"2020-ig akár 40%-kal is nőhet a magyar bankszektor teljes üzleti volumene, eközben a piac jelentősen át fog rendeződni - vetíti előre a McKinsey magyar banki elemzése. A tanácsadócég szerint 2015-ben a túlélő üzemmódból új korszakba lép a bankszektor"
Cs úr a múltkor is a rally elején adtal el, nem?:) amúgy meg hogy lehetnénk az elején? 3400ról idáig az smafu? ha 5600 törik akkor a 6ossal kezdődő otp-t jó sokáig ellehet felejteni
Nem tudom zártad e, de ha nem akkor sztem ne is zárd hanem rakj egy stop-ot pl 6151-re.. de sztem ma megvolt a csúcs. jövőhéten én is giga shortot nyitok. elvileg dax-ba is van még egy fel kör 11900ig de onnan 8000ig is eshet. meglátjuk
+azért pánikolni sem érdemes, mert nem 6200-al fog nyitni, az is tuti- én zárnám amint egy korrekt alkalom nyílik. Ez bull piac most szerintem.
bár, Marshall pl. nyitott tegnap is. link
OTP részvényesek ide!