Igazán adhatna a legnagyobb tulajdonos ( akinek senki nem tudja van- e strómanja és mennyi a tényleges tulajdonrésze) egy vételi ajánlatot! Ami tudjuk, a cégben lévő egy részvényre jutó érték, tehát minimum 1200-Ft/ részvény. Na, ez felvinné a részvény árfolyamát!
Sokszorosan megtérülne a cégnek, ha a vezetőt és a befektetői kapcsolattartót elküldenék, befizetnék egy kommunikációs tanfolyamra. Nem vitatom, hogy a vezető jó szakember, de kommunikációs nulla. A befektetői kapcsolattartó, meglátádom szerint egy kamu állás lehet,biztos még ő sem tudja, mire kap fizetést. Tényleg, még a honlap kezelésére, karbantartására sem alkalmas? Vegyenek fel olyat aki legalább naprakészre teszi a cég honlapját, ha már fuzetést kap!
Appeninn topik