Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 04. 03. 09:47
Előzmény: #1035  Törölt felhasználó
#1040
itt van, befoghatod, hülye, mindent megér nekem, kuss a neved, itt vagyok ragyogok, éghetsz!!!! Szóval hagyhatod BB-t! Itt a képem, most cikizz... Barom!

link

KK
Monster 2007. 04. 03. 09:41
Előzmény: #1038  Törölt felhasználó
#1039
K-mezon, csatold, én kíváncsi vagyok:))
No nem azért, mert nem hiszem, hogy létezel, hanem csak úgy:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 03. 09:38
Előzmény: #1037  Törölt felhasználó
#1038
Te vagy beteg, és totál agresszív sikertelen és buta. Van K-mezon, és lány, becsatoljam a képem? Bár a napenergiáról beszélnél már.
A vezető szerepet, tiszteletet nem tudjátok kierőszakolni, azt ki lehet érdemelni max., hiába próbáltok hangadók lenni, nem megy ez nektek...

KK.
Törölt felhasználó 2007. 04. 03. 08:03
Előzmény: #1035  Törölt felhasználó
#1037
BB!

Hadd kérdezzem már meg, de őszintén ,hogy lettél te önjelölt házigazdája a novotradnek?

Sehol nem voltál, amikor az első topicok indultak.

Törölt felhasználó 2007. 04. 03. 08:03
Előzmény: #1035  Törölt felhasználó
#1036
Sziasztok!
Ritkán olvasom a topicot.
Áprilisban jönnek a hírek.:-))
s.k.
Törölt felhasználó 2007. 04. 03. 03:04
Előzmény: #1034  Törölt felhasználó
#1035
BB !

Fejezd be a több néven írogatást. Nincs semmilyen K-mezon nevű nő . Az is te vagy.
És egy idióta. Kezeltesd magad , ez skizofrénia.
A topicolásod összességében egy megszállott mániás skizofrén őrülete.
Mondom, ez rosszab lesz később. Menj orvoshoz.

Ekkora aggyal meg ne állj neki ellenségeket gyűjteni, ne sértegess vadidegeneket kisfiam, mert ez is csak elfajulhat.
A Szcientológiát meg hagyd békén, fogalmad sincs semmiről , ne égesd le magad minduntalan.

Részvényed sincs egy darab sem. Engem nem versz át . Beteg ember vagy. Segítségre szorulsz. Inkább ezzel nézz szembe.
Törölt felhasználó 2007. 04. 03. 02:33
Előzmény: #1033  Törölt felhasználó
#1034
Hi BigBroker, aranyos vagy -:) Kicsit fárasztó a rosszindulat és az okoskodó dumák. Sikerült! A színvonal a nullához konvergál. Done. Good work-:). Mindegy holnap jobb lesz -:)))
A Closingbell által érintett témához akartam hozzászólni, ha nem "szórakoztatnak" a "nagytudásúak". Akik olyan szophisztiált gondolkodásig nem jutnak el soha, hogy a tapasztalat egyáltaln nem biztos, hogy jó. Vagy hogy, csak jó. Bekorlátozza(hatja) a gondollkodást... Mindegy, nem érdekes. Majd hívok jó fejeket -:))))

Minősítget az, aki olyan mély "absztrakt" gondolkodásra tán "képes", hogy nagy elégtétellel, győzelmi zászlóként kérdezzen vissza nevetségesen evidens dolgot. (ááááá)
Ugyanezen nagytudású, tekintélyt(?!) követelő a másik fórumban az ALÁZAT-ról ad elő. Nem hiszem el. A barom. Parallel aljas módon minősít, akár lányt is, mint ki "AZ" alázat megtestesítője. Közben megkeseredett. Gyenge. Sérteget, de a sértést nem képes elviselni, olyan hiú. Egy "hülye" miatt az egész emberi mivoltából kivetkőzik, nemhogy az alázatosságból... Nevetni?! Á nem, izmokat megfeszítve erőből... ááááá
Elegem van abból, hogy itt is azt tapasztalom, hogy pozitív hozzállás, figyelés, óvatos vélemény helyett már alaphangon minősítenek, kárörvendenek, marakodnak, akadékoskodnak, mástól követelnek, maguktól nem.
Mindenkiből a LEGROSSZABAT hozva ki. Jelszó: széthúzás, széthúzás, széthúzás, irigykedés.

Neked a kedvességet köszönöm! Ha őszinte -:)
Magamra hallgatok végül, de szeretném a mások vélemyényét mérlegelve, úgyhogy nincs gond, várom az infokat.
Érdekel a téma. Be is akartam írni vmit, amit már említettem, a piaci akaratól. Meglátom.

Jó éjt!
KK
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 20:08
#1033
Ok értelek én, én is csak délután értem rá fórumozni, meg most este felé érek rá jobban. Ok, a szakmai dolgokna utánanézek én, ha nincs rá időd. amiket most bemásoltam tagadhatatlan, vitathatatlan tények. Mármint a piaci szereplők sorrendje kapacitás alapján, stb.
sok ember érdekel még itt, ezért írtam le.

Amúgy a pénznyelő által belinkelt napenergiás cégekről is fogok majd írni a következő napokban. Szakmai alapon. :-))))
Csak egyszerre nincs anyni idő, majd szép lassan, nem siettet végülis senki.

Most mennem kell. Üdv. BB
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 20:04
#1032
„A vékonyréteg technológián alapuló piac kezdeti fejlődési szakaszban van, piaca még nem telített.”

Világpiaci szinten a főbb napelemgyártó társaságok (Vékonyfilm napelem technológiát alkalmazva, kiépített, tervezett és becsült kapacitásnagyság szerint):

1. Unisolar
2. Kaneka
3. Mitsubishi
4. EPV
5. Sanyo
6. Fuji
7. Sharp
8. Schott
9. Ersol
10. Egyéb

„A Társaság (Genesis) vezetésének megítélése szerint a 2008-ban tervezett 80 MWp kapacitással az üzem a kb. 14 %-os piaci részesedéssel a vékonyréteg technológián alapuló piac második legnagyobb szereplőjévé válhat.”

Saját kiegészítés (melyet mindenki saját maga ellnőrizhet a tervezett kapacitás számok alapján):
Az Unisolar 2008-ban tervezett kapacitása: 175 MWp, míg a Genesis a 2008-ban tervezett 80 MWp-s kapacitásával a második legnagyobb szereplőjévé válhat a vékonyfilm napelem technológián alapuló piacnak, ha minden rendben zajlik, a finanszírozás is sikeresen összejön.

A kapacitás nagyságok, további adatok megtalálhatók a Tájékoztató anyag 31. oldalán.

Megtekinthető a novotr@freemail.hu e-mail címen is, jelszó: novoka
+BÉT honlapján
Az újabb érdeklődők kedvéért írtam le ismét a mail címet.

Üdv. BB
Monster 2007. 04. 02. 20:02
Előzmény: #1029  Törölt felhasználó
#1031
Nem ülök most egész nap a fórumon, nincs rá időm, csak néha idenézek:)
És olyankor írok valami odaillőt:))
Én nem szakmaizok a napenergiáról, meg ilyesmikről, mert erre sincs most időm:)
Genesist meg úgyis majd csak akkor veszek, ha lesz profitja:)
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 19:51
#1030
Sziasztok!

Ajánlom mindenki figyelmébe a 67 oldalas Tájékoztató anyag 30. és 31. oldalát!
Itt korrekt módon bemutatják a Genesis fő piacait, továbbá versenytársait is.

„A klasszikus napelemgyártás piaca telített, a legnagyobb gyártók Japánban és Európában működnek.”

Világpiaci szinten a főbb napelemgyártó társaságok (Klasszikus szilícium technológiát alkalmazva, kapacitásnagyság szerint, 1.- legnagyobb):

1. Sharp
2. Q-Cells
3. Kyocera
4. Sanyo
5. Mitsubishi
6. Schott Solar
7. BP Solar
8. Suntech
9. Motech
10. Shell Solar
11. Isofon
12. Deutsche Cell
13. Egyéb

A kapacitás nagyságok, további adatok megtalálhatók a Tájékoztató anyag 30-31. oldalán. Csak érdekességképpen felsoroltam ide a vezető napelemgyártó cégeket.

Folyt. köv.
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 19:47
#1029
Szia Monster!

Téged is látni itt. Rég hallottam felőled. Vmikor reggel tájban utoljára. :-)
Köszi amúgy, teljesen őszintén írtam K-mezonnak. Szimpi nekem a csajszi. :-))

Na jó, szakmaizzunk egy kicsit. :-))

Üdv.

Monster 2007. 04. 02. 19:45
Előzmény: #1027  Törölt felhasználó
#1028
:DD
Király volt BB:)))
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 19:43
#1027
Drága K-mezonom! :-)

Visszatérve a nekem szánt mondandódhoz.
Tudod, amit még reggel írtál. Azért kicsit túloztam én, amikor azt írtam, hogy megveszem majd mindenkinek a pakkját. :-)
Már nem akarok sokat venni, elég lesz az a 10-15 ezer db Genesis-részvén megvétele még. :-)) Maradni fog Neked is, ne félj emiatt.
Örülök, hogy ennyire egyedi vagy! Van önálló véleményed és nem hagyod magad manipulálni senki által!! Komolyan mondom, ezt nagyon is tudom becsülni egy leányzóban! :-) Tényleg!
Végre egy értelmes lány, akinek van saját véleménye, önálló egyénisége, és nem a trendit követi!! :-) Legalábbis ezt gondolom rólad eddigi hozzászólásaid alapján. Remélem tényleg ilyen vagy. Nagyjából legalább. :-)
Na jó, nem akarok én nyalni Neked, de, ha valóban lány vagy, ahogy írtad, akkor elég értékes, küzdőszellemű, normális hangvételű vitára képes, egyedi, nem trendi lánynak tűnsz.
Te tuti nem vagy egy butus kis plázacica!
..és ezt veheted bóknak is! :-)) Szerencsére.
Úgyhogy így tovább, tetszik, hogy önállóan tudsz dönteni, van saját véleményed, a tényekre hagyatkozol!

Az én szubjektív véleményemre ne hallgass!
Tudod, én egy szektás csávó vagyok, aki gonosz, másikat részvényvételre buzdító, stb..
:-))))))) Legalább is némelyek ezt gondolhatják rólam. tudod eza szektás duma vicces volt pénznyelőéktől.
Jót nevettem rajta. :-))
Bagoly mondja verébnek!

Majd lehet én is belépek a Szcientológiai egyházba és a pszichiáterek ellen fogok küzdeni. Akkor már tényleg szektás leszek.
:-)))))))))))))))))))))

Na és ne foglalkozz ilyen DLPH-félékkel!
Ezek óvodások még! Az sem kizárt, hogy némelyikük a bölcsit látogatja még. :-)))))))))

Most már térjünk rá a szakmai párbeszédre!

Csókolom kiskacsód K-mezon! :-))

Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 14:06
Előzmény: #1025  Törölt felhasználó
#1026
Nem kell bizonygatni drága, csak keresem, de nem találom.... Gondoltam megkérdem.
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 14:05
Előzmény: #1024  Törölt felhasználó
#1025
Most Rólad van szó? Milyen gyerekded válasz erre: és Te? Nem fogom bizonygatni, édes.
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:54
Előzmény: #1023  Törölt felhasználó
#1024
"Vagy írtál vmi érdemlegeset is? "
Szoktam. És te?
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:46
Előzmény: #1022  Törölt felhasználó
#1023
az utolsó hozzzászólásaimra van memóriakapacitásod, mert ha nem akkor olvasgass. Azt témaindítónak linkeltem be. De még így is pofátlan a kérdés a Te hozzászólásaidat nézve. Vagy írtál vmi érdemlegeset is?

Szerintem állj a zuhany alá. Most nyomtatnom kell, ls indulnom, úgyhogy ne fárassz!

a hálózat, meg nyuszifülecske
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:38
Előzmény: #1020  Törölt felhasználó
#1022
K-Mezon kis nyuszifül !

De ha már ilyen élesben nyomod, mi a lóhere itt a szakma?

Neked amúgy van olyan?

De jó, tegyük fel, attól szakmai ez a röhejtopic, mert állandóan belinkeltek ide mindenféle napenergiával kapcsolatos weboldalakat.

És?

Mi köze ennek bármihez? Attól, hogy MÁS leír valamit valahova, te meg ide beollózod a linkjét , kis fülesbaglyom nem vagy ám te SZAKMAI!
Törölt felhasználó 2007. 04. 02. 13:36
Előzmény: #1020  Törölt felhasználó
#1021
Tőled ez dícséretként hangzott!!! Köszönöm. Sértés lenne a számomra, ha egyetértenénk.
Tényleg nem hülye vagy, csak rossuandulatú és buta. Szerintem vagy én vagyok az, vállalom. De Veled nem kompatibilis. Na, mit mutatott a tükör?

Csók, megyek tárgyalni, de nyugi minden rendben. Igazad van! -:)))))))))))))99

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek