Felírtam. Speciel egy választás mindig hat a tőzsdére. Szerintem az kérdés, hogy a választások után 4-5 hónappal mi lesz. Ha az ellenzék nyer és létrejön esetleg egy működésképtelen koalíció (mert olyan kompromisszumokat kell kötni), az egész tőzsde esni fog. A 4iG is.
Igen, igen. 3 hét múlva negyedéves jelentés! Pont jókor fordult. Valószínű nem várnak rossz jelentést! Annak kell, hogy legyen húzó hatása. Szerintem akkorra még lesz időzítve más is, hogy egyben legyen a csomag! Én biztos így tenném! :)
Egész nap nem voltam, most sikerült végigolvasnom a 6 oldalnyi beírást. Madrid, egyszer olvasd végig te is a mai írásaidat. Tanulságos. Filmben szoktak autóval így 180 fokot fordulni :)
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.