Topiknyitó: farkasfu 2025. 06. 03. 20:17

Appeninn topik  

majd később..
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 19. 17:05
#7180
Z:540 Ft (-10 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 18. 17:05
#7179
Z: 550 Ft (+9 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 17. 17:05
#7178
Z: 541 Ft (-15 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 16. 17:05
#7177
Z: 556 Ft (-1 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 15. 17:05
#7176
Z: 557 Ft (+4 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 12. 17:08
#7175
Hétfői záró 584 Ft
Heti teljesítmény -31 Ft
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 12. 17:06
#7174
Z: 553 Ft (-15 Ft)
Toten
Toten 2026. 06. 11. 22:56
#7173
Kedves Farkasfű! Gondolatolvasó voltál, a magam nevében köszönöm az Opus chartot.
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 11. 17:05
#7172
Z: 568 Ft (-2 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 10. 17:05
#7171
Z: 570 Ft (-10 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 10. 17:03
#7170
Vevő: 4 553 db piaci - Eladó: 4 550 db piaci
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 09. 17:10
#7169
Z: 580 Ft (-4 Ft)
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 08. 20:17
#7168
Z: 584 Ft (+8 Ft)
Gyuri60 2026. 06. 08. 15:32
#7167
Igazán adhatna a legnagyobb tulajdonos ( akinek senki nem tudja van- e strómanja és mennyi a tényleges tulajdonrésze) egy vételi ajánlatot! Ami tudjuk, a cégben lévő egy részvényre jutó érték, tehát minimum 1200-Ft/ részvény. Na, ez felvinné a részvény árfolyamát!
tabularozy
tabularozy 2026. 06. 08. 14:59
#7166
Lefagyott a rendszer, vagy tényleg több, mint 3 órája nincs kötés az App-ban?
Gyuri60 2026. 06. 08. 13:47
Előzmény: #7161  Gyuri60
#7165
Sokszorosan megtérülne a cégnek, ha a vezetőt és a befektetői kapcsolattartót elküldenék, befizetnék egy kommunikációs tanfolyamra. Nem vitatom, hogy a vezető jó szakember, de kommunikációs nulla. A befektetői kapcsolattartó, meglátádom szerint egy kamu állás lehet,biztos még ő sem tudja, mire kap fizetést. Tényleg, még a honlap kezelésére, karbantartására sem alkalmas? Vegyenek fel olyat aki legalább naprakészre teszi a cég honlapját, ha már fuzetést kap!
Toten
Toten 2026. 06. 08. 10:10
#7164
Valami készülődik, eddig jól alakul.
barkas1000
barkas1000 2026. 06. 08. 09:13
#7163
585
Wolfalfa74
Wolfalfa74 2026. 06. 07. 17:13
#7162
Jó lenne holnap egy 600 fölötti záró! 
Gyuri60 2026. 06. 06. 17:30
Előzmény: #7160  Gyuri60
#7161
Na ezt kellene, hogy a mi Györgyink is felfogja!

Topik gazda

farkasfu
farkasfu
5 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek