Topiknyitó: Portfolio 2017. 05. 24. 16:02

Felfedték Orbán titkos tervét, amivel ismét kétharmados gyõzelmet arathat  

Ugrás a cikkhez
Abszolút kapóra jön a magyar kormánypártoknak az, hogy az Európai Parlament múlt héten megszavazta a 7. cikkely szerinti eljárás elõfázisát, hiszen tovább lehet erõsíteni a külföldi- és EU-ellenes retorikára építõ kampányt,
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2018. 05. 07. 13:04
Előzmény: #419  qpec
#431
Igen feltűnnek, ha budapesti vagy te is láthatod.
sanka 2018. 05. 07. 13:03
Előzmény: #428  Vazsmegyei
#430
Idegesít az igazság?!
sanka 2018. 05. 07. 13:02
Előzmény: #422  _Bekre_Pal_
#429
Mi lehetett, torolték.
Vazsmegyei 2018. 05. 07. 12:40
Előzmény: #425  -pny
#428
Jó, hogy szóltál nem figyeltem! Nem vagyok a párttársad!  Szórakozzál a párttársaiddal!
Vazsmegyei 2018. 05. 07. 12:38
Előzmény: #426  Dehogynincs
#427
Akkor az UNIO adminisztrációja olyan mint az elemzők általmeghatározott! 
-
Az UNIO elemzői bezzeg sohasem tévedhetnek! Tényleg elhiszed?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 05. 07. 12:08
#426
"2017. május 24. - 15:15 Abszolút kapóra jön a magyar kormánypártoknak az, hogy az Európai Parlament múlt héten megszavazta a 7. cikkely szerinti eljárás előfázisát, hiszen tovább lehet erősíteni a külföldi- és EU-ellenes retorikára építő kampányt, amely hozzásegítheti Orbán Viktort a valódi céljához: az újabb kétharmados győzelemhez - mutat rá elemzésében Peter Attard Montalto."
Tényleg ez történt, de a politikai jóslatok ugyanolyan bizonytalanok, mint a tőzsdei jóslatok. A tőzsdén is bármi történik, utána mindig találhatunk olyan elemzőt, akit eltalált az árfolyam.
-pny
-pny 2018. 03. 05. 00:48
Előzmény: #420  Vazsmegyei
#425
Egyetértek, de durva, hogy így minősíted (“hülye”, “félreinformált”) a párttársadat. Beszéld meg vele.
-pny
-pny 2018. 03. 05. 00:45
Előzmény: #419  qpec
#424
A részletekről a hazudós Orbán-kormányodat, vagy a nagyon tájékozott migráns párti Phylaxát kérdezd.
Peterbond 2018. 03. 05. 00:24
Előzmény: #412  Phylaxa
#423
Ugye viccelsz.
1. Itt Orban javasolja a kvotat az ensznek. Azt ami ellen most tuntett nagy erovel. Nalad itt nincs hazugsag a fidesz reszerol.
2. Ellenzeken ( az osszesen ) nem  csak hanem feltetelezed allitod hogy behozna a migransokat. Pedig ilyet max a felbolond MSZP sek akartak illetve Gyurcsany de az se ugy ahogy ti allitjatok a tobbieknel meg tiszta fidesz hazugsag hogy megtenne ( lmp es jobbik ). De itt szerinted az ellenzek hazudik mert  3 eve nem ok tuntettek a keritesert.
Amugy meg arra akartam ramutatni hogy ugyanigy elhiszel mindent a fidesznek is nulla utanajarassal hogy valojaban ki mit is mondot es ugy aljotsz emberekrol velemenyt. Ha tenyleg az erdekelne ami elhangzik akkor most kb olyasmit kellene irnod amiket folyton az ellenzek fejehez vagsz.
Es ide a rozsdas bokot hogy ha azzal nyitok Orban mondta 2015-ben teljesen mast mondtal volna.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 04. 21:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#422
Elsőre én is azt tippeltem.
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 04. 21:20
Előzmény: #416  Phylaxa
#421
"Hadd ne beszélgessünk erről!"
https://www.youtube.com/watch?v=DiKFV9Ka-GU
Egyezzünk ki döntetlenben?
Éppen most, amikor feladtam volna?
Karnyújtásnyira voltál a győzelemtől.
Csak annyit kellett volna mondanod, hogy a kormányzat látszólag beengedett 400 ezer migránst.
Tudod mit? Látszólag el kellene kergetnünk vagy a kormányt vagy a hírszerzést vagy mindkettőt. Látszólag.
Vazsmegyei 2018. 03. 04. 21:14
Előzmény: #418  -pny
#420
Hülye  vádakra és félreinformált emberek ócska trükkjeire jobb, ha nem fordítunk figyelmet!
qpec 2018. 03. 04. 21:08
Előzmény: #418  -pny
#419
Vajon e sok migránsból mennyien is találhatók szűk határainkon belül? Hol telepedtek le?Azért 20-30ezer ember feltűnhetne már polgártársainknak .Nem?
-pny
-pny 2018. 03. 04. 20:51
Előzmény: #390  Phylaxa
#418
Orbánék által 3-szorosan túlteljesített migráns kvóta miatt miért nem háborogsz? (és ehhez jönnek még az állampolgárrá lett ukrán bűnözők tömegei, meg a városnyi kötvényes migráns)
-pny
-pny 2018. 03. 04. 20:48
Előzmény: #363  Phylaxa
#417
Követhetetlen, hogy éppen mikor rettegsz a migránsoktól és mikor imádod őket. Most ezt írtad:
.
Phylaxa 2018. március 4., 16:42 “Persze bemásolhatnék 1000 számra lányok, asszonyok, kisgyermekek megerőszakolását és akkor még finom voltam és a gyilkosságokat kihagyom.”
.
Most megint rettegsz, 2 hete még mindig is migráns párti voltál:
.
Phylaxa 2018. február 17. “Maximálisan migráns párti vagyok és az is voltam mindig is.”
.
Biztosan egy ember ír ide a te nickeddel?
Phylaxa 2018. 03. 04. 20:36
Előzmény: #409  Dehogynincs
#416
A nagy fiúk játékába(titkosszolgálatok) nem akarok beleszólni, tényleg nem értek hozzá. Én még azt is el tudom képzelni, hogy egyértelműen jeleznek valamit, de az aktuális politikai vezetés látszólag nem veszi tudomásul. Hadd ne beszélgessünk erről! :)
Késve zártunk, ebben igazad van, de én arra gondolok, hogy a németek zártak hirtelen, amikor megtudták, hogy mi a helyzet Budapesten. Valszeg ekkor dőlt el, hogy ha ez akkor megtörtént, akkor legjobb lesz, ha kivonjuk magunkat az akcióból. De nyilván ez csak a saját gondolatom. A lényeg, hogy akkor lezártunk. Nem érdekel, hogy ezért hetente kapunk a pofánkra. Vigyék őket repülővel! :)
eredmeny 2018. 03. 04. 20:35
#415
Nem gondolom hogy Orbán a mostani választáson kétharmados győzelmet arat.A feles sem biztos.
Phylaxa 2018. 03. 04. 20:08
Előzmény: #411  ts3
#414
Egyszer télen Stockholból hajóztunk Ålandra. Viszafelé rossz hajóra szálltunk és továbbmentünk Turkuba. :)
Mire másnap reggel visszaértünk Stokiba, elkezdett remegni a hajó. Az éjszaka alatt befagyott a tenger. Elképesztő kalandjaink voltak. Klassz volt. :)
Törölt felhasználó 2018. 03. 04. 20:05
Törölt hozzászólás
#413
Phylaxa 2018. 03. 04. 20:01
Előzmény: #400  Peterbond
#412
Nem értem a hazugságot! Tehát azt állítottad, hogy Gyuri bácsi mondta. Leírtam a véleményem. Most azt állítod, hogy Viktor mondta. Nem változott a véleményem. Amit leírtam, azt gondolom. Téged befolyásol?  :)
ts3 2018. 03. 04. 19:58
Előzmény: #397  Phylaxa
#411
Mondjuk Hans kollégám egy szigeten lakik Svédország és Finnország között, arra kevés migráncs téved.
Vazsmegyei 2018. 03. 04. 19:58
Előzmény: #407  Mikieger85
#410
Nagyon Szilárd! Igazi polgárpukkasztó!
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 04. 19:58
Előzmény: #405  Phylaxa
#409
Te sem értesz hozzá, én sem értek hozzá, de az a legszörnyűbb, hogy a titkosszolgálatok sem értenek hozzá.
Simán ep-képviselő lehetett az a KGBéla, aki a mentelmi joga és az ártatlanság vélelme mögé bújhat annak ellenére, hogy utólag annyi infót összegyűjtöttek róla, hogy talán már pert is indítottak ellene.
Az összjáték tényleg folyik. A görögök az egyik határukon beengedték az illegális migránsokat és rázúdították őket a Balkánra.
A határvédelemre totálisan felkészületlen kormányzat ugyanezt a négyszázezer migránst tehetetlenül átengedte a schengeni határszakaszunkon és az osztrákokon keresztül rázúdította a németekre.
Az osztrákok meg a németek is késve zárták le a keletei határaikat, és ezt mi sem tettük meg idejében, csak a tatárjárás, akarom mondani a migránsdúlás után.
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:53
Előzmény: #399  _Bekre_Pal_
#408
Göran Persson: "Svédország meg fog változni!" Ekkor kezdődött a muszlim betelepítés és a svéd miniszterelnök nyilatkozta akkor ezt. 
Ehhez persze azt kellene tudnod, hogy sosem változott. A svédeké a finneké és a természeté volt. Ezt nem tudom elmagyarázni. Ezt csak az tudja, aki ott élt. Sajnálom! 
Mikieger85 2018. 03. 04. 19:49
Előzmény: #403  Vazsmegyei
#407
Mi a baj Szilárdkámmal?
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 04. 19:49
Előzmény: #299  ts3
#406
Erre válaszolok, de #282-höz kapcsolódik, amit törölhetnek.
Ez a link azt mutatja, hogy vannak választók, akik ilyen gondolatokra fogékonyak.
Ha a gátlástalan hatalom helyében lennék, akkor burkolt szalonzsidózást folytatnék (sorosoznék) és ha váratlanul duális erőtérbe kerülnék, akkor talán még a cigánykártyát is kijátszanám, mint Orbán doktor Miskolcon.
A királyi rádiót meg telesiránkoznám azzal, hogy eltűnt a jobbik hajdani cigányellenessége és antiszemtizmusa, de az állampárt tárt karokkal várja őket.
Nagy szerencsénk, hogy nem ilyen gátlástalan kormányunk van. Nem is lehet, hiszen a hatalom koalíciójában ott van a bigott kdnp, amelyiknek a keresztényi szeretet a hívószava.
Ők azt sem tűrték el, hogy Vásárhelyen egy katolikus ellen piszkos, keresztényüldöző kampány folyjék.
Phylaxa 2018. 03. 04. 19:47
Előzmény: #398  Dehogynincs
#405
Nézd, én nyilván nem értek hozzá, de azért kicsit többre tartom nemcsak a magyar, hanem az európai országok titkosszolgálatait és kormámyait is. Tehát szerintem ez egy összjáték, ahol is mi besokalltunk. Megjegyzem jogosan. Stratéga vagyok, tehát nem tudok röviden gondolkozni. Nem tagadom, hogy szeretek napizni, de összahasonlítatlanul jobban gondolkodom hosszú távon. :)
Vazsmegyei 2018. 03. 04. 19:39
Előzmény: #395  ts3
#404
Nálad már minden fordítva értelmezhető! Ne légy annyira egyoldalú! Legyél egy icipicit toleráns is!
Vazsmegyei 2018. 03. 04. 19:35
Előzmény: #398  Dehogynincs
#403
Szerencsésnek tartom, hogy annyi információd sincs mint a  Németh Szilárdnak! A jövőben sem legyen, mert nem arra használnád , amit az ilyen információ jelent! Ha nem tudsz semmit, akkor másoktól se várjad el! Ha meg tudsz titkosszolgálati adatokat azzal nem lehet visszaélni,még neked sem!
Peterbond 2018. 03. 04. 19:32
Előzmény: #396  Phylaxa
#402
"Történt már veled olyan, tudod, mint ahogyan egyébként minden ember gondolkodik, hogy valakivel egy bizonyos kérdésben maximálisan egytértesz? :)"
Persze. Mindketten valószinűleg Teljes mértékben egyetértünk azon hogy Szanyi úr NEM KOMPLETT. :). Legalábbis remélem.
És például Orbán úrral is teljes mértékben egyetértek ahogy már lent is kifejtettem. Na jó 95%-ban. mármint a 2015-s ENSZ-nek írt nyilatkozatával. A Mostani Kormány propagandával nem.
Abban is hogy az illegális bevándorlást meg kell szüntetni.
Abban mondjuk nem hogy szerintem minden párt kivéve a Fideszt illegális bevándorlókat szeretne és csak a FIDESZ tudd megvédeni bennünket.
Ahogy azt is valószinűleg másképp látom, hogy a Fidesz mire használja a mostani retorikáját és mik a cééljai vele. Szerinted az ország védelme szerintem sima hatalomban maradás bármi áron ( beleértve temérdek hazugságot, lejárató kampányt és persze hatalmi és jogi visszaéléseket.
Vazsmegyei 2018. 03. 04. 19:31
Előzmény: #399  _Bekre_Pal_
#401
Jó lenne már , ha nem tromfolni kellene a terrort! Neked az árpádsáv az idegenül hangzik! Azt hittem nálad a rasszizmus nem játszik!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek