyûlési határozatai link , bár nem én építem..... -:)... Napenergiánk (se)vesszen??!!!... Energiából sosem elég!
És még annyit a fórumon bevetett energiákkal kapcsolatban, hogy nálam ideiglenes, ui. technikai eszközök (sw, némi hw) hiánya miatt (a tőzsdén sem) nem tudom csinálni, amit akarok, így egyelőre ide is jut az energiámból, nem sokáig, csakhogy örüljetek, másrészt sajnos vagy szerencsére annyi az energiám, mint 10 embernek minimum -:). Nem is olyan vicces, megyek is edzeni mindjárt. Egyébként a nyagyok is úgy csinálják még a cisconál, microsoftnál is stb., hogy motiválnak, nem sértegetnek, hogy foglalkozz a témával. Ajánlom Neked, ha választ szeretnél a kérdésedre!!! Volt olyan, hogy akartam válaszolni, és kedvvel(!), és sikerült elvenni... Meg úgyis elsikkadt volna akkor a "viharban".
Lamann, végre egy higgadt hang. Igyekszem csak a témára koncentrálni megint, bár már az is előrelépés, hogy látom már a fényt az alagút..., azt hogy tán tényleg fog változni a hangnem... Egyébként engem érdekel, fontos, hogy jót ebédeltél-e? -:))), ha az energia téma forog többnyire. Csak hát az arányok? Jelenleg!?

... rátok gondolhattam, ui. sikerült a metrón felejtenem a telefonomat tegnap, hogy mit jelent néha 20 sec. áááá, nincs időm ma, tiétek a pálya -:)

Closingbell, kösz, válaszolok az iwiw-en majd -:)

üdv,
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 03:06
Előzmény: #1245  Törölt felhasználó
#1246
K-Mezon röviden : hülyeségeket beszélsz már megint.
Amúgy fogalmam sincs ki vagy te, Katával már azelõtt is beszéltem hogy felbukkantál itt PR totyikolni. Védelemre meg nem szorul. Azonban szerintem te BB vagy, ha pl. nõ lennél nem védenéd BB-t egy ilyen szöveg után. Mindegy, amit akartam elmondtam, felõlem lehetsz akár Torgyán József is inkognitóban, veled sem állok szóba innentõl. Firkálgass kedvedre.
Csá.
Törölt felhasználó 2007. 04. 15. 01:53
Előzmény: #1244  Monster
#1245
Lehet hogy a TestDrive PC-s lett volna... én nem hiszem... volt már Commodorom is, általános iskolás koromban is játszottunk már, pedig akkor még nem is létezett PC. Aztán PC-n is meg lett, sőt, még most is meg van!!! Ott van a sarokban a régi 386-os, és az a durva, hogy üzemképes, bármikor be lehet kapcsolni, van rajta Norton Commander, meg minden, semmi baja. A Retaliator fent van rajta, az volt a kedvencem. Kb. 2 éve kapcsoltam be utoljára, mert kerestem valami adatot, de tuti hogy még most is megy, ki is fogom próbálni... tisztán szakmai alapon...

:o)
Monster 2007. 04. 14. 19:12
Előzmény: #1243  Törölt felhasználó
#1244
Lamann, az ilyeneknél én minden bekezdésből olvasok egy kicsit, amiből eldöntöm, érdemes-e végigolvasni azt a bekezdést, ha úgy találom, hogy nem, akkor ugrok a következőre:)
Amúgy sztem szakmai alapon már mindenről volt itt szó, aminek bármi köze van az elternatív energiákhoz, vagy a genesishez, úgyhogy amíg semmi új nem kerül napvilágra, addig akár c64-es fan club is maradhatunk:))
Törölt felhasználó 2007. 04. 14. 11:21
Előzmény: #1241  Törölt felhasználó
#1243
Lenne néhány konstruktív javaslatom.

1. Be kellene fejezni a személyeskedést.
Ez nem vezet sehova, és csak újra megsért mindenki mindenkit.
2. Rövidebb hozzászólásokat!
Csak tényleg fontos esetben legyen hosszabb mondjuk 30 sornál. Én sem írom le, hogy mit ettem ebédre, mert senkit nem érdekel. Egyébként vagyunk páran, akiknek ideje sincs 100-200 soros, személyes jellegű szövegeket elolvasni.
Törölt felhasználó 2007. 04. 14. 11:21
Előzmény: #1241  Törölt felhasználó
#1242
k-mezon, válaszul az előbbi beírásodra, bár nem nekem írtad, de szakmaiságot folytatandó írok neked, szóval az általatok megmozgatott energiából is fel lehetett volna már építeni a novoka gyárát...hát igen...kommunista szombat vagy építőtábor üzemmódban mehetnétek Rényi ÚRhoz...lényeg az, hogy ti a jövőbe fektettetek be, ennek ellenére az árfolyam a múltban van, ti okosak vagytok, mások hülyék, akik pénzt is kerestek közben...ez így igaz..lényeg, hogy BB-t, mint intergalaktikus jelenséget nem lehet legyőzni, legalábbis neten keresztül.
Legyőzni nem lehet, csak megsemmisíteni.
ezért, ha van kedve valakinek, akkor játszhatna egy multiplayer lődözős játékot BB-vel és fire in the hole kiálltással kifüstölhetné a topikból.
Mindig megfogadod BB, hogy nem fogsz többet írni, de csakazért is beírsz...így hogy higgyünk neked?? Ha?
És amit most lestem el tőletek: én bocsánatot kérek minden eddigiért, ez a múlt, és a múlt már nincs, mi a jövőbe fektetünk be és igen, elb*sztam, nem kicsit, nagyon .
A Mennyei békesség és világosság hatoljon lelketekbe és felejtsük el a mocskolódást és a személyeskedő beírásokat a Genny ezis jövője érdekében...Még jőni kell, még jőni fog: Egy jobb kor, mely után: 2020 tavaszán, 1000 forint lesz a papír talán...

csumi
Törölt felhasználó 2007. 04. 14. 11:05
Előzmény: #1240  Törölt felhasználó
#1241
Mit csodálkozol? Mit sápadozol, dlph? Mi lep meg? A fórum hangneméhez nagyban hozzájárultál, úgyhogy mit kritizálod. Köszönöm, BigBroker, egyetértek előző szavaiddal, és így már végképp nem érdemes észérveket sorakoztatnom. Bevallom, nincsenek. Egy sem. Tán, egy mégis a végére.
Valójában mekkora erőket dobsz be, dlph, hogy egy (pár) embert, a BigBrokert, "legyőzz", "kiiktass", "elnémíts", "mittudomén"?! Valójában csak erősíted, annyira le akarod győzni. Már 20 ember is kevés ellene?! -:), úgy toborzol a másik topikoktól. Ne te irányíts, ha így megy -:) Akkora energiákat, csapatot vetsz be "kis hülyék" ellen, amivel, ha értelmesen használod a "kis" csapatoddal felépíthettetek volna minimum egy erőművet (mindegy milyet) eddig, szerintem ajánlkozz erre inkább, de a tőzsdét is "alakítgathatnátok" -:)))). Amúgy köszönöm, "óriási dícséret" lehetne nekünk, de nem az.
Képes vagy még a Katát is felhasználni, és "védeni", ha érdekedben áll?! Csakhogy BB-t vagy nem tudomki(ke)t legyőzz, Te, aki egy lánnyal hasonlóan viselkedsz simán, ahogy velem is. Isten ments, hogy Te bocsánatot kérj, nem szorulok rá -:). De, hogy milyen alapon szólítasz fel bárkit bármire??? Van bőr a képeden? Szóval ritka azon emberke egyike vagy, aki tényleg meglepett. Naív lennék?! (prog.sorod logikája sem OK, hátha egyetértesz...)
És fontold meg, kérlek, hogy az ellenmarketing, negatív reklám is reklám, ugyanúgy marketing, mint amivel vádolsz mást, sőt hatékonyabbá teszi azt. Biztos olvastad?! Egymást építik. Tudod: "a rombolás építészete" -:))) Ugyanazt csinálod,....
Csak annyit mondanék lehetőleg utoljára erről, ui. a téma "kiürült", hogy, igen, bocsánat DLPH, valójában egy rosszindulatú, erőszkos, pitiáner kis f... bocsánat "ffi" vagy, definícószerűen, ahogy az értelmező szótárban áll, úgyhogy mást mondani teljesen felesleges volt. Nem is láttam egyetlen ember példányban egyszerre mindezt. Vajon mekkora keserűség gyülemlik benned?
Vagy valld be, hogy valami szituációs játékot játszol, mert ilyen rosszakaratú nem lehet senki. Remélem.
Kit tudtok ezzel befolyásolni, mert pl. a véleményem teljesen ugyanaz a Genesisről, mint első alkalommal, hisz rég nem téma már, egyre katasztrofálisabb.... Nem lehetünk olyan jók, hogy így ugrasz -:).
Úgyhogy nyugodtan, mondj el bárminek: zene lesz füleimnek... Csak pihenj, lazíts-:) Megyek angolra -:)

Jó éjt!

KK

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek