Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 09:29

ORBÁN VIKTOR nyilatkozata a CNN-nek: "MÉG SOHA NEM HAZUDTAM."  

Orbán Viktor azt nyilatkozta a CNN-nek, melyet ma hajnalban sugároztak, hogy ő még életében soha nem hazudott.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 22:22
Előzmény: #99  Törölt felhasználó
#100
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 22:07
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#99
Két oka volt a hétfoi zavargásnak:

1.
89-90-ben vér nélkul megkegyelmeztek a kommunista politikusoknak, cserébe a beígért öszinteségért és becsuletért. Erre jön Harry Potter és lekurvázza és szembeköpi a sajátországát!!! Hát ez itt a gond.....

2
Az MTV ajtait ha zárják be, hanem kinyitják, akkor semmi nem lett volna, senki nem ment volna be,nem lett volna káosz ami táplálta a duhöt, ( pszichológia).
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:59
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#98
Nézem a heti hetest, nem érek rá , bocs..:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:57
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
A kossuth téri "MAJÁLISAL " nem sokra megyünk!

de az mtv székház elleni dologal többet elértünk mint 16 éve eddig!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:52
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#96
Az ok nagyon egyszerű. Vannak akik dobálnak , ütnek , vágnak és vannak akik irányítanak , mozgatják a tömeget pl. ilyen dumákkal:

"Nem szeretnénk az erőszakot, az volt az elején, elég volt ahhoz, hogy beinduljon a szekér. De ha Gyurcsány Ferenc nem érti meg azt, hogy már az életével játszik, akkor keményíteni fogunk” – mondta Lanczner Ferdinánd szervező

Félve teszem hozzá, egy állítólag békés tüntetés békés szervezője.
Nálad pl. hol a határ elméleti anarchia és a valóság között? Ha modjuk meghalt volna 1-2 rendőr hétfőn, az már elég valóságos lett volna?

tokos. 2006. 09. 24. 21:52
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#95
Tudod az a szörnyű, hogy egyik így éli meg, a másik úgy.
Kiáll a szoci frakcióvezető, és égnekmeredő orral okádja a világba a hányadékát.
Mindent a Fidesz csinál. Lassan ott fogunk tartani, hogy Orbán azért jött haza Brüsszelből, hogy személyesen tudja vezetni az MTV székház elleni hadjáratot.
Röhej,. Mindannyian elzárkóztak az erőszaktól, Orbánék lemondják a tüntetésüket, de azért okád folyamatosan. Miért? Mert tudja hogy ez kell a balos szavazóknak, utálni az Orbánt, aztán megszavaznak bárkit, egy Demszkyt, akárkit, csak nehogy Orbánhoz bármi köze legyen.

Mit tennél, ha a szoci párt kényszerből egy vizilovat állítana ki egy Fideszes ellen. Ne írd le, sejtem.

Egyébként meg nekem sem volt kokárdám 2002-ben. (Bunkóság, de az elmúlt 20 évben talán egyszer-kétszer, ha viseltem. Mindig elmaradt.)
Ennek ellenére nem kötött belém senki sem.
Ugyanakkor az unokatestvéremet molesztálták többen is, mert kokárdát viselt. Temessük be az árkokat mi? Ne röhögtess! Eszetekbe se jut!
A szoci szavazók legalább 20%-a azért szavazott a szocikra, hogy nehogy már az Orbán. Miért? Mert tényleg olyan rossz? Egy frászt! Semmivel nem rosszabb, mint a Ferkó, erre lassan a világosabb agyú emberkék rájönnek, mindössze arról van szó, hogy sikerült elhitetni egy nagy adag emberel, hogy diktatórikus, arrogáns, hazudozó, stb. és inkább szavaztak a szocikra (néhány hülye saját érdekei ellenére is) mint a gonosz Orbánra.
A megosztottság innen ered.
Nem dicsőíteni akarom Orbánt, mert szerintem egy kutya a kettő, ő meg a Ferkó, csak mindössze észre kell venni, hogy a gyűlöletkampány nagyobb részben jön balról.

Egyébként ezt az "Aki ellenünk, az nemzetáruló"-t ezt nem hallottam, bár lehet, hogy elhangzott.
Egyébként meg ez a szabad választói jogodban korlátozás is jó nagy baromság. Miért? Mert az, hogy te kire szavazol, az egy dolog, senki sem mondja meg, kire szavazz, azt meg, hogy Orbán mit magyaráz bele, az egy dolog.
Ha megszavazzák Demszky-t akkor Demszky azt fogja mondani, lám Budapest mellette áll, minden a legnagyobb rendben, ő a legjobb opolgármester már hónapok óta.
Ha a szocik nyerik a szavazást, akkor azt mondják, hogy lám, minden a legnagyobb rendben, mindenki egyetért a rmegszorításokkal, Ferit felvetetjük a szentté avatandólk listájára, és semmi gond, ha hazudunk, valamikor majd elmondjuk, vagy se, de a lényeg, hogy felelősségre vonás az enm kell, maradhat minden a régiben a folyamatos hazudással, a lopással, meg a többivel.

Ja, meg 2002-ben az árokbetemetés az úgy zajlott, hogy vagy 20 kollégám fasisztázott engem folyamatosan, meg győzködött, meg mondta a magáét, hogy szavazzak a szocikra.
És folyamatos volt a küzdelem, nem hagytak békén. És nem én kezdtem sohasem.
Miért? Miért nem hagyják a szoci szavazók, hogy meggyőződésem szerint szavazzak?
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:43
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
VITO

Zöldséges vagy és Mercedesed van???

És még én vagyok beképzelt......ilyet???!!! :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:41
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#93
Jaja, az is lehe én már rájöttemt. De ki beszél itt dobálásról ??
Én elméleti anarchista vagyok, aki próbálja megérteni a világot, a hétföi ostrom is csak pszichológia semmi más.
Próbálják megfejteni az okát, de nem megy, én már rájöttem, lehet fel is hívom a CNN-t, nem tudod a számukat?
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:37
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
Vagy fejbe csűrt az egyik demonstráló társad egy kockakővel , mondván elég volt a puhányságból :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:34
Előzmény: #90  Törölt felhasználó
#91
Ha oktober közepétől nem bukkanok fel semmelyik topic-ban, akkor vére buktam magam...:))
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:32
Előzmény: #89  Törölt felhasználó
#90
globus 1400,

Úgy tűnik különleges példánya vagy az emberi fajnak.
Egy anarchista spekuláns aki ráadásul a jövőbe lát.
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#89
Én egy hete csak shortolom a bux-ot, szóval nem kell dolgoznom, nyugi...:)

Oktöber közepén pedig nyitok visszafelé mindent, ha meg akarsz gazdagodni, akkor leutánzol..:)
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:12
Törölt hozzászólás
#88
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#87
Jacsu

Pont ezt nem érted Te se!!!!
Egyikre se sincs szukség: se HARRY POTTER-re se OB-ra.
Mindkettő megosztó és beteg ember.

Nincs még vége a menetnek,szeretettel várlak a téren!!! :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 21:04
Törölt hozzászólás
#86
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:59
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#85
SVÁBY egy bandika, Demszky meg a főbandika. Ennyire egyszerű, a tuntetések meg nem a Fideszről és nem is a megszorítésokról szólnak!! Aki ezekre hivatkozik az kamuzik.

89-90-ben vér nélkul megkegyelmeztek a kommunista politikusoknak, cserébe a beígért öszinteségért és becsuletért. Erre jön Harry Potter és lekurvázza és szembeköpi a sajátországát!!! Hát ez itt a gond.....
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:57
#84
svábry beválalta!

mert külömben a fönök elkuldi kukázni!

amikor az irigy honalj mirigy bohocot csinált belöle akkor még nem eset le neki hogy milyen balfék!

de szerintem most igen!!

ja és a végén azt tetszet amit orbán mondot neki!!!

Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:54
Előzmény: #81  Törölt felhasználó
#83
Egyetértek globus!! Nagyon lejáratta magát és a műsort!
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#82
Nem a Kossuth térről írok. De ha ott lennék akkor sem azért, hogy kocsikat gyújtogassak. Szerintem a legtöbben nem azért vannak ott, nem értem miért kell általánosítani. A gyújtogatók vandálok, ez egyértelmű, amit valamennyi párt elutasít. Ez nem téma! Kár ezzel takarózni, meg azt feszegetni, vajon OV. hazudott-e vagy sem. A tüntetés nem ezért robbant ki, ez is csak elterelés...
Törölt felhasználó 2006. 09. 24. 20:50
Előzmény: törölt hozzászólás
#81
Sváby nagyon lejáratta magát, föleg a SZÁNALMAS elnézést kérésével.
Aki nem járatos a politikában és az szdsz pénzeli, az ne jétszon a tuzzel.
Eddig néztem a naplót, soha többé.
MIMIMAX-ot fogok ezentul nézni a napló idején, az sokkal öszintébb és izgalmasabb!!

Topik gazda

marqves
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek