lehet itt akármit mondani de annyira jo lenne ez a papir akkor nem így viselkedne és a befektetök se ... ha kikapták az azt jelenti hogy valaki el is adta !!!!
Nekem tetszik ez a megjegyzés hogy " túlságosan nagy lesz a cég " - ettől nem félni kell- nekünk jó lesz pár évig. Egyébként mit képzel ez magáról- messze áll az Istenségtől- mint ahogy bárki más.
De a rést be kell tölteni hogy utána nyugodtan tudjon fel felé menni... Ezért viszik most le, hogy után ne 800 környékéről töltsék be a rést. Vagy rosszul gondolom? Továbbá én úgy látom, TA alapon most még belefér hogy lemenjen 630 környékére. És akár egy sima vissza tesztről van szó ami után meg is indulhat fel. Vagy ezt is rosszul értelmezem??
A füge azért volt, mert ez a szabály. Kamuztak azzal, hogy azt mondták, a bejelentés jelentős hatással bírhat az árfolyamra? Nem kamuztak. Sajnos nem lett olyan hatása, mint amit vártunk. Ez van, de a sztori sem változott. ;) r. 652
OPUS Global Nyrt.