Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 09. 23. 09:29

ORBÁN VIKTOR nyilatkozata a CNN-nek: "MÉG SOHA NEM HAZUDTAM."  

Orbán Viktor azt nyilatkozta a CNN-nek, melyet ma hajnalban sugároztak, hogy ő még életében soha nem hazudott.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 09. 26. 23:40
Előzmény: #149  tokos.
#154
negyvenes közepe
csuloktata 2006. 09. 26. 09:43
Előzmény: #152  Törölt felhasználó
#153
Hát igen Orbán ezzel többet ártott a szociknak, mint Gy.F. ámokfutása.
Rá is kattantak rendesen, 4 évig megállás nélkül rágalmazták, ozt mit bizonyítottak be? Pedig még külön felelőst is kineveztek (Keller)!
Egyébként a Könyves K. krt valamennyi villanyoszlopa be van terítva a balib legújabb plakátjaival. Ennyit a tiszteséges politizálásukról.
Törölt felhasználó 2006. 09. 26. 09:27
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#152
Sváby ö.ö.ö Andrásnak gyűjtótte a muníciót: marqves
azt mondtad volna a TVben 1998 tavaszán néhány nappal a koalíciókötés előtt, hogy a Fidesz nem köt koalíciót a Kisgazdákkal
Az interjúban Orbán, az Ötödik :) mintha azt mondta volna, hogy nem kívánta, most sem kívánná, de muszáj volt, mert ha nem köt koalíciót, maszop kormány alakul. Ennyi.
Törölt felhasználó 2006. 09. 26. 08:57
Előzmény: #150  tokos.
#151
Ez az, meg kellene nézni, hogy miként menne a kiadáscsökkentés a államháztartásban. A problémát a FIDESZ-nél abban látom, hogy abszolút rosszul kommunikálják az adóemelések nélküli kiadáscsökkentéssel együtt járó gazdaságpolitikájuk elemeit, részleteit. Az is hülyeség, hogy ezt a nézetet alapból elutasítja a másik oldal. Gazdaságfejlesztés nem nagyon kivitelezhető emelkedő közterhekkel, növekvő állami újraelosztással. Meg kell nézni, mitől szállt el az elmúlt időszak költségvetése. Ezek nem csak korábbi évek folyamataiból egyenesen levezethető, elkerülhetetlenül növekvő kiadásokból állnak (pl. nyugdíjkassza, egészségügy), hanem
- egyszeri tételek (pl. gripen, Iraki adósság elengedés) - ezek nyilván megszüntethetőek, illetve nem jelentkeznek újra,
- hihetetlenül dög drágán épített autópályák (itt jut eszembe, még szerencse, hogy nem kétszer ennyi autópályát építettek az elmúlt 5 évben, milyen brutális lenyúlás lett volna az (igaz brutális ez így is),
- valamint hanyag gazdálkodás (túrjátok elő az ÁSZ jelentéseket, elképesztő, hogy ezeket minden következmények nélkül csak ledarálják, minden következmények nélkül. Egy valamire való cégnél, ha a belső ellenőrzés túl sok és/vagy súlyos rendetlenséget talál, azt felelősségre vonás, korrigálás, és visszacsatolás követi)
stb, stb...
tokos. 2006. 09. 25. 21:31
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#150
Kb 5 éve próbálom a kollégák agyába verni, hogy nem az alapján kell szavazni, hogy ki diktatórikus, meg fasiszta, meg komcsi, meg libsi, hazug, illetve kire mondják, hogy az.

Meg kell ézni az értékrendet, be kell illesztenünk magunkat valahová a társadalomba, és megnézi, hogy az értékrendje által a preferált, a megtürt, vagy a megnyomorítandó réteghez tartozunk, aztán az alapján kell leadni a voksot..

A kollégák viszonylag jól keresnek, a legalacsonyabb jövedelmű is megkapja minimálbér 3-4 szeresét átlagban. Köztük egy csomó szoci szavazóval.
Most meg krahácsolnak, hogy ez is emelkedik, meg az is, meg milyen kigórás.

Mondom, figyu már, mit vártál ezektől? Ezeknek a szemében te burzsuj vagy! A te legális jövedelmed a minimálbér legalább három szorosa! Mit akarsz te, mikor mások minimálbérből kénytelenek megvenni a Mercit, meg a BMW-t? Gondolod, majd ingyen osztják neked az ebédet?
Te legfeljebb megtürt vagy ezek szemében, de nem tőled várnak elsősorban szavazatot, ezért ne is várj túl sok jót tőlük.

Természetesen odáig is gyorsan eljutottam, hogy én viszont már a megnyomorítandó (vagy kicsigerelendő) réteghez tartozom a szemükben, tudom, hogy nem várhatok tőlük semmi jót, csak rosszat, ezért nem is adom nekik a szavazatomat.

Egyébként nem adományt várok, nem kérek jutalmat sem, csak mindössze az általam megtermelt jövedelem felét.
Jelenleg kb. 30%-át kapom.
tokos. 2006. 09. 25. 21:08
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#149
Kanyisz, te mennyi idős vagy?
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 19:27
Előzmény: #147  Törölt felhasználó
#148
www.orbanviktor.hu
Itt megtalálható Sváby makogása.
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 19:26
Előzmény: #145  Törölt felhasználó
#147
Helló Kanyisz!
Egyetétek a véleményeddel, ezért nem is írok többet, csak én is felhívom mindenki figyelmét az elfogulatlan objektív , (esetleg szakszerű) elemzésre, mert az üvöltözés , hörgés, gyűlölködés nem helyettesíti a munkát, nem viszi előre sem az országot, sem az egyéni boldogulást.

Üdv!
csuloktata 2006. 09. 25. 19:01
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#146
Nem a véleménye változott, hanem adatokat hamisított.
Általa 2005- ben törvénybe foglalt, s 2007- től hatályba lépő jogszbályokat a választások után azonnal ellentétesen változtatott.
A csomagja egy rakás szar.
A megjelenéásekor megmondták, hogy e bevételekkel semmi gond nem volt, a kiadások szálltak el. Ennek ellenére az ismert csomag 93%- a bevételek növeléséről szól! Mitől fog ez működni. Esetleg változni fof a véleménye, uram- bocsá hazudik egy kicsit. De csak a cél érdekében, s mert az Orbán és a Fidesz is hazudott.
Ja.
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 18:49
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#145
Mi a közös bennünk !?!

Minek dőlök be? Nem tűnik fel, hogy amiről én próbálok irogatni nem = Gy csomag.

Hazugságban élünk, abban a hazugságban, hogy lehet egyszerre osztogató jóléti államot építeni és adókat járulékokat csökkentve versenyre kellni a világgal.
Ezeket a hazugságokat B óta terjesztjük, hol szocik terjesztik, hol fideszesek, időnként szadeszesek és amikor bent vannak a pixisben akkor az mdf-sek is.
Én bedölök GY hazugságainak, Te bedőlsz OV hazugságainak és jól megvagyunk egymással.
Azt hiszed, hogy számít ha Gy megy? Ha elmegy az emberek tudomásúl fogják venni, hogy életük finanszírozhatatlan? OV-nak elhinnék? Ha Csányi jönne Neki elhinnék?

Az értelmiség és a politikai elit éjjel nappal hazudik, könnyű álmot igér.

Jösz Te itt a KISZ-eskkel, MSZP-sekkel, SZDSZ-sekkel. Miért? Miért mosod össze? Miért gondolod, hogy a KISZ-sek erkölcstelenebbek mint a velük egykorú másik oldal? Ennyire fiatal vagy, vagy ennyire részrehajló?

Mit gondolsz mit csinált Járai, Martonyi, stb 89 előtt? Pedig igen szép karriert futottak be.

Van olyan évfolyamtársam aki MSzP szinekben nyúlt le, van olyan aki FIDESZ szinekben tette ugyanezt (nem kellett ehez kormányon lenni se, elég volt a megfelelő önkormányzat), melyiket utáljam? (mellesleg csak kihasználták egy zürzavaros kor adta lehetőséget)

Neked egyszerű, látom MSzP-SzDSz utálni kell.

Hát utáld, de akkor légyszi ne érvelj mindenféle aktuálpolitikai maszlaggal. Mond, hogy utálod Őket és kész.
pampa 2006. 09. 25. 18:34
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#144
És ennek az állapotnak a költségeit is kifizetteti az adó fizető állampolgárokkal!
Mint tudjuk ez így igazságo.
Majd mi hibázunk,ti meg fizessétek!

Könnyű a más ......... a csalánba dugni!
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 18:28
Előzmény: #142  Törölt felhasználó
#143
Egyszerűen nevetséges, hogy már egy hete ezeken a topicokon más téma sincs, mint hogy Gyurcsány hazudott.
Most még hozzájött az, hogy Orbán viszont nem hazudott.

Nos én azt mondom, hazudott, aki hazudott, nem hazudott aki nem hazudott. Minkettő egy kutya. A különbság, hogy ma Magyarország miniszterelnöke Gyurcsány Ferenc, Orbán Viktor pedig csak a legnagyobb ellenzéki párt elnöke.
És ez így is marad legalább 2010-ig, de jó esetben még tovább...

És ez még akkor is így lesz, ha az ellenzék jobbszárnya mind a négy évet az utcán tölti...
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 17:31
Előzmény: #141  Törölt felhasználó
#142
nincs alternatíva emberek...most csak mindenki a hazudozásról beszél, de konkrétumokról semmit. OV meg mint aki az utolsó szalmaszálban kapaszkodik a hatalom fénylő de ingó csúcsára megtesz mindent hogy az ő szavaival élve szavaival hazudozó és bolond gyurcsánynak bemosson egyet képletesen....a sok idős meg 56-ról mormog megint és nosztalgiából előkeresi a kivágott zászlót és meglengeti....

szépen vagyunk. ismét majmot csinálink magunkból hála a beismerésnek és az arra adott reakciónak....

amúgy én sem hazudtam még soha....
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 15:53
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#141
Akkor ez a közös bennünk!

Csak te bedőlsz a gyurcsányi hazugságoknak, én meg a múltja miatt nem tekintem partyképesnek a MSZP-seket és az SZDSZ-eket. Talán, majd ha lesz egy generációváltás, amikor már nem KISZ-esek fognak nekünk dirigálni arról, hogy mi az igazmondás.
De néme lennék, ha legalább jót tennének az országnak. De ezek nem teszenek semmi jót senkinek ebben az országban, így nem maradhatok néma, mert bűnös leszek én is, ha tűröm a hazugságokat!

És melyik törvény is volt az, amit a választás után azonnal meg kellett szüntetni, mert tarthatatlan ígéretek voltak benne.

Szerinted a választási program is lehet hazugság. Te annak tartod a gyurcsányi választási programot is. Rendben. De akkor megint többet és lényegibbet hazudott gyurcsány, mert ő a költségvetési adatokat és a főbb mutatókat is lehazudta, és ilyet még senki nem tett, vagy legalábbis senkire nem volt bizonyítható, míg esetében a bizonyítás és a lebukás is megtörtént.

Maga a választási program egy terv, amit szándékunk szerint teljesíteni akarunk. Ezt sok minden megakadályozhatja. De ha az akadályozzam meg, hogy hazudtunk magunknak is, arra nincs mentség.

(És attól, hogy valaki tervez, még nem hazug ember. De ha hazugságra építi terveit, akkor az!

Ha valaki keres 100 egységet, amiből 80-at elkölt és azt tervezi, hogy x év múlva a félretett 20-akból vesz egy autót, az tervez.
Ha ez az ember 1 időegység után már nem 100, hanem csak 80-at keres, akkornem tudja megvalósítani tervét, de attól még nem hazug. Ugyanakkor ha azért nem tudja megvalósítani terbvét, mert nem 100-at keres, hanem csak azt mondja, akkor az hazug ember...)
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 12:24
Előzmény: #139  Törölt felhasználó
#140
OV támogatja Kósa Lajos azon javaslatát, hogy polgármesterekből egy olyan testületet állítsanak fel, amelynek joga lenne a kormánydöntések bírálatára.

- alkotmány etc módosítgatások a végén más azt sem tudod melyik szerv kit ellenőriz...mi a szarnak újabb elemek?? a régieket a használati útmutató szerint használni...
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 12:08
Előzmény: #138  matgab
#139
Matgab!
Előző beírásom csak és kizárólag LET-nek szólt! Neked pl. nem. Nem kedvelem szélsőséges nézeteid, de veszem, hogy nem aszerint váltogatod őket mit kíván a pillanatnyi marketing stratégia.
matgab 2006. 09. 25. 11:32
Előzmény: #137  Törölt felhasználó
#138
Magyarországon ma már az az erkölcsileg követendő, ha valaki hazudik és utána erre büszke, és megítéli azokat, akik nem hazudnak!
(gyengébb elméjű kormányfanatikusok kedvéért: nem azt mondom, hogy Orbán nem hazudott soha!)
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 11:18
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#137
LET!
"És még egyszer kikérem magamnak! Nekem nem mindegy, hogy Magyarország miniszterelnüke egy hazug ember-e vagy sem, még akor sem, ha én nem adnám rá voksomat, szavaztomat semmilyen esetben sem!!!"
Te csak ne kérj ki magadnak semmit! Ha neked nem lenne tök mindegy, akkor tavassazl nem kampányoltál volna OV-nak és most sem kampányolnál Neki.
Ha számítana Neked bármi is akkor nem csak választási-balhés időszakokban fórumoznál itt.
Vannak akiktől el lehet fogadni ilyen álláspontot, de az véletlenül se Te vagy.
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 11:13
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#136
Igazad van!
gyurcsány valóban minden szint alatt van, hiszen hazudott, lebukott, de azt állítja, hogy nem hazudott és még megköveteli azt is, hogy hívei is hazudjanak azzal, hogy azt állítsák, bevallotta és bocsánatot is kért.

Egy a gyurcsány még a valamirevaló MSZP-SZDSZ hívőkből is bohócot csinál. De már nem sokáig!!!
mezuska
mezuska 2006. 09. 25. 10:39
Előzmény: #134  Törölt felhasználó
#135
SIRGeorge
Én mindent megnéztem és elolvastam a
héten sehol nincs feltéve szerintem , de ha
megtalálod és leforditod, légyszi küldd el
nekem,én kiváncsi vagyok nem köpködös.
mezuska.@freemail
köszi
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 10:31
Előzmény: #133  Törölt felhasználó
#134
kedves mindenki,
tudnátok adni egy linket erre az orbáni "sosemhazudtam" nyilatkozatra?
azt mondjá(to)k, hogy a CNN-en nyilatkozta, de a cnn.com-on nem találtam semmit, legalábbis én nem,
jó lenne elolvasni a nyilatkozatot eredetiben, angolul és nem idézetek idézeteit idézgetni,
szóval, ki tudja eredetiben, hogy mit is mondott a sosemhazudó?
előre is köszi,
SirGeorge
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 10:09
Előzmény: #132  Törölt felhasználó
#133
Azt is halkan!
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 10:09
Előzmény: #131  Törölt felhasználó
#132
lehet hogy magyarul modta? :)
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 10:05
Előzmény: #124  Törölt felhasználó
#131
a németek cáfolták, nem említette a bátor szót...
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 10:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#130
Ki az aki még soghasem hazudott?

Talán Orbán Viktor?

Illlyyyyyet nyilatkozni : még sohasem hazudtam!!

Nevetséges!!!
Minden Politi- kuss hazudik!

Leginkább kampányidőszakban !
Az volt tavasszal is, meg most is!
Szemét bagázs!

Az "én" önkorm. képviselőmnél (MSZP-s) is több ezer liter ukrán gázolajat találtak a vámosok!

Mi történt?

Kirugták a vámost!
Sajnos ez megy ebben a qrva országban !
A hazudozás meg a fenyegetőzés!
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 09:56
Törölt hozzászólás
#129
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 09:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#128
"Nagy orrú barátunk"
Az egyik nagy orru, a másik meg törpe. És?
adam 2006. 09. 25. 09:27
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#127
- a másik hazudott, de bevallotta, hogy hazudott és ígéretet tett, hogy többet nem teszi.conquistator
Miért hazudsz sose valotta be lebukott.Azóta is hazudik.
csuloktata 2006. 09. 25. 09:23
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#126
Mikor vallotta be?
Mégiscsak GY. F. volt a kiszivárogtató?
Németországban mi történt?
Azt mikor fogja bevallani, hogy summantott?
Becstelen, hazug ember.
Jelleme miatt észre sem veszi, hogy hazudik!
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 09:08
Törölt hozzászólás
#125
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 09:05
Előzmény: #123  tokos.
#124
"mert amint az érdekei, és a hatalom úgy kívánja azonnal hazudni fog"

Angela Merkel bátornak nevezte a nyilvánosságra került balatonőszödi beszédet
tokos. 2006. 09. 25. 08:58
Előzmény: #121  Törölt felhasználó
#123
A beírásból látszik, hogy szerinted melyik, csak a beírásban vannak apróbb elferdítések,
mert pl. sohasem vallotta be, hogy hazudott, legalábbis az embereknek nem, még azóta sem állt ki, és beszélt az emberekhez, sőt a BBC-nek adott interjúban is tagadta, hogy hazudott volna.
Másrészt azt sem mondta, hogy nem fog hazudni, csak, azt, hogy elege van belőle, de a kettő nem ugyanaz,
harmadrészt, ha véletlenül mondta volna, hogy nem fog hazudni, akkor hazudott, mert amint az érdekei, és a hatalom úgy kívánja azonnal hazudni fog, úgyhogy mindegy.
Egy kutya a kettő, hidd már el, próbálod mosdatni a szerecsent, de felesleges.
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 08:51
Előzmény: #118  tokos.
#122
Ha a budapestieknek tetszik az ami a fővárosban van, akkor szavazzanak demszkire, de ne várjanak többet és ne legyen senki elégedetlen a dugókban, a rohadó tömegközlekedési eszközökön, a koszos utcákon, a rendezetlen köztereken és a fejlődésképtelen városban.

(Akárki is nyer, a választások után "csend" lesz e témakörben, hiszen gyurcsánynak abban igaza van, hogy "kimennek az utcára, de majd visszajönnek...")
Törölt felhasználó 2006. 09. 25. 08:50
Előzmény: #120  Törölt felhasználó
#121
Kétféle hazug ember van:
- az egyik hazudott és még ma is hazudik
- a másik hazudott, de bevallotta, hogy hazudott és ígéretet tett, hogy többet nem teszi

Morálisan melyik áll a másik fölött?

Topik gazda

marqves
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek