Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Blue-chip-csóka
Blue-chip-csóka 2021. 11. 04. 17:18
Előzmény: #32550  realmadrid
#32560
Hogy ezer- vagy kétezer- az a nyolcszáz. :D
tschi- 2021. 11. 04. 17:09
Előzmény: #32550  realmadrid
#32559
Felírtam. Speciel egy választás mindig hat a tőzsdére. Szerintem az kérdés, hogy a választások után 4-5 hónappal mi lesz. Ha az ellenzék nyer és létrejön esetleg egy működésképtelen koalíció (mert olyan kompromisszumokat kell kötni), az egész tőzsde esni fog. A 4iG is.
Istvan1975 2021. 11. 04. 17:09
Előzmény: #32546  realmadrid
#32558
Igen, igen. 3 hét múlva negyedéves jelentés! Pont jókor fordult. Valószínű nem várnak rossz jelentést! Annak kell, hogy legyen húzó hatása. Szerintem akkorra még lesz időzítve más is, hogy egyben legyen a csomag! Én biztos így tenném! :)
realmadrid 2021. 11. 04. 17:07
Előzmény: #32555  papamacika
#32557
Ezen nincs mit magyarázni. 
Istvan1975 2021. 11. 04. 17:06
#32556
Ez egy szép forduló volt, szép forgalommal. 899 lett. :)
papamacika 2021. 11. 04. 17:06
Előzmény: #32546  realmadrid
#32555
Na akkor most jön a megmagyarázás
Törölt felhasználó 2021. 11. 04. 17:06
#32554
Z: 899
SilentMode
SilentMode 2021. 11. 04. 17:05
Előzmény: #32549  SilentMode
#32553
Z899
Miki71 2021. 11. 04. 17:05
#32552
899-en zárt!
Szép estét mindekinek!
Törölt felhasználó 2021. 11. 04. 17:05
Előzmény: #32542  Metis_papa
#32551
Én is kaptam tegnap 861-en. Lejjebb is álltam, de oda már nem jött le.
realmadrid 2021. 11. 04. 17:05
Előzmény: #32548  tschi-
#32550
Majd a választások előtt vagy után. Annak eredményétől fúggően.
SilentMode
SilentMode 2021. 11. 04. 17:04
#32549
Brutál erős a könyv vételi oldalon a záróban.
tschi- 2021. 11. 04. 17:03
Előzmény: #32546  realmadrid
#32548
Akkor most nem lesz már 800?
SilentMode
SilentMode 2021. 11. 04. 17:03
Előzmény: #32542  Metis_papa
#32547
Zúgott a porszívó egész nap, ahogy többször is írtam.
realmadrid 2021. 11. 04. 17:02
Előzmény: #32534  SilentMode
#32546
Nem kell ehhez hír, túl adott volt, hetek óta esik. Most fordult. Amúgy 3 hét múlva q3.
SilentMode
SilentMode 2021. 11. 04. 17:02
Előzmény: #32539  feel
#32545
Ezért nem szabad válogatás nélkül önteni a lebeszélést wishful thinking alapján. 
Metis_papa
Metis_papa 2021. 11. 04. 17:01
#32544
Úgy tűnik a 896 is meglesz.
tschi- 2021. 11. 04. 17:01
#32543
Egész nap nem voltam, most sikerült végigolvasnom a 6 oldalnyi beírást.
Madrid, egyszer olvasd végig te is a mai írásaidat. Tanulságos. Filmben szoktak autóval így 180 fokot fordulni :) 
Metis_papa
Metis_papa 2021. 11. 04. 17:01
Előzmény: #32535  Törölt felhasználó
#32542
Úgy tűnik, tényleg begyűjtötték 850-ig lefelé, illetve 850-en a pánikolóktól a papírjaikat.
feel
feel 2021. 11. 04. 17:00
Előzmény: #32530  realmadrid
#32541
Megirnod nem kell mert egybol levagjuk mikor adtal vagy veszel :-)

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek