Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 24. 16:02

Felfedték Orbán titkos tervét, amivel ismét kétharmados gyõzelmet arathat  

Ugrás a cikkhez
Abszolút kapóra jön a magyar kormánypártoknak az, hogy az Európai Parlament múlt héten megszavazta a 7. cikkely szerinti eljárás elõfázisát, hiszen tovább lehet erõsíteni a külföldi- és EU-ellenes retorikára építõ kampányt,
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2018. 03. 04. 19:28
Előzmény: #393  Phylaxa
#400
Ez érdekes kijelentés. miután pár órát eldiskuráltunk pár idézetről gondoltam az egészet is szivesen egyben elolvasnád. Szerintem valahogy így kellett volna és kelllene most is kommunikálni idehaza is nem csak odakint, nem úgy ahogy tette a kormány 2015-ben itthon és főleg nem ahogy most teszi.
http://www.un.org/en/development/desa/population/migration/events/ga/2015/index.html
A generaal debate alatt a "Prime Minister of Hungary, H.E. Mr. Viktor Orbán" részre kattints kérlek. 2 oldal az egész.
Kíváncsi voltam mennyire befolyásolja a véleményedet egy adott témáról hogy ki modta. Lenti szöveget simán elhitted hogy Soros Gyuri bácsi mondta pedig valójában ez nem az ő javaslata ( Ensznek adott javaslatát nem is találtam hirtelen ). Ezek után kicsit érdekelne hogy van ez fideszes hazugságokkal akkor ha már Gyurcsány hazugságait nem hiszed el?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 04. 19:25
Előzmény: #390  Phylaxa
#399
itt nálunk egy árpádsávos csütörtök éjjel agyonbaszcsizott egy takarítónőt az öklével, mert az szólt, hogy ne járkálja össze a frissen felmosott folyosót. örülnék, ha összevetnéd a rémtörténeteddel
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 04. 19:25
Előzmény: #393  Phylaxa
#398
Más a helyzet. A kormányzatnak vannak hírszerzői, nagykövetségei, titkosszolgálatai. A jelzések hozzá futnak be. Ha elhallgatja ezeket a nemzetvédelmi bizottság elől, akkor az információs aszimetria miatt az ellenzék nincs és nem is lehetett a szükséges információk birtokában. Azt hiszed, hogy egy Németh Szilárd kaliberű észlény bármilyen információt is megosztana a bizottságban ülő ellenzéki Soros-ügynökökkel?
A kormányzat tudta, hogy jönnek a migránsok. Tele is plakátolta az országot azzal, hogy nem vehetik el munkánkat. Pedig a migráns sem hülye. Magyarok százezrei tántorognak ki tőlünk. Egy illiberális államból menekülő migráns bolond lesz illiberális államot megcélozni. Ő is nyugatra vágyunk. Rajtunk csak át akar gázolni.
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:25
Előzmény: #392  ts3
#397
Kérdezd nyugodtan. De ősszel azért figyelj! Bár lehet, hogy a kollégád is felhívja majd a figyelmed erre! Nem a magyar rettegők fognak szavazni, hanem azok a svédek, akiknek elegük van. :)
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:21
Előzmény: #387  Peterbond
#396
Nem. Én az ellenzéki politikusokat a nyilatkozataikból, vagy az érintett területen azok hiányából és a Brüsszelben megszavazott EU-parlamenti határozatokból  ismerem. Szanyi Tibort külön hallottam, nagyon népszerű bizonyos  nyugati médiában. Ott folytatta kinn, ahol itthon abbahagyta.  :)
Történt már veled olyan, tudod, mint ahogyan egyébként minden ember gondolkodik, hogy valakivel egy bizonyos kérdésben maximálisan egytértesz? :)
ts3 2018. 03. 04. 19:18
Előzmény: #393  Phylaxa
#395
Te csak ferinél nem érted soha, hogy miért kell összevissza hazudoznia, orbánynál érted?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 04. 19:17
#394
Nem vagyok jogász, mint Orbán doktor, Tocsik Márta vagy Lenin, , de az ensz sóhivatal, minden különösebb döntési jogkör nélkül.
Még soha nem hallottam, hogy aegy politikus azzal nyomott volna le egy népszerűtlen intézkedést a választótorkán, hogy ő nem akarja, de az ensz rákényszeríti.
Olyat viszont már többször is hallottam, hogy ő ugyan személy szerint fasza gyerek, de az EU miatt le kell nyelnünk ezt a békát.
Egyébként pedig van valami gond azzal, hogy nemcsak az eu-ból lépünk ki, hanem az ensz-ből is? Két külső ellenségtől is megszabadulnánk.
Az egyetlen különbség az, hogy jövőre ep-választások lesznek. Egy idejében leállított Brüsszel-ellenes kampányt addigra már elfelejthet Kádár népe, de egy brüsszelező kampány után mandátumok úszhatnak el.
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:15
Előzmény: #385  Dehogynincs
#393
Tudom és már kérdeztem is,tehát ezek szerint igaz. Tehát Feri kiállt már az ő idejében és az kiabálta, hogy "csak a testemen keresztül, mert kerítést nem akarok". Ok én elhiszem. Csak azt nem értem, hogy akkor miért kellett összevissza hazudoznia?  :)
ts3 2018. 03. 04. 19:13
Előzmény: #389  Phylaxa
#392
Megkérdezzem Hansot, a svéd kollégámat, hogy hogyan viseli a magyar rettegőket?
Peterbond 2018. 03. 04. 19:12
Előzmény: #389  Phylaxa
#391
"Az EU-s miniszterelnökök kijelentéseit figyelem ezzel kapcsolatban azóta, hogy 2015-ben megjelentek nálunk az illegális muszlim tömegek"
Egy mellett úgylátszik elsiklottál azért. Bár leheet te magyarul olvastad vagy itthon annyira nem azt propagálták. Legalábbis a mostani véleményed és a mostani kormánypropaganda alapján.
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:12
Előzmény: #382  _Bekre_Pal_
#390
Elmondok egy megtörtént esetet és megérted. Amikor az etiópok az IKEA-ban 1 perc alatt halálra késeltek két svédet, mert nem kaptak menekültstátuszt, mivel kiderült, hogy Olaszországban már megkapta, akkor a rendőrőrnagy a következőt mondta: " EZ egy őrültség." Tökéletesen elmondta és igazat adok neki. Ez egy őrültség. Tehát hadd ne soroljam fel azt a rengeteg mindent, ami egyébként zajlott és zajlik. Legyen annyi elég, hogy ez az egész egy őrültség. Ok?
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:06
Előzmény: #379  ts3
#389
Az EU-s miniszterelnökök kijelentéseit figyelem ezzel kapcsolatban azóta, hogy 2015-ben megjelentek nálunk az illegális muszlim tömegek. Próbálom is felhívni a figyelmet erre, de látom, nehéz megérteni. AZ igaz, hogy a svédeknél az is érdekel, hogy a lakosság hogyan viseli. Ezt nem tagadtam soha. Nem is fogom. Tisztelem őket és egy eszméletlen segítőkész népnek tartom.
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:03
Előzmény: #378  Peterbond
#388
Nem ismerem az ENSZ javaslatát, de tételezzük fel, hogy az ENSZ sem említ kötelező jelleget. Vagy tételezzük fel, hogy ma nem, de holnap igen. A lényeg, hogy ha kötelező, akkor az ENSZ-el sem értek egyet ebben. Mindenesetre akárki, akármit mondott, mi az EU-ban vagyunk és amit az EU akar, arról mondom el a véleményem. Tehát az EU kötelező kvótája, központi migrációs és menekültügyi szervezetei (nem tudom, éppen hol tartanak ennek építésében), engem nem érdekelnek és nem akarom. Továbbra is a Genfi-Egyezményt tartom ebben a kérdésben elfogadhatónak és azt szeretném, ha ezt folytatnánk. :)
Peterbond 2018. 03. 04. 19:01
Előzmény: #386  Phylaxa
#387
Akkor már csak azt szeretném megkérdezni hogy szerinted téged befolyásolhatnak-e? Mármint te itt elég sokmindent állítasz ellenzékki politikusokról amiket lényegében sehonnan máshonnan nem hallottál csak a kormány propagandáján keresztül. Érdekelne hogy utána nézel-e ilyen dolgoknak? Hogy ha a kormány azt állítja hogyy az ellenzék ezt tenné akkor megnézed hogy valóban tettek-e ilyen kijelentést?
Valamint érdekelne hogy szerinted a magyar kormány mindig is azon a vééleménen volt amit most közvetít? Mármit mondjuk 2015 óta mert én nem akarom előhozni hogy Sorosról  más véleménye volt Orbánnak 2010-ben és most illetve migrációról 2013-ban és most.
Phylaxa 2018. 03. 04. 18:46
Előzmény: #377  Peterbond
#386
Nem. Aki valamit aláír, annak keményen meg kell indokolnia, hogy miért változott meg a véleménye és a minimum, hogy ott, ahol aláírta, ott magyarázza el először. Ez nyilván nem történet meg, tehát felesleges lenne minket hülyíteni. Nem is teszik. 
Az érdekes inkább az, hogy azok akik nincsenek Brüsszelben, azok hogyan gondolják valóban. Mindenesetre az elkövetkező 4 év szerintem tisztukást fog hozni ebben a kérdésben, ahogyan a szavazások zajlanak majd és ki fog alakulni egy határozott vélemény pár ellenzéki párt részéről is végre. 
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 04. 18:44
Előzmény: #370  Phylaxa
#385
'Azt kell megérteni, hogy egyelőre még kormányunk kezeli a menekülteket és a migrációt is."
Értem, látom. Számokat is tudok mondani a kezelésről: 2015-ben állítólag szuverén kormányunk négyszázezer(!) illegális migráns tarolta le hazánkat.
Nekem is van valamilyen fogalmam a nemzeti szuverenitásról, de ez nem szuverenitás.
Nem emlékszem, hogy Gyurcsány idejében 400-ezer migráns gázolt volna át rajtunk.
Az ő kormánya alá tartozó rendőrség máshogy tolt ki velünk. Utcai harcászatot rendezett ellenünk és közénk lövetett. Utólag már csak az meglepő, hogy miért nem élessel tette.
gyula1971
gyula1971 2018. 03. 04. 18:35
#384
Ezek nagyon biztosak a győzelembe a Fidesz. Hát ha a Hódmezővásárhelyi csoda megismétlődne talán,bajba lennének.
Törölt felhasználó 2018. 03. 04. 18:12
#383
hitler azt hitte ,az ur akaratát teljesiti,és eszerint cselexik,igen az ö ura lucifer volt,mint ahogy orbán is ugyanebbe a kutba ugrott,igaz az is hogy az emberiség is lucifert szolgálja,de ennek nemsokára vége.jön a csösz és mindenkit kizavar a földröl, csak kevés kivétel marad
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 04. 18:02
Előzmény: #363  Phylaxa
#382
"Persze bemásolhatnék 1000 számra lányok, asszonyok, kisgyermekek megerőszakolását és akkor még finom voltam"
.
Fincsi.
.
Mint a narancsos hazugságos bukta.
-pny
-pny 2018. 03. 04. 17:56
Előzmény: #376  Phylaxa
#381
“Ha egy ellenzéki politikus azt vállalná fel nyilvánosan, hogy a migrációs és menekültpolitikát megtartja hazánk szuverenitásában”
.
Ki mondta, hogy NEM akarja megtartani? A kvóta se vette volna el, az csak a ti hazugságotok.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek